Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Deviate kolo

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Leila » 20 kvě 2010, 19:51

fanusicka píše:http://www.aktuality.sk/clanok/163856/smajda-a-stumfova-z-priatelstva-nenavist/

Keď sa vzťah zvrtol len o 180 stupňov tak je tam ešte nádej :P Horšie by bolo o 360 :!:
:lol: :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Bára » 20 kvě 2010, 20:11

Já se s odstupem času po té neděli opravdu začínám přiklánět k názoru, že to celé bylo opravdu dokonalé sehrané divadlo. Jestli mu navíc ještě umožní prezentaci singlu, tak je to jasné. Taky může být pravda, že to byl vteřinovrj úlet, ale zase mně to na Mira moc nesedí. Pokud mu i v tomto případě dovolí tu prezentaci a myslím, že až ve finále, aby to lidi prodýchali, tak má pro jejich sledovanost mimořádnej význam( čož asi má ) a odpustí mu téměř všechno. Myslím, že tam šel s tím, že vydrží tři, čtyři kola a pak si pojede své. Bohužel se ukázalo, že je to pro Markízu hodně lukrativní artikl a bylo potřeba to nějak ukončit. Pro naše duševní zdraví to teda nic dobrýho nebylo, klidně si mohl zabandážovat třeba kotník :lol: :lol: Ale takhle to zase zvedlo lidi ze židlí. Bohužel tady platí, že i negativní reklama, je reklama.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Deviate kolo

Příspěvekod fili » 20 kvě 2010, 20:30

Nemůžu si pomoct, ale mně je nesympatická i ta Nela..... :roll: Možná se pletu, ale na mě dělá dojem takové té přecitlivělé pipinky, s nulovým smyslem pro humor, ale ve škole byla určitě vzorná žačka :lol: Upjatá sucharka - podle mě :D[/quote]

...naprostý souhlas!!!...teď se dívám na slovenskou Ordinačku a ani jako hérečka nemastná neslaná...ale s M.CH. by byli pěkný páreček :lol:
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Kaja » 20 kvě 2010, 21:18

fili píše:Nemůžu si pomoct, ale mně je nesympatická i ta Nela..... :roll: Možná se pletu, ale na mě dělá dojem takové té přecitlivělé pipinky, s nulovým smyslem pro humor, ale ve škole byla určitě vzorná žačka :lol: Upjatá sucharka - podle mě :D


...naprostý souhlas!!!...teď se dívám na slovenskou Ordinačku a ani jako hérečka nemastná neslaná...ale s M.CH. by byli pěkný páreček :lol:[/quote]
Ona je stále taká nemastná - neslaná - vo všetkom čo robí. A taká bola aj odozva na Mirove vyčíňanie. Ja myslím, že k Chodúrovi sa perfektne hodí. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Deviate kolo

Příspěvekod mari » 20 kvě 2010, 21:29

Kaja píše:Ona je stále taká nemastná - neslaná - vo všetkom čo robí. A taká bola aj odozva na Mirove vyčíňanie. Ja myslím, že k Chodúrovi sa perfektne hodí. :lol:

To ja som mala o nej iné predstavy,a zrazu som pochopila,že som ju videla v úplne inom svetle ako teraz.Je to chladnokrvná baba bez emocií ,šup ju s Chodúrom do jedného vreca...Katarína sa odula a bola urazená ,lebo jej nebolo všetko jedno aj si poplakala,lebo nie je bezcitná....
Alebo sú všetci tak dobrí herci a hrajú túto komédiu skvele ??? :shock:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Misuna » 20 kvě 2010, 23:39

Bára píše:Já se s odstupem času po té neděli opravdu začínám přiklánět k názoru, že to celé bylo opravdu dokonalé sehrané divadlo. Jestli mu navíc ještě umožní prezentaci singlu, tak je to jasné. Taky může být pravda, že to byl vteřinovrj úlet, ale zase mně to na Mira moc nesedí. Pokud mu i v tomto případě dovolí tu prezentaci a myslím, že až ve finále, aby to lidi prodýchali, tak má pro jejich sledovanost mimořádnej význam( čož asi má ) a odpustí mu téměř všechno. Myslím, že tam šel s tím, že vydrží tři, čtyři kola a pak si pojede své. Bohužel se ukázalo, že je to pro Markízu hodně lukrativní artikl a bylo potřeba to nějak ukončit. Pro naše duševní zdraví to teda nic dobrýho nebylo, klidně si mohl zabandážovat třeba kotník :lol: :lol: Ale takhle to zase zvedlo lidi ze židlí. Bohužel tady platí, že i negativní reklama, je reklama.


Tomu já nevěřím, Miro by nebyl schopný hrát falešnou hru, takhle to cítím. Je to emotivní kluk se smyslem pro spravedlnost a udělal věc, kterou považoval za správnou, jenže se jeho čin obrátil úplně proti němu. Navíc po přečtení článku v Životě to vypadá, že prezentace singlu byla Markízou skutečně plánovaná a že si to Miro svým odstoupením asi pokazil :(
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Kaja » 20 kvě 2010, 23:53

Misuna píše:
Bára píše:Já se s odstupem času po té neděli opravdu začínám přiklánět k názoru, že to celé bylo opravdu dokonalé sehrané divadlo. Jestli mu navíc ještě umožní prezentaci singlu, tak je to jasné. Taky může být pravda, že to byl vteřinovrj úlet, ale zase mně to na Mira moc nesedí. Pokud mu i v tomto případě dovolí tu prezentaci a myslím, že až ve finále, aby to lidi prodýchali, tak má pro jejich sledovanost mimořádnej význam( čož asi má ) a odpustí mu téměř všechno. Myslím, že tam šel s tím, že vydrží tři, čtyři kola a pak si pojede své. Bohužel se ukázalo, že je to pro Markízu hodně lukrativní artikl a bylo potřeba to nějak ukončit. Pro naše duševní zdraví to teda nic dobrýho nebylo, klidně si mohl zabandážovat třeba kotník :lol: :lol: Ale takhle to zase zvedlo lidi ze židlí. Bohužel tady platí, že i negativní reklama, je reklama.


Tomu já nevěřím, Miro by nebyl schopný hrát falešnou hru, takhle to cítím. Je to emotivní kluk se smyslem pro spravedlnost a udělal věc, kterou považoval za správnou, jenže se jeho čin obrátil úplně proti němu. Navíc po přečtení článku v Životě to vypadá, že prezentace singlu byla Markízou skutečně plánovaná a že si to Miro svým odstoupením asi pokazil :(

Radšej si počkáme ako by to malo vypáliť zle. V čakaní sme už zbehlí. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Deviate kolo

Příspěvekod ewilyn » 21 kvě 2010, 06:06

Misuna píše:Tomu já nevěřím, Miro by nebyl schopný hrát falešnou hru, takhle to cítím. Je to emotivní kluk se smyslem pro spravedlnost a udělal věc, kterou považoval za správnou, jenže se jeho čin obrátil úplně proti němu. Navíc po přečtení článku v Životě to vypadá, že prezentace singlu byla Markízou skutečně plánovaná a že si to Miro svým odstoupením asi pokazil :(


Ja by som teraz pri vsetkej tej negativnej publicite a pri tych spekulaciach bola nakoniec radsej, keby tam ten singel neprezentoval, ale pockal napr. na STV..ti budu radu :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Deviate kolo

Příspěvekod ewilyn » 21 kvě 2010, 06:12

A tu uz zas spekuluju o moznych dovodoch odstupenia: :roll:

http://www.topky.sk/cl/15/730749/Tajoms ... autonehodu
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Lenka » 21 kvě 2010, 06:19

ewilyn píše:A tu uz zas spekuluju o moznych dovodoch odstupenia: :roll:

http://www.topky.sk/cl/15/730749/Tajoms ... autonehodu

Já jsem to hodila do vedlejšího chlívečku.Vždyť seděla v hledišti tak nevím jak na to přišli.
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Deviate kolo

Příspěvekod debbie » 21 kvě 2010, 08:52

jana1 píše:S touto situaciou sa mi spaja pesnička od Košickej skupiny clear http://www.youtube.com/watch?v=HPbQWMx2LBc


Jani díky za odkaz na tuhle písničku. Moc se mi to líbí. Vůbec jsem ji neznala a zalíbilo se mi to na první poslech. I ta Rozprávka je super. Hodila jsem si to na MP3 a ráda si je poslechnu. Košice jsou , jak se zdá, rodištěm talentů .. :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Paula » 21 kvě 2010, 13:09

krátky článok z časopisu Markíza

http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/markiza/#markiza.JPG
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Leila » 21 kvě 2010, 13:31

fanusicka píše:krátky článok z časopisu Markíza

http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/markiza/#markiza.JPG

Díky za článok, som zvedavá, či v nedeľu bude sedieť medzi ostatnými vypadnutými, čo sa o tom bude rozprávať ... proste som zvedavá 8)
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Deviate kolo

Příspěvekod 12345 » 21 kvě 2010, 13:32

Leila píše:
fanusicka píše:krátky článok z časopisu Markíza

http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/markiza/#markiza.JPG

Díky za článok, som zvedavá, či v nedeľu bude sedieť medzi ostatnými vypadnutými, čo sa o tom bude rozprávať ... proste som zvedavá 8)


Něco mi říká, že markíza má i tak sledovanost zaručenou 8)
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Paula » 21 kvě 2010, 14:22

Leila píše:
fanusicka píše:krátky článok z časopisu Markíza

http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/markiza/#markiza.JPG

Díky za článok, som zvedavá, či v nedeľu bude sedieť medzi ostatnými vypadnutými, čo sa o tom bude rozprávať ... proste som zvedavá 8)

zvedaví sme asi všetci :wink: určite bude sedieť medzi vypadnutými, aj Katka príde a snáď ho nebude zabíjať pohľadom :)
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron