Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Tretie kolo

Příspěvekod Jarka » 05 dub 2010, 08:51

Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Příspěvekod 12345 » 05 dub 2010, 09:05

Právě poslouchám na YT ten Martinův singl a musím říct, že je to vážně slušné, trochu repetitivní, ale dobré.

Bicí - trochu vykrádačka Dani California od RHCP, ne? :D

No je to asi přesně to, co chtěl Martin psát, můj oblíbený sound to určitě nebude.
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Míla » 05 dub 2010, 09:06

Jarka píše:http://letsdance.markiza.sk/clanok//dennik/stumpfova-smajda-je-take-male-sexi-babo.html
AHOJKY VŠEM. TAK JSME SE BRZO DOČKALI MIRČA A MOHLI JSME JÍT BRZO SPÁT.MOC A MOC JIM TO SLUŠELO.KONEČNĚ VYPADLO DALŠÍ PRKNO Z PARKETU.SKRŮCANÝHO TAM VŮBEC NEMĚLI BRÁT.MIRO BYL OPRAVDU SUPER.MÍLA :P :P
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Lenka » 05 dub 2010, 09:15

Tak si pořád pouštím tu včerejší Mira a Katky šou a chlámu se tu na celý panelák :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Byli prostě úžasný a když pak řekli jejich jména že postoipili měli takovou radost a náramně si to užívali:-)
No ovšem příští týden to bude zajímavé to jsme zvědavá jak se s tím Miro popere ale určitě do toho dá všechno co v něm je.Zdá se že ho to fakt začalo bavit. :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Příspěvekod gatla » 05 dub 2010, 10:49

Trochu se zpožděním reaguju.... :evil:
Strááášně se mi to líbilo,že to nebyl JIVE,mi je úúúplně jedno,skvěle jsem se bavila :lol: :lol: :lol:
A singl Martinův...někdo tu psal,že mu to přišlo jako mix více písniček...mně taky Něco takového jsme od něj asi čekali....dobrý,ale můj šialok to není.
:?
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Příspěvekod Dafi » 05 dub 2010, 11:14

Tak včerejšek se Mirkovi a Katce moc vydařil,škoda jen ,že porota tu šou nějak neskousla,ale diváci to naštěstí ocenili.Já jsem se bavila náramně a o to přece šlo.Bednárikova hláška neměla chybu,myslím,že ne jenom slovenské pracovnice na ruském konzulátě se z něho " to " no :oops: :oops:
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Bára » 05 dub 2010, 11:22

Dafi píše:Tak včerejšek se Mirkovi a Katce moc vydařil,škoda jen ,že porota tu šou nějak neskousla,ale diváci to naštěstí ocenili.Já jsem se bavila náramně a o to přece šlo.Bednárikova hláška neměla chybu,myslím,že ne jenom slovenské pracovnice na ruském konzulátě se z něho " to " no :oops: :oops:
Čistě matematicky opravdu vychází, že včera se v SMS hlasování opravdu umístili úplně někde nahoře. Častečně tam hraje roli asi Mirova popularita, protože Pomajbo udělal taky šou a moc mu to nepomohlo. Protože ale postupuje dál Hryc a Máziková, tak je vidět, že lidi se chtějí bavit. Spíš mě zaráží, že odchází jen chlapi. Rozstřel bude snad příště naposled, pak už se bude vyřazovat normálně na základě hlasování.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Příspěvekod mari » 05 dub 2010, 11:27

Dafi píše:Tak včerejšek se Mirkovi a Katce moc vydařil,škoda jen ,že porota tu šou nějak neskousla,ale diváci to naštěstí ocenili.Já jsem se bavila náramně a o to přece šlo.Bednárikova hláška neměla chybu,myslím,že ne jenom slovenské pracovnice na ruském konzulátě se z něho " to " no :oops: :oops:

Tiež sa mi to páčilo,aj jeho vtipné reakcia na porotu,myslím,že sa poučil z minulých kôl a reaguje trefne...žiadne veľké dakovačky a pod. :wink:
Adela aj Bednárik tiež vtipní.
To že mali najmenej bodov ma poriadne nasr....a aj ked som neplánovala,poslala som pár SMS !!! O to asi Markíze ide,že???Takto ľudí namotivovať.... A čo tie Mirove objatia Nely pri rozstrele???Bude z toho niečo???
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Leila » 05 dub 2010, 12:58

Ahojte 8)
Tak Mirko mi včera urobil neskutočnú radosť tým, ako vyzeral, tancoval a vystupoval! :D :D :D Bolo to naozaj dokonalé a bolo vidno, ako sa bavilo aj publikum Obrázek A na porotu sa nehnevám, pretože až včera som pochopila, že to majú asi v scenári od produkcie dávať im od začiatku nízke známky a tým pádom podnietiť ľudí k zvýšenému hlasovaniu! Veď každý by sa spoliehal, že sú dobrí a hlasy by neposielali a potom by naozaj mohli vypadnúť a to by Markíza nedopustila! Aj Pyco včera naznačil, že čím väčšia kritika, tým väčšia ľútosť a sympatie u divákov!!!! A je to pravda! :P
A Bednárik nemal tak celkom pravdu, lebo to nielen na slovenskom konzuláte v Moskve, ale aj ........... Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Míla » 05 dub 2010, 13:34

Leila píše:Ahojte 8)
Tak Mirko mi včera urobil neskutočnú radosť tým, ako vyzeral, tancoval a vystupoval! :D :D :D Bolo to naozaj dokonalé a bolo vidno, ako sa bavilo aj publikum Obrázek A na porotu sa nehnevám, pretože až včera som pochopila, že to majú asi v scenári od produkcie dávať im od začiatku nízke známky a tým pádom podnietiť ľudí k zvýšenému hlasovaniu! Veď každý by sa spoliehal, že sú dobrí a hlasy by neposielali a potom by naozaj mohli vypadnúť a to by Markíza nedopustila! Aj Pyco včera naznačil, že čím väčšia kritika, tým väčšia ľútosť a sympatie u divákov!!!! A je to pravda! :P
A Bednárik nemal tak celkom pravdu, lebo to nielen na slovenskom konzuláte v Moskve, ale aj ........... Obrázek
Obrázek
MĚ SE TAKY MOC LÍBIL.A ZDÁLO SE MI ONĚM.ŽE JSME SPOLU MĚLI FARMU KONÍ.MÍLA
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Paula » 05 dub 2010, 13:37

idem aj ja napísať moje dojmy zo včerajšieho večera :D
Začnem singlom. Mňa to vôbec nesklamalo, lebo presne toto som od neho očakávala. Len ma zarazilo, že prvý singel bude mať v angličtine. Podľa mňa by sa u ľudí skôr chytila česká verzia, ale mne je to aj tak jedno, čo sa bude s Martinom diať v budúcnosti. Mne nevadí on ako človek, v súkromí môže byť fajn, len ja už mám vyše pol roka strašnú alergiu na jeho hlas :?
Teraz k nášmu slniečku. Veľmi ma potešilo, že Mirko pôjde ako druhý a ešte ho aj civilne obliekli, no čo viac sme si mohli priať, no nie? Na chvíľu som sa pozastavila nad tým, či nám Markíza nechcela niečo naznačiť tým, keď pri predstavovaní Nely dali záber na Mira :lol: Keď sa v Novom čase objavil článok ako Peťo oblial Nelu kvôli uputávke na LD, hneď som si spomenula na Katku, ktorá toto všetko absolvovala minulý rok, čiže som rátala s tým, že ona bude vedieť, čo chce na ňu našiť produkcia s Mirom. Preto som si myslela, že ona dojde na tréning a riadne vyoblieva Mira a ona taká zlatá, len ho decente obliala vodou. Hneď ako tam nabehla Katka na kolebežke a Miro s tým veľkým čudom v ruke, hovorím si, že to bude pecka. A bola. Mne sa sto strašne páčilo, až som sa smiala na celú obývačku. Bolo to veľmi vtipné a zábavné. Čakala som, že ich porota pochváli za nápad, ale hneď som vytriezvela, keď som zbadala tie nízke známky. Oni neboli nízke len kvôli tomu, že tam chýbal základný jiveový krok, ale kvôli tomu, že je to určite stratégia zo strany Markízy. Veď niečo za niečo. On má opäť možnosť byť na očiach verejnosti v hlavnom vysielacom čase a TV chce za to SMSky. Veď vedenie Markízy nie je blbé, vedia kvôli čomu ho tam dali. No a ujo Bednárik aký zlatý. Takže aj on si všimol Mirove zlaté gesto :lol: Ja mám Ďurovčíka rada. Viem, že má zvláštny druh humoru a hodnotenia a za tie roky som si na neho zvykla. Kedy som si na neho nadávala a teraz netrpezlivo čakám, čo mu vybehne z papuľky. :lol: ale nemusel nám utopiť našu bábiku...A Adela ako vtipne zareagovala, keď sa Miro škrabkal po druhom líčku - postavila sa zo stoličky..asi nechcela ničiť majetok Markízy takto na verejnosti :lol:
okrem Mira sa mi páčila aj Martina Šimkovičová a Štefan Skrúcaný, ktorý predviedol nádherné tango a doteraz nechápem prečo ho vyhodili. Nieee, oni si tam nechajú preafektovaného Pomajba. :evil: Tak mi bolo ľúto Natálie, viem, že to mala byť sranda v tej sprche, ale mne to prišlo až moc násilnické. No a Eva, bože to je ale ženská. Ešte by ju tam ľudia mohli nechať zo 3 kolá, až sa nasmejem. :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Paula » 05 dub 2010, 13:38

:shock: :shock:
som sa nejako rozpísala :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Leila » 05 dub 2010, 13:51

fanusicka píše::shock: :shock:
som sa nejako rozpísala :lol:

ale dobre !!! Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Paula » 05 dub 2010, 13:52

Leila píše:ale dobre !!! Obrázek

ďakujem, musela som sa niekomu zdôveriť s mojimi pocitmi :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Kaja » 05 dub 2010, 14:00

fanusicka píše:
Leila píše:ale dobre !!! Obrázek

ďakujem, musela som sa niekomu zdôveriť s mojimi pocitmi :lol:


Len sa zdôveruj, dobre sa to číta. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron