Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

O turne

Re: O turne

Příspěvekod ewilyn » 08 říj 2011, 10:11

Nikys píše:Tak už mám lístky na Jihlavu doma. Chystám se ještě na Prahu, Jistebnici a možná České budějovice. Chtěla jsem se zeptat vy co pojedete na více těch koncertů budete si lístky kupovat postupně nebo rovnou najednou?


kludne mozes naraz....ziadna zlava cez FC asi nebude....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: O turne

Příspěvekod Henrieta » 12 říj 2011, 17:20

Čítala som si ten chat na fanclube a asi tam odpovedala Martina Zelinková, Miro sa nezúčastnil samozrejme, na to je on veľký pán. :roll: :lol: Dozvedela som sa tam iba jedinú konkrétnu informáciu, a síce že to budú rockové koncerty. O SR, atď., všetko ťahané do neutrálu, ako vždy.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: O turne

Příspěvekod zsimona » 12 říj 2011, 17:40

Henrieta píše:Čítala som si ten chat na fanclube a asi tam odpovedala Martina Zelinková, Miro sa nezúčastnil samozrejme, na to je on veľký pán. :roll: :lol: Dozvedela som sa tam iba jedinú konkrétnu informáciu, a síce že to budú rockové koncerty. O SR, atď., všetko ťahané do neutrálu, ako vždy.


Pokud vím,tak to bylo oznámeno jako chat fanklubu a ne chat s Mirem....Ale jinak máš pravdu,v podstatě úplně zbytečná akce-žádné nové informace :?
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: O turne

Příspěvekod ewilyn » 12 říj 2011, 17:46

Henrieta píše:Čítala som si ten chat na fanclube a asi tam odpovedala Martina Zelinková, Miro sa nezúčastnil samozrejme, na to je on veľký pán. :roll: :lol: Dozvedela som sa tam iba jedinú konkrétnu informáciu, a síce že to budú rockové koncerty. O SR, atď., všetko ťahané do neutrálu, ako vždy.


ano, bola to iba aktivita fanklubu ...nie mirova
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: O turne

Příspěvekod kobitka » 12 říj 2011, 18:09

Henrieta píše:Čítala som si ten chat na fanclube a asi tam odpovedala Martina Zelinková, Miro sa nezúčastnil samozrejme, na to je on veľký pán. :roll: :lol: Dozvedela som sa tam iba jedinú konkrétnu informáciu, a síce že to budú rockové koncerty. O SR, atď., všetko ťahané do neutrálu, ako vždy.

No to máš těžké když Martina ví to co my(velké kulové) a nebo nemá :miro: pověření cokoliv zveřejňovat. V tom případě ale nechápu smysl tohohle chatu. V podstatě zas nic nevíme a akorát tápeme dál. Fakt už mně tahle hra na kočku a myš nebaví.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: O turne

Příspěvekod adélka » 12 říj 2011, 23:06

kobitka píše:
Henrieta píše:Čítala som si ten chat na fanclube a asi tam odpovedala Martina Zelinková, Miro sa nezúčastnil samozrejme, na to je on veľký pán. :roll: :lol: Dozvedela som sa tam iba jedinú konkrétnu informáciu, a síce že to budú rockové koncerty. O SR, atď., všetko ťahané do neutrálu, ako vždy.

No to máš těžké když Martina ví to co my(velké kulové) a nebo nemá :miro: pověření cokoliv zveřejňovat. V tom případě ale nechápu smysl tohohle chatu. V podstatě zas nic nevíme a akorát tápeme dál. Fakt už mně tahle hra na kočku a myš nebaví.


Kobitko, tak to jsme dvě. :( Já ale od chatu s Martinou po zkušenostech vůbec nic nečekala, tudíž jsem nebyla nijak zklamaná. :wink:
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: O turne

Příspěvekod Misuna » 18 říj 2011, 13:24

Koho to zajímá, 2.událost na FB na koncert v KD Jistebnice...http://www.facebook.com/event.php?eid=176797915734027
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: O turne

Příspěvekod MartinkaZ » 23 říj 2011, 11:07

Zdravím všechny!

Chci vám jen připomenout možnost využití akce 1+1 v rámci GoodBye Tour koncertu v Praze - Retro Music Hall - 15.11. - úterý.

Více info je zde: www.mirosmajda.sk/fanklub/akce-11-free- ... 15-11-2011

Doporučuju, abyste se tu třeba i společně domluvili na rozdělení dvojic, protože tak samozřejmě ušetříte a byla by myslím škoda to nevyužít, když už jsem to z managementu vytřískala (dobře, tak dramatické to nebylo, ale daleko k tomu nezbývalo... :D )...do Prahy se vás bude určitě chystat více.

Kdyby někdo z vás náhodou akci využít chtěl nebo věděl o někom, kdo by chtěl, ALE ten dotyčný by - nebyl v oficiálním fanklubu registrovaný dle instrukcí na odkazu výše a navíc nenašel tady z fóra nebo fanklubu nikoho k sobě, ale šel by rád třeba s někým jiným, ať se mi ozve a já udělám výjimku a zapíšu ho tam... přece jenom jste jako fórum velice důležitá podporovací komunita :wink:

A asi to sem přímo nepatří, omlouvám se, ale když už sem vypisuji... chci se zeptat, jestli jako fórum stojíte o nějakou větší prezentaci tohohle "místečka"... ? Můžeme zveřejnit link na nové oficiální facebook stránce - www.facebook.com/mirosmajdaofficial , případně to zpromujeme i na oficiálním fanklubu nebo dáme link i na oficiální web do sekce ODKAZY... ? ... jak budete chtít, předpokládám, že se buď rozhodne nějakým hlasováním nebo domluvou a většinovým názorem... ? ... ať tak či tak, určitě mi dejte vědět, budu moc ráda.

A třetí věc - je vás tu přece jenom už více, i nováčků... posílala jsem v pátek mailing s novinkami u Mira na říjen 2011, doputoval k vám? Pokud k někomu ne, znamená to, že vás nemám v mailingové databázi. Jestli budete o zasílání novinek stát (předpokládá se měsíční interval), tak určitě taky napište, stejně tak v případě jakéhokoli dotazu, problému, návrhu,... odpovídám co nejrychleji to jde... e-mail je stále stejný - oficial-mirosmajda@email.cz

Krásnou neděli přeji a děkuju svým jménem za jakoukoli podporu a hlavně vaši trpělivost!

M.
Uživatelský avatar
MartinkaZ Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 351
Registrován: 25 črc 2010, 20:20
Bydliště: Praha

Re: O turne

Příspěvekod ewilyn » 23 říj 2011, 14:30

MartinkaZ píše:Zdravím všechny!

Chci vám jen připomenout možnost využití akce 1+1 v rámci GoodBye Tour koncertu v Praze - Retro Music Hall - 15.11. - úterý.

Více info je zde: http://www.mirosmajda.sk/fanklub/akce-1 ... 15-11-2011

Doporučuju, abyste se tu třeba i společně domluvili na rozdělení dvojic, protože tak samozřejmě ušetříte a byla by myslím škoda to nevyužít, když už jsem to z managementu vytřískala (dobře, tak dramatické to nebylo, ale daleko k tomu nezbývalo... :D )...do Prahy se vás bude určitě chystat více.

Kdyby někdo z vás náhodou akci využít chtěl nebo věděl o někom, kdo by chtěl, ALE ten dotyčný by - nebyl v oficiálním fanklubu registrovaný dle instrukcí na odkazu výše a navíc nenašel tady z fóra nebo fanklubu nikoho k sobě, ale šel by rád třeba s někým jiným, ať se mi ozve a já udělám výjimku a zapíšu ho tam... přece jenom jste jako fórum velice důležitá podporovací komunita :wink:

A asi to sem přímo nepatří, omlouvám se, ale když už sem vypisuji... chci se zeptat, jestli jako fórum stojíte o nějakou větší prezentaci tohohle "místečka"... ? Můžeme zveřejnit link na nové oficiální facebook stránce - http://www.facebook.com/mirosmajdaofficial , případně to zpromujeme i na oficiálním fanklubu nebo dáme link i na oficiální web do sekce ODKAZY... ? ... jak budete chtít, předpokládám, že se buď rozhodne nějakým hlasováním nebo domluvou a většinovým názorem... ? ... ať tak či tak, určitě mi dejte vědět, budu moc ráda.

A třetí věc - je vás tu přece jenom už více, i nováčků... posílala jsem v pátek mailing s novinkami u Mira na říjen 2011, doputoval k vám? Pokud k někomu ne, znamená to, že vás nemám v mailingové databázi. Jestli budete o zasílání novinek stát (předpokládá se měsíční interval), tak určitě taky napište, stejně tak v případě jakéhokoli dotazu, problému, návrhu,... odpovídám co nejrychleji to jde... e-mail je stále stejný - oficial-mirosmajda@email.cz

Krásnou neděli přeji a děkuju svým jménem za jakoukoli podporu a hlavně vaši trpělivost!

M.


myslim,ze tento prispevok povedie k sirsej diskusii, ktorej bude lepsie v registrovanych :wink: - sekcia Aktuality :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: O turne

Příspěvekod xitee » 27 lis 2011, 13:08

Taková zvláštní propagace-nepropagace turné na akce.cz. Bližší informace nejsou, takže kdo klikne se stejně nic nedozví a musí pátrat dál.

http://www.akce.cz/akce/161077/miro-sma ... -rockstars

Nevíme o žádném aktuálním termínu a co takhle si to zjistit. V některých městech mohla být vyšší návštěvnost.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: O turne

Příspěvekod xitee » 27 lis 2011, 13:35

Propagace zbývajících zastávek Tour na soukromé VŠ VŠEM. Žeby se tam :miro: rozhodl studovat? Je od této školy hezké, že mu fandí.

http://www.vsem.cz/vstupenky.html?action_id=130100
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: O turne

Příspěvekod xitee » 27 lis 2011, 14:17

http://miro-smajda-goodbye-tour-2011.vstupenka.com/

A ještě tady jsme zpropagováni. Ono to nebude tak zlé, jen visíme na málo známých a málo navštěvovaných stránkách.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: O turne

Příspěvekod xitee » 27 lis 2011, 15:51

xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: O turne

Příspěvekod xitee » 27 lis 2011, 16:22

xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: O turne

Příspěvekod zsimona » 27 lis 2011, 19:53

xitee píše:http://miro-smajda-goodbye-tour-2011.rezervuj-online.cz/

To nemá konce.


Mám pocit,že ještě nikdo nepoděkoval xitee za to,co všechno dnes vyhledala(i zpětně) o propagaci :miro: tour.Dala si s na tom záležet a určitě to zabralo dost času...Takže já za sebe teda děkuji :D...propagace :miro: tour asi není a nebyla až tak špatná :roll: .....(zdá se mi to nebo tady všechny tak nějak přepadla poslední dobou lenost? :roll: )
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

PředchozíDalší

Zpět na Goodbye tour- vseobecny pokec

cron