Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

reporty,videa a fotky..

reporty,videa a fotky..

Příspěvekod ewilyn » 16 říj 2011, 01:45

miesto pre reporty,videa a fotky :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: reporty,videa a fotky..

Příspěvekod Ivana » 16 říj 2011, 08:33

Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: reporty,videa a fotky..

Příspěvekod Míla » 16 říj 2011, 09:05

Ivana píše:http://www.youtube.com/watch?v=ZaKXydT2rQY

:arrow: :miro: :arrow: Ahojky teda takhle se mi líbí :thumbup: a dík za krásný video
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: reporty,videa a fotky..

Příspěvekod mamca_ivca » 16 říj 2011, 10:36

Míla píše:
Ivana píše:http://www.youtube.com/watch?v=ZaKXydT2rQY

:arrow: :miro: :arrow: Ahojky teda takhle se mi líbí :thumbup: a dík za krásný video


Moc díky Ivaně za první videjko. :thumbup: Sice jsem v místě minimálního signálu pro připojení, takže stahuju už 20 min. video a mám zatím první minutu, ale počkám si. :D
Teda, já vědět, že tam bude i klavír, tak jedu, i kdyby čert na koze jezdil. Pláču, že jsem si to přece jen nějak nezařídila, mrzí mě dvojnásob. :cry: :cry: :cry:
Byl to jistě bombastický koncert, Janina měla asi správný ciťák. :thumbup: :lol: :lol: :lol:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: reporty,videa a fotky..

Příspěvekod ewilyn » 16 říj 2011, 10:37

Ahojte, pisem z mobilu, tak len v skratke....
Koncert vazne skvely, iny nez tie dosavadne :) . bolo i par negativ, ale pozitiva zasadne prevladli. :) Jedno z negativ bolo bohuzial malo ludi, i ked plagatiky po Jihlave viseli- udajne okolo 120- 125 platiacich divakov. Dalsim negativom bol zvuk hlavne v uvode , jed niekolkokrat i uplne vypadol Mirovi mikrofon a celkovo ten zvuk nebol uplne OK...Mirova rozladena gitara ale vobec nebola problem :) Zacalo sa s hodinovym oneskorenim o 21 hod, co vzhladom na koncert v Ove bol velmi slusny cas...koncert bol zvlastne akusticko- rockovy, ked Miro sedel na stolicke a hral na akusticku gitaru, ostani chalni na alektricke nastroje, bubny boli klasicke, boli i klavesy :wink: ...a bol bez ciapky a bez brylov...konecne, prirodzeny styling...
Pokracovanie za chvilu, pada pripojenie
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: reporty,videa a fotky..

Příspěvekod Franci » 16 říj 2011, 10:47

Ahoj, super videjko. teším sa na fotky a reportíky a ďalie videá.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: reporty,videa a fotky..

Příspěvekod ewilyn » 16 říj 2011, 11:07

ja som ten koncert vcera neskutocne prezivala, bol to 1 darcek za druhym :wink:
Hned uvod mohol byt bombasticky- Rolling in the deep od Adele, len bohuzial vypadaval mikrofon....ale i tak skvely zaciatok a pokracovali Trosky opat s problemami so zvukom, co sa potom uz zlepsilo. nasledovali Zabudnuti, Co sa tyka lasky s klavirnym doprovodom v podani Mira, potom dalsie skladby z albumu (poradie asi nebude presne) Last Forever,Svet, Kvapky, Pod vodou, Baby, SL, asi v polke velmi emotivne Vrazdy s klavirom a basovou linkou, dalej zazneli i rockove skladby ako Sceny a Loneliness, i ked v tomto polo akustickom podani az tak nevynikli, v Scenach mi chybal ten poriadny gitarovy narez. Na konci hlavneho programu sme dostali dalsi darcek- Dream on, nadherne zaspievane, skoro som nedychala :) ...a samozrejme, ludom to nestacilo a tak ako pridavok bolo tentokrat uplne rockove Rock' n'roll a uplne nakoniec pomaly len za svitu par sviecok, co bolo okolo podia WG iba s doprovodm klavira...neskutocny zazitok, fantasticky koniec....
novy bubenik myslim ze zapadol, s rytmusom a nejakymi nastupmi problemy neboli, myslim, ze po twjt stranke to bolo OK, i ked chalani posobili este malicko nezohranym dojmom....a Marek, tak sa bubenik vola je Cech a sympaticky fesi :)
...a skoro som zabudla, zaznel i dalsi bombonik- starway to heaven v uvode iba Miro s gitarou, na konci sa pridali ostatni :-)...a Tomi si dal i kratucke solo na bicie :D
Po Mirovi do 15 minut zacala hrat Poulickova a Rockstars prevzate hity rozne- od Pink, Anastasie, tiny Turner, U2, Jacksona, Rockstars maju i spevaka, zaznela i Nirvana. nebolo to zle, len bolo vidiet, ze vsetci su tam kvoli Mirovi, mali pod podiom prazdno ....Miro totiz robil i autogramiadu, vzhladom k malemu pocu ludi nebola dlha, pozdravil sa asi so vsetkymi fanusikmi....a mal dobru naladu a bol vazne mily :wink:
musim sa priznat, ze zaradenim rolling in the deep, Dream on a WG ma uplne dostal a uz sa nemozem dockat dalsieho koncertu....lebo KAZDY BUDE TROCHU INY :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: reporty,videa a fotky..

Příspěvekod mamca_ivca » 16 říj 2011, 11:24

ewilyn píše:ja som ten koncert vcera neskutocne prezivala, bol to 1 darcek za druhym :wink:
Hned uvod mohol byt bombasticky- Rolling in the deep od Adele, len bohuzial vypadaval mikrofon....ale i tak skvely zaciatok a pokracovali Trosky opat s problemami so zvukom, co sa potom uz zlepsilo. nasledovali Zabudnuti, Co sa tyka lasky s klavirnym doprovodom v podani Mira, potom dalsie skladby z albumu (poradie asi nebude presne) Last Forever,Svet, Kvapky, Pod vodou, Baby, SL, asi v polke velmi emotivne Vrazdy s klavirom a basovou linkou, dalej zazneli i rockove skladby ako Sceny a Loneliness, i ked v tomto polo akustickom podani az tak nevynikli, v Scenach mi chybal ten poriadny gitarovy narez. Na konci hlavneho programu sme dostali dalsi darcek- Dream on, nadherne zaspievane, skoro som nedychala :) ...a samozrejme, ludom to nestacilo a tak ako pridavok bolo tentokrat uplne rockove Rock' n'roll a uplne nakoniec pomaly len za svitu par sviecok, co bolo okolo podia WG iba s doprovodm klavira...neskutocny zazitok, fantasticky koniec....
novy bubenik myslim ze zapadol, s rytmusom a nejakymi nastupmi problemy neboli, myslim, ze po twjt stranke to bolo OK, i ked chalani posobili este malicko nezohranym dojmom....a Marek, tak sa bubenik vola je Cech a sympaticky fesi :)
...a skoro som zabudla, zaznel i dalsi bombonik- starway to heaven v uvode iba Miro s gitarou, na konci sa pridali ostatni :-)...a Tomi si dal i kratucke solo na bicie :D
Po Mirovi do 15 minut zacala hrat Poulickova a Rockstars prevzate hity rozne- od Pink, Anastasie, tiny Turner, U2, Jacksona, Rockstars maju i spevaka, zaznela i Nirvana. nebolo to zle, len bolo vidiet, ze vsetci su tam kvoli Mirovi, mali pod podiom prazdno ....Miro totiz robil i autogramiadu, vzhladom k malemu pocu ludi nebola dlha, pozdravil sa asi so vsetkymi fanusikmi....a mal dobru naladu a bol vazne mily :wink:
musim sa priznat, ze zaradenim rolling in the deep, Dream on a WG ma uplne dostal a uz sa nemozem dockat dalsieho koncertu....lebo KAZDY BUDE TROCHU INY :wink:


Moc moc moc, Ewi, děkujeme za super reportík. :thumbup: Muselo to být vážně skvělé :thumbup: :lol: :thumbup: :lol: :thumbup: :lol:
Je vidět, že náš kreativní :miro: vždycky něco nového a neotřelého vymyslí. :thumbup:
mamca_ivca Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 807
Registrován: 05 srp 2011, 11:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: reporty,videa a fotky..

Příspěvekod Franci » 16 říj 2011, 11:27

ewilyn píše:ja som ten koncert vcera neskutocne prezivala, bol to 1 darcek za druhym :wink:
Hned uvod mohol byt bombasticky- Rolling in the deep od Adele, len bohuzial vypadaval mikrofon....ale i tak skvely zaciatok a pokracovali Trosky opat s problemami so zvukom, co sa potom uz zlepsilo. nasledovali Zabudnuti, Co sa tyka lasky s klavirnym doprovodom v podani Mira, potom dalsie skladby z albumu (poradie asi nebude presne) Last Forever,Svet, Kvapky, Pod vodou, Baby, SL, asi v polke velmi emotivne Vrazdy s klavirom a basovou linkou, dalej zazneli i rockove skladby ako Sceny a Loneliness, i ked v tomto polo akustickom podani az tak nevynikli, v Scenach mi chybal ten poriadny gitarovy narez. Na konci hlavneho programu sme dostali dalsi darcek- Dream on, nadherne zaspievane, skoro som nedychala :) ...a samozrejme, ludom to nestacilo a tak ako pridavok bolo tentokrat uplne rockove Rock' n'roll a uplne nakoniec pomaly len za svitu par sviecok, co bolo okolo podia WG iba s doprovodm klavira...neskutocny zazitok, fantasticky koniec....
novy bubenik myslim ze zapadol, s rytmusom a nejakymi nastupmi problemy neboli, myslim, ze po twjt stranke to bolo OK, i ked chalani posobili este malicko nezohranym dojmom....a Marek, tak sa bubenik vola je Cech a sympaticky fesi :)
...a skoro som zabudla, zaznel i dalsi bombonik- starway to heaven v uvode iba Miro s gitarou, na konci sa pridali ostatni :-)...a Tomi si dal i kratucke solo na bicie :D
Po Mirovi do 15 minut zacala hrat Poulickova a Rockstars prevzate hity rozne- od Pink, Anastasie, tiny Turner, U2, Jacksona, Rockstars maju i spevaka, zaznela i Nirvana. nebolo to zle, len bolo vidiet, ze vsetci su tam kvoli Mirovi, mali pod podiom prazdno ....Miro totiz robil i autogramiadu, vzhladom k malemu pocu ludi nebola dlha, pozdravil sa asi so vsetkymi fanusikmi....a mal dobru naladu a bol vazne mily :wink:
musim sa priznat, ze zaradenim rolling in the deep, Dream on a WG ma uplne dostal a uz sa nemozem dockat dalsieho koncertu....lebo KAZDY BUDE TROCHU INY :wink:

Krásny reportík, muselo to byť úžasné a ľutujem, že som tam nebola, no ani by som sa tam nedostala. =)
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: reporty,videa a fotky..

Příspěvekod Henrieta » 16 říj 2011, 12:38

Pridám aj ja pár postrehov, lebo ostatní asi ešte nie sú doma alebo spia. Začalo sa dosť s oneskorením, vyše hodiny sme museli čakať, ale aspoň sme mali možnosť sa porozprávať. Môj odhad na počet ľudí je tak do 150 max. 200, ale aj s tými čo boli hore na balkóne, kde sa nedalo ísť, vraj VIP či čo? Aj pani šatniarka sa sťažovala, že minule tam bola Lucka Bílá a začala presne na minútu a taký Šmajda toľko mešká, až vyše hodiny, no ale asi nestíhal. Všetci ľudia boli natlačení vpredu pod pódiom tak ono to tam vyzeralo ako keby tam bolo ozaj päť a pol človeka, keby boli nechali normálne rozložené stoličky a ľudia by si posadali, tak by to bolo vyzeralo tak normálnejšie podľa mňa. Skoro samé baby, klasika, chlapov by sa dalo spočítať na prstoch dvoch rúk a aj tí boli len doprovod, takže taká je zatiaľ realita. Ale deti skoro žiadne, asi bolo už neskoro.
Miro spieval opäť výborne, Evka už spomínala čo, on je fakt vynikajúci interpret, originálny. Ako som už spomínala, ešte dotiahnuť tú tvorbu, možno spracovanie, zvuk alebo čo ja viem, lebo melódie sú pekné, hudba melodická. To počuť ten rozdiel, keď spieva svoje a prevzaté, že tá interpretácia je na vyššej úrovni.
Dosť dobre som nepochopila, načo je tam tá Pouličková strčená, pretože na ňu skutočne nikto neprišiel, tak ako som predtým hovorila, že to je blbosť. To bolo vidieť ako Miro dospieval, všetci odišli preč za ním a ona spievala pred úplne prázdnym hľadiskom, no trapas podľa mňa, snáď sa to sem môže napísať. Neviem ako to bude inde, možno keď to bude niekde v bare, tak tam ostanú aj na ňu nejakí, ja už neviem. Toto je úplne nanič pre neho. On sa mal spojiť s niekým normálnym, kto je aspoň na jeho úrovni minimálne.
Inak aspoň čo viem, nikto sa nič nedozvedel, ani o Amerike, ani o ničom podstatnejšom, Miro dokonca ani nevysvetlil, prečo má turné taký názov. Atmosféra sa mi páčila, sviečky, len hovorím v závere tá Pouličková už nemusela byť, lebo sme sa nemohli kvôli hluku ani normálne porozprávať.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: reporty,videa a fotky..

Příspěvekod Misuna » 16 říj 2011, 12:59

Děkuju za krásné reporty :thumbup: Poulíčková na koncerty skoro nikoho nepřitáhne, to jsem si myslela od začátku. To je pěkný, že byly plakátky tak týden před koncertem :? ...tady u nás vídám s obrovským předstihem plakáty na různá vystoupení i měsíce dopředu. Na FB je nějaká dívčina naštvaná, že pouštěli od 15 let, proto nebyly žádné děti.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: reporty,videa a fotky..

Příspěvekod Kaja » 16 říj 2011, 13:05

Ďakujem za reportíky, muselo to byť úžasné, dúfam, že sa mi podarí niečo podobné uvidieť. Čo sa týka Poulíčkovej, neviem fakt, prečo to takto robia, keď Miro meškal, tak ju snáď aj mohli dať ako predkapelu, to by sa mi už zdalo logickejšie.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: reporty,videa a fotky..

Příspěvekod gemini » 16 říj 2011, 13:39

Kaja píše:Ďakujem za reportíky, muselo to byť úžasné, dúfam, že sa mi podarí niečo podobné uvidieť. Čo sa týka Poulíčkovej, neviem fakt, prečo to takto robia, keď Miro meškal, tak ju snáď aj mohli dať ako predkapelu, to by sa mi už zdalo logickejšie.


To mohli, my bychom si ji rádi tu hodinku poslechli.

Jinak tu už všechno máme popsané, nejlíp asi od Ewilyn. V tak velkém sále bylo sice málo lidí, ale atmosféra byla úžasná. Mirko si včera zjevně oba koncerty krásně užil. No a já musím napsat, že jsem byla šťastná (to sice jsem pořád, ale tak intenzívní pocit už jsem dlouho nezažila). Dočkali jsme se i Trosek a Scén, při Dream On mi málem hrkly slzy do očí a při WG mi cukalo víčko :lol:

Ta zlatovlasá šelmička si s námi zase pěkně hrála - když jsme skandovali Ještě jednu!, on vždycky sfoukl další svíčku. Pak teda konečně zasedl za klavír a tu poslední svíčku sfoukl až při odchodu.

Já mám jen jednu drobnou připomínku - bylo by vhodné představit jednotlivé skladby, aby byli v obraze i lidi, co neznají CD. To by asi při turné mělo být samozřejmostí.
gemini
 

Re: reporty,videa a fotky..

Příspěvekod Franci » 16 říj 2011, 13:43

gemini píše:
Kaja píše:Ďakujem za reportíky, muselo to byť úžasné, dúfam, že sa mi podarí niečo podobné uvidieť. Čo sa týka Poulíčkovej, neviem fakt, prečo to takto robia, keď Miro meškal, tak ju snáď aj mohli dať ako predkapelu, to by sa mi už zdalo logickejšie.


To mohli, my bychom si ji rádi tu hodinku poslechli.

Jinak tu už všechno máme popsané, nejlíp asi od Ewilyn. V tak velkém sále bylo sice málo lidí, ale atmosféra byla úžasná. Mirko si včera zjevně oba koncerty krásně užil. No a já musím napsat, že jsem byla šťastná (to sice jsem pořád, ale tak intenzívní pocit už jsem dlouho nezažila). Dočkali jsme se i Trosek a Scén, při Dream On mi málem hrkly slzy do očí a při WG mi cukalo víčko :lol:

Ta zlatovlasá šelmička si s námi zase pěkně hrála - když jsme skandovali Ještě jednu!, on vždycky sfoukl další svíčku. Pak teda konečně zasedl za klavír a tu poslední svíčku sfoukl až při odchodu.

Já mám jen jednu drobnou připomínku - bylo by vhodné představit jednotlivé skladby, aby byli v obraze i lidi, co neznají CD. To by asi při turné mělo být samozřejmostí.

:thumbup: :thumbup: :thumbup: dúfam, že budú aj videjká z Dream on a ostatných.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: reporty,videa a fotky..

Příspěvekod gemini » 16 říj 2011, 13:52

Franci píše: :thumbup: :thumbup: :thumbup: dúfam, že budú aj videjká z Dream on a ostatných.


Budou, pokud neselže technika. Jen jsem zvědavá, jestli jsem se svěřeným foťákem moc necloumala, protože já nevydržím stát v klidu :mrgreen:
gemini
 

Další

Zpět na GoodBye Tour-Jihlava, CZ, 15.10 2011

cron