Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Obecný pokec

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Jana » 26 úno 2011, 10:47

Pralinka je inteligentný, vzdelaný a na svoj vek vyzretý mladý muž. Rozprávala som sa s ním. :) :thumbup:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Paula » 26 úno 2011, 11:27

mne sa Pralinka javil byť taký pohoďák a je aj sympaťák :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Henrieta » 26 úno 2011, 22:29

Ja vám to verím, že Pralinka môže byť inteligentný a zábavný a milý, ale musíte uznať že nie je zrovna dvakrát nejak extra príťažlivý pre ženu, neide o to že nemá vlasy, poznám takých čo nemajú vlasy a sú veľmi sexy, ale celkovo z neho nič nejak neide, pripúšťam, že keby som sním bola niekde na opustenom ostrove, tak možno by som po čase sa bola schopná zamilovať do jeho povahy, inteligencie a šľachetnosti. Iste si aj on ako každý nájde svoj vhodný protipól, ja si ale myslím, že Stumpfová má na viac, je atraktívna, šikovná, pohybuje sa v lepšej spoločnosti, ale asi nevie ako na to. Možno jej chýba také sebavedomie v tejto oblasti. To je čiste môj názor.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Henrieta » 26 úno 2011, 22:40

Kaja píše:
Ivana píše:
Henrieta píše: Tak toto si ja môžem pustiť hocikedy a aj niekoľkokrát po sebe, nerobí mi to problém. Jediné čo si nemôžem pustiť, a to aj keby mi platili zato, je tá časť, kde má účes na Mozarta. Neviem ako sa mohol dať nahovoriť na niečo také príšerné. Moja dcéra keď to videla, povedala, že už vyzerá skoro ako Chodúr. Našťastie sa potom vrátil k pôvodným účesom.

Neuveríte, ale s tým účesom sa páčil aj tým, čo ho nemuseli :lol:

Aj mne sa páčil aj s tým účesom, bolo to iba neobvyklé, ale myslím, že mu pristalo aj to. Bol ako postavička z historických filmov :D


Rozumiem, že sa vám zdal s tým účesom zlatý a roztomilý, ale na mňa pôsobil desne asexuálne až bezpohlavne by som povedala, čo je teda u Mira dosť neobvyklé, lebo inak na mňa pôsobí úplne opačne. :oops: :D ( hanbím sa a kajám sa už dopredu).
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Henrieta » 15 čer 2011, 11:42

Na jeseň spúšťa Markíza piatu sériu Let´s Dance. Predpokladám, že Adamec tam bude spievať, aby si odrobil časť výhry :lol: a tancovať dajú Haricha, aby žubrienky hlasovali. Tancovať dávajú vždy zásadne takéto typy (Bezdeda, Konrád, Šmajda :D ) Len on je taký malý špunt, tak neviem ku komu by ho priradili. :lol: Však oni už niečo vymyslia, to sa nebojím. Len dúfam, že ho nebudú tak "spravodlivo" hodnotiť ako Mira, ale asi sú už poučený, aby im zas nezdrhol :lol:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Kaja » 15 čer 2011, 12:29

Henrieta píše:Na jeseň spúšťa Markíza piatu sériu Let´s Dance. Predpokladám, že Adamec tam bude spievať, aby si odrobil časť výhry :lol: a tancovať dajú Haricha, aby žubrienky hlasovali. Tancovať dávajú vždy zásadne takéto typy (Bezdeda, Konrád, Šmajda :D ) Len on je taký malý špunt, tak neviem ku komu by ho priradili. :lol: Však oni už niečo vymyslia, to sa nebojím. Len dúfam, že ho nebudú tak "spravodlivo" hodnotiť ako Mira, ale asi sú už poučený, aby im zas nezdrhol :lol:

No k Harichovi fakt ťažko zoženú tanečnicu. :-)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra


Předchozí

Zpět na Let's Dance

cron