Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

První kolo

Příspěvekod Andrew » 23 bře 2010, 16:06

Macyáš píše:citace z výše uvedeného článku:
"Len veľmi krátko sa zdržal Miro Šmajda, ktorý prišiel bez Katky Štumfovej a o pár minút sa už ponáhľal domov, tvrdiac, že si potrebuje oddýchnuť a pospať."
To je jasné, i já by jsem to tak udělala. Ale průhledné, né ? :lol: :lol: :lol: :lol:

No já nevim. A odkud je ta fotka, jak na jí spí na rameni? :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Franci » 23 bře 2010, 16:08

No ja si nemyslím, že by sa pán Bednárik nad Mirkom povyšoval, len preto, že skomolil jeho meno. Tie dve mená sú totiž dosť podobné, je to rovnaké ako so Slovenskom a Slovínskom.
A rozhodne nevypadne hneď v prvom kole. Vždy to bolo tak, že najprv vypadli tí najstarší.
Inak tento rok to je výborne spravené. Pozrete si Lets Dance, potom sa pobavíme na Partičke a hneď po nej je rozhodnutie. :P Ja si to samozrejme natočím, lebo pri vás som Obrázek
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod Lilie » 23 bře 2010, 16:11



Haha :lol: Že by s ní fakt netelefonoval :?: :?: (A čemu přesně říká "líčko" :?: :lol: ) A snad už KONEČNĚ vyhodí tu žehličku :evil:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Macyáš » 23 bře 2010, 16:31

Andrew píše:
Macyáš píše:citace z výše uvedeného článku:
"Len veľmi krátko sa zdržal Miro Šmajda, ktorý prišiel bez Katky Štumfovej a o pár minút sa už ponáhľal domov, tvrdiac, že si potrebuje oddýchnuť a pospať."
To je jasné, i já by jsem to tak udělala. Ale průhledné, né ? :lol: :lol: :lol: :lol:

No já nevim. A odkud je ta fotka, jak na jí spí na rameni? :)


To není důležité. Zbytečná otázka. Výše uvedená verze mi totiž vyhovuje. :D Aspoň je o čem drbat.
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod Leila » 23 bře 2010, 16:35

Kaja píše:Toto video ste videli?

http://free.zoznam.sk/video/Miro-Smajda ... Lets-Dance


A Mirko je ustatý, nechodí na párty:

http://www.aktuality.sk/clanok/159518/l ... z-turecka/

Kaja, díky moc za videjko a článok! Ako sa tam naša "bábika" rozhovorila! :o :P A snáď to nemyslel vážne, že ho strihala mama! :evil: Toľko profesionálnych kaderníkov majú k dispozícii a on by sa dal ostrihať mame? :shock: :shock: :shock:
A nie je to už od moderátorov dosť úbohé pýtať sa, či niečo bolo? /Obrázek/
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Dafi » 23 bře 2010, 16:38

Lilie píše:


Haha :lol: Že by s ní fakt netelefonoval :?: :?: (A čemu přesně říká "líčko" :?: :lol: ) A snad už KONEČNĚ vyhodí tu žehličku :evil:


Pěkný rozhovor,mě příjde furt stejný Mirko,ale ty vlasy mu fakt prospěly k lepšímu,už to i sám přiznal ,že je má zničené od žehličky,takže se připojuji k Lili"žehličku vyhodit".
No a stím "telefonováním",na plnou hubu to určitě neřekne.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Macyáš » 23 bře 2010, 16:38

Leila píše:
A nie je to už od moderátorov dosť úbohé pýtať sa, či niečo bolo? /Obrázek/


To se fakt ptali ? :shock: :shock: Letím domů, ať si můžu to video pustit. Tady v práci bych to špatně vysvětlovala a mé důmyslně nacvičené předstírání pracovní činnosti by tím vzalo za své.
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod Leila » 23 bře 2010, 16:41

Macyáš píše: Letím domů, ať si můžu to video pustit. Tady v práci bych to špatně vysvětlovala a mé důmyslně nacvičené předstírání pracovní činnosti by tím vzalo za své.

:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Andrew » 23 bře 2010, 16:42

Macyáš píše:Tady v práci bych to špatně vysvětlovala a mé důmyslně nacvičené předstírání pracovní činnosti by tím vzalo za své.

To mi něco připomíná... :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Macyáš » 23 bře 2010, 16:45

Andrew píše:
Macyáš píše:Tady v práci bych to špatně vysvětlovala a mé důmyslně nacvičené předstírání pracovní činnosti by tím vzalo za své.

To mi něco připomíná... :D


Víš, že si kolikrát na tebe vzpomenu. Administrativa kolem Šmajdy je dosti obsáhlá , k tomu sledovat média, usměrňovat slintavé baby a psát...
Ví vůbec tvůj zaměstnavatel za co všechno tě platí? :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod Andrew » 23 bře 2010, 16:46

Macyáš píše:Víš, že si kolikrát na tebe vzpomenu. Administrativa kolem Šmajdy je dosti obsáhlá , k tomu sledovat média, usměrňovat slintavé baby a psát...
Ví vůbec tvůj zaměstnavatel za co všechno tě platí? :lol: :lol:

Já nejsem placený od času, ale od odvedené práce. Takže je můj problém, kde na to vezmu čas :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Lenka » 23 bře 2010, 17:23

[quote="Kaja"]Toto video ste videli?

http://free.zoznam.sk/video/Miro-Smajda ... Lets-Dance

Krásný videjko strašně mu to tam sluší-konečně přišel na to že ty jeho zničený vlasy potřebovaly ostříhat a překvapil mě jak říkal že chtěl ještě kratší.A maminka je fakt šikulka.Je vidět že ho to tancování baví a to je dobře.A hezky to vokecal to jiskření mezi nima. :D :D :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Příspěvekod ewilyn » 23 bře 2010, 17:33

Macyáš píše:citace z výše uvedeného článku:
"Len veľmi krátko sa zdržal Miro Šmajda, ktorý prišiel bez Katky Štumfovej a o pár minút sa už ponáhľal domov, tvrdiac, že si potrebuje oddýchnuť a pospať."
To je jasné, i já by jsem to tak udělala. Ale průhledné, né ? :lol: :lol: :lol: :lol:


Aj mna to napadlo , ze dost priehladne :lol:

Inak Miro v tom rozhovore toci nieco o tom, ze vonkajsia a vnutorna krasa sa tazko definuju...tak my sme uz definovali :lol:
A myslim, ze tak skoro s Katkou nic nepriznaju..ale je to medzi nimi uz len otazka casu :D
A strihala mamina :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Míla » 23 bře 2010, 18:06

ewilyn píše:
Macyáš píše:citace z výše uvedeného článku:
"Len veľmi krátko sa zdržal Miro Šmajda, ktorý prišiel bez Katky Štumfovej a o pár minút sa už ponáhľal domov, tvrdiac, že si potrebuje oddýchnuť a pospať."
To je jasné, i já by jsem to tak udělala. Ale průhledné, né ? :lol: :lol: :lol: :lol:


Aj mna to napadlo , ze dost priehladne :lol:

Inak Miro v tom rozhovore toci nieco o tom, ze vonkajsia a vnutorna krasa sa tazko definuju...tak my sme uz definovali :lol:
A myslim, ze tak skoro s Katkou nic nepriznaju..ale je to medzi nimi uz len otazka casu :D
A strihala mamina :)
AHOJKY VŠEM.NA MIRČOVI JE VIDĚT JAK JE ŠTASTNÝ.ZÁŘÍ JAKO SLUNÍČKO,JARO JE TADY A NA NĚJ UŽ TAKY LEZE.JÁ MU TO PŘEJU Z CELÝHO SRDCE.POZDRAVUJU VŠECHNY I MIRČA.MÍLA :) :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod ewilyn » 23 bře 2010, 18:49

Andrew píše:
Macyáš píše:Tady v práci bych to špatně vysvětlovala a mé důmyslně nacvičené předstírání pracovní činnosti by tím vzalo za své.

To mi něco připomíná... :D


myslim, ze podobny problem mame vsetci :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance