Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Obecný pokec

Příspěvekod Macyáš » 23 úno 2010, 18:43

deppholl a myslíš , že ho donutí si i vlasy nagelovat a učísnout ? Jojky, to by sem chtěla vidět. Naozaj.
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod Lilie » 23 úno 2010, 18:57

Macyáš píše:deppholl a myslíš , že ho donutí si i vlasy nagelovat a učísnout ? Jojky, to by sem chtěla vidět. Naozaj.


Jj, já taky :D Ale fakt mi to přijde, že má nějaký ušní mindrák.... :roll:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Macyáš » 23 úno 2010, 19:17

no lilie :P :P co jsou to za výrazy ? :D
Uvítala bych v tomhle směru trochu kreativity . Potenciál tam bezesporu je. Vzpomínám , jak někde prohlásil, že rád experimentuje s účesy, ale od dob superstar si tvoří jen jednu a tu samou vlasovou kreaci. Vzhledem ke své hezké tvářičce si může přece dovolit téměř vše.
Pak už se ovšem nabízí jedině tvé osobité vysvětlení.
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Příspěvekod Leila » 23 úno 2010, 20:05

deppholl píše:Tak já se taky těším, když říkáte... Na Mira jasně, bez problémů, ale ještě nikdy jsem nesledovala taneční soutěž, tanec mi nic neříká. A hlavně - ty chlapi se tam musí producírovat v těch směšných oblečcích!!! Na smoking nejsem a vůbec se mi k rockerovi nehodí, ale to co na ně navlékají při latině!!! OMG!! Oflitrovaný rocker, něco nezi cirkusákem a supermanem, to bude podívaná!!! Vidět ho pak v tom obyčejném černém tričku bude tak osvěžující!!! Musím si těch fotek udělat velkou zásobu!!! :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
V Novom Čase píšu, že Miro so svojou tanečníčkou budú zárukou "PARÁDNEJ SHOW" !!! Tak snáď mu tie cirkusácke kostýmy budú svedčať :shock: A aby sme neboli prekvapené, keď sa nám v tom bude páčiť ešte viac ako v čiernom tričku :P :P :P
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Paula » 23 úno 2010, 22:10

deppholl píše:Tak já se taky těším, když říkáte... Na Mira jasně, bez problémů, ale ještě nikdy jsem nesledovala taneční soutěž, tanec mi nic neříká. A hlavně - ty chlapi se tam musí producírovat v těch směšných oblečcích!!! Na smoking nejsem a vůbec se mi k rockerovi nehodí, ale to co na ně navlékají při latině!!! OMG!! Oflitrovaný rocker, něco nezi cirkusákem a supermanem, to bude podívaná!!! Vidět ho pak v tom obyčejném černém tričku bude tak osvěžující!!! Musím si těch fotek udělat velkou zásobu!!! :P

ja som pravidelná diváčka tanečných súťaží, - nenechala som si ujsť ani jeden diel všetkých troch sérií Lets Dance, Bailanda či Miliónového tanca, lebo od malička mám rada tanec. :P
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod mari » 23 úno 2010, 22:34

Akým štýlom prebiehali české STar Dance?Nebolo to také naslušno?Videla som iba málo...
Na markíze bol slušný tanec ,ale potom to bola sranda...
Len teraz to zoskupenie,čo sa tam chystá tancovať...no nič moc,ale možno prekvapia...
Adela bude moderovať,a kde som to ja čítala???,že so Skrúcaným.????.snád teda nie !!!!
Bude aj rubrika SEXI kostými našeho MIríska????
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod kobitka » 24 úno 2010, 10:33

Miro s ulízanými vlasy a ve smokingu? Achich ouvej moje srdíčko bude krvácet. Teď má asi pořád stejný účes, protože je to nejrychlejší řešení v tom presu co teď má. Prostě vstát a jít, ikdyž kdybychom to tak dělaly i my tak se nás lekne i klika od dveří.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Příspěvekod Kaja » 25 úno 2010, 00:43

deppholl píše:Tak já se taky těším, když říkáte... Na Mira jasně, bez problémů, ale ještě nikdy jsem nesledovala taneční soutěž, tanec mi nic neříká. A hlavně - ty chlapi se tam musí producírovat v těch směšných oblečcích!!! Na smoking nejsem a vůbec se mi k rockerovi nehodí, ale to co na ně navlékají při latině!!! OMG!! Oflitrovaný rocker, něco nezi cirkusákem a supermanem, to bude podívaná!!! Vidět ho pak v tom obyčejném černém tričku bude tak osvěžující!!! Musím si těch fotek udělat velkou zásobu!!! :P


No, myslím, že sa nasmejem na tom, do čoho nám ponavliekajú Mirka. Budete Vy vyťahovať čierne tričko z koša, ešte nám za ním smutno bude. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kaja » 25 úno 2010, 00:45

Macyáš píše:deppholl a myslíš , že ho donutí si i vlasy nagelovat a učísnout ? Jojky, to by sem chtěla vidět. Naozaj.


No, ja teda asi ani nie. Ja mám rada tie vlásky také aké sú :(
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Tanečnica

Příspěvekod Franci » 25 úno 2010, 12:04

To, že bude tanovať so Štumphovou má svoje výhody aj nevýhody. Nevýhodou je, že šanca na víťazstvo je menšia, než by Strapáčik mal inú parnerku. Katka už totiž titul ,,kráľovná tanečného parketu" nesie a má aj tú korunku(poznámka pre českých kamarátov: Víťazka vždy dostane na hlavu korunu), ale v prípade víťazstva by korunku mohla dať na hlavu Mirkovi. Iste by krásne vynikala v tých zlatých vláskoch 8)
Výhodou je, že Katka je naozaj vynikajúca a keď sa jej podarilo urobiť tanečníka z Mokrého, s Mirkom jej to pôjde raz dva :P
A som zvedavá, ako ho oblečú a učešú. Viete si ho predstaviť s klobúčikom na hlave? :wink:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod Kaja » 25 úno 2010, 16:59

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Leila » 25 úno 2010, 17:27

Kaja píše:Takže párov bude až 11
http://www.topky.sk/cl/15/680058/Necaka ... mkovicova-

To je dobrá správa - aspoň náš blonďavý "Jura" bude o týždeň dlhšie v telke! :D :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Ahojte

Příspěvekod Franci » 26 úno 2010, 13:55

Kto tam bude ešte tancovať? Viem, že tam bue Šimkovicová, náš Mirko, Nelka, Máziková, Hryc, Skrúcaný a Krainová. :lol:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Ahojte

Příspěvekod Paula » 26 úno 2010, 14:13

Franci píše:Kto tam bude ešte tancovať? Viem, že tam bue Šimkovicová, náš Mirko, Nelka, Máziková, Hryc, Skrúcaný a Krainová. :lol:
Vašut, Podzámská a ešte 2-3 na ktorých mená si nemôžem spomenúť :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Ahojte

Příspěvekod Franci » 26 úno 2010, 14:50

fanusicka píše:
Franci píše:Kto tam bude ešte tancovať? Viem, že tam bue Šimkovicová, náš Mirko, Nelka, Máziková, Hryc, Skrúcaný a Krainová. :lol:
Vašut, Podzámská a ešte 2-3 na ktorých mená si nemôžem spomenúť :wink:


A ktorý Vašut? Marek alebo Ján? Zatiaľ to vypadá tak , že zo celebrít tam budú Nela a Mirko najmladší.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron