Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Tretie kolo

Příspěvekod Bára » 04 dub 2010, 23:04

Rous píše:A Bára má taky pravdu.
To je sice fakt, ale na druhou stranu - pokud vypadne před Mázikovou a Hrycem budu řádně nasr...Pak to opravdu nemá logiku. Ale oni tyhle nemehla obvykle postupují dost daleko. To že šli na počátku bych spíš považovala za výhodu, protože SMS chodí hlavně během přenosu a ti na konci bývají v nevýhodě.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Příspěvekod Lenka » 04 dub 2010, 23:05

Už je to v archívu:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Příspěvekod Lenka » 04 dub 2010, 23:11

Lenka píše:Už je to v archívu:-)

Ty jo tu kouly plnou vajíček jak dostal super a Adéla ty dobrý komentáře a má fakt hezký šaty:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Příspěvekod Lilie » 04 dub 2010, 23:19

Moje teorie: i když bude mezi dvěma na vypadnutí, nenechají ho, protože milá Markíza by přišla o dost velkou sledovanost, a to z Čech.....Nebo koho myslíte, že sledují Češi, kteří ale NEMŮŽOU hlasovat :?: :?:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod kobitka » 04 dub 2010, 23:21

Lilie píše:Moje teorie: i když bude mezi dvěma na vypadnutí, nenechají ho, protože milá Markíza by přišla o dost velkou sledovanost, a to z Čech.....Nebo koho myslíte, že sledují Češi, kteří ale NEMŮŽOU hlasovat :?: :?:


No co sem tak sondovala tak koukají na Primě na Robina Hooda aneb pokus o SS a menšina samozřejmně na Mira
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Příspěvekod Bára » 04 dub 2010, 23:25

kobitka píše:
Lilie píše:Moje teorie: i když bude mezi dvěma na vypadnutí, nenechají ho, protože milá Markíza by přišla o dost velkou sledovanost, a to z Čech.....Nebo koho myslíte, že sledují Češi, kteří ale NEMŮŽOU hlasovat :?: :?:


No co sem tak sondovala tak koukají na Primě na Robina Hooda aneb pokus o SS a menšina samozřejmně na Mira
No tak na to má Robin Hood teda mizernou sledovanost. Já jsem to ještě neviděla, ale psalo se, že kolem 250 tisíc. To je průser jako hrom. Spíš věřím tomu, že se Češi v neděli dívají na Pojišťovnu štěstí, která má 2.milióny.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Příspěvekod Andrew » 04 dub 2010, 23:28

Lilie píše:Moje teorie: i když bude mezi dvěma na vypadnutí, nenechají ho, protože milá Markíza by přišla o dost velkou sledovanost, a to z Čech.....Nebo koho myslíte, že sledují Češi, kteří ale NEMŮŽOU hlasovat :?: :?:

Se nabízí dvě zajímavé otázky...
1. Může porota vyhodit, koho chce? Nebo na základě diváckého hlasování dostane příkaz, koho z té dvojice má vyhodit?
2. Umí vůbec televize kvantifikovat diváky ze zahraničí? To, že se na Mira dívá spousta Čechů, je evidentní. To, že přitom koukají na reklamy, taky. Ovšem peoplemetery jsou, oč tu běží. Však si určitě pamatujeme omnipotenta Železného a jeho pravidelnou chvilku onanie nad barevnými grafy. A nepamatuju se, že by někdy řešila sledovanost v zahraničí. Takže pokud Markíza neumí sledovanost v zahraničí změřit, jsme jí k ničemu, protože cenu reklamy si tím nenavýší...
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Sidney » 04 dub 2010, 23:30

kobitka píše:
jana1 píše:Viac ako hodinu sa mi ser.. počitač skoro ma prejde aj zlosť.Ten Chlopčik je deb....a všetci dali Pomajbovi menej a on naschval 6 bodov.V porote by mal byť niekto aj z mladšej generácie.Chlopčik nema rad Smajdu je to zjavne.Nemam ho rada ale ked tancoval s Mazikovou bol frajer.Páči sa mi aj oblievačka.Miro lepši ako Pomajbo a Hric nevypadni!!!!!!!!!!!!!!


Asi paří mezi ty lidi, kterým je Mirova milá povaha protivná. Lidi jako je Miro si hodně snadno získávají nepřátelé tak jako přátelé, protože zarytým pesimistům se takové chování jako má Miro zdá hodně podlézavé a slizké.


Nemyslim si, ze je to v jeho pripade povahou. Ked bol v minulom kole za slusnacka a Amadea, tancoval podla pravidiel, Chlop nebol tak kruty. To ta rebelia a inakost ho irituju. Ten vzhlad hlavne a flegmatizmus.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Příspěvekod Lilie » 04 dub 2010, 23:32

kobitka píše:
Lilie píše:Moje teorie: i když bude mezi dvěma na vypadnutí, nenechají ho, protože milá Markíza by přišla o dost velkou sledovanost, a to z Čech.....Nebo koho myslíte, že sledují Češi, kteří ale NEMŮŽOU hlasovat :?: :?:


No co sem tak sondovala tak koukají na Primě na Robina Hooda aneb pokus o SS a menšina samozřejmně na Mira


Měla jsem na mysli ty Čechy, kteří toto sledujou, na koho z těch deseti či kolika koukají :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod ewilyn » 04 dub 2010, 23:35

Andrew píše:
Lilie píše:Moje teorie: i když bude mezi dvěma na vypadnutí, nenechají ho, protože milá Markíza by přišla o dost velkou sledovanost, a to z Čech.....Nebo koho myslíte, že sledují Češi, kteří ale NEMŮŽOU hlasovat :?: :?:

Se nabízí dvě zajímavé otázky...
1. Může porota vyhodit, koho chce? Nebo na základě diváckého hlasování dostane příkaz, koho z té dvojice má vyhodit?
2. Umí vůbec televize kvantifikovat diváky ze zahraničí? To, že se na Mira dívá spousta Čechů, je evidentní. To, že přitom koukají na reklamy, taky. Ovšem peoplemetery jsou, oč tu běží. Však si určitě pamatujeme omnipotenta Železného a jeho pravidelnou chvilku onanie nad barevnými grafy. A nepamatuju se, že by někdy řešila sledovanost v zahraničí. Takže pokud Markíza neumí sledovanost v zahraničí změřit, jsme jí k ničemu, protože cenu reklamy si tím nenavýší...


Tu sledovanost v CR jej zmeraju ceske peoplemetre :D Ale ona nebude vysoka, okrem toho sa na to dost ludi diva na webe :D Sledovanost zo zahranicia je pre televizie vacsinou irelevantna- sustredia sa na svoj vlastny trh, rovnako i zadavatelia reklam :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod ikka » 04 dub 2010, 23:36

Keby sa Miro dostal do rozstrelu s hocikým, ako by to porota obhájila? Evidentne to bolo nefér. Nejde o to, že či je lepšie alebo nie, že je tam.. Ide o to, že to hodnotenie bolo od veci a nespravodlivé. O čo im išlo? Potopiť mladý, sympatický pár? Na ktorý sa dobre pozerá? A nechať tam absolútne nepozerateľného Hryca, ktorý si LSD pomýlil s redukčným programom? Z toho som :evil:
ikka
 
Příspěvky: 247
Registrován: 19 úno 2010, 20:32

Příspěvekod Andrew » 04 dub 2010, 23:37

ewilyn píše:Sledovanost zo zahranicia je pre televizie vacsinou irelevantna- sustredia sa na svoj vlastny trh, rovnako i zadavatelia reklam :D

To si taky myslím. Proto se obávám, že to, že Miro má hodně fanoušků v ČR, bude Markíze jedno. Zas ale na druhou stranu, když si ho cpe do upoutávek... Vtipný by bylo, kdyby se mělo rozhodovat mezi ním a Šimkovičovou :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod ewilyn » 04 dub 2010, 23:39

Lilie píše:Moje teorie: i když bude mezi dvěma na vypadnutí, nenechají ho, protože milá Markíza by přišla o dost velkou sledovanost, a to z Čech.....Nebo koho myslíte, že sledují Češi, kteří ale NEMŮŽOU hlasovat :?: :?:


uz som to naisala v predoslom poste..ceski divaci Markizu bohuzial nezaujimaju :( , ale mladi divaci ano- vypadnutim Mira by im vyrazne klesla sledovanost v najmladsej vekovej skupine - preto dufam, ze ich nevyhodia :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod ewilyn » 04 dub 2010, 23:42

Andrew píše:
ewilyn píše:Sledovanost zo zahranicia je pre televizie vacsinou irelevantna- sustredia sa na svoj vlastny trh, rovnako i zadavatelia reklam :D

To si taky myslím. Proto se obávám, že to, že Miro má hodně fanoušků v ČR, bude Markíze jedno. Zas ale na druhou stranu, když si ho cpe do upoutávek... Vtipný by bylo, kdyby se mělo rozhodovat mezi ním a Šimkovičovou :)


Simkovicova je sice tvar Markizy, ale nemyslim, ze ma vela fanusikov a ze by jej odchod znamenal stratu sledovanosti :? ..ja ale fakt dufam, ze v pripade Mira na ten zaverecny roztrel nedojde :?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Kaja » 04 dub 2010, 23:43

Ďakujem Andrewovi za video. Boli super. A ten Mirov herecký výkon. :D Divákom v sále sa veľmi páčili. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance