Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Obecný pokec

Příspěvekod Kaja » 11 bře 2010, 13:45

Jarka píše:
Andrew píše:
Jarka píše:Dá se ten obrázek nějak uložit? ať se snažím jak chci, neumím :x

http://static.markiza.sk/a501/image/fil ... scutDj.jpg



Ty jsi zlatíčko!!! Máš u mě pusu!!! Teď na dálku a v Liberci opravdovou!!!


Andrew zvládne vždy všetko :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kaja » 11 bře 2010, 13:47

Leila píše:Na Mirkovi mi ani tak nevadia tie tanečné oblečky, ako to, že má opäť zhrnuté vlasy na jednu stranu Obrázek
Chlapčisko jedno blonďaté, strapaté si ešte ani pri fotení neodpustí ten svoj zlozvyk Obrázek


A mne sa to náhodou páči :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Paula » 11 bře 2010, 13:48

Majka píše:a to počkejte až začne tancovat a kroutit tou svou prdelkou...to se pak nechci vidět :oops:

oooch..diagnóza sa opäť zhorší :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Lenka » 11 bře 2010, 14:00

Ahojky.Náhodou mě se Miro děsně líbí v tom oblečku.Je to pro něho asi něco nového je zvyklej nosit ty svoje gatě proklatě nízko ale tak k téhle soutěži to prostě patří tak to tak berte.No škoda že nám nejde Markíza asi budu muset zajet každou neděli ke kamarádce :D No a ty vlasy se mi taky líběj.No prostě SEXY MIRO :D :D .No a Vašut tak to je taky kus:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Příspěvekod Dafi » 11 bře 2010, 14:05

fanusicka píše:
Majka píše:a to počkejte až začne tancovat a kroutit tou svou prdelkou...to se pak nechci vidět :oops:

oooch..diagnóza sa opäť zhorší :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

U mě už se teď zhoršila a to ještě ani nezačal tancovat a až uvidím tu jeho prdelku tak to rovnou skončím na lůžkovém oddělení. :shock: :oops: :lol:
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Příspěvekod Majka » 11 bře 2010, 14:15

Dafi píše:
fanusicka píše:
Majka píše:a to počkejte až začne tancovat a kroutit tou svou prdelkou...to se pak nechci vidět :oops:

oooch..diagnóza sa opäť zhorší :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

U mě už se teď zhoršila a to ještě ani nezačal tancovat a až uvidím tu jeho prdelku tak to rovnou skončím na lůžkovém oddělení. :shock: :oops: :lol:


já hlavně teď přemýšlím jak přesvědčím toho mýho chlapa doma, že se budem dívat každou nedělu na markízu...superstar v klidu ustál, ale toto bude už i na něho moc velká šmajdománie...
Majka
 
Příspěvky: 54
Registrován: 27 úno 2010, 19:05
Bydliště: Brno - venkov

Příspěvekod Kaja » 11 bře 2010, 14:30

Z Fanklubu:
Miro: "Do tanečních jsem nikdy nechodil...s Katarínou jsme už nacvičovali čaču, quickstep a nějaké ty základy waltzu...no, kdybyste mě viděli na parketu, zlatínka moje...(smích)...


však budeme vidieť :D :D :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kotě » 11 bře 2010, 14:58

Kaja píše:Z Fanklubu:
Miro: "Do tanečních jsem nikdy nechodil...s Katarínou jsme už nacvičovali čaču, quickstep a nějaké ty základy waltzu...no, kdybyste mě viděli na parketu, zlatínka moje...(smích)...


však budeme vidieť :D :D :D

Takže ten fanklub už asi přijal za vlastní, že??
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Příspěvekod Leňa » 11 bře 2010, 15:39

Oh... :oops: Moje šmajdománie prudce vzrostla, a to jsem tyhle oblečky vždycky z duše nenáviděla...Vypadá to, že k nim po dvaceti letech najdu vztah :lol: Každopádně hlavně že mu ty vlasy nějak neulízli nebo podobně nepomrvili, to bych byla schopná i s horečkou doletět do toho jejich studia...
Leňa
 
Příspěvky: 12
Registrován: 05 úno 2010, 23:08

Příspěvekod Jarka » 11 bře 2010, 15:40

Leňa píše:Oh... :oops: Moje šmajdománie prudce vzrostla, a to jsem tyhle oblečky vždycky z duše nenáviděla...Vypadá to, že k nim po dvaceti letech najdu vztah :lol: Každopádně hlavně že mu ty vlasy nějak neulízli nebo podobně nepomrvili, to bych byla schopná i s horečkou doletět do toho jejich studia...


Vlítly bychom tam dvě :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Příspěvekod Leila » 11 bře 2010, 16:12

Kaja píše:
Leila píše:Na Mirkovi mi ani tak nevadia tie tanečné oblečky, ako to, že má opäť zhrnuté vlasy na jednu stranu Obrázek
Chlapčisko jedno blonďaté, strapaté si ešte ani pri fotení neodpustí ten svoj zlozvyk Obrázek


A mne sa to náhodou páči :)

Ja nehovorím, že sa mi to nepáči, ale viac sa mi páči, keď má vlasy po oboch stranách!!! Obrázek
Ale čo je veľa, to je veľa, uznajte sami, ne? :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod debbie » 11 bře 2010, 16:57

A tohle už tu bylo?
http://tvnoviny.sk/showbiz/bulvar/miro- ... fovej.html

no nic nového
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Příspěvekod debbie » 11 bře 2010, 16:59

Dafi píše:
fanusicka píše:
Majka píše:a to počkejte až začne tancovat a kroutit tou svou prdelkou...to se pak nechci vidět :oops:

oooch..diagnóza sa opäť zhorší :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

U mě už se teď zhoršila a to ještě ani nezačal tancovat a až uvidím tu jeho prdelku tak to rovnou skončím na lůžkovém oddělení. :shock: :oops: :lol:


Rezervuj mi postýlku hned vedle.... nejspíš k tomu dojde a to jsem se podívala jen na foto..ach jo
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Příspěvekod Majka » 11 bře 2010, 17:55

debbie píše:
Dafi píše:
fanusicka píše:
Majka píše:a to počkejte až začne tancovat a kroutit tou svou prdelkou...to se pak nechci vidět :oops:

oooch..diagnóza sa opäť zhorší :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

U mě už se teď zhoršila a to ještě ani nezačal tancovat a až uvidím tu jeho prdelku tak to rovnou skončím na lůžkovém oddělení. :shock: :oops: :lol:


Rezervuj mi postýlku hned vedle.... nejspíš k tomu dojde a to jsem se podívala jen na foto..ach jo


to su zvědavá, co se mi po zhlídutí té fotky bude dnes v noci zdát..každopádně, kdybych se měla inspirovat svými sny o Mirovi a napsat funfuction, tak je to nepřístupný dětem do 18-let...kam by se hrabal ,,divoký sex"co popsala if na neofiku... :oops: :oops: :oops:
Majka
 
Příspěvky: 54
Registrován: 27 úno 2010, 19:05
Bydliště: Brno - venkov

Příspěvekod Franci » 11 bře 2010, 18:06

Mirko je na tej fotke zlatý! Obrázek Mne sa páči ,aj keď má tie vlásky na jednej strane, , on je krásny vždy, hlavne, keď sa díva priamo do kamery a nahodí ten nežnučký úsmev!Obrázek. Ach, tí bulváristi už musia vymýšľať! Ja by som im to otrieskala o hlavu. Takto sa navážať do utešeného, doborsrdečného rockového anjelika.Obrázek
Len neviem, či to vyhrá. :twisted: Zatiaľ v tých troch seriach vyhral vždy niekto z Ordinácie. Obrázek
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance