Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Čtvrté kolo

Příspěvekod Kaja » 12 dub 2010, 00:17

Vypadol Hryc, Miša mu vraj zlomí nohu. :shock:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kotě » 12 dub 2010, 00:22

Tak já taky - zuby - dokrůtka a spát :D :D Brou!!
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod adélka » 12 dub 2010, 00:23

deppholl píše:Tak já taky - zuby - dokrůtka a spát :D :D Brou!!


Taky jsem si dala na dobrou noc dokrútku - ta je úžasná!!! GN :)
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Rous » 12 dub 2010, 00:29

A příště to už bude Mirísek, aby na nás měl v Liberci čas. :)
Nemusel by chvátat do Blavy na zkoušku. :wink:
Rous
 
Příspěvky: 664
Registrován: 20 úno 2010, 16:44

Příspěvekod Kaja » 12 dub 2010, 06:47

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Paula » 12 dub 2010, 06:49

včera to boli riadne nervy, ale našťastie postúpili :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Kaja » 12 dub 2010, 06:50

fanusicka píše:včera to boli riadne nervy, ale našťastie postúpili :D


Myslím, že ani sami neverili. že postúpia :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Paula » 12 dub 2010, 06:59

Kaja píše:
Myslím, že ani sami neverili. že postúpia :)

jj, už sa teším na budúce kolo, bude latina :D :P ja tie štandardy moc nemusím :?
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod ewilyn » 12 dub 2010, 07:44

fanusicka píše:
Kaja píše:
Myslím, že ani sami neverili. že postúpia :)

jj, už sa teším na budúce kolo, bude latina :D :P ja tie štandardy moc nemusím :?


nabuduce bude samba...tak dufam, ze riadne horuca :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Dafi » 12 dub 2010, 13:41

Tak co k tomu včerejšku ještě dodat.Bylo mi ho upřímně líto.To hodnocení poroty mě přišlo už přehnané.Jestli Markíza tenhle pořad prezentuje jako zábavnou šou tak by i to hodnocení mělo podle toho vypadat,myslím si ,že tohle nečekal ani on a podle Katčina výrazu ani ona.A jestli tohle je nějaký záměr televize vyhecovat diváky k posílání SMS ,no nevím,ale myslím si .že včera už mu to tak nějak "na háku"nebylo.Na mě to zapůsobilo včera tak ,že jsem už neměla chuť to dál sledovat,takže ani nevím jestli opravdu to bylo tak špatné v porovnání z druhýma.Teď už mu nezbývá nic jiného než bojovat dál a doufat ,že porota už bude mít jiný scénář.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Luciinetska » 12 dub 2010, 13:43

Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Příspěvekod gemini » 12 dub 2010, 16:05

Dafi píše:Tak co k tomu včerejšku ještě dodat.Bylo mi ho upřímně líto.To hodnocení poroty mě přišlo už přehnané.Jestli Markíza tenhle pořad prezentuje jako zábavnou šou tak by i to hodnocení mělo podle toho vypadat,myslím si ,že tohle nečekal ani on a podle Katčina výrazu ani ona.A jestli tohle je nějaký záměr televize vyhecovat diváky k posílání SMS ,no nevím,ale myslím si .že včera už mu to tak nějak "na háku"nebylo.Na mě to zapůsobilo včera tak ,že jsem už neměla chuť to dál sledovat,takže ani nevím jestli opravdu to bylo tak špatné v porovnání z druhýma.Teď už mu nezbývá nic jiného než bojovat dál a doufat ,že porota už bude mít jiný scénář.


Taky netuším, jestli ostatní byli o tolik lepší, ale porota na nich vždycky něco pochválila. Miro s Katkou tam stáli jako zmoklé slepice, tohle asi nečekal ani jeden. A jestli je takováhle kritika bude motivovat, to se mi nechce věřit.
gemini
 

Porota

Příspěvekod Franci » 12 dub 2010, 16:27

Pekný deň!
Som smutná z toho, že Chlopčík dal zase Mirovi a Nele nízku známnku. Obrázek Keby Miro s katkou spravili show ako Hryc, určite by mali viac bodov. Začínam, veriť, že ich kritizujú schbálne, aby mali hlasy, ako ste už povedali. A tiež tie nerážky na nich. Obrázek
Chodúrová pesničky mi zase bola povedomá.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod mari » 12 dub 2010, 16:28

Prečítala som si vaše názory,a mám podobný smutný pocit z včerajšieho večera.Dokrútka mňamková,tanec už menej ..ale zasa 12 bodov !!!???,to čo malo znamenať???A Hric 16,to ma až rozosmialo... :shock:
Bolo mi ich ľúto,hlavne Katky,lebo sa mi zdalo,že ju kritika poroty dosť mrzela....Zrovna povedala ako Miro usilovne trénoval ...a zbytočne...Asi je to blbý pocit,ked vlastne skritizujú jej prácu...
Aj Nely mi je ľúto,lebo je veľmi talentovaná,ale je pod veľkým tlakom(sleduje ju Durovčík,Bédo,nechce sklamať Modrovského),že uvoľnený výkon zo seba nedostane...A pritom to má byť zábavná šou!
Včera sa mi najviac páčila Elena Podzámska ,a Matej Chren bol vynikajúci :!:
Zabudla som na úvodný výstup :dcéra hovorí .zasa tam nie je Chodúr,bude spievať ! presviedčala som ju,že to už by fakt bolo moc odveci :shock: a ono bolo :roll: :lol: :roll: :roll: :roll:
Naposledy upravil mari dne 12 dub 2010, 16:33, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Sidney » 12 dub 2010, 16:29

gemini píše:
Dafi píše:Tak co k tomu včerejšku ještě dodat.Bylo mi ho upřímně líto.To hodnocení poroty mě přišlo už přehnané.Jestli Markíza tenhle pořad prezentuje jako zábavnou šou tak by i to hodnocení mělo podle toho vypadat,myslím si ,že tohle nečekal ani on a podle Katčina výrazu ani ona.A jestli tohle je nějaký záměr televize vyhecovat diváky k posílání SMS ,no nevím,ale myslím si .že včera už mu to tak nějak "na háku"nebylo.Na mě to zapůsobilo včera tak ,že jsem už neměla chuť to dál sledovat,takže ani nevím jestli opravdu to bylo tak špatné v porovnání z druhýma.Teď už mu nezbývá nic jiného než bojovat dál a doufat ,že porota už bude mít jiný scénář.


Taky netuším, jestli ostatní byli o tolik lepší, ale porota na nich vždycky něco pochválila. Miro s Katkou tam stáli jako zmoklé slepice, tohle asi nečekal ani jeden. A jestli je takováhle kritika bude motivovat, to se mi nechce věřit.


Nezasluzili si to, kroky neboli zle, len to bolo take bez zivota. Mozno aj tou nudnou skladbou. Porota je v ich pripade protivna az az, s vynimkou Bednarika. Chlopcik si ho vzdy vychutna... :evil: Taka kritika moze bud motivovat k tomu, ze ukazeme im, alebo moze vyvolat opacnu reakciu, proste, ze sa na to vykaslu. Mne uz aj Katka pripada, ze jej to je jedno. Cudovala som sa, ze presli toto kolo, Miro ma velky fanklub. Mozno este vypadne Pomajbo, mal uz dva razy na male, potom asi Mazikova a potom ten nas znechuteny parik. Snad aj skor. Vcera boli nahnevani, bolo to na nich vidiet, do smiechu im nebolo. Ta porota proste nechape, ze niekto ma aj ine veci na praci ako sa len niekde natriasat. Druha vec zase je, ze naco tam siel........ V podstate Dara mala pravdu, zbytocne zdrzanie albumu. Aj na diskusii na markize sa zacinaju objavovat take nazory.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron