Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Druhé kolo

Příspěvekod Leila » 30 bře 2010, 08:58

Jarka píše:http://www.super.cz/clanek/38479-smajda-v-let-s-udelali-z-nej-zenu-paneboze-proc.html

A má to :lol: :lol: :lol:

Tak vidíte, do čoho ho tá Kata doviedla !!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Neviem, prečo nepoužíva aj svoj vlastný rozum! :roll:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Míla » 30 bře 2010, 09:18

Leila píše:
Jarka píše:http://www.super.cz/clanek/38479-smajda-v-let-s-udelali-z-nej-zenu-paneboze-proc.html

A má to :lol: :lol: :lol:

Tak vidíte, do čoho ho tá Kata doviedla !!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Neviem, prečo nepoužíva aj svoj vlastný rozum! :roll:
JAHOJKY.JE Z KATKY ÚPLNĚ PAF.JEŠTĚ ,ABY TAK ZAPOMNĚL ZPÍVAT.TO BY SI TO U MĚ TEDA POKAZIL.PŘEJU MU TO MOC.MÍLA :wink:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Dafi » 30 bře 2010, 09:25

Já si nemůžu pomoct,ale mám dojem ,že furt někdo nepochopil a zřejmě ani novináři ,že ten jeho účes,i když není líbivý tak k tomu tanci patřil.Ta Katka taky není blbá a ví co mu může na té hlavě vytvořit.Jo kdyby s takovým účesem vystupoval někde na koncertě nebo v klubu tak to by byl za opravdu pěkné pako.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Míla » 30 bře 2010, 09:32

Dafi píše:Já si nemůžu pomoct,ale mám dojem ,že furt někdo nepochopil a zřejmě ani novináři ,že ten jeho účes,i když není líbivý tak k tomu tanci patřil.Ta Katka taky není blbá a ví co mu může na té hlavě vytvořit.Jo kdyby s takovým účesem vystupoval někde na koncertě nebo v klubu tak to by byl za opravdu pěkné pako.
JÁ SI TO TAKY MYSLÍM,ŽE KDYBY MĚL HŘÍVU,TAK TO BY BYL TRAPAS.A DOUFÁM,ŽE SI TO UŽ NENECHÁ UDĚLAT.NA KONCERTĚ S TÍMTO ÚČESEM BY TAK ZPÍVAL OPERU.MÍLA :wink:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Sidney » 30 bře 2010, 10:35

Jarka píše:http://www.super.cz/clanek/38479-smajda-v-let-s-udelali-z-nej-zenu-paneboze-proc.html

A má to :lol: :lol: :lol:


Nech si to teraz cita... Ponaucenie pre buducnost, tentokrat s novinarmi suhlasim. Ta Kata je blba, asi aj slepa, ked nevidi ze mu to nepasuje... Nech sa len nadalej kamarati s Nelou, aspon nebude tu Katu tak pocuvat. :evil:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Příspěvekod Andrew » 30 bře 2010, 10:53

Dafi píše:Já si nemůžu pomoct,ale mám dojem ,že furt někdo nepochopil a zřejmě ani novináři ,že ten jeho účes,i když není líbivý tak k tomu tanci patřil.Ta Katka taky není blbá a ví co mu může na té hlavě vytvořit.Jo kdyby s takovým účesem vystupoval někde na koncertě nebo v klubu tak to by byl za opravdu pěkné pako.

Konečně někdo, kdo si nesedí na vedení :) Naprostý souhlas :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Lilie » 30 bře 2010, 10:57

Andrew píše:
Dafi píše:Já si nemůžu pomoct,ale mám dojem ,že furt někdo nepochopil a zřejmě ani novináři ,že ten jeho účes,i když není líbivý tak k tomu tanci patřil.Ta Katka taky není blbá a ví co mu může na té hlavě vytvořit.Jo kdyby s takovým účesem vystupoval někde na koncertě nebo v klubu tak to by byl za opravdu pěkné pako.

Konečně někdo, kdo si nesedí na vedení :) Naprostý souhlas :)


Taky tak :lol: To jste neviděli mě, co mám někdy na přehlídkách na hlavě, na xichtě a na sobě :!: :D Byste se ke mně nehlásili :lol: Beru to tak, že to tam má být, ale na ulici bych tak taky nešla..... :P
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Kotě » 30 bře 2010, 11:29

Já jsem si sama sobě negativní příspěvky k LSD zakázala, protože bych tady jenom plivala jed. Ale to neznamená že nebrečím po každém kole kamarádce na rameni že chci zpátky rockera. A po mém včerejším výlevu mi poslala toto, že prý to ještě s ním není tak strašný (no ale už "Je to blízko"..)
http://sport.idnes.cz/ledovy-svet-odmit ... sporty_par
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Lilie » 30 bře 2010, 11:37

deppholl píše:Já jsem si sama sobě negativní příspěvky k LSD zakázala, protože bych tady jenom plivala jed. Ale to neznamená že nebrečím po každém kole kamarádce na rameni že chci zpátky rockera. A po mém včerejším výlevu mi poslala toto, že prý to ještě s ním není tak strašný (no ale už "Je to blízko"..)
http://sport.idnes.cz/ledovy-svet-odmit ... sporty_par


Malá.... :P Nebreč.... :lol: Rocker tam pořád je :D ("Live" chvílemi až moc na můj vkus - a to už je CO říct :lol: ).
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Macyáš » 30 bře 2010, 11:52

deppholl píše:Já jsem si sama sobě negativní příspěvky k LSD zakázala, protože bych tady jenom plivala jed. Ale to neznamená že nebrečím po každém kole kamarádce na rameni že chci zpátky rockera. A po mém včerejším výlevu mi poslala toto, že prý to ještě s ním není tak strašný (no ale už "Je to blízko"..)
http://sport.idnes.cz/ledovy-svet-odmit ... sporty_par

:lol: :lol: :lol: To existuje ? Mně by nevadil . Pokud tam není má citová zainteresovanost, ať si každý vypadá jak mu vyhovuje. Sobecký ? No jo.
Mirec mi nepřipadá v tom LSD zšenštilý , jen mému oku a srdci nelahodící. Já se zamilovala do střapatého rockera :cry: Já sice u přenosu nebrečím , ale dívám se na noťas s veeelkým odstupem. Pak vidím jen siluety - detaily vzhledu tedy neřeším , ale na užití si tance to stačí - to mu jde. Takže v pohodě. Pak vy tu hodíte nějaké odkazy na fotky - já se s tím sice peru , ale nakonec zvítězí zvědavost a až pak se mi chce brečet.
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod Misuna » 30 bře 2010, 11:59

Mě se v tom účesu moc líbil, aspoň odhalil svůj krásný ksichtík. Berte to s nadsázkou. Tohle není rockový koncert, ale Let´s Dance :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvekod Macyáš » 30 bře 2010, 12:24

Misuna píše:Mě se v tom účesu moc líbil, aspoň odhalil svůj krásný ksichtík. Berte to s nadsázkou. Tohle není rockový koncert, ale Let´s Dance :D

Berem. Někudy ty emoce, ale musí ven. :lol: Andrew, nemohl bys mi zablokovat topic LSD ? Myslím, že bych byla tak nějak celkově v životě spokojenější :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hele, a pustíš mě tu jen na waltz, na ten se těším - to je důstojný tanec ...... ale zase ho asi líznou gelem.... no i když to by mu mohlo slušet ....
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod Andrew » 30 bře 2010, 12:27

Macyáš píše:Hele, a pustíš mě tu jen na waltz, na ten se těším - to je důstojný tanec ...... ale zase ho asi líznou gelem.... no i když to by mu mohlo slušet ....

Ovšem na líznutýho Šmajdu si to tu zablokuju zase já :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Lenka » 30 bře 2010, 12:28

Dafi píše:Já si nemůžu pomoct,ale mám dojem ,že furt někdo nepochopil a zřejmě ani novináři ,že ten jeho účes,i když není líbivý tak k tomu tanci patřil.Ta Katka taky není blbá a ví co mu může na té hlavě vytvořit.Jo kdyby s takovým účesem vystupoval někde na koncertě nebo v klubu tak to by byl za opravdu pěkné pako.

Svatá pravda velebnosti :D :D :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Příspěvekod gemini » 30 bře 2010, 12:30

Ulíznutý vlasy už určitě budou lepší než Mozartova paruka :wink:
gemini
 

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron