Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Obecný pokec

Příspěvekod Majka » 05 bře 2010, 20:51

Leila píše:
kobitka píše:Nezhubne přírodní hubeňouři nehubnou pokud nejsou nemocní. Váha jim zůstává pořád na stejné čislici. Takže se nebojte.

No, tak ja sa obávam, že možno aj schudne, pretože tréningy sú dosť fyzicky náročné a pri jeho ovocno-zeleninovej strave bude nepomer medzi výdajom a príjmom energie :( :shock:


přesně to si myslím.. bude mít takovej výdej energie, že ty banány a ,,šalátek" mu ji moc nepřidají....kus masiska by potřeboval :lol:
Majka
 
Příspěvky: 54
Registrován: 27 úno 2010, 19:05
Bydliště: Brno - venkov

Příspěvekod ewilyn » 05 bře 2010, 21:25

Majka píše:
Leila píše:
kobitka píše:Nezhubne přírodní hubeňouři nehubnou pokud nejsou nemocní. Váha jim zůstává pořád na stejné čislici. Takže se nebojte.

No, tak ja sa obávam, že možno aj schudne, pretože tréningy sú dosť fyzicky náročné a pri jeho ovocno-zeleninovej strave bude nepomer medzi výdajom a príjmom energie :( :shock:


přesně to si myslím.. bude mít takovej výdej energie, že ty banány a ,,šalátek" mu ji moc nepřidají....kus masiska by potřeboval :lol:


i oriesky su dost energeticke :lol: ..okrem toho papa i zemiaky- a asi i hranolky, pecene a podobne a papa i syry a tak...o to , ze schudne sa nebojim- ono ani nie je uz moc z coho :lol:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Dafi » 05 bře 2010, 21:33

Majka píše:tak mě teď napadá - náš blonďáček by měl začít pořádně jíst nebo se nám během Let´s dance začne ztrácet. Přijde mi že po dobu superstar nám trošku přibral a zmužněl. ale jak tak čtu, že ta a ta herečka tancem zhubla tak mám o našeho Miríska trošku strach...


Tak ,tak jestli nezačne aspoň aspoň trochu ,,normálně "jíst tak tu svalovou hmotu nevím z čeho nabere,jenom z posilování určitě ne.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Leňa » 06 bře 2010, 00:28

Ahoj všem, netuším, jestli jdu s křížkem po funuse nebo novinkou, ale na jednom blogu jsem našla fotku Mira a Štumpfové přímo z tréninku- takže pro zájemce :wink:
http://e.imagehost.org/view/0589/ceskos ... ly_blog_cz
Leňa
 
Příspěvky: 12
Registrován: 05 úno 2010, 23:08

Příspěvekod 12345 » 06 bře 2010, 00:48

Leňa píše:Ahoj všem, netuším, jestli jdu s křížkem po funuse nebo novinkou, ale na jednom blogu jsem našla fotku Mira a Štumpfové přímo z tréninku- takže pro zájemce :wink:
http://e.imagehost.org/view/0589/ceskos ... ly_blog_cz


Díky moc, myslím, že to tu ještě nebylo, právě to čtu na druhém fóru :) Jinak koukám, že nám to tam skoro obsadili chruchru s paní Ivou :lol: 8)
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Luciinetska » 06 bře 2010, 00:53

12345 píše:Díky moc, myslím, že to tu ještě nebylo, právě to čtu na druhém fóru :) Jinak koukám, že nám to tam skoro obsadili chruchru s paní Ivou :lol: 8)


skvěle se doplnují :lol: :lol: je vidět, že jim Miro uplně volný není :D
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Příspěvekod 12345 » 06 bře 2010, 01:21

Luciinetska píše:skvěle se doplnují :lol: :lol: je vidět, že jim Miro uplně volný není :D


chruchru je tak na 99% Nostradamus, ale není Iva ta Iva, která sem tam do diskuse zaskočila už předtím a tvrdila, že fandí Martinovi? Nebo se pletu? V každém případě, co příspěvek, to více či méně nápadné rýpnutí do Mira a hlavně se mi líbí to její přesvědčení o vlastní intelektuální a lidské superioritě nad všemi ostatními diskutéry :roll: :D
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Příspěvekod Iva » 06 bře 2010, 05:27

Ahojky, ak máte strach o šmajdovské kilečká, nebojte....musím vás ukľudnit, ja mu dám svoje :) a s veľkou radostou aj 10 :))))
možno by sme obaja vyzerali trocha normálnejšie :)
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

...

Příspěvekod Sidney » 06 bře 2010, 15:48

Nebojte sa, neschudne. Ved on je varenu stravu aj do fast foodov chodi. Ked papa aj syry, pecene veci, tak len musi jest viac. Ved sam hovoril, ze chce pribrat, preto chodi aj do posilky. On nema uz z coho chudnut. Celkovo sa mi zda trosku pribratejsi od SS. Aspon pri tom vystupeni pre NOVU sa mi zdalo. Ale ved niektori z vas ho videli v reale. Takze asi viete lepsie posudit.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: ...

Příspěvekod ewilyn » 06 bře 2010, 17:25

Sidney píše:Nebojte sa, neschudne. Ved on je varenu stravu aj do fast foodov chodi. Ked papa aj syry, pecene veci, tak len musi jest viac. Ved sam hovoril, ze chce pribrat, preto chodi aj do posilky. On nema uz z coho chudnut. Celkovo sa mi zda trosku pribratejsi od SS. Aspon pri tom vystupeni pre NOVU sa mi zdalo. Ale ved niektori z vas ho videli v reale. Takze asi viete lepsie posudit.


Na moj vkus je " vychrtly" v reali este viac...a to mal na sebe niekolko vrstiev vcetne hrubeho saka :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Kotě » 06 bře 2010, 17:30

Někde tu je fotka z tréninku s tou taneční partnerkou. A tam mi přijde, že má větší hrudník... Možná je to tím trikem
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Kotě » 06 bře 2010, 17:32

Jo, je tady nahoře. Jo a nevím kdo tady psal že je blázen do Mirových rukou, tak se taky přidávám...
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod ewilyn » 06 bře 2010, 17:34

deppholl píše:Jo, je tady nahoře. Jo a nevím kdo tady psal že je blázen do Mirových rukou, tak se taky přidávám...


..ja som blazon do Mirovych ruk :oops: :oops: ...a este Ria- to bula hlavna " rukofetisistka" :oops:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

...

Příspěvekod Sidney » 07 bře 2010, 17:36

deppholl píše:Někde tu je fotka z tréninku s tou taneční partnerkou. A tam mi přijde, že má větší hrudník... Možná je to tím trikem


Ved aj mne sa to zdalo, tu fotku som videla. No sak uvidime v BA osobne a viaceri. Potom posudime.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Příspěvekod ikka » 09 bře 2010, 14:44

Jéééj, na markiza.sk sú také videjká z minulej série. Je tam aj Katka.. Pri niektorých som sa zasmiala :D a tak príjemne ma to navnadilo na tú súťaž..

http://www.markiza.sk/clanok/521808-tre ... e-za-sebou
ikka
 
Příspěvky: 247
Registrován: 19 úno 2010, 20:32

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron