Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Čtvrté kolo

Příspěvekod Franci » 14 dub 2010, 18:16

ewilyn píše:
Míla píše:
Franci píše:Chlopčík kritizuje nie len Mira, ale aj Nelu. Obrázek
Inak dosť do nich rýpu :(
VIDĚLI JSTE NĚKDY CHLOPČÍKA DÁVAT VYŠŠÍ ZNÁMKU NEŽ 3 .JÁ ASI JEDNOU.MÍLA :!: :!:


Chlopcik dava vyssie znamky zasadne Pomajbovi- tam snad nedal nizsiu ako 5, ale i inym..i Hrycovi dal myslim 4 :evil: ..a to sa ani nepodobalo na tanec ...podhodnocuje hlavne Mira, Nelu a este i Simkovicovu :?


Od tretieho kola začal Nelu a Mira akosi podceňovať. A Dával vyššie znáky Pomajbovi a Hrycovi. Obrázek
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod Míla » 14 dub 2010, 18:23

Franci píše:
ewilyn píše:
Míla píše:
Franci píše:Chlopčík kritizuje nie len Mira, ale aj Nelu. Obrázek
Inak dosť do nich rýpu :(
VIDĚLI JSTE NĚKDY CHLOPČÍKA DÁVAT VYŠŠÍ ZNÁMKU NEŽ 3 .JÁ ASI JEDNOU.MÍLA :!: :!:


Chlopcik dava vyssie znamky zasadne Pomajbovi- tam snad nedal nizsiu ako 5, ale i inym..i Hrycovi dal myslim 4 :evil: ..a to sa ani nepodobalo na tanec ...podhodnocuje hlavne Mira, Nelu a este i Simkovicovu :?


Od tretieho kola začal Nelu a Mira akosi podceňovať. A Dával vyššie znáky Pomajbovi a Hrycovi. Obrázek
Naposledy upravil Míla dne 14 dub 2010, 18:25, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Míla » 14 dub 2010, 18:24

Míla píše:
Franci píše:
ewilyn píše:
Míla píše:
Franci píše:Chlopčík kritizuje nie len Mira, ale aj Nelu. Obrázek
Inak dosť do nich rýpu :(
VIDĚLI JSTE NĚKDY CHLOPČÍKA DÁVAT VYŠŠÍ ZNÁMKU NEŽ 3 .JÁ ASI JEDNOU.MÍLA :!: :!:


Chlopcik dava vyssie znamky zasadne Pomajbovi- tam snad nedal nizsiu ako 5, ale i inym..i Hrycovi dal myslim 4 :evil: ..a to sa ani nepodobalo na tanec ...podhodnocuje hlavne Mira, Nelu a este i Simkovicovu :?


Od tretieho kola začal Nelu a Mira akosi podceňovať. A Dával vyššie znáky Pomajbovi a Hrycovi. Obrázek
CHLOPČÍKA PŘÍMO NENÁVIDÍM.PROTOŽE NEUMÍ MIRČA POCHVÁLIT.ALE V NEDĚLI MU MIRČO UKÁŽE ZAČ JE TOHO LOKET.AŽ SE CHLOPČÍK Z TOHO POCHLOPČÍ.MÍLA :!: :!: :!: :!: :P :P :P
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Leila » 14 dub 2010, 18:35

Míla píše:CHLOPČÍKA PŘÍMO NENÁVIDÍM.PROTOŽE NEUMÍ MIRČA POCHVÁLIT.ALE V NEDĚLI MU MIRČO UKÁŽE ZAČ JE TOHO LOKET.AŽ SE CHLOPČÍK Z TOHO POCHLOPČÍ.MÍLA :!: :!: :!: :!: :P :P :P

Mirko pre divákov Obrázek ... Chlopčíka a celú porotu môže ... Obrázek ... mať v prdeli !!! :P
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Míla » 14 dub 2010, 18:49

Leila píše:
Míla píše:CHLOPČÍKA PŘÍMO NENÁVIDÍM.PROTOŽE NEUMÍ MIRČA POCHVÁLIT.ALE V NEDĚLI MU MIRČO UKÁŽE ZAČ JE TOHO LOKET.AŽ SE CHLOPČÍK Z TOHO POCHLOPČÍ.MÍLA :!: :!: :!: :!: :P :P :P

Mirko pre divákov Obrázek ... Chlopčíka a celú porotu môže ... Obrázek ... mať v prdeli !!! :P
TO MÁŠ PRAVDU.JEN TANCUJE PRO NÁS,ALE I ZPÍVÁ PRO NÁS. :lol: :lol: :lol: :o :o :o :o MÍLA
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Franci » 14 dub 2010, 19:03

Tak teda! Sledujete Showdance? Súťažiaci sa sťažujú, že porota je prísna! Haha. Čo by robili, keby boli v letsdance? :twisted:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod ewilyn » 14 dub 2010, 19:06

Franci píše:Tak teda! Sledujete Showdance? Súťažiaci sa sťažujú, že porota je prísna! Haha. Čo by robili, keby boli v letsdance? :twisted:


Nesleduje, ale myslim si hlavne, ze v Showdance porote v podtate tancu rozumie tak akurat 1-2 :D . Gabu Dzurikovu mam ako herecku rada, ale tancovaniu rozumie asi ako ja :) ..akoro vobec :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Kaja » 14 dub 2010, 21:27

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Franci » 17 dub 2010, 19:13

ewilyn píše:
Franci píše:Tak teda! Sledujete Showdance? Súťažiaci sa sťažujú, že porota je prísna! Haha. Čo by robili, keby boli v letsdance? :twisted:


Nesleduje, ale myslim si hlavne, ze v Showdance porote v podtate tancu rozumie tak akurat 1-2 :D . Gabu Dzurikovu mam ako herecku rada, ale tancovaniu rozumie asi ako ja :) ..akoro vobec :wink:


Ja som zo toho nemohla. Však Chlopčík by Takému Baťhanymu dal asi jednotku. :P
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod Kaja » 21 dub 2010, 22:16

To je ešte k tomuto kolu (Robo je v preklade Miro :D ):

Inac k tancom - slowfox je najtazsi standardny tanec a mladasi co sa ho ucia ho v zakladnej D kategorii ani netancuju. Ma narocne naslapy, protipohyb a vyrazny svih telom.

Patricia Vittekova - oproti minulemu kolu ma sklamala, toto bolo slabo odtancovane, po prve pasove kroky minimalne a jednoduche, zle drzanie tela, malo ostre a hlavne nechapem ako jej Placko mohol nepovedat, ze pri Paso Doble, rovnako ako pri tangu sa v zasade tvarime nasrato a v ziadnom pripade sa neusmievame, toboz uz nie na celu hubu... kazi to umelecky dojem... Inac v prvej zdvihacke vyzerala vsetko len nie lahucka, pripadalo mi ako keby Placko dvihal vrece zemiakov... no asi jej nesadlo, dufam, ze buduci tyzden to bude lepsie...

Robo Smajda - tam sa pri choreografii snazili urobit asi vsetko preto, aby nemusel vela suvisle tancovat. Na to ze je chalan, ktory musi viest partnerku, odtancoval tanecne casti celkom slusne. Ten dlhy vlacny pohyb naozaj prichadza az casom... Naozaj by som ale dolamala ruky aj nohy choreografovi, ktory spravil uvod ako do argentinskeho tanga, stredove dvihacky tiez a ten koniec s rocknrollovym prehadzovanim bol uz niekde uplne inde. Aj dvihacky treba prisposobit tancu ktory sa tancuje a da sa to...

Nela Pociskova - uz len ten nastup bol fantasticky, tak nejak to vyzera aj na sutaziach. Krasne drzanie tela, prehnuta v chrbte, hlava vpredu, ramena vzadu, ako ma byt. Nazvala by som to jedno poctivo odtancovane paso doble, bez zbytocnych dvihaciek na odputanie pozornosti od skutocneho tancovania, ja som bola spokojna.

Andy Hric - no ako vzdy totalna katastrofa, ja uz naozaj nemam slov, to sa neda... To bolo odcapkane kuracimi krokmi a najviac ma dostalo ked som videla ze z odklonovej figury sa musela partnerka dvihnut sama - len si vsimnite jej lavu ruku ktorou sa drzi Andyho ramena. Au... naozaj dobre ze uz ukoncili jeho trapenie

Martina Simkovicova - viem ze ked som to prvykrat videla, moja reakcia bola ze ten jive minuly tyzden bol trochu lepsi. Celkovo ale velmi velmi dobre, za partnerom nestihala len na asi jednom mieste a bohuzial stale jej trochu odchadzala lava ruka - rameno hore a ruka tlaciaca partnerovu dole. Toto odstranit a bude mat pri standarde pekny dlhy krk a bude to uz uplne super Chvalim choreografiu, tiez narocna, dosledne tanecne urobena a dvihacka v nej sedela a bola krasna a lahka.

Roman Pomajbo - Romanovi standard jednoducho ide, s radostou som pozorovala stupanie a klesanie, netancoval v jednej vyskovej linii co by bol pri slowfoxe hriech. Velmi pekne, vlacne, jasne ze drobne nedostatky by sa nasli, ale ako v Robovom pripade, bol to muz ktory musel viest a to robilo ten tanec o to tazsim. Inac ak si pamatate Nataliine saty, tak variacie na tie volany na sukni a na rukavoch su momentalne hitom po tanecnych salach na celom svete. Brrr volany :-D

Elena Podzamska - pacila sa mi choreografia - ziadne hluposti na zakamuflovanie, drzanie tela mala tiez velmi pekne. Jej zvycajne rovnaky vyraz tvare sa tu hodil a aj odtancovane to bolo pekne. Vadila mi jedna figura, kde sa musi vystrcit jedna noha, dupnut na druhej a potom zmenit nohy a robit to iste - ona to robila s preskakovanim co vyzeralo smiesne, to sa ma robit ostro a dupat, nie skakat. A este praca ruk, ruky boli malo vytvarovane, co som si vsimla po tak prvej polminute - naozaj s nimi treba este viac pracovat, este viac poskrucat, aby to naozaj vyzeralo ako keby v nich boli kastanety.

Eva Mazikova - Chuderu Mazikovu oznacili ako vykopavku aj satami, ktore boli v mode tak pred patnastimi rokmi ))
Na jej pomery to bolo celkom dobre, dalo sa na to pozerat, len ten vrsok ma bolel aj za partnera, tam som videla takmer shoulder shimmee z brusnych tancov... To sa proste nema vlnit, to ma byt pevne... A neprekvapivo jeden z najslabsich standardnych vykonov, i ked stale Evin asi najlepsi...

Simona Krainova - v prvom rade ked nevie tancovat a nema silne telo tak nech si ho vycvici, toto skuvinanie so zranenou nohou ma vie kvalitne vytocit... zrani sa ten, kto tancuje nespravne... Tanecnikom tancovanie nestaci, ked su pred nami najhorsie sutaze, denne este drieme v posilke okrem treningov, ja na rotopede alebo beham, aby bola kondicka a spevnili sa aj svaly, ktore pri tancovani nie su primarne vyuzivane... to len na okraj...
Mno... choreografia pekna a pekne vyzerala, hlava vpredu, ale chrbat mohol byt este trosku viac prehnuty a ramena nizsie, ale to je taky detail. Trosku ostrejsie, ale inac pekne, vyzeralo to dobre a zaujimavo. Velmi pekne, velmi pekne.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kotě » 21 dub 2010, 22:18

Robo :?: :shock: :?
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Kaja » 21 dub 2010, 22:21

deppholl píše:Robo :?: :shock: :?



No, tá Tanečnica o ňom zrejme nemá veľmi šajnu, tak si ho premenovala. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Předchozí

Zpět na Let's Dance

cron