Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Desiate kolo

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Misuna » 25 kvě 2010, 15:58

Bára píše:
ewilyn píše:
Kaja píše:No už aj Nelinka sa pridala. Hoci s Mirkom mala celkom dobrý kamarátsky vzľah, vie, čo sa v voči chlebodárcovi patrí. Tento týždeň Markíza vyrába videá na podporu svojho postupu voči Mirovi:

http://letsdance.markiza.sk/clanok//den ... rbena.html


no ja som cakala horsie...toto je podla mna OK., nie kazdy moze suhlasim s tym, ze to spravil a ako to spravil, mozno to Nela vnima aj s tymi suvislostami, co nasledovali, ze si tym uskodil ( minimalne vo vztahu k Markize, rozbeh kariery a pod..) ...ale komunikuje s nim dalej, prebrali to spolu , povedala i jemu svoj nazor - toto je na rozdiel od Mazikovej O.K:
Tak to s tebou moc nesouhlasím, protože já ty lidi nepřestávám s úžasem sledovat. Oni asi o tom, co se strhlo po Podzámský nemají vůbec páru. Asi jsou celý dny zavřený na Markíze bez přístupu k médiím. Chápu, že Markíza je její chlebodárce a mluví, jak mluví. Prostě princezna dokonalá. Chtěla bych vidět, jak by zvládala tu masáž od poroty a médíí ona. Možná bychom se nestačili divit. Je mi z toho zle.


Taky to tak vnímám :evil: Mám pocit, že jsou vůči Mirovi nespravedliví a že to s tou kritikou na něj přehánějí. O nikom z nich bulvár nepsal, jak jsou nemožní na parketě a nevyzývali je, aby odstoupili! Přitom on byl nejvíc ovlivněný situací, která se strhla, když vyřadil Podzamskou. Možná, že nezvolil nejvhodnější okamžik, ale vyřadil sám sebe, protože už nechtěl postupovat na úkor lepších tanečnic. O nic jiného mu nešlo, nikomu nechtěl ublížit. Jenom to dobře nedomyslel už kvůli Katce, byl ovlivněný emocemi a takhle sobě jenom uškodil, jak vidno :( Ale co mě těší, např.v diskuzi pod Mázikovou přispěla spousta lidí, kteří se Mira zastali a jeho odstoupení schvalují :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Franci » 25 kvě 2010, 17:37

Eva ma sklamala, že sa tak o Mirovi viyjadrila. Nela je ešte tínedžerka a má toho strašne veľa, a asi nečítala to, čo nastalo po vyradení Podzámskej. Možno, že kamaráti sú. Ale Eva má 60 a naozaj ma sklamala. Mohla sa aspoň vžiť do jeho situácie. Je mi to ľúto. Mirko nezvládl situáciu, a ona by to mohla pochopiť.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Kaja » 25 kvě 2010, 17:49

Leila píše:
Kaja píše:No už aj Nelinka sa pridala. Hoci s Mirkom mala celkom dobrý kamarátsky vzľah, vie, čo sa v voči chlebodárcovi patrí. Tento týždeň Markíza vyrába videá na podporu svojho postupu voči Mirovi:

http://letsdance.markiza.sk/clanok//den ... rbena.html

Z toho rozhovoru je vidieť, že už asi nie sú kamaráti (preto ten minulý čas) ! Ale nechápem, prečo ??? Veď na ňu to nemalo žiadny dopad ! Aj ona už ako Máziková - kam vietor, tam plášť ! :x

Ako keby robili, iba čo im prikáže Markíza, je to divné, ako nejaké bábky. Vedia, čo je vhodné a nevhodné, s kým sa majú priateliť a kto je out. Ako nejaké zlé sci-fi. Neviem si predstaviť, žeby som nejakému šéfovi alebo zamestnávateľovi takto musela liezť do zadku. Pretože nesúhlasiť s tým, čo urobil, je jedna vec. Ale zaujať takéto postoje, to naznačuje dobrý preplach mozgu. :?
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Desiate kolo

Příspěvekod gemini » 25 kvě 2010, 18:01

Když on se truhlík nikomu nesvěří a pak provede tohle a všichni jdou do vrtule. Baby asi nemůžou překousnout, že Katce předem nic neřekl. No a chlapi jsou rádi, že to natřel Markíze.

A nám je celá šou ukradená :D
gemini
 

Re: Desiate kolo

Příspěvekod ewilyn » 25 kvě 2010, 18:16

Kaja píše:
Leila píše:
Kaja píše:No už aj Nelinka sa pridala. Hoci s Mirkom mala celkom dobrý kamarátsky vzľah, vie, čo sa v voči chlebodárcovi patrí. Tento týždeň Markíza vyrába videá na podporu svojho postupu voči Mirovi:

http://letsdance.markiza.sk/clanok//den ... rbena.html

Z toho rozhovoru je vidieť, že už asi nie sú kamaráti (preto ten minulý čas) ! Ale nechápem, prečo ??? Veď na ňu to nemalo žiadny dopad ! Aj ona už ako Máziková - kam vietor, tam plášť ! :x

Ako keby robili, iba čo im prikáže Markíza, je to divné, ako nejaké bábky. Vedia, čo je vhodné a nevhodné, s kým sa majú priateliť a kto je out. Ako nejaké zlé sci-fi. Neviem si predstaviť, žeby som nejakému šéfovi alebo zamestnávateľovi takto musela liezť do zadku. Pretože nesúhlasiť s tým, čo urobil, je jedna vec. Ale zaujať takéto postoje, to naznačuje dobrý preplach mozgu. :?


ja som akurat ocenila, ze ak i Nela nesuhlasila s jeho odstupenim a nepochopila ho ( ved ju princeznu si nik kritizovat nedovoli) tak mu to povedala a prebrali to spolu- cize ked o tom teraz hovori v mediach, je to O.-K., je to jej nazor, o ktorom Miro vie- nie je to ohovaranie poza jeho chrbat, alebo stylom Mazicky" no neviem, ci sa snim budem bavit " a pod...
Nechcem ju nijak obhajovat, ale ona pri svojej kope povinnosti asi fakt nemalla cas sledovat diskusie a tu vlnu nevole okolo MIra...ja ked som tam bola osobne som fakt mala z toho celeho niekedy pocit, ze mnohe tie celebrity ziju vo svojom umelom mikrosvete predvedcene o svojej vynimocnosti a to "vonku" sa ich nedotyka :roll:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Kaja » 25 kvě 2010, 18:38

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Desiate kolo

Příspěvekod ewilyn » 25 kvě 2010, 19:02

Kaja píše:http://www.super.cz/clanek/39519-smajda-po-odstoupeni-z-let-s-dance-litost-a-vycitky.html


Keby chudacik dopredu vedel, co sa strhne- ze z neho urobia pomaly zlocinca, "vyvrhela" zo sveta showbiznisu, ze si poskodi vztahy s televiziou a skomplikuje uvedenie singla a este bude za to vsetko i cvakat :!: :shock: ...tak by uz urcite 2x do toho nesiel- to da rozum...ale co bolo, bolo...ja osobne som rada, ze to urobil :wink: ..a vazim si, ze to rozhodnutie este ten vecer nevzal spat- keby to urobil, tak by som si ho uz nemohla vazit :?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Kaja » 25 kvě 2010, 19:16

ewilyn píše:
Kaja píše:http://www.super.cz/clanek/39519-smajda-po-odstoupeni-z-let-s-dance-litost-a-vycitky.html


Keby chudacik dopredu vedel, co sa strhne- ze z neho urobia pomaly zlocinca, "vyvrhela" zo sveta showbiznisu, ze si poskodi vztahy s televiziou a skomplikuje uvedenie singla a este bude za to vsetko i cvakat :!: :shock: ...tak by uz urcite 2x do toho nesiel- to da rozum...ale co bolo, bolo...ja osobne som rada, ze to urobil :wink: ..a vazim si, ze to rozhodnutie este ten vecer nevzal spat- keby to urobil, tak by som si ho uz nemohla vazit :?

Ano, je to aj ich chyba. Jednak sa mu mohli trochu viac venovať, keď vedeli, že je ešte mladý, neskúsený a svojhlavý a jednak mohli celú vec zvládnuť trochu profesionálnejšie. Nemôžem si pomôcť, ale pri tom Mirovom odstúpení urobili zbytočný chaos, mohli to urobiť inak. Myslím, že si s Mirom v podstate nemajú čo vyčítať.
Miro bol na afterparty, tak sa s ním asi predsa len začali baviť (dúfam, že na to majú povolenie).
http://www.pluska.sk/soubiznis/lets-dan ... dance.html
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Desiate kolo

Příspěvekod mari » 25 kvě 2010, 19:21

ewilyn píše:
Kaja píše:http://www.super.cz/clanek/39519-smajda-po-odstoupeni-z-let-s-dance-litost-a-vycitky.html


Keby chudacik dopredu vedel, co sa strhne- ze z neho urobia pomaly zlocinca, "vyvrhela" zo sveta showbiznisu, ze si poskodi vztahy s televiziou a skomplikuje uvedenie singla a este bude za to vsetko i cvakat :!: :shock: ...tak by uz urcite 2x do toho nesiel- to da rozum...ale co bolo, bolo...ja osobne som rada, ze to urobil :wink: ..a vazim si, ze to rozhodnutie este ten vecer nevzal spat- keby to urobil, tak by som si ho uz nemohla vazit :?

Súhlas,tiež som trpla,ked ho nahovárali,aby to vzal späť,či to ustojí a nesklamal...Bol by trapas,keby si to bol rozmyslel počas reklamy a nestál si za slovom...Raz ho možno pochopia,čo tým chcel povedať, - celebritní tupci...no skôr si myslím,že nie... :cry:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Kaja » 25 kvě 2010, 19:26

mari píše:
ewilyn píše:[
Keby chudacik dopredu vedel, co sa strhne- ze z neho urobia pomaly zlocinca, "vyvrhela" zo sveta showbiznisu, ze si poskodi vztahy s televiziou a skomplikuje uvedenie singla a este bude za to vsetko i cvakat :!: :shock: ...tak by uz urcite 2x do toho nesiel- to da rozum...ale co bolo, bolo...ja osobne som rada, ze to urobil :wink: ..a vazim si, ze to rozhodnutie este ten vecer nevzal spat- keby to urobil, tak by som si ho uz nemohla vazit :?

Súhlas,tiež som trpla,ked ho nahovárali,aby to vzal späť,či to ustojí a nesklamal...Bol by trapas,keby si to bol rozmyslel počas reklamy a nestál si za slovom...Raz ho možno pochopia,čo tým chcel povedať, - celebritní tupci...no skôr si myslím,že nie... :cry:

Nie, Miro ma rozhodne nesklamal.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Bára » 25 kvě 2010, 19:26

Vůbec se nemusí Máziková a Nela k tomu takto vyjadřovat, pokud je ovšem někdo k tomu netlačí. Stačí komentář, že je to jeho osobní rozhodnutí a více o tom neví. Nechápu, proč je pořád někdo k tomu tlačen. A Nela minimálně reakci Podzámské musela vnímat. Moje přání je,ať už to proboha skončí. Ty reakce jsou skoro takové, jako kdyby jim Miro ukradl celou tu trapárnu. Markíza od té doby ani nezařazuje videa z jednotlivých kol :roll: Pořád se z toho nemohou vzpamatovat, a to mě na tom mate nejvíce. Bulvár si ho podal, pokutu zaplatil, jaká další hra se hraje :?:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Sidney » 25 kvě 2010, 20:49

Bára píše:Vůbec se nemusí Máziková a Nela k tomu takto vyjadřovat, pokud je ovšem někdo k tomu netlačí. Stačí komentář, že je to jeho osobní rozhodnutí a více o tom neví. Nechápu, proč je pořád někdo k tomu tlačen. A Nela minimálně reakci Podzámské musela vnímat. Moje přání je,ať už to proboha skončí. Ty reakce jsou skoro takové, jako kdyby jim Miro ukradl celou tu trapárnu. Markíza od té doby ani nezařazuje videa z jednotlivých kol :roll: Pořád se z toho nemohou vzpamatovat, a to mě na tom mate nejvíce. Bulvár si ho podal, pokutu zaplatil, jaká další hra se hraje :?:


Tá hra sa už snád skončí túto nedeľu. Tie fotky z party po nedeli vyzerajú tak, že Nela sa s ním v pohode baví. Zdá sa mi, že on je už v pohode, uvoľnený. Horšie je na tom asi Katarína, ona to brala inak ako on, bola ctižiadostivá, pre neho to bola spočiatku hra, potom otrava. Nový čas dnes nič nevyplodil, ak sa zajtra už nič nenapíše, tak zdá sa, že víchrica ustáva. Pluska tým jedovatým článkom nič nedosiahla, akurát to, že každý si pomyslí, že to bola akcia v malej dedinke pre deti. Dskusie na Markíze vyznievajú už viac menej pozitívne v prospech Mira, tak na 90 %... Takže čo ten singel, kedy bude niekde celý? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :?: :?: :?: Kapitola Lets dance sa pomaly uzatvára.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Desiate kolo

Příspěvekod Andrew » 25 kvě 2010, 20:53

Sidney píše:Takže čo ten singel, kedy bude niekde celý? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :?: :?: :?:

To by mě taky zajímalo. Projel jsem si, co má ČRo Regina v archivu za poslední tři dny, a narazil jsem jednou na Martinovo Let's Celebrate, ale LF ne... Bohužel se mi ani nepovedlo vygooglit, k čemu je vlastně ten hit týdne dobrý a kdy se to v tom rádiu řeší, co pak s vítězem a tak...
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Desiate kolo

Příspěvekod mari » 25 kvě 2010, 21:25

Andrew píše:
Sidney píše:Takže čo ten singel, kedy bude niekde celý? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :?: :?: :?:

To by mě taky zajímalo. Projel jsem si, co má ČRo Regina v archivu za poslední tři dny, a narazil jsem jednou na Martinovo Let's Celebrate, ale LF ne... Bohužel se mi ani nepovedlo vygooglit, k čemu je vlastně ten hit týdne dobrý a kdy se to v tom rádiu řeší, co pak s vítězem a tak...

Asi ťa to ani neprekvapilo,ved sa to týka našeho blondatého :miro: ,a vtedy sa stáva všetko nejasné a záhadné...
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Desiate kolo

Příspěvekod adélka » 25 kvě 2010, 21:44

mari píše:
Andrew píše:
Sidney píše:Takže čo ten singel, kedy bude niekde celý? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :?: :?: :?:

To by mě taky zajímalo. Projel jsem si, co má ČRo Regina v archivu za poslední tři dny, a narazil jsem jednou na Martinovo Let's Celebrate, ale LF ne... Bohužel se mi ani nepovedlo vygooglit, k čemu je vlastně ten hit týdne dobrý a kdy se to v tom rádiu řeší, co pak s vítězem a tak...

Asi ťa to ani neprekvapilo,ved sa to týka našeho blondatého :miro: ,a vtedy sa stáva všetko nejasné a záhadné...


Já jsem taky šmajdila a podle mě ty novinky představují každý den večer v Nočním proudu: http://www.rozhlas.cz/regina/porady/_zprava/330287. Je možné se tam také zapojit do diskuse a zeptat se moderátorů. Jak jsme koukala do disukuse, už tam někdo psal něco na téma M. Konvičková, takže to bude skoro určitě ono. Zkusíš jim napsat, Andrew, nebo to mám udělat já? Já se znám s Milošem Skalkou, který je jedním z moderátorů.

Moderátoři: Martin Hrdinka (Po), Jakub Jakoubek (Út), Miloš Skalka (St), Ilja Kučera ml. (Čt), Jitka Benešová (Pá), Honza Beneš (So), Zdeněk Vrba (Ne)


Vysílací čas: Po - Ne 22.04 - 00.00 (P)


FOTOGALERIENoční proud - začínáme!
Autor: Sergej SekurovFotogalerie obsahuje:
9 obrázků■noční diskotéka - žádné žánrové limity
■výběr hudby vychází z osobnosti moderátora (DJ), ale i z jeho okamžité nálady a rozpoložení
■poměr hudby a slova - 80:20
■servis informací, hudební žebříčky, výročí, nová alba
■návraty do "časů vinylových desek", rozhovory z koncertů
■soutěže, živé telefonáty posluchačů

Chci se zeptat... - využijte diskusního fóra Nočního proudu
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron