Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Čtvrté kolo

Příspěvekod Dafi » 06 dub 2010, 19:38

Rous píše::D Já Štefana Skrúcaného pamatuju jako pěkného, mladého, sympaťáka.S Nogou, to byla dvojka. :D :D

Á Rous mě předběhla,vzpomněla si dříve,a opravuji se ne Noha,ale Noga.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Bára » 06 dub 2010, 19:52

Dafi píše:
Rous píše::D Já Štefana Skrúcaného pamatuju jako pěkného, mladého, sympaťáka.S Nogou, to byla dvojka. :D :D

Á Rous mě předběhla,vzpomněla si dříve,a opravuji se ne Noha,ale Noga.
I já si matně vzpomínám. Mé pocity tehdy byly: Noga o několik světelných let vtipnější a Skrúcaný zase hezčí. Dokonce snad někde tvrdil, že chtěli Nogu přizvat a zakomponovat do nějakého tance. Je Noga na Slovensku populárnější? V Česku jsem ho dokonce zaznamenala v jednom divadelním představení a v televizi ho taky obsazujou.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Příspěvekod ewilyn » 06 dub 2010, 19:56

Bára píše:
Dafi píše:
Rous píše::D Já Štefana Skrúcaného pamatuju jako pěkného, mladého, sympaťáka.S Nogou, to byla dvojka. :D :D

Á Rous mě předběhla,vzpomněla si dříve,a opravuji se ne Noha,ale Noga.
I já si matně vzpomínám. Mé pocity tehdy byly: Noga o několik světelných let vtipnější a Skrúcaný zase hezčí. Dokonce snad někde tvrdil, že chtěli Nogu přizvat a zakomponovat do nějakého tance. Je Noga na Slovensku populárnější? V Česku jsem ho dokonce zaznamenala v jednom divadelním představení a v televizi ho taky obsazujou.


Nie, nie je, v poslednych rokoch sa po nom "zem zlahla"..snad naposledy som ho videla ucinkovat v nepodarenom Celebrity camp a vlastne- dal sa nahovorit na velmi vtipnu dokrutku v OTOVI tento rok :D ..Skrucany tento rok OTA spolumoderoval :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Leila » 06 dub 2010, 20:00

Bára píše:I já si matně vzpomínám. Mé pocity tehdy byly: Noga o několik světelných let vtipnější a Skrúcaný zase hezčí. Dokonce snad někde tvrdil, že chtěli Nogu přizvat a zakomponovat do nějakého tance. Je Noga na Slovensku populárnější? V Česku jsem ho dokonce zaznamenala v jednom divadelním představení a v televizi ho taky obsazujou.

Tak Noga bol donedávna v úplnom zabudnutí, tiež mal nejaké problémy, našiel si takisto mladšiu, rozviedol sa, asi aj nejaký čas holdoval alkoholu! :( Až nedávno ho "oprášili" a začal hrať v Ordinácii takú menšiu roličku :)
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Leila » 06 dub 2010, 20:04

ewilyn píše:
Nie, nie je, v poslednych rokoch sa po nom "zem zlahla"..snad naposledy som ho videla ucinkovat v nepodarenom Celebrity camp a vlastne- dal sa nahovorit na velmi vtipnu dokrutku v OTOVI tento rok :D ..Skrucany tento rok OTA spolumoderoval :)

Z dvojice Noga - Skrúcaný má lepší comeback Skrúcaný!!! 8) Ten sa v súčasnosti objavuje v TV častejšie ako Noga! :roll:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Paula » 06 dub 2010, 20:36

Kaja píše:
Áno, ja si ho pamätám ako humoristu a tu hral seriózneho, navyše chcel byť niečo ako Vašut, myslím, ibaže ten sexappeal tam nie je (možno iba pre tú jeho mladú redaktorku). Inak on mal tak krásnu a sympatickú ženu, že tá mladá jej nesiaha ani po členky podľa mňa. No ale on to vidí ináč a je to jeho život, pochopiteľne. :?

jj, Zuzka je jedna zlatá, sympatická a inteligentná žena, ktorej tá mladá pipinka nesiaha ani po členky. Nevedno, čo na nej vidí. :?
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod ikka » 06 dub 2010, 22:51

Skrúcaný si to určite spočítal aj sám, že musel dostať veľmi málo sms. Dnes sa objavili titulky, že odchádza zo showbiznisu. Každý si je sám strojcom šťastia. Podľa mňa to stým lístočkom bola len finta. Ohodnotili ho vyššie, prišlo málo hlasov, potom možno príkaz od produkcie.. Ktovie..
ikka
 
Příspěvky: 247
Registrován: 19 úno 2010, 20:32

Příspěvekod ewilyn » 06 dub 2010, 22:59

ikka píše:Skrúcaný si to určite spočítal aj sám, že musel dostať veľmi málo sms. Dnes sa objavili titulky, že odchádza zo showbiznisu. Každý si je sám strojcom šťastia. Podľa mňa to stým lístočkom bola len finta. Ohodnotili ho vyššie, prišlo málo hlasov, potom možno príkaz od produkcie.. Ktovie..


No keby mali zhodnotit objektivne podla vykonu, museli by poslat prec Pomajba :D ..a ja som si i myslela, ze to urobia- aby mal cas venovat sa rodine a "odrodil" v klude.a Skrucanemu k 50-tke daju postup :? ..no mylila som sa :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Franci » 07 dub 2010, 14:35

ewilyn píše:
ikka píše:Skrúcaný si to určite spočítal aj sám, že musel dostať veľmi málo sms. Dnes sa objavili titulky, že odchádza zo showbiznisu. Každý si je sám strojcom šťastia. Podľa mňa to stým lístočkom bola len finta. Ohodnotili ho vyššie, prišlo málo hlasov, potom možno príkaz od produkcie.. Ktovie..


No keby mali zhodnotit objektivne podla vykonu, museli by poslat prec Pomajba :D ..a ja som si i myslela, ze to urobia- aby mal cas venovat sa rodine a "odrodil" v klude.a Skrucanemu k 50-tke daju postup :? ..no mylila som sa :D


Mysím, že to bolo trochu nespravodlivé. Však Skrúcaný a Mirka mali 21bodov a Pomajbo s Natáliou len 18. Obrázek
Ale na druhej strane som viac držala Pomajbovi, lebo toho poznám z SOS a Partičky. O Skrúcanom viem, že to bol zabávač a spolu s tým Nogom mali aj také vtipné pesničky. Máme kazetu doma :D A že bol manžel Zuzky Tlučkovej. To, že mal nejakú nehodu so sa dozvedela až z diskusí.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod mari » 07 dub 2010, 15:25

ewilyn píše:
ikka píše:Skrúcaný si to určite spočítal aj sám, že musel dostať veľmi málo sms. Dnes sa objavili titulky, že odchádza zo showbiznisu. Každý si je sám strojcom šťastia. Podľa mňa to stým lístočkom bola len finta. Ohodnotili ho vyššie, prišlo málo hlasov, potom možno príkaz od produkcie.. Ktovie..


No keby mali zhodnotit objektivne podla vykonu, museli by poslat prec Pomajba :D ..a ja som si i myslela, ze to urobia- aby mal cas venovat sa rodine a "odrodil" v klude.a Skrucanemu k 50-tke daju postup :? ..no mylila som sa :D

Nechcem Skrúcaného veľmi obhajovať,ale mám pocit,že po tej nehode urobil čo mohol pre pozostalých,oľutoval to,priznal vinu...Bolo na sudcoch,ako rozhodli...Vlastne si pokazil život a nesie čiastočne následky...Len pre porovnanie,pozrite sa,ako sa zachoval Rasťo Zitný,z toho mi je teda zle!Nejaký šikovný mu poradil,že bol počas nehody v bezvedomí,tak zrazu zistil,že pred nárazom omdlel!Asi z tej rýchlej jazdy...Mimochodom,neponáhľal na LD?
Možno som iba ovplyvnená médiami,nechcem nikomu ublížiť.....ale...
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Paula » 07 dub 2010, 15:28

mari píše:Mimochodom,neponáhľal na LD?
Možno som iba ovplyvnená médiami,nechcem nikomu ublížiť.....ale...

ponáhľal sa na generálku, na ktorú aj tak meškal :?
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod ewilyn » 07 dub 2010, 15:39

mari píše:
ewilyn píše:
ikka píše:Skrúcaný si to určite spočítal aj sám, že musel dostať veľmi málo sms. Dnes sa objavili titulky, že odchádza zo showbiznisu. Každý si je sám strojcom šťastia. Podľa mňa to stým lístočkom bola len finta. Ohodnotili ho vyššie, prišlo málo hlasov, potom možno príkaz od produkcie.. Ktovie..


No keby mali zhodnotit objektivne podla vykonu, museli by poslat prec Pomajba :D ..a ja som si i myslela, ze to urobia- aby mal cas venovat sa rodine a "odrodil" v klude.a Skrucanemu k 50-tke daju postup :? ..no mylila som sa :D

Nechcem Skrúcaného veľmi obhajovať,ale mám pocit,že po tej nehode urobil čo mohol pre pozostalých,oľutoval to,priznal vinu...Bolo na sudcoch,ako rozhodli...Vlastne si pokazil život a nesie čiastočne následky...Len pre porovnanie,pozrite sa,ako sa zachoval Rasťo Zitný,z toho mi je teda zle!Nejaký šikovný mu poradil,že bol počas nehody v bezvedomí,tak zrazu zistil,že pred nárazom omdlel!Asi z tej rýchlej jazdy...Mimochodom,neponáhľal na LD?
Možno som iba ovplyvnená médiami,nechcem nikomu ublížiť.....ale...


Mas pravdu..Skrucany sa v tom pripade nehody zachoval fakt velmi slusne- bola to jeho vina, priznal to, zaplatil , kajal sa :? ..ono sa to moze fakt stat kazdemu :? . Uz sa to i stalo viacerym- napr. Martikan, Labuda, mam pocit, ze i Knazko a dalsi...a nik z nich nesiel sediet :twisted:
Jemu daleko viac poskodila povest ta aferka a rozvod :D
A zo Zitneho je zle viacerym :twisted: ...je mi zle z neho i z toho, ako sa ho markiza zbavila :( ...ale on si to vazanie zasluzi :twisted: .. a mam pocit, ze v bezvedomi nebol ani bezprostredne po nehode :(
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod mari » 07 dub 2010, 15:44

ewilyn píše:A zo Zitneho je zle viacerym :twisted: ...je mi zle z neho i z toho, ako sa ho markiza zbavila :( ...ale on si to vazanie zasluzi :twisted: .. a mam pocit, ze v bezvedomi nebol ani bezprostredne po nehode :(

Asi ho ten náraz prebral.... :roll:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Bára » 08 dub 2010, 19:24

Čtvrté kolo - slowfox - Nasty Naugty Boy.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Příspěvekod 12345 » 08 dub 2010, 19:39

Bára píše:Nasty Naugty Boy.


Celej on :lol: :lol: :lol: :lol: :D
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron