Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Obecný pokec

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Ivana » 07 lis 2010, 00:05

Bára píše:Hlavní rozdíl je v tom, že tady prakticky nehodnotí práci nohou. Buď jsou pamalý nebo rychlý, a tím to končí. U :miro: to byl nášlap sem, nášlap tam a ještě po něm chtěli ruce tanečníka :shock:. No na palici :roll: :D Kdyby to byl chtěl všechno stíhat, tak tam je ještě dneska na tom parketu smotanej do klubíčka :roll: Anetě dneska pochválili rumbu, ale mám pocit, že i Miro v rumbě odtancoval víc :roll: Jo a Mirův quickstep jsem si taky naordinovala - paráda :thumbup: . Mám takovej dojem, že v český Star dance bude takovej :miro: Jitka Čvančarová :wink: Tý taky dobře nakládají :evil:


Ja tam všetkých nepoznám, ale Hemala bol druhý Hryc , nechápem, že nevyletel. Prekvapilo ma, že vypadla Žilková, som myslela, že je u Vás dosť populárna. A :miro: by bol v týchto tancoch minimálne za hviezdu. Tiež som si to prehrala pre porovnanie.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Bára » 07 lis 2010, 00:16

Ivana píše:
Bára píše:Hlavní rozdíl je v tom, že tady prakticky nehodnotí práci nohou. Buď jsou pamalý nebo rychlý, a tím to končí. U :miro: to byl nášlap sem, nášlap tam a ještě po něm chtěli ruce tanečníka :shock:. No na palici :roll: :D Kdyby to byl chtěl všechno stíhat, tak tam je ještě dneska na tom parketu smotanej do klubíčka :roll: Anetě dneska pochválili rumbu, ale mám pocit, že i Miro v rumbě odtancoval víc :roll: Jo a Mirův quickstep jsem si taky naordinovala - paráda :thumbup: . Mám takovej dojem, že v český Star dance bude takovej :miro: Jitka Čvančarová :wink: Tý taky dobře nakládají :evil:


Ja tam všetkých nepoznám, ale Hemala bol druhý Hryc , nechápem, že nevyletel. Prekvapilo ma, že vypadla Žilková, som myslela, že je u Vás dosť populárna. A :miro: by bol v týchto tancoch minimálne za hviezdu. Tiež som si to prehrala pre porovnanie.
Já jsem jí dlouhý trvání nedávala, ale taky mě to překvapilo :roll: Bohužel jí i její dceru Agátu Hanychovou dost propírá bulvár a divák ČT a tohoto pořadu je dost konzervativní :evil: Hemala a Sajler jsou kapitola sama pro sebe, ale u nás se těmhle "medvídkům" tradičně daří :shock: Já se na to dívám ráda a beru to jako relax, nemám tam nikoho, komu bych vyloženě fandila :D Slovenská verze byly jiný nervy :D Tady při tom udělám ještě spoustu užitečný práce a nemám při tom srdce až v krku a tep 14O :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Kaja » 07 lis 2010, 00:55

Bára píše: Já jsem jí dlouhý trvání nedávala, ale taky mě to překvapilo :roll: Bohužel jí i její dceru Agátu Hanychovou dost propírá bulvár a divák ČT a tohoto pořadu je dost konzervativní :evil: Hemala a Sajler jsou kapitola sama pro sebe, ale u nás se těmhle "medvídkům" tradičně daří :shock: Já se na to dívám ráda a beru to jako relax, nemám tam nikoho, komu bych vyloženě fandila :D Slovenská verze byly jiný nervy :D Tady při tom udělám ještě spoustu užitečný práce a nemám při tom srdce až v krku a tep 14O :D

Bolo to náročné obdobie. :roll: :lol: Myslím, že som sa z toho nespamätala dodnes, tak som sa to ani neodvážila dnes pozerať. Tiež by som si spomenula ako hodnotili Mira a iba by som sa rozčúlila. Ale možno sa niekedy odhodlám pozrieť si napr. Langérovú.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Nikys » 07 lis 2010, 10:27

Musím s vámi souhlasit, včera jsem se taky koukala na star dance a po celou dobu jsem vzpomínala na Mira a taky porovnávala :D. Musím souhlasit s tím, že Miro si s quickstepem a rumbou poradil daleko lépe jak někteří soutěžící ve star dance. Podle mě hezky tancuje Pavel Kříž, Monika Absolonová a líbil se mi ještě tanec Anety Langerové. Jinak mi přijde, že tady je ta porota taková pohodovější. V té lets dance to Drexler s Chlopčíkem žrali více.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Bára » 07 lis 2010, 10:59

Nikys píše:Musím s vámi souhlasit, včera jsem se taky koukala na star dance a po celou dobu jsem vzpomínala na Mira a taky porovnávala :D. Musím souhlasit s tím, že Miro si s quickstepem a rumbou poradil daleko lépe jak někteří soutěžící ve star dance. Podle mě hezky tancuje Pavel Kříž, Monika Absolonová a líbil se mi ještě tanec Anety Langerové. Jinak mi přijde, že tady je ta porota taková pohodovější. V té lets dance to Drexler s Chlopčíkem žrali více.
Když to srovnám s tou slovenskou LD, tak je to všechno takový sterilní. Na jedný straně tam chybí vynikající tanečníci minulých let (Vilhelmová, Norisová) a ta "dřeva" nejsou letos ani vtipná :roll: Nejvíc mi tam ale chybí nějaký enfant terrible :D týhle soutěže, a to myslím jen v kladným slova smyslu :!: Někdo originální, odvážný, kdo by to trochu oživil a nedbal tolik na konvence. Asi jsme namlsaní z LD, protože :miro: a Máziková byli pro produkci pořadu opravdu skvostný úlovky. :thumbup: :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Obecný pokec

Příspěvekod ewilyn » 07 lis 2010, 11:07

Bára píše:
Nikys píše:Musím s vámi souhlasit, včera jsem se taky koukala na star dance a po celou dobu jsem vzpomínala na Mira a taky porovnávala :D. Musím souhlasit s tím, že Miro si s quickstepem a rumbou poradil daleko lépe jak někteří soutěžící ve star dance. Podle mě hezky tancuje Pavel Kříž, Monika Absolonová a líbil se mi ještě tanec Anety Langerové. Jinak mi přijde, že tady je ta porota taková pohodovější. V té lets dance to Drexler s Chlopčíkem žrali více.
Když to srovnám s tou slovenskou LD, tak je to všechno takový sterilní. Na jedný straně tam chybí vynikající tanečníci minulých let (Vilhelmová, Norisová) a ta "dřeva" nejsou letos ani vtipná :roll: Nejvíc mi tam ale chybí nějaký enfant terrible :D týhle soutěže, a to myslím jen v kladným slova smyslu :!: Někdo originální, odvážný, kdo by to trochu oživil a nedbal tolik na konvence. Asi jsme namlsaní z LD, protože :miro: a Máziková byli pro produkci pořadu opravdu skvostný úlovky. :thumbup: :D


no asi sa na to nabuduce mrknem...tak vsetci vieme, ako to v LD bolo "dramaturgicky vymyslene"- Miro mohol tancovat ako chcel, vzdy bol zvozeny, dali sa mu najnizsie znamky a cakalo sa na "naval SMS", aby ho vytiahli hore :roll:

niekde, snad v Sarme vraj pisali, ze Mazikova ma byt v porote novej CSS- udajne i s Gottom. Neverim tomu , nemyslim, ze by ani jeden z nich bol stastna volba..
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Nikys » 07 lis 2010, 11:58

ewilyn píše:niekde, snad v Sarme vraj pisali, ze Mazikova ma byt v porote novej CSS- udajne i s Gottom. Neverim tomu , nemyslim, ze by ani jeden z nich bol stastna volba..


No u Mazíkové bych tomu věřila, že by do toho šla, ale myslím že Kája určitě ne to by bylo pod jeho úroveň, i když kdo ví že? :lol:
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Franci » 07 lis 2010, 12:02

Eva Máziková v porote by sa mi páčila. Je taká vtipná a mne s apáčia vtipní porotcovia. V Talentmánií sú tí vaši humoristi Mister GS a sú fakt dobrý.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Obecný pokec

Příspěvekod ewilyn » 07 lis 2010, 12:08

Nikys píše:
ewilyn píše:niekde, snad v Sarme vraj pisali, ze Mazikova ma byt v porote novej CSS- udajne i s Gottom. Neverim tomu , nemyslim, ze by ani jeden z nich bol stastna volba..


No u Mazíkové bych tomu věřila, že by do toho šla, ale myslím že Kája určitě ne to by bylo pod jeho úroveň, i když kdo ví že? :lol:


presne tak, Gott toto nepotrebuje , on je prilis diplomat a podla mna, take prachy ako tam si dokaze zarobit za podstatne kratsi cas, ako bude musiet travit tam :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Franci » 07 lis 2010, 12:13

ewilyn píše:
Nikys píše:
ewilyn píše:niekde, snad v Sarme vraj pisali, ze Mazikova ma byt v porote novej CSS- udajne i s Gottom. Neverim tomu , nemyslim, ze by ani jeden z nich bol stastna volba..


No u Mazíkové bych tomu věřila, že by do toho šla, ale myslím že Kája určitě ne to by bylo pod jeho úroveň, i když kdo ví že? :lol:


presne tak, Gott toto nepotrebuje , on je prilis diplomat a podla mna, take prachy ako tam si dokaze zarobit za podstatne kratsi cas, ako bude musiet travit tam :)

Gott by tam nepasoval ani mne. nech je to ako v Talentmánií. Traja odobrníci a nejaký dobrý komik. Žial taký sú len u vás v Čechách.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Lenka » 07 lis 2010, 13:20

Také jsme včera koukala na SD moje favoritka je Monča ale myslím si že i Pavel Kříž celkem slušně tancuje.Na Mira jsme si okamžitě vzpomněla jak řádil po parketu.Chlopčík je tu nějaký hodný už mi to fakt přijde že byl na Mira silně vysazenej:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Kaja » 07 lis 2010, 16:49

Lenka píše:Také jsme včera koukala na SD moje favoritka je Monča ale myslím si že i Pavel Kříž celkem slušně tancuje.Na Mira jsme si okamžitě vzpomněla jak řádil po parketu.Chlopčík je tu nějaký hodný už mi to fakt přijde že byl na Mira silně vysazenej:-)

Myslím, že nebol On tam mal svoju hereckú rolu a tú hral - podľa pokynov réžie.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Obecný pokec

Příspěvekod mari » 07 lis 2010, 21:56

Franci píše:Eva Máziková v porote by sa mi páčila. Je taká vtipná a mne s apáčia vtipní porotcovia. V Talentmánií sú tí vaši humoristi Mister GS a sú fakt dobrý.

Podľa mňa je Máziková tak vtipná až je trápna .... :mrgreen: Bavila ma prvých pár kôl , potom si už bola moc istá sama sebou a mne šla na nervy ...A ako sa zachovala k :miro: ,ked odstúpil...že uvidí ,či sa s ním budú baviť ostatní a podľa toho sa zariadi... :mrgreen: Vtedy som si urobila o nej úsudok ....Stále iba omielala o koľko príde :miro: peňazí ....Ako by ani iné hodnoty neexistovali ...Ja ju určite do žiadnej poroty nechcem :mrgreen:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Obecný pokec

Příspěvekod Kaja » 07 lis 2010, 22:05

mari píše:
Franci píše:Eva Máziková v porote by sa mi páčila. Je taká vtipná a mne s apáčia vtipní porotcovia. V Talentmánií sú tí vaši humoristi Mister GS a sú fakt dobrý.

Podľa mňa je Máziková tak vtipná až je trápna .... :mrgreen: Bavila ma prvých pár kôl , potom si už bola moc istá sama sebou a mne šla na nervy ...A ako sa zachovala k :miro: ,ked odstúpil...že uvidí ,či sa s ním budú baviť ostatní a podľa toho sa zariadi... :mrgreen: Vtedy som si urobila o nej úsudok ....Stále iba omielala o koľko príde :miro: peňazí ....Ako by ani iné hodnoty neexistovali ...Ja ju určite do žiadnej poroty nechcem :mrgreen:

Aj ja jej mám po krk po tom LD. :roll:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Obecný pokec

Příspěvekod mari » 07 lis 2010, 22:18

Kaja píše:Aj ja jej mám po krk po tom LD. :roll:

A určite tam boli lepšie tanečnice (vrátane :miro: ),ktoré by si zaslúžili finále :mrgreen:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron