Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Liberec- reporty, fotky, videa

Re: Liberec- reporty, fotky, videa

Příspěvekod Henrieta » 30 říj 2011, 23:22

Ja už by som Mirovi radila že viac nenaberať tie svaly, teraz je to tak akurát, lebo zachvíľu sa bude už aj ku mne hodiť a to už bude iný prúser :shock: :mrgreen:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Liberec- reporty, fotky, videa

Příspěvekod Henrieta » 30 říj 2011, 23:59

De_Tourvel píše:Já povrchní jsem sorry. A showbiz je povrchní sám o sobě nezlob se na mě. Image je v showbiz velmi důležitá věc a šmajda není takový genius, aby na image nemusel stavět. Bez mimořádně vytuněné image nemá šanci prorazit.
Nalijte si čistého vína...Jeho tvorba upřímně ...nevyčnívá. Image...ano... image vyčnívá...a toho by si měl být vědom, dokud nezplodí něco, co porazí do kolen i někoho jiného než jeho zaujaté fanoušky. A tedy si image velmi pečlivě pěstovat. Měl ji/ho (nevím jakého je to rodu) nastartovanou víc než dobře.

HENRIETTA Ty asi nevidíš co píšu? nepíšu o postavě ale o O OBLIČEJI :!: :!: :!: :!: :!:


Mne sa ľúbil ako vyzeral v Jihlave, tam už mal takúto postavu, v tvári bol pekný, aj vlasy mal dobré. Tak teraz, možno to robí tá čapica alebo je nevyspatý. Tak áno, výzor je pre neho dôležitý, ten ho dostal, mimo iného tam kde je, toho si je on dobre vedomý, neboj.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Liberec- reporty, fotky, videa

Příspěvekod Esti » 31 říj 2011, 00:52

Konečně i já se hlásím, postupně dočítám a děkuju parťačkám za včerejší večer, bylo veselo :!: :lol:

Fotky a videa okouknu a díky také za ně moc :!: :thumbup:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Liberec- reporty, fotky, videa

Příspěvekod ewilyn » 31 říj 2011, 01:32

dakujem vsetkym za reportiky , fotky, videa :thumbup:

a specialne som rada, ze sa konecne dockala koncertu i Mila a ze sa pacilo :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Liberec- reporty, fotky, videa

Příspěvekod Sidney » 31 říj 2011, 08:11

Henrieta píše:Ja už by som Mirovi radila že viac nenaberať tie svaly, teraz je to tak akurát, lebo zachvíľu sa bude už aj ku mne hodiť a to už bude iný prúser :shock: :mrgreen:



Tak, tak... Takto je uz akurat. Jemu by nepasovalo byt jak nejaky Barbar, ci kto. K takej tvari :?: Take velke svaly sa hodia k takym hrubianom a vrahom, co sedia v lochu... Jani, uz viac nie... :mrgreen: A mas pravdu, bojim sa... :mrgreen: Lebo on je taky extremista.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Liberec- reporty, fotky, videa

Příspěvekod zsimona » 31 říj 2011, 11:50

Tak jsem konečně dokoukala a doposlouchala všechna videa a fotečky-a moc za ně děkuji,taktéž za reportíky.Skvělé přiblížení atmosféry:takže ještě jednou velké díky všem!

Mimochodem :miro: vypadá zase skvěle-není třeba nic dalšího řešit! :D
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Liberec- reporty, fotky, videa

Příspěvekod Jana » 31 říj 2011, 13:56

Sidney píše:
Henrieta píše:Ja už by som Mirovi radila že viac nenaberať tie svaly, teraz je to tak akurát, lebo zachvíľu sa bude už aj ku mne hodiť a to už bude iný prúser :shock: :mrgreen:



Tak, tak... Takto je uz akurat. Jemu by nepasovalo byt jak nejaky Barbar, ci kto. K takej tvari :?: Take velke svaly sa hodia k takym hrubianom a vrahom, co sedia v lochu... Jani, uz viac nie... :mrgreen: A mas pravdu, bojim sa... :mrgreen: Lebo on je taky extremista.

Vieš že si aj tak urobí vždy a vo všetkom po svojom. On je už raz taký. :|
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Liberec- reporty, fotky, videa

Příspěvekod Sidney » 31 říj 2011, 14:16

Jana píše:
Sidney píše:
Henrieta píše:Ja už by som Mirovi radila že viac nenaberať tie svaly, teraz je to tak akurát, lebo zachvíľu sa bude už aj ku mne hodiť a to už bude iný prúser :shock: :mrgreen:



Tak, tak... Takto je uz akurat. Jemu by nepasovalo byt jak nejaky Barbar, ci kto. K takej tvari :?: Take velke svaly sa hodia k takym hrubianom a vrahom, co sedia v lochu... Jani, uz viac nie... :mrgreen: A mas pravdu, bojim sa... :mrgreen: Lebo on je taky extremista.

Vieš že si aj tak urobí vždy a vo všetkom po svojom. On je už raz taký. :|



Ale neurobi, zbada sa v zrkadle a povie si: "K.rva nemam uz tie svaly moc velke :?: Vsetky handry su mi male, j.bem na to uz, stacilo,"
uvidis... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Liberec- reporty, fotky, videa

Příspěvekod gemini » 31 říj 2011, 18:57

Díky za videa, musím si je v klidu projít. Tentokrát bylo velmi veselo, publikum dělalo vopičárny a zbytek kapely ještě větší, takže jsem se taky veselila a neprožívala :miro: tolik jako v Jihlavě (i když tam byl v takovém rozpoložení, že se od něj nedalo odtrhnout).
gemini
 

Re: Liberec- reporty, fotky, videa

Příspěvekod zariva_kometka » 31 říj 2011, 19:05

gemini píše:Díky za videa, musím si je v klidu projít. Tentokrát bylo velmi veselo, publikum dělalo vopičárny a zbytek kapely ještě větší, takže jsem se taky veselila a neprožívala :miro: tolik jako v Jihlavě (i když tam byl v takovém rozpoložení, že se od něj nedalo odtrhnout).


mám z toho podobný pocit :thumbup: 8) až tam skoro všechno padalo z podia a rozbíjelo se :mrgreen: jen mě mrzí, že nedal to Hallelujah ... nevím zda chtěl přidávat, když ho hned po tom co se zvedl a seskočil s podia vzali ti bodyguardi ...ani kapelu nepředstavil, ač vzpomínal mezi písničkami, že některé věci co říká pořád, musí pro nové tváře stejně znova říct .... no bylo to na jednu stranu blbé, že se muselo chodit přes lidi ... Ale i tak to bylo dobrý ... a aspoň jsme si prohlídli co dělají i ostatní kluci :D téměř bych odhadla, že tentokrát jsem se dívala víc na ně než na :miro: ale tak koukat "k nebesům" hlavou vzhůru, se taky nevydrží pořád :mrgreen:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Liberec- reporty, fotky, videa

Příspěvekod gemini » 31 říj 2011, 19:11

zariva_kometka píše:
gemini píše:Díky za videa, musím si je v klidu projít. Tentokrát bylo velmi veselo, publikum dělalo vopičárny a zbytek kapely ještě větší, takže jsem se taky veselila a neprožívala :miro: tolik jako v Jihlavě (i když tam byl v takovém rozpoložení, že se od něj nedalo odtrhnout).


mám z toho podobný pocit :thumbup: 8) až tam skoro všechno padalo z podia a rozbíjelo se :mrgreen: jen mě mrzí, že nedal to Hallelujah ... nevím zda chtěl přidávat, když ho hned po tom co se zvedl a seskočil s podia vzali ti bodyguardi ...ani kapelu nepředstavil, ač vzpomínal mezi písničkami, že některé věci co říká pořád, musí pro nové tváře stejně znova říct .... no bylo to na jednu stranu blbé, že se muselo chodit přes lidi ... Ale i tak to bylo dobrý ... a aspoň jsme si prohlídli co dělají i ostatní kluci :D téměř bych odhadla, že tentokrát jsem se dívala víc na ně než na :miro: ale tak koukat "k nebesům" hlavou vzhůru, se taky nevydrží pořád :mrgreen:


Právě. Adam byl veselejší a Marek byl pořádně vidět. Zvláštní je, že když je někde nízké pódium a nejsou zábrany, nikdo se na Mira nesápe. Tady stačilo jen stoupnout na schůdek... Ale všichni se drželi zpátky.
gemini
 

Re: Liberec- reporty, fotky, videa

Příspěvekod zariva_kometka » 31 říj 2011, 19:14

gemini píše:
zariva_kometka píše:
gemini píše:Díky za videa, musím si je v klidu projít. Tentokrát bylo velmi veselo, publikum dělalo vopičárny a zbytek kapely ještě větší, takže jsem se taky veselila a neprožívala :miro: tolik jako v Jihlavě (i když tam byl v takovém rozpoložení, že se od něj nedalo odtrhnout).


mám z toho podobný pocit :thumbup: 8) až tam skoro všechno padalo z podia a rozbíjelo se :mrgreen: jen mě mrzí, že nedal to Hallelujah ... nevím zda chtěl přidávat, když ho hned po tom co se zvedl a seskočil s podia vzali ti bodyguardi ...ani kapelu nepředstavil, ač vzpomínal mezi písničkami, že některé věci co říká pořád, musí pro nové tváře stejně znova říct .... no bylo to na jednu stranu blbé, že se muselo chodit přes lidi ... Ale i tak to bylo dobrý ... a aspoň jsme si prohlídli co dělají i ostatní kluci :D téměř bych odhadla, že tentokrát jsem se dívala víc na ně než na :miro: ale tak koukat "k nebesům" hlavou vzhůru, se taky nevydrží pořád :mrgreen:


Právě. Adam byl veselejší a Marek byl pořádně vidět. Zvláštní je, že když je někde nízké pódium a nejsou zábrany, nikdo se na Mira nesápe. Tady stačilo jen stoupnout na schůdek... Ale všichni se drželi zpátky.


Nejspíš záleží na skvadře publika no ... a když už tak jsme se zajímali o playlist :mrgreen: No v Praze to zas bude o něčem jiném :roll: :mrgreen: škoda, že už nebudeš ... no v ČB vlastně to bude určitě taky jiné ... no a vidíte, pokaždé je to zatím jiné :lol:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Liberec- reporty, fotky, videa

Příspěvekod gemini » 31 říj 2011, 19:21

Ano, pokaždé je to jiné. V Jihlavě jsme měli hruškovou mattonku, v Liberci višňovou :mrgreen:
gemini
 

Re: Liberec- reporty, fotky, videa

Příspěvekod zariva_kometka » 31 říj 2011, 19:23

gemini píše:Ano, pokaždé je to jiné. V Jihlavě jsme měli hruškovou mattonku, v Liberci višňovou :mrgreen:


:lol: :lol: bacha i značka byla jiná :!: tentokrát korunní :twisted:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Liberec- reporty, fotky, videa

Příspěvekod gemini » 31 říj 2011, 19:25

zariva_kometka píše:
gemini píše:Ano, pokaždé je to jiné. V Jihlavě jsme měli hruškovou mattonku, v Liberci višňovou :mrgreen:


:lol: :lol: bacha i značka byla jiná :!: tentokrát korunní :twisted:


Já vím, pamatuju si. Ale nechtěla jsem zabíhat do podrobností :wink:
gemini
 

PředchozíDalší

Zpět na GoodBye Tour- Liberec, CZ, 29.10 2011

cron