Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

První kolo

Příspěvekod ikka » 26 bře 2010, 20:50

Super. Mirko nám ašpiruje na kráľa tanečného parketu. :D Ach jaj, čo už s ním, keď to chce.. Uvidíme, čo sa s tým bude dať urobiť. :lol: :lol: Páči sa mi, že drie. Aj by si to zaslúžil, no keď to trvá táák dlho.. :? A ďakujem za článok :wink:
ikka
 
Příspěvky: 247
Registrován: 19 úno 2010, 20:32

Příspěvekod 12345 » 26 bře 2010, 20:59

Lenka píše:http://korzar.sme.sk/c/5301654/miro-smajda-na-treningoch-si-nadavam-do-drevenych.html


Díky moc za odkaz! :wink:

Tak Miro se v tom kostýmu z minulého kola cítil otřesně?! No sláva, ještě to s ním není tak zlé :lol: :D 8) I když je mi ho samozřejmě líto :)
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Kotě » 26 bře 2010, 21:00

12345 píše:
Lenka píše:http://korzar.sme.sk/c/5301654/miro-smajda-na-treningoch-si-nadavam-do-drevenych.html


Díky moc za odkaz! :wink:

Tak Miro se v tom kostýmu z minulého kola cítil otřesně?!,No sláva, ještě to s ním není tak zlé :lol: :D 8) I když je mi ho samořejmě líto :)

Taky mě potěšilo že se v tom nevyžívá!!! Bere to jen jako nutnost, chvála bohu!!
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Paula » 26 bře 2010, 21:02

Leni..díky za odkaz, konečne taký normálnejší článok, ktorý je pozitívne ladený :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Haňula » 26 bře 2010, 21:39

Lenka píše:http://korzar.sme.sk/c/5301654/miro-smajda-na-treningoch-si-nadavam-do-drevenych.html

Díky za odkaz, Leni. Článek vyznívá tak sympaticky a pozitivně :) A jsem ráda, že tu soutěž bere jenom jako relax a ne jako svoje životní poslání :D
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Příspěvekod 12345 » 27 bře 2010, 12:57

12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Franci » 27 bře 2010, 13:45

No ja tiež dúfam, že z Mrika sa staneObrázek Kráľovskí pár so zlatými vlasmi, ako to už znie! Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod Sidney » 27 bře 2010, 15:34

ikka píše:Super. Mirko nám ašpiruje na kráľa tanečného parketu. :D Ach jaj, čo už s ním, keď to chce.. Uvidíme, čo sa s tým bude dať urobiť. :lol: :lol: Páči sa mi, že drie. Aj by si to zaslúžil, no keď to trvá táák dlho.. :? A ďakujem za článok :wink:


Mne sa zdalo, ze to myslel ironicky. Ten kostym to zabil, keby sa v tom tak vyzival, tak by povedal, ze tie kostymy su "uzasne". Priklanam sa k nazorom, ze to berie ako nieco, co robi pre zabavu (Katka) a peniaze. Myslim, ze ak sa aj bude snazit, tak v ramci svojich moznosti a kvoli nej. Aby tie treningy boli na nieco. A nestve ho ani ta konzervativna porota, to v SS ho stvala, aj ked sa tvaril, ze nie... :lol: :lol: :lol:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Příspěvekod Leila » 27 bře 2010, 15:44

Sidney píše:... A nestve ho ani ta konzervativna porota, to v SS ho stvala, aj ked sa tvaril, ze nie... :lol: :lol: :lol:

V Superstar ho štvala preto, lebo on chce predovšetkým byť spevákom a tam mu vtedy išlo o všetko! Kdežto LD berie iba ako zábavu, je už známy a možno, že aj trošku počíta s tým, že fanúšičky ho vždycky podržia! :P
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Sidney » 27 bře 2010, 16:05

Leila píše:
Sidney píše:... A nestve ho ani ta konzervativna porota, to v SS ho stvala, aj ked sa tvaril, ze nie... :lol: :lol: :lol:

V Superstar ho štvala preto, lebo on chce predovšetkým byť spevákom a tam mu vtedy išlo o všetko! Kdežto LD berie iba ako zábavu, je už známy a možno, že aj trošku počíta s tým, že fanúšičky ho vždycky podržia! :P


Ale v SS patril medzi dobrych, lebo robil to, co ho bavi. Niektore kola bol uplne NAJ. Tu taka hviezda ako napriklad pri GNR, alebo Gottovi nebude, nie je to jeho parketa. A fanusiciek ma o dost menej, len Slovenky. Je to saskaren, nehodi sa tam. :evil:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Příspěvekod Leila » 27 bře 2010, 16:36

Sidney píše:
Ale v SS patril medzi dobrych, lebo robil to, co ho bavi. Niektore kola bol uplne NAJ. Tu taka hviezda ako napriklad pri GNR, alebo Gottovi nebude, nie je to jeho parketa. A fanusiciek ma o dost menej, len Slovenky. Je to saskaren, nehodi sa tam. :evil:

Práve preto, že od polovice finále SS bol skoro najlepší a porota ho vždy skritizovala, tak vtedy ho to riadne mrzelo, že bol nedocenený!!! Kdežto v LD to tak neprežíva lebo vie, že v tom nie je dobrý a je mu to vlastne aj jedno! Možno už teraz ľutuje, že sa dal na takéto "zosmiešňovanie"! :P
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Lilie » 27 bře 2010, 16:43

Leila píše:
Sidney píše:
Ale v SS patril medzi dobrych, lebo robil to, co ho bavi. Niektore kola bol uplne NAJ. Tu taka hviezda ako napriklad pri GNR, alebo Gottovi nebude, nie je to jeho parketa. A fanusiciek ma o dost menej, len Slovenky. Je to saskaren, nehodi sa tam. :evil:

Práve preto, že od polovice finále SS bol skoro najlepší a porota ho vždy skritizovala, tak vtedy ho to riadne mrzelo, že bol nedocenený!!! Kdežto v LD to tak neprežíva lebo vie, že v tom nie je dobrý a je mu to vlastne aj jedno! Možno už teraz ľutuje, že sa dal na takéto "zosmiešňovanie"! :P


Proč pořád myslíte, že to NENÍ dobré? :roll: Nejsem zase takový odborník, ale na někoho, kdo začal před měsícem, DOST slušné (chyby tam samozřejmě byly).
Jinak dám přednost tanci s chybami, ale když mě to baví (a teď vůůůůbec nemyslím ten Obrázek výraz), než něčemu, kde jsou dokonale propnuté nohy a přitom je to nudáááá :roll:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod 12345 » 27 bře 2010, 16:47

Lilie píše:Proč pořád myslíte, že to NENÍ dobré? :roll: Nejsem zase takový odborník, ale na někoho, kdo začal před měsícem, DOST slušné (chyby tam samozřejmě byly).
Jinak dám přednost tanci s chybami, ale když mě to baví (a teď vůůůůbec nemyslím ten Obrázek výraz), než něčemu, kde jsou dokonale propnuté nohy a přitom je to nudáááá :roll:


Já tanci absolutně nerozumím, takže můj názor není vůbec směrodatný, ale to Mirovo vystoupení se mi i přes můj odpor ke sledování tanečních soutěží celkem líbilo. Aspoň u toho vypadal jako chlap 8) Mě by spíš vyděsilo, kdyby tam vystřihnul nějakého toho Billyho Elliota :D
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Andrew » 27 bře 2010, 16:52

Lilie píše:Proč pořád myslíte, že to NENÍ dobré? :roll: Nejsem zase takový odborník, ale na někoho, kdo začal před měsícem, DOST slušné (chyby tam samozřejmě byly).
Jinak dám přednost tanci s chybami, ale když mě to baví (a teď vůůůůbec nemyslím ten Obrázek výraz), než něčemu, kde jsou dokonale propnuté nohy a přitom je to nudáááá :roll:

Souhlas. Ukazoval jsem to video i pár nešmajdovcům a všichni shodně tvrdili, že jestli nikdy netancoval, bylo to super. Navíc když se podíváte na ten záznam Telerána ( http://www.youtube.com/watch?v=YsWIlfkgBOE zhruba ve 2. třetině), kde tanečníci předvádí chachu, jak má vypadat, tak ten mužskej part je fakt něco hroznýho :roll: To, co předved Miro, bylo možná úplně blbě, ale aspoň to bylo důstojný :)

Navíc na to, že nějaká objektivní kvalita nestačí, jsme my, šmajdovci, zvyklí, ne? ;)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Leila » 27 bře 2010, 17:13

Andrew píše: ... To, co předved Miro, bylo možná úplně blbě, ale aspoň to bylo důstojný :)

Navíc na to, že nějaká objektivní kvalita nestačí, jsme my, šmajdovci, zvyklí, ne? ;)

Tak neviem, neviem, ako zajtra predvedie "dôstojne" quickstep ! :roll: Však je to taký smiešny tanec! Obrázek Už teraz mám obavy :cry:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron