Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Desiate kolo

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Franci » 24 kvě 2010, 12:15

V prvom rade gratulujem Čechov k majstrom sveta.
Včera si z toho Mirka robili srandu :evil: A To čo povedala Šimkovičová v dokrútke, by aj tak nebola pravda, lebo Mirko a Katka by o sebe vedeli všetko. Vo finále mohol byť on, ale ľudia by zase na eho nadávali. A Martina sa zabudla poďakovať Mirovi. Veď vďaka nemu skončila tretia. To, že Nela sa k nemu minule nezachovala ako kamarátka, aj chápem. Bola z toho v šoku a má len 19. Ale Martina?
Prečo si myslíte, že Nela je chladná, bez iskry?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Lilie » 24 kvě 2010, 12:20

ewilyn píše:
Lilie píše: Btw: asi jsem tu jediná, ale jestli to s ní dá zase dohromady nebo ne, jestli ona se vymračuje, mi až tak žíly netrhá..... :roll: Kvůli němu, kdyby to mělo hodně trápit jeho, pak doufám, že to dobře dopadne, jinak je mi to celkem u r.ti :)


..ja by som hlavne Mirovi priala nejaku tu lasku a rozptylenie :wink: ... boli spolu 3 mesiace skoro denne, mali moznost sa dost dobre spoznat, vypadalo to, ze do daneho incidentu spolu vychadzali skvele, hodli sa k sebe :) ...pri narokoch blondiaka a jeho absolutnom nedostatku casu si nemyslim, ze bude mat moznost vobec v najblizsich mesiacoch spoznat niekoho ineho :(...no ale to uz je jeho vec, ako to bude riesit :wink:


Myslíš, že ano? :roll: Mně to často připadalo, jako starší sestra s mladším bratrem..... :roll: Ale kvůli němu - ať to dopadne, jak si přeje on, jinak ta dívčina samotná....je mi prostě lhostejná, nemůžu si pomoci :| Ale lásku potřebuje rozhodně :P Jen doufám, že kvůli tomu se nevys....kašle na všechno ostatní (CD třeba :lol: ).
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Desiate kolo

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2010, 13:34

Lilie píše:
ewilyn píše:
Lilie píše: Btw: asi jsem tu jediná, ale jestli to s ní dá zase dohromady nebo ne, jestli ona se vymračuje, mi až tak žíly netrhá..... :roll: Kvůli němu, kdyby to mělo hodně trápit jeho, pak doufám, že to dobře dopadne, jinak je mi to celkem u r.ti :)


..ja by som hlavne Mirovi priala nejaku tu lasku a rozptylenie :wink: ... boli spolu 3 mesiace skoro denne, mali moznost sa dost dobre spoznat, vypadalo to, ze do daneho incidentu spolu vychadzali skvele, hodli sa k sebe :) ...pri narokoch blondiaka a jeho absolutnom nedostatku casu si nemyslim, ze bude mat moznost vobec v najblizsich mesiacoch spoznat niekoho ineho :(...no ale to uz je jeho vec, ako to bude riesit :wink:


Myslíš, že ano? :roll: Mně to často připadalo, jako starší sestra s mladším bratrem..... :roll: Ale kvůli němu - ať to dopadne, jak si přeje on, jinak ta dívčina samotná....je mi prostě lhostejná, nemůžu si pomoci :| Ale lásku potřebuje rozhodně :P Jen doufám, že kvůli tomu se nevys....kašle na všechno ostatní (CD třeba :lol: ).


ja mam skor pocit...ze kvoli hudbe a inym povinnostiam rezignoval na lasku - teda ak je pravda, ze "one night standy" nie su jeho salek kavy :wink:
A s katkou ako starsou sestrou- ja myslim, ze blondiak ju tou svojou "pohodovostou" casto tlacil do tekejto pozicie- ona musela byt ta, co dohliadala, aby prisiel na trening, aby nezabudol , aby natrenovali sa pod...ja myslim, ze ona asi cakala, ako sa ich vztah vyvinie, ked uz nebude v takejto pozicii...no uvidime :wink: ...ale teraz si myslim, ze sa to asi uz definitivne zvrtlo
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Leila » 24 kvě 2010, 16:35

Ahojte Obrázek
Tak predsa boli včera Miro s Katkou v hľadisku, ale z toho, čo ukazovala kamera to nevyzerá na udobrenie :P Pripadalo mi, akoby tú pohodu Katka iba hrala kvôli divákom, ale to ukáže až čas ako je to naozaj! Ale keby bola trošku citlivejšia a aspoň sčasti ho chápala tak ako ho chápeme my, nesprávala by sa takto (alebo jej záležalo na honorári z posledných kôl ???) :P Čo sa týka pokuty až 6000 E, tak zase NČ špekuluje a má "zaručené" informácie :evil: (možno mu Markíza v rámci pokuty nariadi účinkovanie v nejakých reláciách aby si to "odpracoval" takto!) :lol: vo finále budem hlasovať za Mázikovú tak akoby tam bol sám Mirko!!! :D
A gratulujen českým "kolegom" k zisku titulu ! (no, ste lepší ako my Slováci) :thumbup:
btw ... a neviete ako dopadol náš zlatovlasý tipovač v celebritnej zostave :?: :?: :?:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Desiate kolo

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2010, 17:29

Leila píše:btw ... a neviete ako dopadol náš zlatovlasý tipovač v celebritnej zostave :?: :?: :?:


vobec neviem..a priznavam, ze uz ani neviem, pre ake periodikum to tipoval..pre sport to nebolo :(
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desiate kolo

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2010, 19:09

Bára píše:Moje řeč, vedle Pomajba a Hryce se mně fakt zdál daleko spokojenější :D Možná, že zanechá za sebou další "zlomený srdce" Nebylo by to poprvé :wink:


..dneska som sa na to pozrela znova, vcera som tie prestrihy nejak prehliadla...davam za pravdu, medzi chlapmi daleko uvolnenejsi :) nez na zaciatku vedla Katky- tam to este nevypada tak uplne O.K :?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Ivana » 24 kvě 2010, 19:17

Evička sa tu skutočne predviedla
Odo mňa nedostane ani jeden hlas


http://letsdance.markiza.sk/clanok//den ... utaze.html
Ivana
 

Re: Desiate kolo

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2010, 19:32

Ivana píše:Evička sa tu skutočne predviedla
Odo mňa nedostane ani jeden hlas


http://letsdance.markiza.sk/clanok//den ... utaze.html


cely vecer sa do Mira navazali a pomaly kazdy mal potrebu to komentovat :twisted: :roll: ....tak este i v dokrutkach :roll: Tiez ma Mazikova sklamala :( - tvari sa, akoby sa uz s Mirom pomaly kvoli tomu mala prestat bavit, akoby urobil nieco hrozneho :roll:
Tak uz nam chyba iba komentar Nelky a este nejake to kopnutie od Simkovicvej a bude to komplet :twisted:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desiate kolo

Příspěvekod gemini » 24 kvě 2010, 19:39

:shock: To je na Slovensku odstoupení z LD trestným činem? :?
gemini
 

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Lilie » 24 kvě 2010, 19:44

gemini píše::shock: To je na Slovensku odstoupení z LD trestným činem? :?


Vypadá to, že jo..... :roll: UKAMENOVAT :!: :evil: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Desiate kolo

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2010, 19:53

Lilie píše:
gemini píše::shock: To je na Slovensku odstoupení z LD trestným činem? :?


Vypadá to, že jo..... :roll: UKAMENOVAT :!: :evil: :lol:


asi su ostatni na°rati na to, ze si dovolil urobit nieco , co ini nie, na co nikdy nenasli odvahu ...a dovolil si ist proti velkemu medialnemu kolosu Markize :roll:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Bára » 24 kvě 2010, 19:59

gemini píše::shock: To je na Slovensku odstoupení z LD trestným činem? :?
Asi ano, pamatuju si, že v české SD chtěl v poslední sérii odstoupit Bosák, který se dostal do poslední trojky s Norisovou a Batulkovou, protože sám uznal, že to spartakiádní cvičení už by na finále nestačilo. Naštěstí už mu nestačily hlasy od divákú, ale dopředu nic neavizoval , hlasování proběhlo. Byl to ale odchod se spoustou legrace, dokonce v tom kole tancoval se smetákem místo s partnerkou, aby prý ji neokopal. Tohle mně opravdu připadá pšitažený za vlasy. Myslíte, že dostával tolik hlasů, když je takový dusno?
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Leila » 24 kvě 2010, 20:03

Ivana píše:Evička sa tu skutočne predviedla
Odo mňa nedostane ani jeden hlas


http://letsdance.markiza.sk/clanok//den ... utaze.html

Tak toto som poobede ešte nevidela ... zdá sa, že jej už nepošlem sms-ky :!: Myslela som si, že aspoň ona jediná má nadhľad nad celou vecou ale mýlila som sa :( Kde je ten úžasný kolektív, ktorý tak od začiatku každý ospevoval ??? Kde sú tí skvelí ľudia, ktorí v ťažkých chvíľach dokážu aspoň pochopiť ??? Zrazu je tá úžasnosť fuč ! Pokrytectvo najhrubšieho zrna :x
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Desiate kolo

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2010, 20:09

Bára píše:. Myslíte, že dostával tolik hlasů, když je takový dusno?


to netusim..kedze bol v 7.kole v rozstrele, hlasovanie ludi vtedy nevyhral-asi to vtedy bola Nela. Dovtedy ale velmi pravdepodobne hlasovanie divakov vyhraval...po tom 7. kole a prvej stvavej kampani proti nemu mu asi dost fans i odpadlo, mozno i niektori stratili motivaciu ho v tej blbine dalej podporovat...v minulom kole musela byt Mazicka u ludi minimalne 2. a lepsie, Simkovicova stvrta, a je otazne, ci Miro 1. alebo 3 :? ...
Adela vcera povedala, ze vysledky boli velmi tesne :shock: :) ..to mozno prelozit i tak ,ze neprislo prilis vela hlasov a rozhodoval kazdy z nich- a chceli asi ludi nabudit, aby hlasovali viac ..
Dokonca vcera asi 2x moderatori zdoraznili, ze 1 z hlasujucich pocas LD ziska 10 000Eur- ja som v priebehu minulych kol snad len raz kolo predtym zachytila, ze je i nejaka cena pre divakov- i to svedci o tom, ze asi pocty SMS neboli rilis optimisticke :?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Ivet » 24 kvě 2010, 20:11

Včera jsem koukala na celé LD a bylo to trapné, jak do toho všichni šťourali. Kdyby to přešli jednou připomínkou a s humorem s tím katem, bylo by to důstojnější pro ten pořad. Evidentně Mira nepochopil nikdo, ta Máziková je fúrije-prý se k němu bude chovat až jak ostatní. :roll: Prostě všichni vidí jen prachy. :( Ve finále bude asi zpívat Vondráčková-něco jsem zahlédla asi ve Smotánce-jak se domlouvala s ředitelem Markízy. Miro ať svůj singl prezentuje raději mimo tuto šaškárnu.
Ivet Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 173
Registrován: 21 úno 2010, 18:51

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron