Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Desiate kolo

Re: Desiate kolo

Příspěvekod gemini » 24 kvě 2010, 20:18

Právě že ten zmíněný rozstřel proběhl po odstoupení Krainové, kdy se teda sčítalo hodnocení i SMS z obou kol. To mi nepřišlo nijak spravedlivé, ale jinak to asi nešlo.
gemini
 

Re: Desiate kolo

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2010, 20:19

Ivet píše:Včera jsem koukala na celé LD a bylo to trapné, jak do toho všichni šťourali. Kdyby to přešli jednou připomínkou a s humorem s tím katem, bylo by to důstojnější pro ten pořad. Evidentně Mira nepochopil nikdo, ta Máziková je fúrije-prý se k němu bude chovat až jak ostatní. :roll: Prostě všichni vidí jen prachy. :( Ve finále bude asi zpívat Vondráčková-něco jsem zahlédla asi ve Smotánce-jak se domlouvala s ředitelem Markízy. Miro ať svůj singl prezentuje raději mimo tuto šaškárnu.


odprezentuje ho na STV den nato...ti budu radi, ze im trochu "mozno" zdvihne sledovanost :wink: ...ale je to rozdiel prezentovat v najsledovanejsej TV s asi tretinovym podielom na trhu- a v case LD vyse 40%, a v sucasnej 3.na trhu s priemernou sledovanostou okolo 15% :(
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desiate kolo

Příspěvekod gemini » 24 kvě 2010, 20:21

Ivet píše: Miro ať svůj singl prezentuje raději mimo tuto šaškárnu.

Jestli má být brzy v STV, tak tam určitě bude mít lepší podmínky. To by bylo fajn. No a v Čechách už je zvykem, že se na velkých akcích hraje naživo, i když to vysílá TV.
gemini
 

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Kaja » 24 kvě 2010, 20:29

Leila píše:
Ivana píše:Evička sa tu skutočne predviedla
Odo mňa nedostane ani jeden hlas


http://letsdance.markiza.sk/clanok//den ... utaze.html

Tak toto som poobede ešte nevidela ... zdá sa, že jej už nepošlem sms-ky :!: Myslela som si, že aspoň ona jediná má nadhľad nad celou vecou ale mýlila som sa :( Kde je ten úžasný kolektív, ktorý tak od začiatku každý ospevoval ??? Kde sú tí skvelí ľudia, ktorí v ťažkých chvíľach dokážu aspoň pochopiť ??? Zrazu je tá úžasnosť fuč ! Pokrytectvo najhrubšieho zrna :x

Úplne s Tebou súhlasím, Leila, a špeciálne Máziková ma veľmi sklamala. :(
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Desiate kolo

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2010, 20:37

Kaja píše:
Leila píše:
Ivana píše:Evička sa tu skutočne predviedla
Odo mňa nedostane ani jeden hlas


http://letsdance.markiza.sk/clanok//den ... utaze.html

Tak toto som poobede ešte nevidela ... zdá sa, že jej už nepošlem sms-ky :!: Myslela som si, že aspoň ona jediná má nadhľad nad celou vecou ale mýlila som sa :( Kde je ten úžasný kolektív, ktorý tak od začiatku každý ospevoval ??? Kde sú tí skvelí ľudia, ktorí v ťažkých chvíľach dokážu aspoň pochopiť ??? Zrazu je tá úžasnosť fuč ! Pokrytectvo najhrubšieho zrna :x

Úplne s Tebou súhlasím, Leila, a špeciálne Máziková ma veľmi sklamala. :(


nechapem :shock: ..uvazovat, ci sa s nim vobec bavit :shock: ...tom im ta Markiza vsetkym vymyla mozgy :?:

btw..len tak medzi nami .....ono ani tej Mazikovej Stevko nie je az tak skvely- ja som s nim v osobnom kontakte nebola, ale podla vyjadreni inych, co sa pokusali o nejake foto a pod jednoznacne najarogantnejsi tanecnik :(
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desiate kolo

Příspěvekod mari » 24 kvě 2010, 20:41

Ivana píše:Evička sa tu skutočne predviedla
Odo mňa nedostane ani jeden hlas


http://letsdance.markiza.sk/clanok//den ... utaze.html

Moja milá Evička,aby si sa nepotentovala :shock: Peniaze ti zatemnili mozog....???
Tak kto to má vyhrať ???Nenažraná Máziková ??? alebo studená Pocisková???..
.že ten Miro odstupoval,kľudne to mohol vyhrať nejaký človek s chrbtovou kosťou...!
Naposledy upravil mari dne 24 kvě 2010, 20:42, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Kaja » 24 kvě 2010, 20:41

Tu je aj minianketa, či má platiť pokutu. Pomaly mi tých 3000 pripadá veľmi optimistické číslo po tom, čo už zverejnili tých 6000. :(
http://www.aktuality.sk/clanok/164097/s ... na-pokuta/
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Sidney » 24 kvě 2010, 20:56

gemini píše:
Ivet píše: Miro ať svůj singl prezentuje raději mimo tuto šaškárnu.

Jestli má být brzy v STV, tak tam určitě bude mít lepší podmínky. To by bylo fajn. No a v Čechách už je zvykem, že se na velkých akcích hraje naživo, i když to vysílá TV.


V STV ma byt uz v pondelok o tyzden, budu tam aj ini hudobnici, tam sa to bude hodit. Miro je predsa moderny, nie je to s prepacenim nejaka vykopavka, ktora spieva na plyback ako Vondrackova. Uz iba tyzden a odide do Prahy, tam bude mat klud... Na tu snobsku chobotinu by sa to skutocne nehodilo, viete si predstavit tie ksichty tam, keby zaculi zvuk elektrickej gitary? :shock:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Desiate kolo

Příspěvekod gemini » 24 kvě 2010, 21:04

Sidney píše:
gemini píše:
Ivet píše: Miro ať svůj singl prezentuje raději mimo tuto šaškárnu.

Jestli má být brzy v STV, tak tam určitě bude mít lepší podmínky. To by bylo fajn. No a v Čechách už je zvykem, že se na velkých akcích hraje naživo, i když to vysílá TV.


V STV ma byt uz v pondelok o tyzden, budu tam aj ini hudobnici, tam sa to bude hodit. Miro je predsa moderny, nie je to s prepacenim nejaka vykopavka, ktora spieva na plyback ako Vondrackova. Uz iba tyzden a odide do Prahy, tam bude mat klud... Na tu snobsku chobotinu by sa to skutocne nehodilo, viete si predstavit tie ksichty tam, keby zaculi zvuk elektrickej gitary? :shock:

Vzpomněla jsem si na to pozdvižení (před mnoha lety), když si členové kapely Kryštof přelepili pusy náplastí na protest proti playbacku. Tenkrát se na ně všichni sesypali, co si to frackové dovolili. Teď už si pomalu nikdo nedovolí nehrát naživo. A Kryštof spousta lidí bere jako komerci. Inu...
gemini
 

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Andrew » 24 kvě 2010, 21:05

gemini píše:Vzpomněla jsem si na to pozdvižení (před mnoha lety), když si členové kapely Kryštof přelepili pusy náplastí na protest proti playbacku. Tenkrát se na ně všichni sesypali, co si to frackové dovolili. Teď už si pomalu nikdo nedovolí nehrát naživo. A Kryštof spousta lidí bere jako komerci. Inu...

To si pamatuju. I sám velký pan Dobrou-chuť-pokud-právě-obědváte to ve svém okénku komentoval! :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Iva » 24 kvě 2010, 22:11

Kaja píše:
ewilyn píše:
Bára píše:Možná, že zanechá za sebou další "zlomený srdce" Nebylo by to poprvé :wink:


..uvidime :wink: ...ja mam stale taky pocit, ze on sa stale usiluje o Nelu- i ked tam to vobec perspektivne nevidim :roll: ..a Katku bere ako kamosku, ono z jej strany tam predtym bolo cosi viac, teraz netusim :?

O Nelu? Mne sa nezdá. Pri jeho vypadnutí sa správala akoby ju to v podstate nezaujímalo. A teraz tiež som si nevšimla, že by sa k sebe nejako mali. Úprimne, aj by som sa mu čudovala. Nela mi nejako nezapadá do toho, čo on vravel, že chce mať. Fakt sa mi hodí skôr k Chodúrovi. Taká studená, bez iskry, charizmy, žiadna osobnosť, iba taká vzorná školáčka. Natiahnu to a ide to. Ona ešte potrebuje nejako vyzrieť. Len obávam sa, aby to nebolo do podoby nejakej ďalšej Podzámskej alebo Šimkovičovej. Na streche sa Ďurovčíka pýtali, či patria k sebe a on to nepoprel, iba povedal, že sa vôbec tým rečiam nečuduje, že to proste tak chodí a vymenoval s kým všetkým ju už spájali. :?



no neviem ci je to s Durovcikom pravdepodobne, vraj je teply
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Iva » 24 kvě 2010, 22:29

mari píše:
Ivana píše:Evička sa tu skutočne predviedla
Odo mňa nedostane ani jeden hlas


http://letsdance.markiza.sk/clanok//den ... utaze.html

Moja milá Evička,aby si sa nepotentovala :shock: Peniaze ti zatemnili mozog....???
Tak kto to má vyhrať ???Nenažraná Máziková ??? alebo studená Pocisková???..
.že ten Miro odstupoval,kľudne to mohol vyhrať nejaký človek s chrbtovou kosťou...!


no po tom vsetko by som bola celkom za, keby to vyhral Miro :) aka ironia v speve druhy v tanci prvy :) HEHE ktovie ci by to tak naozaj dopadlo...
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Bára » 24 kvě 2010, 22:48

Iva píše:
mari píše:
Ivana píše:Evička sa tu skutočne predviedla
Odo mňa nedostane ani jeden hlas


http://letsdance.markiza.sk/clanok//den ... utaze.html

Moja milá Evička,aby si sa nepotentovala :shock: Peniaze ti zatemnili mozog....???
Tak kto to má vyhrať ???Nenažraná Máziková ??? alebo studená Pocisková???..
.že ten Miro odstupoval,kľudne to mohol vyhrať nejaký človek s chrbtovou kosťou...!


no po tom vsetko by som bola celkom za, keby to vyhral Miro :) aka ironia v speve druhy v tanci prvy :) HEHE ktovie ci by to tak naozaj dopadlo...
Buďme rádi, že tam není. S odstupem času se ukazuje, že zvolil asi jedinou možnou cestu, jak odejít, protože podle těch včerejších výzev jim asi moc hlasů nechodí. Byli by ho tam drželi dál a vlastně předhodili davům na další dva týdny. Co se děje teď na markízácké diskusi :evil: to je opravdu stoka. Máziková sklízí plody svých nevymáchaných úst. To finále bude už jenom taková soukromá estráda poroty a paní Mázikové. To si z Čech vůbec nepamatuju, protože i ten Vydra byl sympaťák a znal míru.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Iva » 24 kvě 2010, 22:56

tiez som za, ze uz je z toho vonku, lutovala som, ked sa mu to nepodarilo v rozstreli s Podzamskou, ale aka by to bola trufalost, keby to vyhral :) to by som sa vazne pobavila
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Desiate kolo

Příspěvekod mari » 24 kvě 2010, 23:03

Iva píše:tiez som za, ze uz je z toho vonku, lutovala som, ked sa mu to nepodarilo v rozstreli s Podzamskou, ale aka by to bola trufalost, keby to vyhral :) to by som sa vazne pobavila

Ja ho tiež neodsudzujem,že to skončil,ale ked vidím reakcie jeho "úúúžasných kolegov",tak ako zaucho by som im dopriala,aby to vyhral :miro:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron