Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Obecný pokec

Re: Obecný pokec

Příspěvekod ewilyn » 07 lis 2010, 23:20

mari píše:
Kaja píše:Aj ja jej mám po krk po tom LD. :roll:

A určite tam boli lepšie tanečnice (vrátane :miro: ),ktoré by si zaslúžili finále :mrgreen:


no niekde som citala, ze ak ju do tej poroty v CSS angazuju, tak budu musiet program natiahnut minimalne o hodinku, aby sa stihla vykecat :roll: . CSS je podla mna program primarne urceny pre mladeho divaka, tak porota by tam asi nemala byt geriatricka :roll:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Obecný pokec

Příspěvekod mari » 07 lis 2010, 23:35

ewilyn píše:
mari píše:
Kaja píše:Aj ja jej mám po krk po tom LD. :roll:

A určite tam boli lepšie tanečnice (vrátane :miro: ),ktoré by si zaslúžili finále :mrgreen:


no niekde som citala, ze ak ju do tej poroty v CSS angazuju, tak budu musiet program natiahnut minimalne o hodinku, aby sa stihla vykecat :roll: . CSS je podla mna program primarne urceny pre mladeho divaka, tak porota by tam asi nemala byt geriatricka :roll:

Určite by sa pokúšala zatieniť všetkých súťažiacich svojim humorom :mrgreen: , peknými nohami a nebodaj aj spevom :roll:
Len či by tá hodina nebola aj málo... :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Kaja » 07 lis 2010, 23:39

mari píše: Určite by sa pokúšala zatieniť všetkých súťažiacich svojim humorom :mrgreen: , peknými nohami a nebodaj aj spevom :roll:
Len či by tá hodina nebola aj málo... :lol:

Nestraš - ako súťažiaca mala priestor iba počas svojho vyhodnotenia. Za týchto okolností by spoľahlivo stihla otráviť všetkých divákov ešte počas prvého prenosu. :roll:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Bára » 07 lis 2010, 23:56

Já navrhuju porotu ve složení Máziková, Nora Mojsejová, Gott a Habera. To by byla teprve estráda :P . Možná se dočkáme i Ivetky Bartošový v roli moderátorky :shock: Když už estráda, tak pořádná. Stejně budou muset šokovat, na něco ty lidi několikrát v roce nalákat musí :roll:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Andrew » 07 lis 2010, 23:58

Bára píše:Já navrhuju porotu ve složení Máziková, Nora Mojsejová, Gott a Habera. To by byla teprve estráda :P . Možná se dočkáme i Ivetky Bartošový v roli moderátorky :shock: Když už estráda, tak pořádná. Stejně budou muset šokovat, na něco ty lidi několikrát v roce nalákat musí :roll:

Já bych obětoval Mázikovou za Dolly Buster. Ta si s Mojsejovou evidentně rozumí :D (ano, dívám se na pokleslé reality show) :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Kaja » 08 lis 2010, 00:02

Bára píše:Já navrhuju porotu ve složení Máziková, Nora Mojsejová, Gott a Habera. To by byla teprve estráda :P . Možná se dočkáme i Ivetky Bartošový v roli moderátorky :shock: Když už estráda, tak pořádná. Stejně budou muset šokovat, na něco ty lidi několikrát v roce nalákat musí :roll:

Že Teba ešte neobsadili v tej Markíze do nejakej vysokej funkcie! Koečne by boli v pluse. :lol: Ešte by im vyšlo aj súťažiacim po skončení programu zaplatiť liečenie u renomovaného psychiatra. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Bára » 08 lis 2010, 00:02

Andrew píše:
Bára píše:Já navrhuju porotu ve složení Máziková, Nora Mojsejová, Gott a Habera. To by byla teprve estráda :P . Možná se dočkáme i Ivetky Bartošový v roli moderátorky :shock: Když už estráda, tak pořádná. Stejně budou muset šokovat, na něco ty lidi několikrát v roce nalákat musí :roll:

Já bych obětoval Mázikovou za Dolly Buster. Ta si s Mojsejovou evidentně rozumí :D (ano, dívám se na pokleslé reality show) :D
Nemám nic proti, zapomněla jsem na pánskou část publika :P Dobrá volba, sice trochu přes čáru, ale proti gustu........ :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Bára » 08 lis 2010, 00:05

Kaja píše:
Bára píše:Já navrhuju porotu ve složení Máziková, Nora Mojsejová, Gott a Habera. To by byla teprve estráda :P . Možná se dočkáme i Ivetky Bartošový v roli moderátorky :shock: Když už estráda, tak pořádná. Stejně budou muset šokovat, na něco ty lidi několikrát v roce nalákat musí :roll:

Že Teba ešte neobsadili v tej Markíze do nejakej vysokej funkcie! Koečne by boli v pluse. :lol: Ešte by im vyšlo aj súťažiacim po skončení programu zaplatiť liečenie u renomovaného psychiatra. :D
Viď, vždyť já se taky cítím nedoceněná :lol: :lol: Ale mám takový pocit, že už mi ujel vlak :roll: Zůstanu holt u té mé přízemní obživy :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Obecný pokec

Příspěvekod mari » 08 lis 2010, 00:06

Andrew píše:
Bára píše:Já navrhuju porotu ve složení Máziková, Nora Mojsejová, Gott a Habera. To by byla teprve estráda :P . Možná se dočkáme i Ivetky Bartošový v roli moderátorky :shock: Když už estráda, tak pořádná. Stejně budou muset šokovat, na něco ty lidi několikrát v roce nalákat musí :roll:

Já bych obětoval Mázikovou za Dolly Buster. Ta si s Mojsejovou evidentně rozumí :D (ano, dívám se na pokleslé reality show) :D

Ak by dve spomínané dámy nemohli ,teraz bola v Bez servítky nejaká Mária ? ,ale že vôbec nie jednoduchá a tá by ich zhodnotila ľavou zadnou ....Všetko vedela ,na všetko mala cit a dispozície ...určite by tam zapasovala ...aj Pali by sa krčil v kúte :roll:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Franci » 08 lis 2010, 09:47

mari píše:Určite by sa pokúšala zatieniť všetkých súťažiacich svojim humorom :mrgreen: , peknými nohami a nebodaj aj spevom :roll:
Len či by tá hodina nebola aj málo... :lol:


To máš pravdu. Tak radšej tí humoristi ,čo sú v Talentmánií. Tí sa mi páčia. A čo ak Bude v porote aj Martin Chodúr?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Obecný pokec

Příspěvekod ewilyn » 08 lis 2010, 10:27

Franci píše:
mari píše:Určite by sa pokúšala zatieniť všetkých súťažiacich svojim humorom :mrgreen: , peknými nohami a nebodaj aj spevom :roll:
Len či by tá hodina nebola aj málo... :lol:


To máš pravdu. Tak radšej tí humoristi ,čo sú v Talentmánií. Tí sa mi páčia. A čo ak Bude v porote aj Martin Chodúr?


:lol: ..jaj Franci, teraz som sa zasmiala :lol: .....len aby tam fakt nakoniec nebola ta Bartosova :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Bára » 08 lis 2010, 10:36

Kdybych já si měla vybrat mezi Chodúrem a Bartošovou :shock: :?: :?: ....Moje volba je jasná......Ivetka :thumbup: Ať je alespoň legrace. A na konci každýho dílu bude Heja, heja a s tancem :!: Matrin už svůj prostor na opakování svých songů dostal v LD :roll:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Obecný pokec

Příspěvekod ewilyn » 08 lis 2010, 10:39

Bára píše:Kdybych já si měla vybrat mezi Chodúrem a Bartošovou :shock: :?: :?: ....Moje volba je jasná......Ivetka :thumbup: Ať je alespoň legrace. A na konci každýho dílu bude Heja, heja a s tancem :!: Matrin už svůj prostor na opakování svých songů dostal v LD :roll:


ved porota nespieva :) ...no som zvedava, koho zozenu- podla moznosti atraktivnu, celkom znamu a chcelo by to i vtipnu zenu - skoda, ze Bila sedi tera v porote Talentu, i ked je pravda, ze len chvali a rehoce sa ako koza ...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Obecný pokec

Příspěvekod ewilyn » 08 lis 2010, 10:41

ewilyn píše:
Bára píše:Kdybych já si měla vybrat mezi Chodúrem a Bartošovou :shock: :?: :?: ....Moje volba je jasná......Ivetka :thumbup: Ať je alespoň legrace. A na konci každýho dílu bude Heja, heja a s tancem :!: Matrin už svůj prostor na opakování svých songů dostal v LD :roll:


ved porota nespieva :) ...no som zvedava, koho zozenu- podla moznosti atraktivnu, celkom znamu a chcelo by to i vtipnu zenu - skoda, ze Bila sedi tera v porote Talentu, i ked je pravda, ze len chvali a rehoce sa ako koza ...


no a Dara si to u "lidrov" trhu pekne po.rala...vyskrtli ju zo Slavika a predpokladam, ze ani v Silvestri a inych podob proektoch pre nu miesto nebude :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Kveta » 08 lis 2010, 13:32

Veľmi som rozmyšľala koho by som navrhla tak ma napadla Sisa Sklovska alebo Katka Hasprova ,pozdávaju sa mi alebo o nich málo viem? :)
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron