Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Tretie kolo

Příspěvekod ewilyn » 06 dub 2010, 23:03

Kaja píše:
ewilyn píše:
fanusicka píše:
ewilyn píše:Musim sa k niecomu priznat- hoci som sa zaprisahala , ze ho v LD SMS-kami podporovat nebudem :twisted: , v nedelu som poslala :oops: ...predstava, ze by som sa nanho nemohla pozerat dalsi tyzden na obrazovke :( ..chybal by mi ten jeho usmev, gesta :D , to akoze flirtovanie s Katkou :D ..ved o com by sme tu potom i tolko kecali :D

dobre si pamätám ako si zaryto tvrdila, že nebudeš posielať SMS a ešte je len 3.kolo a Evka poslala :lol: Markíza musí byť spokojná, že im ich plán vychádza. Miruška nám hodia na posledné miesto a nech si ho fanynky podržia :lol:


..to su teda manipulatori :lol: ..no jo, co sa tyka Mira :D ..staci 1 usmev a uz som v ... :D ..a i vsetky moje predsavzatia :D


Tak ťa vítame v spolku esemeskujúcich:D


dik..keduz som bola cez vikend na Slovensku :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Kaja » 06 dub 2010, 23:03

fanusicka píše:
ewilyn píše:
a to uz nehovprim o tom nadvihnuti bocia alebo zmurknuti :lol: ..to uz potom uplne... :D

no proste vie ako na nás :lol: a mne sa ešte páči to jeho škrabkanie - a ako to pekne ukázal na povel Bednárika :lol:


Vie on dobre :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Lilie » 06 dub 2010, 23:10

ewilyn píše:
fanusicka píše:
ewilyn píše:
..to su teda manipulatori :lol: ..no jo, co sa tyka Mira :D ..staci 1 usmev a uz som v ... :D ..a i vsetky moje predsavzatia :D

keby len úsmev, mne stačí aj rajcovný pohľad :oops: :lol:


a to uz nehovorim o tom nadvihnuti obocia alebo zmurknuti :lol: ..to uz potom uplne... :D


Asi tak.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Leila » 07 dub 2010, 11:01

Už sa toľko nerozplývajte nad Mirkovým úsmevom, rajcovným pohľadom, zdvihnutým obobočím a ostatnými sexi gestami lebo moja diagnóza nebude mať konca-kraja :!: :!: :!:
ach jaj, ach jaj ..... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ....
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Paula » 07 dub 2010, 12:44

Kaja píše:Vie on dobre :D

och..on je ale riadna potvora :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Paula » 07 dub 2010, 12:44

Leila píše:Už sa toľko nerozplývajte nad Mirkovým úsmevom, rajcovným pohľadom, zdvihnutým obobočím a ostatnými sexi gestami lebo moja diagnóza nebude mať konca-kraja :!: :!: :!:
ach jaj, ach jaj ..... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ....

ja sa k mojej diagnóze radšej nevyjadrujem :lol: :oops:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Franci » 07 dub 2010, 14:46

Ja by som si z tých negatívnych názorov tiež nerobila veľkú hlavu, aj keď ma niektoré vedia naštvať. Obrázek
Vezmime si Jacksona. Koľki sa mu posmievali , koľko na neho nadávali a aký úspešní bol. Proste láskaví ľudia bývajú často urážaní a nepochopení. Keď čítam diskusiu na príbehy Modrého z neba, mi z niektorých diskutujúcih príde zle. Obrázek
Inak, v noci sa mi o ňom tak matne snívalo. ObrázekTeda, nebol to on, ale taký malý blonďavý škriatok. No podobal sa. Obrázek
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod Dafi » 07 dub 2010, 18:17

fanusicka píše:
Leila píše:Už sa toľko nerozplývajte nad Mirkovým úsmevom, rajcovným pohľadom, zdvihnutým obobočím a ostatnými sexi gestami lebo moja diagnóza nebude mať konca-kraja :!: :!: :!:
ach jaj, ach jaj ..... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ....

ja sa k mojej diagnóze radšej nevyjadrujem :lol: :oops:


Vzpomněla jsem si na jeden výrok Hejmy v SS jak říká Mirovi" na tebe se sakra dobře dívá" a v tom měl neskutečnou pravdu.Já se k mojí závislosti taky radši nevyjadřuji. :oops: :oops: :oops:
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Předchozí

Zpět na Let's Dance

cron