Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Praha-Retro

Re: Kdo se chystá?

Příspěvekod Franci » 16 lis 2011, 21:51

Nikys píše:http://nikys20.rajce.idnes.cz/15._11._2011_-_GoodBye_Tour_2011_-_Praha_-_Retro_Music_Hall

Fotky ale tentokrát nejsou až tak kvalitní a na většině je jen Miro důvod je prostý jelikož jsem byla na proti Mirovi tudíž jedinej on se mi dařil jaksi tak nějak slušně zachytit. Když jsem fotila kluky byli na fotkách většinou blbě vidět.
krásne fotky.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Kdo se chystá?

Příspěvekod Bára » 16 lis 2011, 22:09

Katie píše:Tak já se taky přidám.. :)
Je mi líto, že jsem vás za ten večer nějak nezvládla poznat, ale tak příště...
Pani s dortem se mi taky moc nelíbila, ale celkově ten konzert byl hodně povedený!!
Divím se že mu vážně nebylo špatně...nejdřív si ode mě vezme pivo a pak od pani šlehačku.. :D
zvláštní autogramku jsem ještě stihla, ale pak jsem musela letět domů..slavilo se potom? :)
Takže příště :D Všechny jsme musely vzhledem k pozdní době klub opustit kolem 24.00 :wink: , takže na oslavu nebyl čas :D I tak se :miro: věnoval fanouškům dobře dvě hodiny :?: A tam to bylo těžké, neboť se sešlo i hodně lidí z branže a :miro: byl na roztrhání :D A můžeme snad čekat i nějaký článek na Musictalentu :?: :roll: :thumbup: , protože byla pořizována dokumentace. Koncertu se totiž zúčastnila p.O. Černohorská v doprovodu s dámami, které psaly o LPH :) Náramně si to užívaly :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Kdo se chystá?

Příspěvekod Lenka » 16 lis 2011, 22:14

Děkuji za reportíky a za videjka jsou :thumbup:
A v Praze koukám bylo opravdu veselo :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Kdo se chystá?

Příspěvekod Katie » 16 lis 2011, 22:27

Bára píše:
Katie píše:Tak já se taky přidám.. :)
Je mi líto, že jsem vás za ten večer nějak nezvládla poznat, ale tak příště...
Pani s dortem se mi taky moc nelíbila, ale celkově ten konzert byl hodně povedený!!
Divím se že mu vážně nebylo špatně...nejdřív si ode mě vezme pivo a pak od pani šlehačku.. :D
zvláštní autogramku jsem ještě stihla, ale pak jsem musela letět domů..slavilo se potom? :)
Takže příště :D Všechny jsme musely vzhledem k pozdní době klub opustit kolem 24.00 :wink: , takže na oslavu nebyl čas :D I tak se :miro: věnoval fanouškům dobře dvě hodiny :?: A tam to bylo těžké, neboť se sešlo i hodně lidí z branže a :miro: byl na roztrhání :D A můžeme snad čekat i nějaký článek na Musictalentu :?: :roll: :thumbup: , protože byla pořizována dokumentace. Koncertu se totiž zúčastnila p.O. Černohorská v doprovodu s dámami, které psaly o LPH :) Náramně si to užívaly :thumbup:


Aah to je škoda, ale aspoň jsem přišla jen o fotky s klukama... :( :)
A stihly jste s ním ještě mluvit, nebo se jen fotil? :D
Uživatelský avatar
Katie
 
Příspěvky: 23
Registrován: 12 srp 2011, 19:04

Re: Kdo se chystá?

Příspěvekod ewilyn » 16 lis 2011, 22:50

Katie píše: Aah to je škoda, ale aspoň jsem přišla jen o fotky s klukama... :( :)
A stihly jste s ním ještě mluvit, nebo se jen fotil? :D


autogramiadu ukoncili predcasne, mali sme problem sa k nemu vbec dostat, darceky sme predali- i to nie vsetci ,fotky- to vobec...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Kdo se chystá?

Příspěvekod mamca_ivca » 16 lis 2011, 22:52

Katie píše:
Bára píše:
Katie píše:Tak já se taky přidám.. :)
Je mi líto, že jsem vás za ten večer nějak nezvládla poznat, ale tak příště...
Pani s dortem se mi taky moc nelíbila, ale celkově ten konzert byl hodně povedený!!
Divím se že mu vážně nebylo špatně...nejdřív si ode mě vezme pivo a pak od pani šlehačku.. :D
zvláštní autogramku jsem ještě stihla, ale pak jsem musela letět domů..slavilo se potom? :)
Takže příště :D Všechny jsme musely vzhledem k pozdní době klub opustit kolem 24.00 :wink: , takže na oslavu nebyl čas :D I tak se :miro: věnoval fanouškům dobře dvě hodiny :?: A tam to bylo těžké, neboť se sešlo i hodně lidí z branže a :miro: byl na roztrhání :D A můžeme snad čekat i nějaký článek na Musictalentu :?: :roll: :thumbup: , protože byla pořizována dokumentace. Koncertu se totiž zúčastnila p.O. Černohorská v doprovodu s dámami, které psaly o LPH :) Náramně si to užívaly :thumbup:


Aah to je škoda, ale aspoň jsem přišla jen o fotky s klukama... :( :)
A stihly jste s ním ještě mluvit, nebo se jen fotil? :D


Tak tos byla ty, od koho si vzal na podium to pivo? :D :D
My jsme s ním nemluvily, neboť byl stále v obležení fanoušků a čekali na něj lidi z branže i kamarádi, ale Lilie s Esti a Debbie možná jo, zůstávaly dýl a snažily se mu předat dárek. Až se dostanou k PC, tak nás budou třeba referovat.

Olinka stála při koncertě na kraji, téměř na podiu, skandovala, mávala, hopsala... :lol: a fotila :thumbup: . Její dvorní dámy :D seděly asi někde vzadu, ale užívaly si to všechny. :D Vzhledem k tomu, že se s :miro: pozdravil i Slávik a další, tak je dobře, že :miro: přesídlil do Prahy, myslím, že má mnohem větší možnost kontaktů, přece jen Bratislava je tak trochu v tomhle pozadu. To naše střapané tornádo je pro byznis jako stvořené a pohybuje se už v něm jako ryba ve vodě. :thumbup: Napadlo mě, že ten jeho včerejší koncert byl třeba rozhodující pro definitivní přiklepnutí účasti na Eurosongu. Těžko říct, kdo všechno na jeho koncertu v Praze byl.. :D
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Kdo se chystá?

Příspěvekod Nikys » 16 lis 2011, 22:54

15.11.2011 se konala 5. zastávka Good bye tour Miro Šmajdy. Tentokrát v Praze v klubu Retro Music Hall a má a mamky 14. Šmajdoakce. Do klubu jsme dorazily v půl sedmé. Ještě se nic nedělo, ale podle zvuku hudebních nástrojů za dveřmi do klubu jsme usoudili, že kluci jsou už na místě. Šli jsme si tedy ještě sednout do restaurace Retro hned vedle klubu. Z okna restaurace jsme si všimly kolem třičtvrtě na sedm taxíku, který zastavil u krajnice a z jehož útrob vylezl Miro zahalený v čepici a kapuce, to už mu naproti pochodoval jeho pan manager, aby mu pomohl s aparaturou a taškou. Po sedmé jsme vyrazily čekat do klubu než nás pustí dovnitř. Mezitím se začali scházet i další lidi a chvíli po nás dorazily Diana s Katkou, se kterými jsme si pokecem krátily čas. Kolem osmé hodiny začali pouštět do klubu. Zabrali jsme třetí řadu a čekaly než začne koncert. Pak jsem si všimla holek z fóra (které bylo tentokrát zastoupeno opravdu v hojném počtu) a šla je pozdravit. Dorazila i Janka, která mi udělala opravdu radost, jelikož jsem ji moc ráda zase viděla  a seznámila jsem se s jedním milým panem fotografem, který si povídal s Jankou. Koncert začal až v devět hodin a tak jsem si zatím s Jankou, alespoň popovídala. Na podium dorazili prvně kluci, kteří začali hrát a za zvuků melodie písně Dream on na podium přiběhl Miro. Ke konci této písně zase zmizel do zákulisí a po chvíli se vrátil dozpíval Dream on přivítal se s námi a omluvil se za náhlý odchod z podia. Prý před koncertem něco snědl a ono to chtělo ven. Pak pokračoval písněmi Trosky, Suchý lad, Zabudnutí, Baby, Last forever, Pod vodou, Kvapky, Čo sa týka lásky (to byla jediná píseň kterou ten večer hrál na klavír). Scény což prý je písnička pro úchyli, kteří se skrývají za romantiky, Svět pro bratříčky a sestřičky z čech, kterou Tomi přejmenoval na Fet, Loneliness, Rolling in the deep, Whole Lotta Rosie, C´est la vie s dívčinou, která vedle něj jen stála a vypadala dost mimo (nedivím se zažila jsem tuto situaci loni na votvíráku a v tu chvíli je člověk opravdu mimo). Ještě dal Metallicu, Rock n Roll a jako přídavek Hallelujah, které zpívali všichni s ním. Asi tak uprostřed koncertu vběhla na podium nahatá dívka oděná pouze v titěrných tangách a na prsou měla nastříkanou šlehačku. V ruce na tácu nesla Mirovi dort. Nejprve Mirovi popřála a on si ji pak nahnul k sobě a slízal jí z ňader tu šlehačku přitom dívčině z tácu sjel dort přímo na krk Mirovi elektrické kytary po kterém se svezl a skončil na zemi. Miro se přestal věnovat oné slečně a s obličejem celým od šlehačky se otočil do publika a pronesl větu: Honzo já ťa zabijem. Rukama si očistil obličej a pak si všiml kytary obalené šlehačkou a z většího jí očistil. No nakonec jí musel stejně odložit. Stál tam na podiu s rukama od šlehačky a chvíli přemýšlel jak se té šlehačky na rukou zbavit no nakonec to vyřešil jednoduše si ruce otřel do kalhot. Celé toto překvapení měl nasvědomí jeho bodyguard Honza. Potom koncert pokračoval a na Mira začali dvě ženský středního věku pokřikovat, aby šel za nimi a on nato, aby oni šli za ním takže na podium přece jen přišli a neodešli dokud jim Miro nedal pusu, o kterou si řekli. Po koncertě přišla na scénu Markéta Poulíčková a Rockstars. Asi po půl hodině jsem si všimla, že probíhá autogramiáda. Která byla mimo jiné pěkně chaotická. Lidí bylo na tomto koncertu asi zatím nejvíc. My jsme musely před dvanáctou jít jelikož nám jel o půl jedné poslední vlak takže netuším jak pak celá akce pokračovala a jestli s Mirem nakonec některé holky z fóra slavily. Celá akce byla vydařená a bylo to zase úplně něco jiného než předešlé tour, ale stejně musím říct, že si nejvíc užívám spíše ty komornější akce, kde není tolik lidí, samozřejmě ne, že by mi vadilo, že přišlo hodně lidí to ne naopak jsem ráda, že se jich sešlo dost. Jen když je hodně lidí tak tím hlukem co nadělají ten koncert narušují. Když jich bylo méně víc si člověk mohl užít tu hudbu. To je jen můj názor a je mi jasné, že ne každý bude souhlasit. Co dodat na závěr snad jen GOODBYE v Plzni.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Kdo se chystá?

Příspěvekod Katie » 16 lis 2011, 23:20

[quote="mamca_ivca"][quote="Katie"][quote="Bára"][quote="Katie"]Tak já se taky přidám.. :)
Je mi líto, že jsem vás za ten večer nějak nezvládla poznat, ale tak příště...
Pani s dortem se mi taky moc nelíbila, ale celkově ten konzert byl hodně povedený!!
Divím se že mu vážně nebylo špatně...nejdřív si ode mě vezme pivo a pak od pani šlehačku.. :D
zvláštní autogramku jsem ještě stihla, ale pak jsem musela letět domů..slavilo se potom? :)


Tak tos byla ty, od koho si vzal na podium to pivo? :D :D
My jsme s ním nemluvily, neboť byl stále v obležení fanoušků a čekali na něj lidi z branže i kamarádi, ale Lilie s Esti a Debbie možná jo, zůstávaly dýl a snažily se mu předat dárek. Až se dostanou k PC, tak nás budou třeba referovat.




áno, to jsem byla já :D bylo to docela vtipné :D měl totiž tu vodu hned vedle mého piva tak jsem mu ho jednou podávala a on neodmítl...bylo to supr :)
teda ale stát na pódiu..no to musí být něco..nevím co bych dělala.. :D asi to, co ta holčina..
Uživatelský avatar
Katie
 
Příspěvky: 23
Registrován: 12 srp 2011, 19:04

Re: Kdo se chystá?

Příspěvekod ewilyn » 16 lis 2011, 23:27

Rolling in the deep ( podla mna uz prilisne afektovane :? ) http://www.youtube.com/watch?v=37o-iX_4xFk
C´est la vie ( dufam, ze uz naposledy): http://www.youtube.com/watch?v=JglCqwYtJ08
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Kdo se chystá?

Příspěvekod Kotě » 16 lis 2011, 23:32

Rolling in the deep.......nemáte někdo link na překlad? Miro jí tak prožívá a pantomimicky naznačuje....jen kdybych věděla vo co gou :lol: :lol: 8)
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Kdo se chystá?

Příspěvekod debbie » 16 lis 2011, 23:33

Tak já zase tuhle všehochuť..i děvče s dortem, škoda že má Miro místo obličeje často jen růžovou skvrnu :D :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=hytaxCHn2v8
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Kdo se chystá?

Příspěvekod gemini » 16 lis 2011, 23:37

Kotě píše:Rolling in the deep.......nemáte někdo link na překlad? Miro jí tak prožívá a pantomimicky naznačuje....jen kdybych věděla vo co gou :lol: :lol: 8)


http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/ ... eep-185087
gemini
 

Re: Kdo se chystá?

Příspěvekod Kotě » 16 lis 2011, 23:40

Mockrát děkuji! Nějaká představa by byla..... ale "kroužení v hlubinách" mě dostalo :lol: . No nic, třeba to tak je.... :D
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Kdo se chystá?

Příspěvekod gemini » 16 lis 2011, 23:47

Kotě píše:Mockrát děkuji! Nějaká představa by byla..... ale "kroužení v hlubinách" mě dostalo :lol: . No nic, třeba to tak je.... :D


Tak překlad není dokonalej, ale kdo ví, jak přesně to autor myslel :wink:
gemini
 

Re: Kdo se chystá?

Příspěvekod adélka » 16 lis 2011, 23:53

xitee píše:
Bára píše:Už taky hlásím příchod :D Z mé strany obrovská spokojenost :thumbup: navzdory mírnému chaosu, který byl způsoben velkým množstvím lidí i překvapivými momenty během koncertu :D Prvním byla Mirova nevolnost na počátku, kdy opravdu sotva stíhal odběhnout do zákulisí :( a druhým obnažená dívčina s narozeninovým dortem, která vtrhla na pódium :wink: Miro se samozřejmě :P vrhl na dort :lol: , a tak šlehačka skončila na :miro: obličeji, kalhotách, v nosních dírkách (na což si stěžoval ještě po 20 minutách :wink: a hlavně :shock: :twisted: na kytaře :( Nástroj prý je ale v pořádku :P :lol: Ewi se nezdál zvuk, ona už to umí líp posoudit, protože je náš "dvorní kameraman" :thumbup: Nám, "hluchoňům" :lol: , se to zdálo OK. Ale asi opravdu za tou kamerou byl nějaký problém, protože Evi hledala během koncertu vhodná místa v prostoru klubu, takže nějaké záznamy určitě dodá :) Já jsem nadmíru spokojená, konečně se mně podařilo snad alespoň trochu odčinit tu neúčast na křtu :cry: Jinak jsem ráda poznala xitee :D a celkově děkuji všem dámám zde z fóra za velmi příjemnou společnost a výbornou atmosféru :thumbup: :thumbup: :thumbup:


Ahojky, taky jsem tě ráda poznala, ale i všechny přítomné dámy z fóra. :miro: jsem popřála k narozeninám. Poděkoval mi. A jinak playlist. Začali Dream on, pak Baby, Kvapky, Rolling in the deep, Scény, Zabudnuti, Svět, Last forever, Čo sa týka lásky, Metallicu, Kvapky, po dlouhé době C´est la vie se slečnou na pódiu, ale bez tanečku, ještě Hallelujah, kde jsme zpívali s ním a Loneliness. :miro: vtípkoval o zvracení fakt, o tom, jak se mu povedlo vypít všem chalanům minerálky. Nářez.


Mě mrzí, že jsme nemohla jít na svou 3. akci, když :miro: měl konečně zase koncert v Praze, ale jako na potvoru jsem musela být v Mikulově na nějaký konferenci, kterou jsem spolupořádala. :cry: Ale zase jsem strávila večer ochutnávkou mikulovských vín, což taky nebylo špatný. :D
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na GoodBye Tour 2011-Praha, CZ, 15.11.2011

cron