Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Desiate kolo

Re: Desiate kolo

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2010, 00:12

Bolo by zaujima sledovat, co sa tam dialo cez prestavku i potom po prenose :wink: ...ci sa s nim Simkovicka rozlucila
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Bára » 24 kvě 2010, 00:18

Andrew píše:No a teď to přijde. Finále. Tak kdo vyhraje? :)
Viděla jsem jenom konec, ale mluvili něco o vyrovnaných SMS. On ten :miro: byl asi opravdu jako "zleté telátko", když tam tak procházel. Já bych si vsadila na Mázikovou, jinak to fakt nemá pointu. Nebo to byl jenom apel na lidi, aby více posílali hlasy. Je mně to ale už celkem fuk, hlavně ať už to skončí, z té umělotiny se mně zvedá žaludek. Vždycky jenom juknu, jestli :miro: moc nenakládají :twisted: Prostě tu hru chtějí jen dohrát do konce.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Lilie » 24 kvě 2010, 00:44

Koukla jsem ještě na kousek do archívu - vypadá vesele a už zase jako rocker, do kterého jsem se zam.lovala :P
Jinak Máziková neuvěřitelná - to fakt je jí 60 :?: :shock: Až na mě budou mávat důchodovým výměrem - chci tak vypadat :thumbup: :wink:
A už fakt jdu spát - všem GN :P :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Kaja » 24 kvě 2010, 05:35

ewilyn píše:
Bára píše:Možná, že zanechá za sebou další "zlomený srdce" Nebylo by to poprvé :wink:


..uvidime :wink: ...ja mam stale taky pocit, ze on sa stale usiluje o Nelu- i ked tam to vobec perspektivne nevidim :roll: ..a Katku bere ako kamosku, ono z jej strany tam predtym bolo cosi viac, teraz netusim :?

O Nelu? Mne sa nezdá. Pri jeho vypadnutí sa správala akoby ju to v podstate nezaujímalo. A teraz tiež som si nevšimla, že by sa k sebe nejako mali. Úprimne, aj by som sa mu čudovala. Nela mi nejako nezapadá do toho, čo on vravel, že chce mať. Fakt sa mi hodí skôr k Chodúrovi. Taká studená, bez iskry, charizmy, žiadna osobnosť, iba taká vzorná školáčka. Natiahnu to a ide to. Ona ešte potrebuje nejako vyzrieť. Len obávam sa, aby to nebolo do podoby nejakej ďalšej Podzámskej alebo Šimkovičovej. Na streche sa Ďurovčíka pýtali, či patria k sebe a on to nepoprel, iba povedal, že sa vôbec tým rečiam nečuduje, že to proste tak chodí a vymenoval s kým všetkým ju už spájali. :?
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Desiate kolo

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2010, 06:04

Kaja píše:O Nelu? Mne sa nezdá. Pri jeho vypadnutí sa správala akoby ju to v podstate nezaujímalo. A teraz tiež som si nevšimla, že by sa k sebe nejako mali. Úprimne, aj by som sa mu čudovala. Nela mi nejako nezapadá do toho, čo on vravel, že chce mať. Fakt sa mi hodí skôr k Chodúrovi. Taká studená, bez iskry, charizmy, žiadna osobnosť, iba taká vzorná školáčka. Natiahnu to a ide to. Ona ešte potrebuje nejako vyzrieť. Len obávam sa, aby to nebolo do podoby nejakej ďalšej Podzámskej alebo Šimkovičovej. Na streche sa Ďurovčíka pýtali, či patria k sebe a on to nepoprel, iba povedal, že sa vôbec tým rečiam nečuduje, že to proste tak chodí a vymenoval s kým všetkým ju už spájali. :?


Tiez si myslim, ze sa k nemu nehodi...ja len sudim z toho, co som videla live a co niekedy vidno i v tych dokrutkach :?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Lenka » 24 kvě 2010, 06:36

Tak jsme zhlédla v archívu začátek LD Mirovi to moc sluší i Katka vypadá dobře,snad už jsou OK jen ty poznámky si mohli odpustit.Chodúr příšera jeho účes je jak kdyby ho stříhali podle hrnce.
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Desiate kolo

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2010, 07:31

Lenka píše:Tak jsme zhlédla v archívu začátek LD Mirovi to moc sluší i Katka vypadá dobře,snad už jsou OK jen ty poznámky si mohli odpustit.Chodúr příšera jeho účes je jak kdyby ho stříhali podle hrnce.


a dokonca zahral par sekund i na klarinete :roll:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desiate kolo

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2010, 07:36

jeden z clankov o vcerajsom vecere- je tam spomenute i to rypnutie Bednarika na adresu Mira :roll:

http://www.cas.sk/clanok/165843/martina ... dance.html
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Misuna » 24 kvě 2010, 08:35

ewilyn píše:jeden z clankov o vcerajsom vecere- je tam spomenute i to rypnutie Bednarika na adresu Mira :roll:

http://www.cas.sk/clanok/165843/martina ... dance.html


A teď z něj dělají všichni zbabělce, nikdo nepochopil jeho hlavní důvod odstoupení :evil: Miro to na rozdíl od ostatních vnímá odlišně, že naopak zbabělejší by bylo v soutěži zůstat :!: Miro s Katkou si to sice vyříkali, odpustila mu, ale i Martinka na wgz v diskuzi říká, že ještě to bude chtít nějaký čas, aby to bylo mezi nimi úplně O.K. Jinak jsem zvědavá, kdy a kde Miro představí svůj první singl. Jestli dostane od Markízy nakonec zelenou a bude to poslední večer 30.5., ale o tom docela pochybuju. 31.5. bude vystupovat v hlavním pořadu na STV1, mohl by i tam. Martina říká, že o prezentaci singlu budou fanoušky informovat, tak jsem zvědavá :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Bára » 24 kvě 2010, 10:12

Týden se s týdnem sešel a už masírujou Mázikovou. "Stará škatule" je ještě slušný výraz. :wink: Někdo na té diskusi dokonce navrhuje, že by měli Šmajdovi poděkovat, protože by mohlo být Finále Máziková - Šmajda.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Lilie » 24 kvě 2010, 10:18

Bára píše:Týden se s týdnem sešel a už masírujou Mázikovou. "Stará škatule" je ještě slušný výraz. :wink: Někdo na té diskusi dokonce navrhuje, že by měli Šmajdovi poděkovat, protože by mohlo být Finále Máziková - Šmajda.


To bych brala :!: :D To bych jela, i kdyby nevím co..... :lol: Pořád lepší než ta
Taká studená, bez iskry, charizmy, žiadna osobnosť, iba taká vzorná školáčka.
jak píše Kaja - dokonale vystiženo :D :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Lilie » 24 kvě 2010, 11:15

Na stránce LD bojuju za Evičku Obrázek :P :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Desiate kolo

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2010, 11:21

Lilie píše:Na stránce LD bojuju za Evičku Obrázek :P :wink:


skvele :wink:...uz len za tu svoju vitalitu i to, ye vo svojom veku zvlada odtancovat 10 , vlastne uz 11 kol tanecnej sutaze si zasluzi absolutorium :) ....a sice ten jej tanec je vselijaky, ale napad a naboj a nejake emocie mu nikdy nechybaju na rozdiel od Nely, o Simkovicke radsej pomlcim
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desiate kolo

Příspěvekod gemini » 24 kvě 2010, 11:25

ewilyn píše:jeden z clankov o vcerajsom vecere- je tam spomenute i to rypnutie Bednarika na adresu Mira :roll:

http://www.cas.sk/clanok/165843/martina ... dance.html

Škoda, že si Evka nerýpla do Bednárika, pusu na to má proříznutou dost. On byl docela rozdíl v hodnocení těch dvou zmíněných celebrit, takže není divu, že to jeden z nich může po pár týdnech zesměšňování vzít vážně. Ať si dědek rejpá sám do sebe, moc se v porotě nepředvedl. Ono to už začalo losováním, když vypadl Skrúcaný, to jsem fakt nevěřila, že je něco takového možné.
Naposledy upravil gemini dne 24 kvě 2010, 11:26, celkově upraveno 1
gemini
 

Re: Desiate kolo

Příspěvekod ewilyn » 24 kvě 2010, 11:26

Lilie píše: Btw: asi jsem tu jediná, ale jestli to s ní dá zase dohromady nebo ne, jestli ona se vymračuje, mi až tak žíly netrhá..... :roll: Kvůli němu, kdyby to mělo hodně trápit jeho, pak doufám, že to dobře dopadne, jinak je mi to celkem u r.ti :)


..ja by som hlavne Mirovi priala nejaku tu lasku a rozptylenie :wink: ... boli spolu 3 mesiace skoro denne, mali moznost sa dost dobre spoznat, vypadalo to, ze do daneho incidentu spolu vychadzali skvele, hodli sa k sebe :) ...pri narokoch blondiaka a jeho absolutnom nedostatku casu si nemyslim, ze bude mat moznost vobec v najblizsich mesiacoch spoznat niekoho ineho :(...no ale to uz je jeho vec, ako to bude riesit :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron