Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

O turne

Re: O turne

Příspěvekod Esti » 27 lis 2011, 20:20

zsimona píše:
xitee píše:http://miro-smajda-goodbye-tour-2011.rezervuj-online.cz/

To nemá konce.


Mám pocit,že ještě nikdo nepoděkoval xitee za to,co všechno dnes vyhledala(i zpětně) o propagaci :miro: tour.Dala si s na tom záležet a určitě to zabralo dost času...Takže já za sebe teda děkuji :D...propagace :miro: tour asi není a nebyla až tak špatná :roll: .....(zdá se mi to nebo tady všechny tak nějak přepadla poslední dobou lenost? :roll: )


joo, Xitee měla dnes vyloženě pátravou po netu :D ...díky :thumbup:

jaká lenost? já v tuto krásnou sváteční neděli makám jako barevná :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: O turne

Příspěvekod Kaja » 27 lis 2011, 22:58

zsimona píše:
xitee píše:http://miro-smajda-goodbye-tour-2011.rezervuj-online.cz/

To nemá konce.


Mám pocit,že ještě nikdo nepoděkoval xitee za to,co všechno dnes vyhledala(i zpětně) o propagaci :miro: tour.Dala si s na tom záležet a určitě to zabralo dost času...Takže já za sebe teda děkuji :D...propagace :miro: tour asi není a nebyla až tak špatná :roll: .....(zdá se mi to nebo tady všechny tak nějak přepadla poslední dobou lenost? :roll: )


Xitee zlatá, že to ponachádzala :thumbup:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: O turne

Příspěvekod Lenka » 28 lis 2011, 19:28

Xitee teda díky ty jsi poklad díky moc :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: O turne

Příspěvekod ewilyn » 28 lis 2011, 21:23

zsimona píše:
xitee píše:http://miro-smajda-goodbye-tour-2011.rezervuj-online.cz/

To nemá konce.


Mám pocit,že ještě nikdo nepoděkoval xitee za to,co všechno dnes vyhledala(i zpětně) o propagaci :miro: tour.Dala si s na tom záležet a určitě to zabralo dost času...Takže já za sebe teda děkuji :D...propagace :miro: tour asi není a nebyla až tak špatná :roll: .....(zdá se mi to nebo tady všechny tak nějak přepadla poslední dobou lenost? :roll: )


no mne niektore tie odkazy nefunguju.....a vacsina z nich bola podla mna pridana na podnet managementu v posled. dnoch, lebo asi zistili, ze predpredaj cez ticketportal asi nic moc.....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: O turne

Příspěvekod zsimona » 13 led 2012, 15:50

Kdysi tu někdo navrhl(kometko ,nebylas to ty? :roll: ),že by se po skončení turné mohlo vybrat takové BEST OF TOUR jednotlivých písniček ...Chce se vám do toho ještě někomu?...Očividně se nudíme!... a tohle by bylo jistě zajímavější a snad i prospěšnější,než neustále zkoumat a hodnotit :miro: "morální kvality"... :wink:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: O turne

Příspěvekod zariva_kometka » 13 led 2012, 15:56

zsimona píše:Kdysi tu někdo navrhl(kometko ,nebylas to ty? :roll: ),že by se po skončení turné mohlo vybrat takové BEST OF TOUR jednotlivých písniček ...Chce se vám do toho ještě někomu?...Očividně se nudíme!... a tohle by bylo jistě zajímavější a snad i prospěšnější,než neustále zkoumat a hodnotit :miro: "morální kvality"... :wink:


:lol: Jasně, že já :) ... no já už aspoň týden vymýšlím, jak to udělat, abychom vybrali z každého koncertu turné alespoň jednu písničku ... Chtěla jsem sestavit celý playlist všech písní, které zazněli a k tomu seznam míst pro připomenutí a pak vybrat od každé písničky jednu z kteréhokoliv koncertu v rámci Goodbye 8) Každý by dal nějaký typ a pak by se uvidělo ... A ještě mě napadlo až bychom to sestavili, že bych vytvořila takové album i na Karaoke texty u Mira ... no upřímně, jak se smazal ten kanál se SS, tak to tam je jako noty na buben ... chtělo by to celé tam zrekonstruovat, myslím, že karaoke texty navštěvuje hodně lidí, tak by bylo dobré mít to v pořádku aspoň tam :wink: .... Ale momentálně na to nemůžu vynaložit svůj čas, strašně bych si to pak asi vyčítala, že jsem se s tím dělala a prděla na zkoušky :mrgreen: ale jako vždy vše dělám na poslední chvíli ... :roll:

Ale jestli se nudíte VY, tak nic vám nebrání, to podle toho, co jsem teď napsala, zkusit :) hlavně to neberte tak, že to nechci dělat :twisted: opak je pravdou ... jen ... povinnosti jsou povinnosti a na ty si potrpím :) Teda jak na které :mrgreen: třeba uklízení není moje silná stránka 8)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: O turne

Příspěvekod zsimona » 13 led 2012, 16:04

zariva_kometka píše:
zsimona píše:Kdysi tu někdo navrhl(kometko ,nebylas to ty? :roll: ),že by se po skončení turné mohlo vybrat takové BEST OF TOUR jednotlivých písniček ...Chce se vám do toho ještě někomu?...Očividně se nudíme!... a tohle by bylo jistě zajímavější a snad i prospěšnější,než neustále zkoumat a hodnotit :miro: "morální kvality"... :wink:


:lol: Jasně, že já :) ... no já už aspoň týden vymýšlím, jak to udělat, abychom vybrali z každého koncertu turné alespoň jednu písničku ... Chtěla jsem sestavit celý playlist všech písní, které zazněli a k tomu seznam míst pro připomenutí a pak vybrat od každé písničky jednu z kteréhokoliv koncertu v rámci Goodbye 8) Každý by dal nějaký typ a pak by se uvidělo ... A ještě mě napadlo až bychom to sestavili, že bych vytvořila takové album i na Karaoke texty u Mira ... no upřímně, jak se smazal ten kanál se SS, tak to tam je jako noty na buben ... chtělo by to celé tam zrekonstruovat, myslím, že karaoke texty navštěvuje hodně lidí, tak by bylo dobré mít to v pořádku aspoň tam :wink: .... Ale momentálně na to nemůžu vynaložit svůj čas, strašně bych si to pak asi vyčítala, že jsem se s tím dělala a prděla na zkoušky :mrgreen: ale jako vždy vše dělám na poslední chvíli ... :roll:

Ale jestli se nudíte VY, tak nic vám nebrání, to podle toho, co jsem teď napsala, zkusit :) hlavně to neberte tak, že to nechci dělat :twisted: opak je pravdou ... jen ... povinnosti jsou povinnosti a na ty si potrpím :)


hele,tak zkoušky jsou teď důležitější...to je jasný...a nemyslela jsem,abys to,chuděrko,dělala všechno sama....spíš jestli to neudělat tak nějak společným výběrem-že by se navrhlo od každé písničky to,co kdo považuje za nejlepší a pak asi hlasováním...otázkou je,jestli to vůbec někoho zajímá? :roll:

a ty karaoke texty-dobrý nápad :D ...ale až po zkouškách :!:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: O turne

Příspěvekod Kaja » 13 led 2012, 16:28

Nie, to je dobrý nápad, ale zase to nemusí byť hneď. Fakt, ľudia majú skúšky, nie len kometka a napr. aj Ewilyn teraz niečo má, môže to ešte chvíľu počkať, tí, čo robili videá a absolvovali viac koncertov majú dobrý prehľad o tom, kde bolo čo naj. A mňa napr. mrzí aj tá Wikipédia, pretože to Google načíta medzi prvými vecami a tam nič nie je. Vyzerá to tam fakt opustene. Neviem, či do toho môžeme zasiahnuť....Ale to fakt chýba.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: O turne

Příspěvekod Paula » 13 led 2012, 16:40

je to výborný nápad a určite spoločnými silami vyberieme najlepšie z najlepšieho :wink:
a na wikipedii by sa nedala spraviť nová zložka či článok, príspevok alebo ako to nazvať o :miro: ?
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: O turne

Příspěvekod zariva_kometka » 13 led 2012, 16:43

Wikipedie mě taky trápí :cry: nemáte někdo štipku času :?: :D
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: O turne

Příspěvekod Esti » 13 led 2012, 16:45

Jasně! :thumbup: :D

Už jsem tu mezi tou záplavou nesmyslných řešení a probírání drbů o :miro: taky myslela na tuto užitečnou věc - náš žebříček z turné - toho NEJ!
Jako účastník celého turné bez jediného "áčka" :lol: ráda pomohu s výběrem ;-)

ale nechme to fakt na dobu, kdy některé z nás budou mít po školních či pracovních povinnostech, zatím přemýšlejte, pište tipy!
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: O turne

Příspěvekod zariva_kometka » 13 led 2012, 16:46

fanusicka píše:je to výborný nápad a určite spoločnými silami vyberieme najlepšie z najlepšieho :wink:
a na wikipedii by sa nedala spraviť nová zložka či článok, príspevok alebo ako to nazvať o :miro: ?


Všechno se dá :) Otázkou je, co všechno tam můžeme dát a jakým stylem to napsat :) ... Chce to pořádně promyslet. Potom by se to z té české wikipedie mohlo přeložit do angličtiny :wink:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: O turne

Příspěvekod zariva_kometka » 13 led 2012, 16:53

zsimona píše:
hele,tak zkoušky jsou teď důležitější...to je jasný...a nemyslela jsem,abys to,chuděrko,dělala všechno sama....spíš jestli to neudělat tak nějak společným výběrem-že by se navrhlo od každé písničky to,co kdo považuje za nejlepší a pak asi hlasováním...otázkou je,jestli to vůbec někoho zajímá? :roll:

a ty karaoke texty-dobrý nápad :D ...ale až po zkouškách :!:


:wink:

no sama jsem zvědavá, kdo se do toho výběru zapojí ... mám tipy, kdo určitě ne ... a myslím, ale že to bude dobře, že to bude :!: přece jenom to bylo nazvané turné! což lidé vnímají celkem jako velkou věc, jak to bylo ve skutečnosti, nikoho nezajímá :) ukázat veřejnosti to NEJ bude fakt nej co můžeme udělat :) Škoda, že nebudeme mít hlavní hlas na schválení :mrgreen: Ale tak vystačíme si sami :wink: Už jsme toho dokázali a přežili dost :!:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: O turne

Příspěvekod adela ankarova » 13 led 2012, 18:05

zariva_kometka píše:Wikipedie mě taky trápí :cry: nemáte někdo štipku času :?: :D

štípek by byl, ale ja jsem mimoň, co ani neumi psat bez chyb :mrgreen:
a myslím, že co nevidět se objeví nový webovky, nechme to profesionalum (nějaky zakladni info pod Miroslav Šmajda na wikipedii je)
Uživatelský avatar
adela ankarova Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 964
Registrován: 27 čer 2011, 23:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: O turne

Příspěvekod Sidney » 15 led 2012, 19:52

adela ankarova píše:
zariva_kometka píše:Wikipedie mě taky trápí :cry: nemáte někdo štipku času :?: :D

štípek by byl, ale ja jsem mimoň, co ani neumi psat bez chyb :mrgreen:
a myslím, že co nevidět se objeví nový webovky, nechme to profesionalum (nějaky zakladni info pod Miroslav Šmajda na wikipedii je)



Myslis :?: :?: :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Předchozí

Zpět na Goodbye tour- vseobecny pokec

cron