Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Desiate kolo

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Andrew » 25 kvě 2010, 22:00

adélka píše:...

Já si taky myslím, že to bude v tom Nočním proudu. Myslím (ale opravdu si to jenom myslím, mně ty pořady splývají), že to Let's Celebrate jsem tam taky potkal. Bohužel ta Markétina písnička je tak nevýrazná, že jsem ji asi přehlídnul. Radši si to proklikám ještě jednou, kdybych přeslechnul i našeho rockera :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Desiate kolo

Příspěvekod adélka » 25 kvě 2010, 22:03

Andrew píše:
adélka píše:...

Já si taky myslím, že to bude v tom Nočním proudu. Myslím (ale opravdu si to jenom myslím, mně ty pořady splývají), že to Let's Celebrate jsem tam taky potkal. Bohužel ta Markétina písnička je tak nevýrazná, že jsem ji asi přehlídnul. Radši si to proklikám ještě jednou, kdybych přeslechnul i našeho rockera :)


Tak jak chceš. Nebylo by ale jednodušší vznést na ty moderátory dotaz?
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Andrew » 25 kvě 2010, 22:16

adélka píše:Tak jak chceš. Nebylo by ale jednodušší vznést na ty moderátory dotaz?

No každopádně tu Markétu už jsem našel. Ono se soutěžilo o její CD. (Což v našem případě jaksi nejde... a ještě asi dlouho nepůjde :lol: ) Každopádně jestli se tam s někým znáš, tak ho určitě kontaktuj. To je mnohem jistější než jim psát do fóra. Navíc co? "Chceme Šmajdu"? :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Lilie » 25 kvě 2010, 22:19

Andrew píše:
adélka píše:Tak jak chceš. Nebylo by ale jednodušší vznést na ty moderátory dotaz?

No každopádně tu Markétu už jsem našel. Ono se soutěžilo o její CD. (Což v našem případě jaksi nejde... a ještě asi dlouho nepůjde :lol: ) Každopádně jestli se tam s někým znáš, tak ho určitě kontaktuj. To je mnohem jistější než jim psát do fóra. Navíc co? "Chceme Šmajdu"? :)


Co soutěž třeba o.....tričko? :D :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Desiate kolo

Příspěvekod adélka » 25 kvě 2010, 22:30

Andrew píše:
adélka píše:Tak jak chceš. Nebylo by ale jednodušší vznést na ty moderátory dotaz?

No každopádně tu Markétu už jsem našel. Ono se soutěžilo o její CD. (Což v našem případě jaksi nejde... a ještě asi dlouho nepůjde :lol: ) Každopádně jestli se tam s někým znáš, tak ho určitě kontaktuj. To je mnohem jistější než jim psát do fóra. Navíc co? "Chceme Šmajdu"? :)

Tak já napíšu tomu Skalkovi a zeptám se ho. :)
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Desiate kolo

Příspěvekod mari » 25 kvě 2010, 22:35

Lilie píše:
Andrew píše:
adélka píše:Tak jak chceš. Nebylo by ale jednodušší vznést na ty moderátory dotaz?

No každopádně tu Markétu už jsem našel. Ono se soutěžilo o její CD. (Což v našem případě jaksi nejde... a ještě asi dlouho nepůjde :lol: ) Každopádně jestli se tam s někým znáš, tak ho určitě kontaktuj. To je mnohem jistější než jim psát do fóra. Navíc co? "Chceme Šmajdu"? :)


Co soutěž třeba o.....tričko? :D :wink:

Alebo o mobil :lol: ???
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Lilie » 25 kvě 2010, 22:39

mari píše:
Lilie píše:
Andrew píše:Tak jak chceš. Nebylo by ale jednodušší vznést na ty moderátory dotaz?

No každopádně tu Markétu už jsem našel. Ono se soutěžilo o její CD. (Což v našem případě jaksi nejde... a ještě asi dlouho nepůjde :lol: ) Každopádně jestli se tam s někým znáš, tak ho určitě kontaktuj. To je mnohem jistější než jim psát do fóra. Navíc co? "Chceme Šmajdu"? :)


Co soutěž třeba o.....tričko? :D :wink:

Alebo o mobil :lol: ???[/quote]

Jasně, to mě nenapadlo :lol: :lol: A když Markétino CD, tak JEHO mobil :oops: :D :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Desiate kolo

Příspěvekod mari » 25 kvě 2010, 22:44

V sobotu som povinne na návšteve pozerala (asi) americký film Lets Dance .Jedna baba tam učila chalana tancovať,nie celkom spoločenské tance ,a mňa zaujalo ,že , viaceré figúry tancovali aj Katka s Mirom...Zrovna tie ,čo označovali ako inovátorské,nie klasické prvky.Takže Katka asi film videla... :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Bára » 25 kvě 2010, 23:03

mari píše:V sobotu som povinne na návšteve pozerala (asi) americký film Lets Dance .Jedna baba tam učila chalana tancovať,nie celkom spoločenské tance ,a mňa zaujalo ,že , viaceré figúry tancovali aj Katka s Mirom...Zrovna tie ,čo označovali ako inovátorské,nie klasické prvky.Takže Katka asi film videla... :D
Vždyť to taky mělo obrovskej úspěch :D Desátý kolo by bylo naše, a to by asi nebyl konec :!: Kdyby tam nebyly ty nemožný ženský, tak jsme to možná všichni(včetně :miro: ) doběhli do finále :D Ten film jsem viděla asi před třemi roky, je to hrozná limonáda, ale ten tanec tam byl výbornej, hlavně se mi líbilo to spojení s klasickou hudbou.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Desiate kolo

Příspěvekod mari » 25 kvě 2010, 23:09

Bára píše:
mari píše:V sobotu som povinne na návšteve pozerala (asi) americký film Lets Dance .Jedna baba tam učila chalana tancovať,nie celkom spoločenské tance ,a mňa zaujalo ,že , viaceré figúry tancovali aj Katka s Mirom...Zrovna tie ,čo označovali ako inovátorské,nie klasické prvky.Takže Katka asi film videla... :D
Vždyť to taky mělo obrovskej úspěch :D Desátý kolo by bylo naše, a to by asi nebyl konec :!: Kdyby tam nebyly ty nemožný ženský, tak jsme to možná všichni(včetně :miro: ) doběhli do finále :D Ten film jsem viděla asi před třemi roky, je to hrozná limonáda, ale ten tanec tam byl výbornej, hlavně se mi líbilo to spojení s klasickou hudbou.

Bolo to fakt sladké,a tiež tam šikovná tanečnica učila "poleno "tancovať...
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Bára » 26 kvě 2010, 12:21

Tak ve finále skutečně vystoupí Helenka (bude asi Dlouhá noc :)) a podle českého bulvátu i zázračně uzdravená a pohublá Ivetka Bartošová. Na :miro: se tudíž asi nedostane :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Lilie » 26 kvě 2010, 12:28

Bára píše:Tak ve finále skutečně vystoupí Helenka (bude asi Dlouhá noc :)) a podle českého bulvátu i zázračně uzdravená a pohublá Ivetka Bartošová. Na :miro: se tudíž asi nedostane :wink:


Zaplaťpánbůh :D Mezi Helčou a Ivčou by se fakt vyjímal :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Desiate kolo

Příspěvekod gemini » 26 kvě 2010, 12:30

Bára píše:Tak ve finále skutečně vystoupí Helenka (bude asi Dlouhá noc :)) a podle českého bulvátu i zázračně uzdravená a pohublá Ivetka Bartošová. Na :miro: se tudíž asi nedostane :wink:

No nazdar, tyhle dvě vykopávky, to teda zlatá Máziková. Nebylo by lepší, kdyby to :miro: rozbalil až na STV? Kdyby udělali nějaké dobré upoutávky, určitě by měli dobrou sledovanost.
gemini
 

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Nikys » 26 kvě 2010, 12:37

gemini píše:
Bára píše:Tak ve finále skutečně vystoupí Helenka (bude asi Dlouhá noc :)) a podle českého bulvátu i zázračně uzdravená a pohublá Ivetka Bartošová. Na :miro: se tudíž asi nedostane :wink:

No nazdar, tyhle dvě vykopávky, to teda zlatá Máziková. Nebylo by lepší, kdyby to :miro: rozbalil až na STV? Kdyby udělali nějaké dobré upoutávky, určitě by měli dobrou sledovanost.

Taky si myslím,že STV by mohla udělat lepší reklamu a na tý markíze ještě mezi Helou a Ivetou by to nebylo moc dobré. Myslím, že by to mělo na Mira i dost negativní dopad. Iveta skandál za skandálem na Hele taky není nit suchá, ještě by ho k nim mohly začít i přirovnávat.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Franci » 26 kvě 2010, 14:40

Nikys píše:
gemini píše:
Bára píše:Tak ve finále skutečně vystoupí Helenka (bude asi Dlouhá noc :)) a podle českého bulvátu i zázračně uzdravená a pohublá Ivetka Bartošová. Na :miro: se tudíž asi nedostane :wink:

No nazdar, tyhle dvě vykopávky, to teda zlatá Máziková. Nebylo by lepší, kdyby to :miro: rozbalil až na STV? Kdyby udělali nějaké dobré upoutávky, určitě by měli dobrou sledovanost.

Taky si myslím,že STV by mohla udělat lepší reklamu a na tý markíze ještě mezi Helou a Ivetou by to nebylo moc dobré. Myslím, že by to mělo na Mira i dost negativní dopad. Iveta skandál za skandálem na Hele taky není nit suchá, ještě by ho k nim mohly začít i přirovnávat.


Ahoj, ty si tá, čo v nej zázračný Mirko objavil spisovateľský talent?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron