Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Druhé kolo

Re: ...

Příspěvekod mari » 29 bře 2010, 16:46

muzikulda píše:Taky připíši postřeh. Včera se nám Miro nějak více věnoval Nele Polciskové než Katce teda podle záběrů, pěkně dlouho spolu debatovali a to jak počas soutěže, tak i při vyřazování. Zajímalo by mě co pořád řešili tak dlouhou dobu:-) ze by ho uz Katka omrzela....

Práve som to chcela napísať ..Pozerala som to celé,a ked robili rozhovor s ostatnými pármi v zákulisí ,Miro vôbec nebol s Katkou,ale väčšinou s Nelou!!!
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod mari » 29 bře 2010, 17:02

Ten účes sa k tomuto typu tanca hodil,asi by bol s levou hrivou smiešny...To je akoby hral vo filme,divadle ,:každá rola si vyžaduje patričnú vizáž....
Podla mňa nemusíme byť sklamaní,má fakt pekný ksichtík,môže mať aj krátke vlasy(nie že chcem...) .Dala by som mu včera namiesto tej gumky do vlasov nejakú šnúrku,stužku...ked Mozart,tak nech celkom...
Mne sa to páčilo,taká recesia,aj tanec v pohode...aj vtipní boli,aj nejaké kroky dali...fajn
Len sa mi zdal nejaký smutný?,ofučaný?,nesvoj?Asi ho tie markizácke celebrity neberú medzi seba,alebo ho chce aj Kata aj Nela a on sa nevie rozhodnúť????
Nabudúce tango???Nagelované vlasy? alebo "pirátska"čelenka? :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: ...

Příspěvekod Leila » 29 bře 2010, 18:00

mari píše:
muzikulda píše:Taky připíši postřeh. Včera se nám Miro nějak více věnoval Nele Polciskové než Katce teda podle záběrů, pěkně dlouho spolu debatovali a to jak počas soutěže, tak i při vyřazování. Zajímalo by mě co pořád řešili tak dlouhou dobu:-) ze by ho uz Katka omrzela....

Práve som to chcela napísať ..Pozerala som to celé,a ked robili rozhovor s ostatnými pármi v zákulisí ,Miro vôbec nebol s Katkou,ale väčšinou s Nelou!!!

To som si všimla aj ja!!!!! :P A viac by sa k nemu hodila Nela ako Kata ! :wink:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod 12345 » 29 bře 2010, 18:35

mari píše:Ten účes sa k tomuto typu tanca hodil,asi by bol s levou hrivou smiešny...To je akoby hral vo filme,divadle ,:každá rola si vyžaduje patričnú vizáž....
Podla mňa nemusíme byť sklamaní,má fakt pekný ksichtík,môže mať aj krátke vlasy(nie že chcem...) .Dala by som mu včera namiesto tej gumky do vlasov nejakú šnúrku,stužku...ked Mozart,tak nech celkom...
Mne sa to páčilo,taká recesia,aj tanec v pohode...aj vtipní boli,aj nejaké kroky dali...fajn
Len sa mi zdal nejaký smutný?,ofučaný?,nesvoj?Asi ho tie markizácke celebrity neberú medzi seba,alebo ho chce aj Kata aj Nela a on sa nevie rozhodnúť????
Nabudúce tango???Nagelované vlasy? alebo "pirátska"čelenka? :lol:


Sorry, že se tak hloupě ptám, ale co to znamená "ofučaný"? :)
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Lilie » 29 bře 2010, 18:57

12345 píše:
mari píše:Ten účes sa k tomuto typu tanca hodil,asi by bol s levou hrivou smiešny...To je akoby hral vo filme,divadle ,:každá rola si vyžaduje patričnú vizáž....
Podla mňa nemusíme byť sklamaní,má fakt pekný ksichtík,môže mať aj krátke vlasy(nie že chcem...) .Dala by som mu včera namiesto tej gumky do vlasov nejakú šnúrku,stužku...ked Mozart,tak nech celkom...
Mne sa to páčilo,taká recesia,aj tanec v pohode...aj vtipní boli,aj nejaké kroky dali...fajn
Len sa mi zdal nejaký smutný?,ofučaný?,nesvoj?Asi ho tie markizácke celebrity neberú medzi seba,alebo ho chce aj Kata aj Nela a on sa nevie rozhodnúť????
Nabudúce tango???Nagelované vlasy? alebo "pirátska"čelenka? :lol:


Sorry, že se tak hloupě ptám, ale co to znamená "ofučaný"? :)


Nas.aný :?: :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Jarka » 29 bře 2010, 19:12

konečně jsem měla čas si to pořádně užít.
Moc jim to oběma slušelo. Mirko vypadal jak první milovník z filmu 30.let. Krásná tvářička k sežrání. Bylo to vtipné, senzační.
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Příspěvekod gemini » 29 bře 2010, 19:16

Slušelo jim to, tancovali hezky, ale tenhle účes a tenhle tanec nebude patřit mezi moje oblíbené :roll:

Debata o tom, že by prospělo míň tréninku, mi připomíná moje výměny názorů se synem (i ten jeho tón :D ). Ale já už ho fláknout nemůžu, výškový i váhový rozdíl se pořád nějak zvětšuje :D
gemini
 

Příspěvekod Haňula » 29 bře 2010, 19:23

Tak jsem to konečně viděla bez sekání :) Culíček se nakonec dal přežít, ale příště už raději ne :!: Ale zase na druhou stranu-aspoň vyniknul jeho ksichtík :wink: Tanec se mě líbil-bylo to vtipný, svižný, mělo to švih a šmrnc :) Porotu neřeším, něco říkat musí :D Ale už byli trošku shovívavější než minule :)
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Příspěvekod 12345 » 29 bře 2010, 19:46

Tak koukám na to Andrewovo video ze včerejšího kola a Miro si zase neodpustil velkolepou děkovačku :lol: :lol: :lol: 8)

Ale tak pěkné to bylo asi (já tomu nerozumím, tak budu věřit porotě :D)

Ten nácuc na konci :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Paula » 29 bře 2010, 20:06

až teraz som sa dostala k netu, tak vám napíšem môj názor:

Včera pri predstavení jednotlivých párov som netrpezlivo očakávala, kedy pôjde Miro. Dúfala som, že pôjde v prvej polovici a nie, just ho musia dať ako deviateho. A keď som ho zbadala, skoro ma vykotilo zo stoličky. Skonštatovala som, že vyzerá ako Mozart a moja mama taká vtipná, že veď to ma celkom dobré, ale vyzerá ako 15-ročný. Dosť dlho som sa z toho účesu spamätávala a nepozdávalo sa mi, že prečo vyzeral v zákulisí taký znudený. Buď bol unavený alebo sa cítil ako de.il s tými vlasmi a vo fraku. Zatancovali to veľmi dobre, bola som s ich výkonu nadšená, lebo očakávala som pravý opak, že im ten tanec nesadne. Ale to som usúdila asi podľa seba, lebo ja mám na ten tanec averziu a nasralo ma, že vypadol Vašut..ooooch...
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod ewilyn » 29 bře 2010, 21:31

Lenka píše:Teď mě tak napadlo jak Miro v tý dokrútce říkal že to bude záhul a jak se ho Katka ptala:čo to bude?znáte na Slovensku tento výraz?Já že mi to připadalo jako že mu Katka nerozumněla co říkal:-) :D


..jasne, ze pozname...asi iba Katka nepozna :roll: :D ..je to slangovy vyraz a "cechizmus", je mozne, ze ho nepozna...ale pouziva sa :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod ewilyn » 29 bře 2010, 21:39

12345 píše:Sorry, že se tak hloupě ptám, ale co to znamená "ofučaný"? :)


..pouziva sa to casto v suvislosti s malymi detmi, ked " sa ofucia"- urazia, su nahnevane..pouziva sa i synonymum "zduty, oduty"
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Bára » 29 bře 2010, 21:53

Kritik opět úředuje na Mirově diskusi k LD. Docela trefné. Hlavně s tím herectvím proboha atˇdá pokoj, už tohle je dost.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Příspěvekod Kaja » 29 bře 2010, 23:12

Bára píše:Kritik opět úředuje na Mirově diskusi k LD. Docela trefné. Hlavně s tím herectvím proboha atˇdá pokoj, už tohle je dost.


No tuším sa tam budem musieť pozrieť, začína to tam byť zaujímavé. :D

Mňa včera prekvapil:
a) tancom - pozitívne, bolo to oveľa lepšie, než som očakávala
b) vláskami, čo som musela najprv spracovať, ale potom sa mi to páčilo, naozaj vyzerá ako mladý Mozart, ktorý bol napokon rebel ako on a má krásny ksichtík, môže si dovoliť aj takýto účes.

V tých dokrútkach sú úžasne zlatí, tie dokrútky mám z toho asi najradšej. :)
Ale inak, trochu smutný a unavený asi je. :(
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Jarka » 30 bře 2010, 08:53

Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron