Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Druhé kolo

Příspěvekod Míla » 01 dub 2010, 08:41

Dafi píše:
Kaja píše:
mari píše:
Bára píše:Bude to divočina, je to hodně podobný rockenrollu, viděla jsem už i páry, co tancovali v džínách a košili a asi u obou budou nějaké rozcuchy na hlavě. Tenhle tanec to snese. V každým případě se těším na mírně "ulítlou" šou. Porota to nepobere, ale diváci budou v tom případě určitě nadšený.
Jááááj,či sa tu nevymenia,ako Katarína raz naznačila.... :shock:


Myslíš, že ho bude nosiť na rukách? :D


No teď by měla,když je to s ním tak špatné. :D
DOBRÉ RÁNKO. :P DNESKA SI DEJTE BACHA NA APRÍLA.JINAK SI MYSLÍM,ŽE MIRO OD 3.KOLA SE BUDE LEPŠIT A LEPŠIT.LIDI MĚ SE ZD... O ŠMAJDULÍNKOVI.A TO NENÍ APRÍL.BYLI JSME NA AJFELOVCE A TAK .NO ROMANTIKA JAKO PRASE. :oops: :oops: JÁ UŽ SE CÍTÍM O 20 LET MLADŠÍ DÍKY MIROVI.MÍLA :oops: :oops: :wink: ZDRAVÍM HO TAKY.MÍLA
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Dafi » 01 dub 2010, 08:58

Míla píše:


DOBRÉ RÁNKO. :P DNESKA SI DEJTE BACHA NA APRÍLA.JINAK SI MYSLÍM,ŽE MIRO OD 3.KOLA SE BUDE LEPŠIT A LEPŠIT.LIDI MĚ SE ZD... O ŠMAJDULÍNKOVI.A TO NENÍ APRÍL.BYLI JSME NA AJFELOVCE A TAK .NO ROMANTIKA JAKO PRASE. :oops: :oops: JÁ UŽ SE CÍTÍM O 20 LET MLADŠÍ DÍKY MIROVI.MÍLA :oops: :oops: :wink: ZDRAVÍM HO TAKY.MÍLA


No ,jo dneska je apríl.Dík za upozornění,protože bych určitě někomu na nějaký "špek"skočila.
Tak ve Francii jste si užívali no jo,to se někdo má. :lol: :lol: :oops:
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Míla » 01 dub 2010, 09:21

Dafi píše:
Míla píše:


DOBRÉ RÁNKO. :P DNESKA SI DEJTE BACHA NA APRÍLA.JINAK SI MYSLÍM,ŽE MIRO OD 3.KOLA SE BUDE LEPŠIT A LEPŠIT.LIDI MĚ SE ZD... O ŠMAJDULÍNKOVI.A TO NENÍ APRÍL.BYLI JSME NA AJFELOVCE A TAK .NO ROMANTIKA JAKO PRASE. :oops: :oops: JÁ UŽ SE CÍTÍM O 20 LET MLADŠÍ DÍKY MIROVI.MÍLA :oops: :oops: :wink: ZDRAVÍM HO TAKY.MÍLA


No ,jo dneska je apríl.Dík za upozornění,protože bych určitě někomu na nějaký "špek"skočila.
Tak ve Francii jste si užívali no jo,to se někdo má. :lol: :lol: :oops:
ŽE NEŽERE ,ŽE PAPÁ,ŽE NESERE,ŽE KAKÁ.PROMIN,ŽE JSEM SPROSTÁ,ALE TAK SE TO ŘÍKÁ. :roll: :lol: MÍLA
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Leila » 01 dub 2010, 11:01

Kaja píše:
mari píše:
Bára píše:Bude to divočina, je to hodně podobný rockenrollu, viděla jsem už i páry, co tancovali v džínách a košili a asi u obou budou nějaké rozcuchy na hlavě. Tenhle tanec to snese. V každým případě se těším na mírně "ulítlou" šou. Porota to nepobere, ale diváci budou v tom případě určitě nadšený.
Jááááj,či sa tu nevymenia,ako Katarína raz naznačila.... :shock:


Myslíš, že ho bude nosiť na rukách? :D

No, v krasokorčuľovaní je to už priam povinný prvok, že partnerka dvíha partnera, tak sa možno dočkáme "revolúcie" aj v spoločenských tancoch Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Leila » 01 dub 2010, 11:05

Míla píše:DOBRÉ RÁNKO. :P DNESKA SI DEJTE BACHA NA APRÍLA.JINAK SI MYSLÍM,ŽE MIRO OD 3.KOLA SE BUDE LEPŠIT A LEPŠIT.LIDI MĚ SE ZD... O ŠMAJDULÍNKOVI.A TO NENÍ APRÍL.BYLI JSME NA AJFELOVCE A TAK .NO ROMANTIKA JAKO PRASE. :oops: :oops: JÁ UŽ SE CÍTÍM O 20 LET MLADŠÍ DÍKY MIROVI.MÍLA :oops: :oops: :wink: ZDRAVÍM HO TAKY.MÍLA

Ahoj Mílo Obrázek
Čo si dnes raňajkovala vtipnú kašu??? :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Franci » 01 dub 2010, 11:53

Ahojte! Konečne u nás
Obrázek
No super! Vypadá o, že pri tom Jive to bude zase náš Mirko. Obrázek
Obrázek
Len či ich rozoznáme Obrázek Obrázek

Jeej, dnes je prvý apríl Obrázek Okrem toho je aj deň Obrázek
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod Míla » 01 dub 2010, 11:58

Leila píše:
Míla píše:DOBRÉ RÁNKO. :P DNESKA SI DEJTE BACHA NA APRÍLA.JINAK SI MYSLÍM,ŽE MIRO OD 3.KOLA SE BUDE LEPŠIT A LEPŠIT.LIDI MĚ SE ZD... O ŠMAJDULÍNKOVI.A TO NENÍ APRÍL.BYLI JSME NA AJFELOVCE A TAK .NO ROMANTIKA JAKO PRASE. :oops: :oops: JÁ UŽ SE CÍTÍM O 20 LET MLADŠÍ DÍKY MIROVI.MÍLA :oops: :oops: :wink: ZDRAVÍM HO TAKY.MÍLA

Ahoj Mílo Obrázek
Čo si dnes raňajkovala vtipnú kašu??? :lol: :lol: :lol:
JENOM PIŠKOTY A KOLÁČ.M :P
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Kaja » 04 dub 2010, 11:13

Našla som hodnotenie v diskusii od nejakej tanečnice a celkom ma to potešilo:

No tak som popozerala v archíve fakt tie casti kde tancovali medzi tym co robim veci do prace a tot moj nazor:

Simona Krainova: celkom dobre, dalo sa na to pozerat, ked presuva hlavu zlava doprava mala robit aj ked ostro, predsa len oblukom nahor a nie tak stroho a kratko, skakane casti (scatter chasee) mi prisli dost pomale, aj ked beriem ze i tak je to dost pokrocila figura. Ked jej prestanu skakat ramena v standarde, bude to fajn.

Patricia Vittekova: miestami boli ruky dobre, miestami to mohlo byt aj lepsie, nozkami pekne prepletala, kolena dopinala, mimo uvodu jedneho vejara (co je dost dolezite), ale inac to bola pekna rumba, hlavne ta chodza "paradneho konika" ma velmi prijemne prekvapila

Andy Hric: uuffff, no zacnime tym ze je este stale trochu zhrbeny a vsimla som si ze niekde musela jeho partnerka mat ruku az na jeho chrbte aby ho vedela nasmerovat tam kam treba. Ale tak na cloveka jeho veku a fyzickej konstitucie nie zle

Marek Vasut: tam nebola ziadna, ale ziadna technika, choreografia bola vymyslena tak domyselne, ze musel spravit mozno jeden alebo dva zakladne kroky, vsetko ostatne odtancovala zanho Ivana, Marekovi ostavalo sa tam len tvarit. Keby aspon tie ruky trosku opravil...

Roman Pomajbo: bola som celkom milo prekvapena, nejak im to pocas tanca zle skocilo len raz, inac to vyzeralo celkom prijemne zladene a aj skakane figury sa mi pacili, naozaj velmi dobre.

Stefan Skrucany: Nohy v pohode, len este trochu viac praca bokov a pri praci s rukami by mi mala Mirka vysvetlit co ma robit s dlanami a prstami, lebo toto vyzeralo ako keby nevedel co s nimi.

Martina Simkovicova: som nerozhodna. Niektore celkom zlozite veci zvladla dobre, ale potom jej v mnohych figurach odchadzala hlava (standing spin, barrel rolls) a sice scatter chasees boli na zaciatku dobre, ale ku koncu uz nohy nestihali a skoro spadla. Choreografia bola velmi dobra, velmi sa mi pacil uvod ktory mali vo svojich showdancoch Chris Hawkins s Hazel Newburry, len nebola pripravena adekvatne urovni tanecnice, ktora to mala zatancovat, bohuzial... ale Mata na to ma a moze to byt ovela lepsie

Nela Pociskova: fiha, dost dobre. Spicky a kolena prepinala krasne a aj ked bola v jednej figure trochu neista, zvysok bol super a hlavne sa mi pacil nastup do vejara (štvrta doba, krok vzad) a prednu nohu mala nielen prepnutu, ale dokonca sa jej az dvihla od zeme, no jednocucho zuzo, moje technicke srdce plesalo Vyzerala ako tanecnica, pekna pruznost tela a naozaj to vyzeralo dobre.

Miro Smajda: Celkom podareny quickstep. Miestami trochu rozhadzane, ale inac to bolo dobre, hlavne sa mi pacila vesela choreografia a fakt, ze sa Mirko stale pozeral pekne dolava, co je velmi dolezite a pekne viedol pohyb, postupovali po parkete co bolo velmi dobre. Tiez ma milo prekvapil, lebo utancovat pokrocile figury quickstepe v tempe a pre zaciatocnika je to velmi narocne. Velmi dobre.

Elena Podzamska: Bolo to fajn, ale velmi ma to nenadchlo, miestami bola velmi tvrda a netvarna a hlavne sa cely cas tvarila rovnako, co je dost zle hlavne u herecky. Neviem to pomenovat, ale ten ich tanec nema fluidum a nema charizmu, pride mi ze Ena to ma ako povinnosti.

Eva Mazikova: tak jej mozem pochvalit len ten jej entuziazmus.. zhrbena, pozera sa pred seba, cele drzanie tela jej nielenze odchadza, ale ono je nonexistentne a je strasne smutne vidiet ze je to sice velka zena, ale nevladze a nezvlada a partner ju musel vlacit po celom parkete hore dole... hroza vecera...
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Předchozí

Zpět na Let's Dance

cron