Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Tretie kolo

Příspěvekod Paula » 05 dub 2010, 14:04

Kaja píše:Len sa zdôveruj, dobre sa to číta. :)

dalo sa to aj lepšie napísať, len sa mi to už nechcelo po sebe čítať a opravovať chyby a slovosled :wink: ešte som zabudla napísať, že sa mi Martinova pieseň podobala na bondovku, ale to tu už niekto spomínal
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod mari » 05 dub 2010, 17:16

fanusicka píše:
Kaja píše:Len sa zdôveruj, dobre sa to číta. :)

dalo sa to aj lepšie napísať, len sa mi to už nechcelo po sebe čítať a opravovať chyby a slovosled :wink: ešte som zabudla napísať, že sa mi Martinova pieseň podobala na bondovku, ale to tu už niekto spomínal

Aj mne sa ten Chodúrov hit,zdal mix rôznych piesní....Určite to nie je môj žáner,príde mi to trošku starožitné...Som zvedavá,čo by povedal Habera na jeho výkony v LS,mne sa často zdá falošný a jeho farba hlasu vo vyšších polohách je ubľačaná...(to je nová farba hlasu...hmm) Pri tangu Nely a Peťa to až trhalo uši... :cry:
Máziková bodovala s tými rezňami a mám pocit,že sa prestala smiať sama na sebe ???Lebo to mi na nej vadilo...
Porota ma nasr....s tak zlým bodovým hodnotením,lebo toto je presne pre Mirových neprajníkov(môj muž) : áááá čožééé sa stalo,nevedel spievať,prichádza sa na to,že nevie ani tancovať...Je rád ,že si môže robiť posmech...a kopec dalších neprajníkov !
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Kaja » 05 dub 2010, 17:20

mari píše:
fanusicka píše:
Kaja píše:Len sa zdôveruj, dobre sa to číta. :)

dalo sa to aj lepšie napísať, len sa mi to už nechcelo po sebe čítať a opravovať chyby a slovosled :wink: ešte som zabudla napísať, že sa mi Martinova pieseň podobala na bondovku, ale to tu už niekto spomínal

Aj mne sa ten Chodúrov hit,zdal mix rôznych piesní....Určite to nie je môj žáner,príde mi to trošku starožitné...Som zvedavá,čo by povedal Habera na jeho výkony v LS,mne sa často zdá falošný a jeho farba hlasu vo vyšších polohách je ubľačaná...(to je nová farba hlasu...hmm) Pri tangu Nely a Peťa to až trhalo uši... :cry:
Máziková bodovala s tými rezňami a mám pocit,že sa prestala smiať sama na sebe ???Lebo to mi na nej vadilo...
Porota ma nasr....s tak zlým bodovým hodnotením,lebo toto je presne pre Mirových neprajníkov(môj muž) : áááá čožééé sa stalo,nevedel spievať,prichádza sa na to,že nevie ani tancovať...Je rád ,že si môže robiť posmech...a kopec dalších neprajníkov !


Neboj, v budúcom kole si už nebudú môcť vymýšťať vlastné kroky, majú štandard, hádam porote ulahodia. Hoci oni im budú dávať nižšie známky zámerne, aby provokovali ľudí k posielaniu správ.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kotě » 05 dub 2010, 17:47

NIKDY bych do sebe neřekla, že mě to jeho tancování začne zajímat. Ale včera mu to tak slušelo a byl v pohodě, že začalo. Pořát si to pouštím a chtěla bych se podělit o postřehy:
Kroky - Kačena je špatná učitelka, měla by vědět že porota bude hodnotit základní krok a měla ho to naučit a dát do choreografie. Aby pak nemusel říkat Chlopčíkovi, že to vidí prvně v životě. Ale když už to neudělá ona, mají tam přece toho supervizora co byl v tom teleráně a ten by je měl upozornit, že to nemá všechny náležitosti
Nela - našli jste někde to vyřazování celé, v archívu to není. Ať se juknu na to otlapkávání... :lol:
No a nakonec - všimli jste si že to naše blonďaté tele tancovalo celou dobu se žvýkačkou...ještě že mu nezaskočilo, když s ním Katka třásla s hlavou dolů :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod mari » 05 dub 2010, 17:50

deppholl píše:No a nakonec - všimli jste si že to naše blonďaté tele tancovalo celou dobu se žvýkačkou...ještě že mu nezaskočilo, když s ním Katka třásla s hlavou dolů :lol: :lol:

Ja som pochopila,že žuvačka bola v rámci choreografie,preto tam tak vehementne žuval...
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Leila » 05 dub 2010, 18:43

mari píše:
deppholl píše:No a nakonec - všimli jste si že to naše blonďaté tele tancovalo celou dobu se žvýkačkou...ještě že mu nezaskočilo, když s ním Katka třásla s hlavou dolů :lol: :lol:

Ja som pochopila,že žuvačka bola v rámci choreografie,preto tam tak vehementne žuval...

Ja si už dlhšiu dobu všímam, že tú žuvačku má stále - aj pri rozhovoroch a to sa niekedy nehodí !!!! :?
Ej, Mirko, Mirko .... Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Lenka » 05 dub 2010, 18:50

deppholl píše:NIKDY bych do sebe neřekla, že mě to jeho tancování začne zajímat. Ale včera mu to tak slušelo a byl v pohodě, že začalo. Pořát si to pouštím a chtěla bych se podělit o postřehy:
Kroky - Kačena je špatná učitelka, měla by vědět že porota bude hodnotit základní krok a měla ho to naučit a dát do choreografie. Aby pak nemusel říkat Chlopčíkovi, že to vidí prvně v životě. Ale když už to neudělá ona, mají tam přece toho supervizora co byl v tom teleráně a ten by je měl upozornit, že to nemá všechny náležitosti
Nela - našli jste někde to vyřazování celé, v archívu to není. Ať se juknu na to otlapkávání... :lol:
No a nakonec - všimli jste si že to naše blonďaté tele tancovalo celou dobu se žvýkačkou...ještě že mu nezaskočilo, když s ním Katka třásla s hlavou dolů :lol: :lol:

Tak jsme na tom stejně já si to pouštím taky pořád dokola a ještě mě to neomrzelo.
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Příspěvekod Bára » 05 dub 2010, 19:20

Na tom fóru k LD to zase u Mira žije. Řekla bych, že to odpovídá celkově poměru sil jako v Superstar. Miro má asi 3krát víc příspěvků než Nela a Máziková. Ostatní se jim ani nepřibližujou. Jsem fakt zvědavá, kam až to dotáhne, ale je zase hrozný číst některý ty reakce, které papouškují porotu. Stejně mám dojem, že ta porota jede podle nějakýho scénáře s cílem bodově podpořit ty, kteří na tom nejsou u diváků tak dobře, protože mně se třeba včera moc nelíbila ani Podzámská, to tango byla bída a oni ji pochválili. O Pomajbovi ani nemluvím.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Příspěvekod Franci » 05 dub 2010, 19:22

Caufte! jeej vy ste toho popísali :shock: Super, že bol včera Mirko druhý a opäť to bol náš strapáčik Obrázek
Hit Martina Chodúra Obrázek. len mi niečo pripomínal. Obrázek
Porata ma naštvala, hlavne Chlopčík. Obrázek
Podľa mňa Mirko zatancoval lepšie než Pomajbo a
    Nelka
s Peťom zatancovali lepšie než Vitteková a Chren Obrázek A tá Pomajbová oblievačka, Obrázek , chúďa Natálka. Aspoňže
    Mirko
mal to srdce a Katku nehcel ani obliať. ObrázekAle zlatí boli, som sa strašne smiala. Obrázek Aj dokrútka Nely a Mázikovej bola dobrá.
Mne sa Máziková páči. Radšej počúvať jej Obrázek ako tie trápne reklamy. A Ďurovčík asi žiarlí na Mirka, lebo doteraz tam bol najkrajší blonďák! Je jasné, kto ho prekonal. Obrázek
Naposledy upravil Franci dne 05 dub 2010, 19:26, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod mari » 05 dub 2010, 19:25

Bára píše:Na tom fóru k LD to zase u Mira žije. Řekla bych, že to odpovídá celkově poměru sil jako v Superstar. Miro má asi 3krát víc příspěvků než Nela a Máziková. Ostatní se jim ani nepřibližujou. Jsem fakt zvědavá, kam až to dotáhne, ale je zase hrozný číst některý ty reakce, které papouškují porotu. Stejně mám dojem, že ta porota jede podle nějakýho scénáře s cílem bodově podpořit ty, kteří na tom nejsou u diváků tak dobře, protože mně se třeba včera moc nelíbila ani Podzámská, to tango byla bída a oni ji pochválili. O Pomajbovi ani nemluvím.

Ked už dali Hricovi 2-krát 5 bodov iba za státie a občasný presun z miesta :shock: :roll: :shock: a mázikovej za rezne :shock: :roll: :shock: :?: :?: :?:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Bára » 05 dub 2010, 19:28

deppholl píše:NIKDY bych do sebe neřekla, že mě to jeho tancování začne zajímat. Ale včera mu to tak slušelo a byl v pohodě, že začalo. Pořát si to pouštím a chtěla bych se podělit o postřehy:
Kroky - Kačena je špatná učitelka, měla by vědět že porota bude hodnotit základní krok a měla ho to naučit a dát do choreografie. Aby pak nemusel říkat Chlopčíkovi, že to vidí prvně v životě. Ale když už to neudělá ona, mají tam přece toho supervizora co byl v tom teleráně a ten by je měl upozornit, že to nemá všechny náležitosti
Nela - našli jste někde to vyřazování celé, v archívu to není. Ať se juknu na to otlapkávání... :lol:
No a nakonec - všimli jste si že to naše blonďaté tele tancovalo celou dobu se žvýkačkou...ještě že mu nezaskočilo, když s ním Katka třásla s hlavou dolů :lol: :lol:
Já jsem to rozhodnutí viděla až tedˇa nejvíc se Miro objímal s Mázikovou, když postoupila. Tý přímo vletěl do náruče. Doufám jen, že to přežil, ta baba má neuvěřitelnou energii.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Příspěvekod Franci » 05 dub 2010, 19:30

Mirko a Katka boli v dokrútke zlatí. Ten Mirko má naozaj veľké srdiečko a je milý ku všetkým. Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod Franci » 05 dub 2010, 19:32

Já jsem to rozhodnutí viděla až tedˇa nejvíc se Miro objímal s Mázikovou, když postoupila. Tý přímo vletěl do náruče. Doufám jen, že to přežil, ta baba má neuvěřitelnou energii.

Takto sa cituje?

Eva má Mirka rada. V Smotánke vravela, že je Mirkova maminka a že ľúbi blonďákov Obrázek
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod ikka » 05 dub 2010, 21:24

Ach jaj. K tej diskusii na LSD. Nielen pri Mirovi a Katke, ale aj inde sa nejak množia negatívne reakcie na Mira. Vraj nevie tancovať.. No, to asi včera videli niečo iné než ja. Samozrejme, porota povedala, tak to je rovno sväté.. Lezie mi to na nervy. Bolo to podľa mňa skvelé. Tú choreografiu čo mali, podľa mňa jednoznačne zvládol.
ikka
 
Příspěvky: 247
Registrován: 19 úno 2010, 20:32

Příspěvekod Bára » 05 dub 2010, 21:55

ikka píše:Ach jaj. K tej diskusii na LSD. Nielen pri Mirovi a Katke, ale aj inde sa nejak množia negatívne reakcie na Mira. Vraj nevie tancovať.. No, to asi včera videli niečo iné než ja. Samozrejme, porota povedala, tak to je rovno sväté.. Lezie mi to na nervy. Bolo to podľa mňa skvelé. Tú choreografiu čo mali, podľa mňa jednoznačne zvládol.
Neber to tak tragicky. Dneska tam nadávají všichni všem. Co se dá čekat, jsou doma o svátcích, tak si hrajou. Nejhorší je to u Pomajba, Hryce a Mázikové. Pikantní je, že nejvíc až do včerejška jim v těch diskusích ležel v žaludku Skrúcaný a tedˇse můžou zbláznit. Pochybuju, že poslali bytˇjen jedinou SMS. My jsme si tady jaksi odvykli na tu zdrcující lavinu kritiky na fóru Superstar.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron