Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

jedenáste kolo

Re: jedenáste kolo

Příspěvekod Lilie » 31 kvě 2010, 15:32

Vážně jsem to nemyslela nijak zle, ani se dělat zajímavá, jen jsem nechtěla nějaké dohady - přísahám, že opravdu takto.....Možná jsem se vyjádřila špatně, že se to zvrtlo úplně opačným směrem, mrzí mě to, ač se to tak třeba nezdá, nejsem taková drbna......Slibuju, že už NIC nebudu organizovat, objasňovat, ptát se, požadovat, atd.
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: jedenáste kolo

Příspěvekod Nikys » 31 kvě 2010, 16:04

Lilie já to chápu, taky to nemyslím nějak zle.
A že se k tomu tedy ještě vracím. Nechápu, když se nechce, aby se kolem toho rojily spekulace. Proč to tedy oficiálně neřekne. Tím by bulváru utnul tipec. Je to každopádně jeho věc a nikomu do toho nic není.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: jedenáste kolo

Příspěvekod ewilyn » 31 kvě 2010, 16:18

Andrew píše:Tady nejde o informační embargo. Tady jde o to, když ti někdo natolik věří, že ti něco soukromě řekne, a ty se pak děláš zajímavá tím, že "něco víš".
Oficiální verze je stejná jako Na Streche: "už je to lepší".


Vidim, ze ste v tych Pasohlavkach mali cas pokecat :wink: ...alebo zeby este v Koprivnici :?: :wink:
Opatrny by mal byt predovsetkym sam Miro- ja mam totiz z toho vsetkeho pocit, ze on sa zveruje kadekomu s kadecim- Lilie nie je sama, co vie nieco osobne, poznam takych viacerych :wink: ...zatial ma stastie, ze ti, ktorym nieco osobne zveril su natolko lojalni , ze hraju jeho hru " na tajomny hrad" a mlcia- ale raz sa niekto niekde preriekne :?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: jedenáste kolo

Příspěvekod Franci » 31 kvě 2010, 16:48

Ahojte! Tak vy by ste si už nemali robiť srandu z Nely a Chodúra(tTí si to nezaslúžia), ale z Mokrého! Nela a Martin majú Mira aspoň radi. Akože to ma naštvalo! Mokrý v tretej sérií netancoval, len trapošil, dokonca sa nemiernil ani, keď do zákulisia prišiel Bartošovej syn. :evil: To, čo povedal na adresu Mirka bolo hnusné. Evička a nelka riešili jeho odstup, lebo ho ľúbili a bolo im smutno. :roll:
Inak sa mi finále páčilo, až na tie Chodúrové pesničky, ktoré už raz odprezentoval. Veľmi sa mi páčil ten valčík Evy, hoci Harryho Potera nemusím.
Som rada, že vyhrala Nela, zaslúžila si to. Je mi jej strašne ľúto. veď tá chuderka spala dve hodiny a musela ísť robiť maturitu. Snáď jej ju preložili na druhý deň. Nechápem, prečo markíza dala vlastne do tejto série Mira a Nelu. Asi len kvôli peniazom, pretože im len nasypala na hlavu ďalšie starosti. Chúďatá.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: jedenáste kolo

Příspěvekod Leila » 31 kvě 2010, 18:39

ewilyn píše:Opatrny by mal byt predovsetkym sam Miro- ja mam totiz z toho vsetkeho pocit, ze on sa zveruje kadekomu s kadecim- Lilie nie je sama, co vie nieco osobne, poznam takych viacerych :wink: ...zatial ma stastie, ze ti, ktorym nieco osobne zveril su natolko lojalni , ze hraju jeho hru " na tajomny hrad" a mlcia- ale raz sa niekto niekde preriekne :?

Presne si to vystihla ewi a zvlášť, keď ide o tak citlivú a osobnú vec ako je vlastný zdravotný stav :|
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: jedenáste kolo

Příspěvekod Kaja » 31 kvě 2010, 19:06

Leila píše:
ewilyn píše:Opatrny by mal byt predovsetkym sam Miro- ja mam totiz z toho vsetkeho pocit, ze on sa zveruje kadekomu s kadecim- Lilie nie je sama, co vie nieco osobne, poznam takych viacerych :wink: ...zatial ma stastie, ze ti, ktorym nieco osobne zveril su natolko lojalni , ze hraju jeho hru " na tajomny hrad" a mlcia- ale raz sa niekto niekde preriekne :?

Presne si to vystihla ewi a zvlášť, keď ide o tak citlivú a osobnú vec ako je vlastný zdravotný stav :|

Mirko je taký nezákerný tvor a preto má sklon ľuďom dôverovať. Aj keď sa stále vyhráža, že si už dáva väčší pozor na ľudí, svoju vlastnú podstatu asi tak ľahko nezmení. A napokon asi ani nechceme, aby zmenil, nie? :) Stále všetko zatĺkať je celkom fuška. Iba dúfam, že nenarazí pričasto na niekoho, kto jeho dôveru zneužije. Z nás nikto by mu určite naschvál neublížil.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: jedenáste kolo

Příspěvekod Kaja » 31 kvě 2010, 19:08

Franci píše:Ahojte! Tak vy by ste si už nemali robiť srandu z Nely a Chodúra(tTí si to nezaslúžia), ale z Mokrého! Nela a Martin majú Mira aspoň radi. Akože to ma naštvalo! Mokrý v tretej sérií netancoval, len trapošil, dokonca sa nemiernil ani, keď do zákulisia prišiel Bartošovej syn. :evil: To, čo povedal na adresu Mirka bolo hnusné. Evička a nelka riešili jeho odstup, lebo ho ľúbili a bolo im smutno. :roll:
Inak sa mi finále páčilo, až na tie Chodúrové pesničky, ktoré už raz odprezentoval. Veľmi sa mi páčil ten valčík Evy, hoci Harryho Potera nemusím.
Som rada, že vyhrala Nela, zaslúžila si to. Je mi jej strašne ľúto. veď tá chuderka spala dve hodiny a musela ísť robiť maturitu. Snáď jej ju preložili na druhý deň. Nechápem, prečo markíza dala vlastne do tejto série Mira a Nelu. Asi len kvôli peniazom, pretože im len nasypala na hlavu ďalšie starosti. Chúďatá.

Máš pravdu, Franci, Miro dobre vychádza aj s Martinom, aj s Nelou. Rivalita je iba medzi ich fanúšikmi. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: jedenáste kolo

Příspěvekod ewilyn » 31 kvě 2010, 19:13

Kaja píše:
Leila píše:
ewilyn píše:Opatrny by mal byt predovsetkym sam Miro- ja mam totiz z toho vsetkeho pocit, ze on sa zveruje kadekomu s kadecim- Lilie nie je sama, co vie nieco osobne, poznam takych viacerych :wink: ...zatial ma stastie, ze ti, ktorym nieco osobne zveril su natolko lojalni , ze hraju jeho hru " na tajomny hrad" a mlcia- ale raz sa niekto niekde preriekne :?

Presne si to vystihla ewi a zvlášť, keď ide o tak citlivú a osobnú vec ako je vlastný zdravotný stav :|

Mirko je taký nezákerný tvor a preto má sklon ľuďom dôverovať. Aj keď sa stále vyhráža, že si už dáva väčší pozor na ľudí, svoju vlastnú podstatu asi tak ľahko nezmení. A napokon asi ani nechceme, aby zmenil, nie? :) Stále všetko zatĺkať je celkom fuška. Iba dúfam, že nenarazí pričasto na niekoho, kto jeho dôveru zneužije. Z nás nikto by mu určite naschvál neublížil.


i ja dufam...ale ak sa potrebuje zdoverit, mal by si na to najst nejaku jemu blizku osobu, ktorej moze doverovat a netrusit osobne a intimne info rozny fanusikom, ktorych ani nepozna- nemoze vediet, kto z nich, i ked niekedy i nechtiac nieco osobne pusti von
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: jedenáste kolo

Příspěvekod Bára » 31 kvě 2010, 19:54

Teď jsem si přečetla na markízácké diskusi, že Ďurovčík vlastní spolu s Modrovským taneční školu a současně je i manažér Nely. Nevím, jestli to je pravda. :miro: , ty naivní střívko, kam si se to připletl :(
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: jedenáste kolo

Příspěvekod ewilyn » 31 kvě 2010, 20:30

Bára píše:Teď jsem si přečetla na markízácké diskusi, že Ďurovčík vlastní spolu s Modrovským taneční školu a současně je i manažér Nely. Nevím, jestli to je pravda. :miro: , ty naivní střívko, kam si se to připletl :(


Durovcik je manazer Nely..to, ze je spoluvastnik Dancovie, som nevedela
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: jedenáste kolo

Příspěvekod Iva » 01 čer 2010, 08:28

Ahojte, viem, ze teraz je najvacsi objekt ohovarania Mokry, ale neda mi nevratit sa k Podzamskej. Nikdy som na nu nemala nazor. Pripadala mi taka nemastna, neslana, prosto nijaka. Teraz uz nazor mam. Je to ale poriadna PI** a prikladam dalsi clanocek

http://www.topky.sk/cl/15/737209/Dusno- ... e-pozerala
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: jedenáste kolo

Příspěvekod ikka » 01 čer 2010, 11:17

ikka
 
Příspěvky: 247
Registrován: 19 úno 2010, 20:32

Re: jedenáste kolo

Příspěvekod ikka » 01 čer 2010, 11:32

A ešte jeden..
Tá Podzámska vyzerá fakt nechutne. Asi sa chcela pred ľuďmi ukázať, aká je milá.. No.. vyšlo to opačne.

http://tvnoviny.sk/showbiz/lets-dance/e ... cikom.html
ikka
 
Příspěvky: 247
Registrován: 19 úno 2010, 20:32

Re: jedenáste kolo

Příspěvekod Paula » 01 čer 2010, 12:24

včera sa mi zapáčilo tapetovanie, tak dnes pokračujem :lol:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: jedenáste kolo

Příspěvekod Paula » 01 čer 2010, 12:30

a ešte jedna s harpiou..ona ma riadne zákerný pohľad :twisted:

Obrázek
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron