Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Čtvrté kolo

Příspěvekod ikka » 12 dub 2010, 20:02

Lenka píše:
ewilyn píše:
ikka píše:
A kto pozeral Teleráno, boli tam zas zábery do zákulisia. Modrovský mu tam predvádzal, ako to má vyzerať.. Mira to zjavne veľmi zaujímalo..


mohli by ste vzdy napisat aspon blok a riblizne minuty, nech to clovek nemusi prechadzat cele :)

První blok asi od 4 minuty.


Sorry, ja som to videla v TV, ale tak približne viem, kde to je..
Ešte tretí blo od 00:50 min tam je to dlhšie.. potom ďalej je to s Modrovským..
ikka
 
Příspěvky: 247
Registrován: 19 úno 2010, 20:32

Příspěvekod Kaja » 12 dub 2010, 20:11

Sidney píše:
Kaja píše:
Lenka píše:Ahojky.Včera večer jsem to zkoukla jen v rychlosti abych mohla klidně spát a teď jsem si to pustila znova a víc se na to soustředila.Dokrútka byla skvělá Miro jak se staral o Katku a jak se snažil trénovat sám.Jinak v reálu tanec slušný i když to nemělo takovou šťávu jako minule ale chápu že to k tomuto tanci patří no a hodnocení poroty fakt nechápu hlavně Chlopčíka kdyby ho aspoň za snahu pochválil.Bylo na Mirovi a Katce vidět že jsou z toho hodnocení smutní nebyli to zkrátka oni asi jim nebylo moc dobře.No hlavně že postoupili i když s tím asi moc nepočítali.Snad to bude příští týden fakt lepší.


Treba sa vykašlať na toto kolo a dúfam, že samba im sadne lepšie. Nechcela by som, aby teraz vypadol, dosť ich ponižuje tá porota, ďalšie poníženie by bolo, keby ho prestali podporovať aj ľudia. Ale neviem ako sa to vlastne sčítavajú hlasy - pri sčítavaní tam hrá úlohu tých 12 bodov, alebo umiestnenie v tabuľke? :?


Ved prave to, ich stale zachranuju ludia, len mnohi Mirovi priaznivci (diskusie a FB) zacinaju mat pocit, ze nie je moc tanecny typ a ze by sa mal radsej venovat hudbe. Ze tym lets dance len straca cas. Ze je predsa rocker a tak. Ak porota trochu nezmeni ten svoj drsny postoj a zase skoncia posledny obavam sa, ze Miro sa na to uplne vykasle. To musi byt strasne frustrujuce pre oboch. :? Ako so stiahnutym zaludkom tam ist na parket, fuj ked som si to predstavila, horsie ako tahat maturitne otazky. Keby sa na to tesili a uvolnili, urcite by to bolo lepsie... :(


Tak to už je na nich. Pozri na SS. Tam Mira tak isto porota dusila, spočiatku bol taký istý zviazaný, snažil sa im vyhovieť, a keď videl, že to nemá cenu, vykašlal sa na porotu, uvoľnil sa a bolo dobre. Možno sa mu to napokon podarí aj tu. Toto síce nie je jeho parketa - ale v tomto kole mi pripadal ako v SS, keď spieval Vodu, tam sa tak sústredil, bol vyplašený, zvozili ho - oprávnene - a v ďalšom kole dal DD a prestal si robiť ťažkú hlavu z poroty. To je cesta - pustiť celú porotu z hlavy.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod gatla » 12 dub 2010, 20:35

Já si za nemyslím,že by se výroky poroty nějak "trápil".Přeci jen mu tam o nic nejde.Prostě jen byl unavený(vždyť měl za sebou noční trasu Tábor- Bratislava) a jestli byl opravdu i nemocný.....
Jinak to video je fakt milý,dokonce mi tami Katka byla hodně sympatická :wink:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Příspěvekod ewilyn » 12 dub 2010, 20:40

gatla píše:Já si za nemyslím,že by se výroky poroty nějak "trápil".Přeci jen mu tam o nic nejde.Prostě jen byl unavený(vždyť měl za sebou noční trasu Tábor- Bratislava) a jestli byl opravdu i nemocný.....
Jinak to video je fakt milý,dokonce mi tami Katka byla hodně sympatická :wink:


Baby, co boli na koncerte v Tabore tvrdia, ze je strasne mila a sympaticka :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod gatla » 12 dub 2010, 20:48

ewilyn píše:
gatla píše:Já si za nemyslím,že by se výroky poroty nějak "trápil".Přeci jen mu tam o nic nejde.Prostě jen byl unavený(vždyť měl za sebou noční trasu Tábor- Bratislava) a jestli byl opravdu i nemocný.....
Jinak to video je fakt milý,dokonce mi tami Katka byla hodně sympatická :wink:


Baby, co boli na koncerte v Tabore tvrdia, ze je strasne mila a sympaticka :D

Po tomhle videu mi to přijde taky :)
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Příspěvekod Kaja » 12 dub 2010, 20:59

gatla píše:
ewilyn píše:
gatla píše:Já si za nemyslím,že by se výroky poroty nějak "trápil".Přeci jen mu tam o nic nejde.Prostě jen byl unavený(vždyť měl za sebou noční trasu Tábor- Bratislava) a jestli byl opravdu i nemocný.....
Jinak to video je fakt milý,dokonce mi tami Katka byla hodně sympatická :wink:


Baby, co boli na koncerte v Tabore tvrdia, ze je strasne mila a sympaticka :D

Po tomhle videu mi to přijde taky :)


Aj mne je sympatická, myslím, že Mirovi vybrali dobre. Rozumejú si, zdá sa. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kveta » 12 dub 2010, 21:00

Koľko ľudi toľko chuti,ja som si hovorila už lepšie pracuje telom a nohami iba zabudol na ruku mal ju veľmi roztiahnutu proste ešte to nema v krvi.Viem že sa už teraz velmi snažili ale ked som počula porotu tak som si povedala už mi je to jedno či vypadnu nema to cenu.Ako mohol Hric dostať viac bodov a Pomajbo od Chlopčika 7 to je riadna provokacia.Inač Hric a Pomajbo nič proti nim.
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Příspěvekod Kaja » 12 dub 2010, 21:17

jana1 píše:Koľko ľudi toľko chuti,ja som si hovorila už lepšie pracuje telom a nohami iba zabudol na ruku mal ju veľmi roztiahnutu proste ešte to nema v krvi.Viem že sa už teraz velmi snažili ale ked som počula porotu tak som si povedala už mi je to jedno či vypadnu nema to cenu.Ako mohol Hric dostať viac bodov a Pomajbo od Chlopčika 7 to je riadna provokacia.Inač Hric a Pomajbo nič proti nim.


Porota možno má takú dohodu s Markízou, ale ženie to do extrémov. A navyše mnoho ľudí berie jej výroky smrteľne vážne.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod ewilyn » 12 dub 2010, 21:19

ikka píše:
Lenka píše:
ewilyn píše:
ikka píše:
A kto pozeral Teleráno, boli tam zas zábery do zákulisia. Modrovský mu tam predvádzal, ako to má vyzerať.. Mira to zjavne veľmi zaujímalo..


mohli by ste vzdy napisat aspon blok a riblizne minuty, nech to clovek nemusi prechadzat cele :)

První blok asi od 4 minuty.


Sorry, ja som to videla v TV, ale tak približne viem, kde to je..
Ešte tretí blo od 00:50 min tam je to dlhšie.. potom ďalej je to s Modrovským..


Tak som pozrela to Telerano a je mi ich teraz este viac luto :( ..taku kritiku od poroty so nezasluzili...Katka to podla vsetkeho berie dost svedomito a vazne..este konzultacie na generalke, pozrela si to v prenosovom voze..fakt sa snazi :(
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Kaja » 12 dub 2010, 21:22

ewilyn píše:
ikka píše:
Lenka píše:
ewilyn píše:
ikka píše:
A kto pozeral Teleráno, boli tam zas zábery do zákulisia. Modrovský mu tam predvádzal, ako to má vyzerať.. Mira to zjavne veľmi zaujímalo..


mohli by ste vzdy napisat aspon blok a riblizne minuty, nech to clovek nemusi prechadzat cele :)

První blok asi od 4 minuty.


Sorry, ja som to videla v TV, ale tak približne viem, kde to je..
Ešte tretí blo od 00:50 min tam je to dlhšie.. potom ďalej je to s Modrovským..


Tak som pozrela to Telerano a je mi ich teraz este viac luto :( ..taku kritiku od poroty so nezasluzili...Katka to podla vsetkeho berie dost svedomito a vazne..este konzultacie na generalke, pozrela si to v prenosovom voze..fakt sa snazi :(


Ano, porota je k nim vyslovene hnusná. :(
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod mari » 12 dub 2010, 21:23

jana1 píše:Koľko ľudi toľko chuti,ja som si hovorila už lepšie pracuje telom a nohami iba zabudol na ruku mal ju veľmi roztiahnutu proste ešte to nema v krvi.Viem že sa už teraz velmi snažili ale ked som počula porotu tak som si povedala už mi je to jedno či vypadnu nema to cenu.Ako mohol Hric dostať viac bodov a Pomajbo od Chlopčika 7 to je riadna provokacia.Inač Hric a Pomajbo nič proti nim.

Súhlas,zdá sa mi,že je pre neho problém zosynchronizovať všetky končatiny,výraz,držanie...Bud dá jedno,lebo druhé...ešte rytmus...no nie je to ľahké...,práve preto som hlasy poslala, i ked som váhala,či to má význam..
Dobré známky dostávajú kamoši porotcov ...Prípadne niektoré fakt vydarené čísla ,ako teraz Elena a Matej.
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod kobitka » 12 dub 2010, 21:48

ikka píše:No a inak, na markiza.sk je ďalšie videjko

http://letsdance.markiza.sk/clanok//den ... rahou.html

A kto pozeral Teleráno, boli tam zas zábery do zákulisia. Modrovský mu tam predvádzal, ako to má vyzerať.. Mira to zjavne veľmi zaujímalo..


Jejda, jejda dát si kobzole v restaruraci :shock: ? To by nikdo kdo tam dělá neudělal, maximálně hranolky nebo krokety.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Příspěvekod mari » 12 dub 2010, 21:56

ewilyn píše:
Baby, co boli na koncerte v Tabore tvrdia, ze je strasne mila a sympaticka :D

Je aj viac videí z Tábora? Zdá sa,že tam bolo veľa ľudí a super atmosféra!!
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Luciinetska » 12 dub 2010, 22:59

mari píše:
ewilyn píše:
Baby, co boli na koncerte v Tabore tvrdia, ze je strasne mila a sympaticka :D

Je aj viac videí z Tábora? Zdá sa,že tam bolo veľa ľudí a super atmosféra!!


z Tábora zatím víc videí není, nebo jsem je nenašla, ale v nejbližší době by se mělo objevit video na stránkách clubu.
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Příspěvekod Franci » 13 dub 2010, 17:22

Chlopčík kritizuje nie len Mira, ale aj Nelu. Obrázek
Inak dosť do nich rýpu :(
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron