Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

První kolo

Příspěvekod Leila » 21 bře 2010, 18:08

Tak a je to tu!!! Prišiel deň D a s ním aj Mirkove vrtenie riťkou v Let´s Dance Obrázek Som napnnutá od zvedavosti ako tetiva na luku, aj od strachu, ako zvládne čaču Obrázek Tak snáď sa tam veľmi nestrápni, náš blonďavý anjelik!!! :( :o :cry: :) :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod gemini » 21 bře 2010, 18:12

Leila píše:Tak a je to tu!!! Prišiel deň D a s ním aj Mirkove vrtenie riťkou v Let´s Dance Obrázek Som napnnutá od zvedavosti ako tetiva na luku, aj od strachu, ako zvládne čaču Obrázek Tak snáď sa tam veľmi nestrápni, náš blonďavý anjelik!!! :( :o :cry: :) :lol: :lol: :lol:


Podle ukázky se možná můžou těšit fetišistky přes ruce :wink:
gemini
 

Příspěvekod 12345 » 21 bře 2010, 18:20

Leila píše:Tak a je to tu!!! Prišiel deň D a s ním aj Mirkove vrtenie riťkou v Let´s Dance Obrázek Som napnnutá od zvedavosti ako tetiva na luku, aj od strachu, ako zvládne čaču Obrázek Tak snáď sa tam veľmi nestrápni, náš blonďavý anjelik!!! :( :o :cry: :) :lol: :lol: :lol:


Tak jsou dvě možnosti:

a) buď to Miro zvládne a pak nastane:
Obrázek

b) anebo to zvoře a takhle nějak bude vypadat následná komunikace s Katkou:
Obrázek
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Macyáš » 21 bře 2010, 19:02

12345 píše:Tak jsou dvě možnosti:

a) buď to Miro zvládne a pak nastane:
Obrázek

b) anebo to zvoře a takhle nějak bude vypadat následná komunikace s Katkou:
Obrázek


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Já se zkusím dívat na netu - snad to budou dávat live ? Začíná to ve 20 hod, že ? Očekáváte dneska na fóru zvýšenou koncentraci přihlášených ? :lol: :lol: Trhnem dneska rekord? Naposledy tady totiž bylo přihlášeno historicky největší počet lidí v jednom okamžiku , když byl Miro v tom Modrém z nebe.
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod 12345 » 21 bře 2010, 19:06

Macyáš píše: Já se zkusím dívat na netu - snad to budou dávat live ? Začíná to ve 20 hod, že ? Očekáváte dneska na fóru zvýšenou koncentraci přihlášených ? :lol: :lol: Trhnem dneska rekord? Naposledy tady totiž bylo přihlášeno historicky největší počet lidí v jednom okamžiku , když byl Miro v tom Modrém z nebe.


Myslím, že to běží normálně od osmi v online vysílání, ale to by rychlost mého netu musela být minimálně taková Obrázek a ne aktuálně tahle Obrázek.

Myslím, že jsme rekord naposledy trhli v pátek, ale to bude spíš tím, že teď je tu o dost víc lidí :D
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Paula » 21 bře 2010, 19:06

Už len 2 hodiny :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Jarka » 21 bře 2010, 19:07

12345 píše:
Leila píše:Tak a je to tu!!! Prišiel deň D a s ním aj Mirkove vrtenie riťkou v Let´s Dance Obrázek Som napnnutá od zvedavosti ako tetiva na luku, aj od strachu, ako zvládne čaču Obrázek Tak snáď sa tam veľmi nestrápni, náš blonďavý anjelik!!! :( :o :cry: :) :lol: :lol: :lol:


Tak jsou dvě možnosti:

a) buď to Miro zvládne a pak nastane:
Obrázek

b) anebo to zvoře a takhle nějak bude vypadat následná komunikace s Katkou:
Obrázek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Příspěvekod kobitka » 21 bře 2010, 19:21

Macyáš píše:
12345 píše:Tak jsou dvě možnosti:

a) buď to Miro zvládne a pak nastane:
Obrázek

b) anebo to zvoře a takhle nějak bude vypadat následná komunikace s Katkou:
Obrázek


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Já se zkusím dívat na netu - snad to budou dávat live ? Začíná to ve 20 hod, že ? Očekáváte dneska na fóru zvýšenou koncentraci přihlášených ? :lol: :lol: Trhnem dneska rekord? Naposledy tady totiž bylo přihlášeno historicky největší počet lidí v jednom okamžiku , když byl Miro v tom Modrém z nebe.


Já rovnou hlásím omluvenku. Nemám možnost se na to dívat v telce a můj comp bude obsazený, takže já to uvidím asi až zítra ze záznamu. A světe div se ani mi to moc nevadí :oops: .
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Příspěvekod Andrew » 21 bře 2010, 19:22

kobitka píše: Já rovnou hlásím omluvenku. Nemám možnost se na to dívat v telce a můj comp bude obsazený, takže já to uvidím asi až zítra ze záznamu. A světe div se ani mi to moc nevadí :oops: .

Aspoň budeš vědět, jestli se na to máš dívat nebo radši ne :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod kobitka » 21 bře 2010, 19:25

Andrew píše:
kobitka píše: Já rovnou hlásím omluvenku. Nemám možnost se na to dívat v telce a můj comp bude obsazený, takže já to uvidím asi až zítra ze záznamu. A světe div se ani mi to moc nevadí :oops: .

Aspoň budeš vědět, jestli se na to máš dívat nebo radši ne :)


Ale tož to já se na to juknu i kdyby to nestálo za nic :D . Jen si počkám až mi vyšmajdíte ve které minutě Miro tančí, ať se na to nemusím dívat až do konce. Hold zpívat tam nebude :cry: , hlasy posílat nemůžu, tak to zas tak moc neprožívám.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Příspěvekod 12345 » 21 bře 2010, 19:29

Andrew píše:
kobitka píše: Já rovnou hlásím omluvenku. Nemám možnost se na to dívat v telce a můj comp bude obsazený, takže já to uvidím asi až zítra ze záznamu. A světe div se ani mi to moc nevadí :oops: .

Aspoň budeš vědět, jestli se na to máš dívat nebo radši ne :)


Já na to koukat v přímáku určitě nebudu, ale i přes můj odpor k téhle soutěži a téměř všemu tanci vůbec (omlouvám se jeho místním milovníkům :-)) i tak doufám, že se mu to povede 8)
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod ewilyn » 21 bře 2010, 19:37

12345 píše:
Andrew píše:
kobitka píše: Já rovnou hlásím omluvenku. Nemám možnost se na to dívat v telce a můj comp bude obsazený, takže já to uvidím asi až zítra ze záznamu. A světe div se ani mi to moc nevadí :oops: .

Aspoň budeš vědět, jestli se na to máš dívat nebo radši ne :)


Já na to koukat v přímáku určitě nebudu, ale i přes můj odpor k téhle soutěži a téměř všemu tanci vůbec (omlouvám se jeho místním milovníkům :-)) i tak doufám, že se mu to povede 8)


Tiez dufam :)
No pre mna to bude premiera, co sa pozerania LD tyka- tak len dufam, ze to nejak prezijem a ze to vystupenie Mira bude stat za to..
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Leila » 21 bře 2010, 19:50

12345 píše:
Leila píše:Tak a je to tu!!! Prišiel deň D a s ním aj Mirkove vrtenie riťkou v Let´s Dance Obrázek Som napnnutá od zvedavosti ako tetiva na luku, aj od strachu, ako zvládne čaču Obrázek Tak snáď sa tam veľmi nestrápni, náš blonďavý anjelik!!! :( :o :cry: :) :lol: :lol: :lol:


Tak jsou dvě možnosti:

a) buď to Miro zvládne a pak nastane:
Obrázek

b) anebo to zvoře a takhle nějak bude vypadat následná komunikace s Katkou:
Obrázek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
asi to b/ ! :( :cry:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod ewilyn » 21 bře 2010, 20:03

Tak bolo na Markize kratke promo pred LD- riaditel Markizy otvaral Staru trznicu a potom pary prechadzali dovnutra po cervenom koberci- medzi nimi i Mirko s Katkou a davali autogramy- kamery h zabrali asi tak 3x2 sekundy...na hlave pomerne "uhladeny" vybuch..
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Kotě » 21 bře 2010, 20:05

ewilyn píše:Tak bolo na Markize kratke promo pred LD- riaditel Markizy otvaral Staru trznicu a potom pary prechadzali dovnutra po cervenom koberci- medzi nimi i Mirko s Katkou a davali autogramy- kamery h zabrali asi tak 3x2 sekundy...na hlave pomerne "uhladeny" vybuch..

Jojo, dobré vlasy!! Nikdy bych si nemyslela že to řeknu: tak ať se mu daří, když už tam to tele vlezlo :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Další

Zpět na Let's Dance

cron