Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Deviate kolo

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Paula » 21 kvě 2010, 14:22

12345 píše:Něco mi říká, že markíza má i tak sledovanost zaručenou 8)

tomu ver :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Leila » 21 kvě 2010, 15:36

fanusicka píše:
12345 píše:Něco mi říká, že markíza má i tak sledovanost zaručenou 8)

tomu ver :D

Po tomto "incidente" určite oveľa vyššiu ! :) Možno si bude každý myslieť, že odstúpi aj Máziková :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Sidney » 21 kvě 2010, 15:43

Lenka píše:
ewilyn píše:A tu uz zas spekuluju o moznych dovodoch odstupenia: :roll:

http://www.topky.sk/cl/15/730749/Tajoms ... autonehodu

Já jsem to hodila do vedlejšího chlívečku.Vždyť seděla v hledišti tak nevím jak na to přišli.


Toto prevzal uz aj Blesk, vraj to bola len lahka nehoda. Ktovie, kedy sa on s mamou stretol. Cele to uz je cudne, cely vecer bol v pohode a zrazu jak spraskany pes. :? Taky on nikdy nebol. NC sa zrazu akoby snazil ospravedlnit to odstupenie a maju pre to pochopenie... Su trapni....
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Misuna » 21 kvě 2010, 17:33

Sidney píše:
Lenka píše:
ewilyn píše:A tu uz zas spekuluju o moznych dovodoch odstupenia: :roll:

http://www.topky.sk/cl/15/730749/Tajoms ... autonehodu

Já jsem to hodila do vedlejšího chlívečku.Vždyť seděla v hledišti tak nevím jak na to přišli.


Toto prevzal uz aj Blesk, vraj to bola len lahka nehoda. Ktovie, kedy sa on s mamou stretol. Cele to uz je cudne, cely vecer bol v pohode a zrazu jak spraskany pes. :? Taky on nikdy nebol. NC sa zrazu akoby snazil ospravedlnit to odstupenie a maju pre to pochopenie... Su trapni....


Asi to bude pravda. Mrkla jsem na ten článek podruhý a přísahala bych, že změnili konec! Předtím psali, že jim nezvedá telefon ani nereaguje na SMS. Teď tam píšou, že se s ním spojili a řekl jim :"Mamina je OK.Ďakujem." Ten druhej bulvár si asi hodně věcí vymyslel, i to, že byla jeho maminka v hledišti. Je opravdu dost možný, že byl ten večer ovlivněný touto událostí, ale pak je i pochopitelný jeho skratovité chování. :!:
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Sidney » 21 kvě 2010, 19:32

Toto prevzal uz aj Blesk, vraj to bola len lahka nehoda. Ktovie, kedy sa on s mamou stretol. Cele to uz je cudne, cely vecer bol v pohode a zrazu jak spraskany pes. :? Taky on nikdy nebol. NC sa zrazu akoby snazil ospravedlnit to odstupenie a maju pre to pochopenie... Su trapni....[/quote]

Asi to bude pravda. Mrkla jsem na ten článek podruhý a přísahala bych, že změnili konec! Předtím psali, že jim nezvedá telefon ani nereaguje na SMS. Teď tam píšou, že se s ním spojili a řekl jim :"Mamina je OK.Ďakujem." Ten druhej bulvár si asi hodně věcí vymyslel, i to, že byla jeho maminka v hledišti. Je opravdu dost možný, že byl ten večer ovlivněný touto událostí, ale pak je i pochopitelný jeho skratovité chování. :!:[/quote]

Ale v takom pripade jeho mama nemohla sediet v hladisku, ved aj ked je lahsia nehoda, volaju sa policajti a podobne... Tak Pluska klamala, alebo, zeby to jeho mama stihla? :?: :?: :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Kaja » 21 kvě 2010, 20:32

Sidney píše:Toto prevzal uz aj Blesk, vraj to bola len lahka nehoda. Ktovie, kedy sa on s mamou stretol. Cele to uz je cudne, cely vecer bol v pohode a zrazu jak spraskany pes. :? Taky on nikdy nebol. NC sa zrazu akoby snazil ospravedlnit to odstupenie a maju pre to pochopenie... Su trapni....


Asi to bude pravda. Mrkla jsem na ten článek podruhý a přísahala bych, že změnili konec! Předtím psali, že jim nezvedá telefon ani nereaguje na SMS. Teď tam píšou, že se s ním spojili a řekl jim :"Mamina je OK.Ďakujem." Ten druhej bulvár si asi hodně věcí vymyslel, i to, že byla jeho maminka v hledišti. Je opravdu dost možný, že byl ten večer ovlivněný touto událostí, ale pak je i pochopitelný jeho skratovité chování. :!:[/quote]

Ale v takom pripade jeho mama nemohla sediet v hladisku, ved aj ked je lahsia nehoda, volaju sa policajti a podobne... Tak Pluska klamala, alebo, zeby to jeho mama stihla? :?: :?: :?:[/quote]
Tak mohla to stihnúť, veď ktovie kedy odcvhádzala z Košíc. :?:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Kaja » 21 kvě 2010, 20:39

Ešte letmé spomienky na posledné kolo:

http://www.sietovka.sk/?p=1281
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Paula » 21 kvě 2010, 22:26

Sidney píše:Ale v takom pripade jeho mama nemohla sediet v hladisku, ved aj ked je lahsia nehoda, volaju sa policajti a podobne... Tak Pluska klamala, alebo, zeby to jeho mama stihla? :?: :?: :?:

určite nešla nadoraz, takže v pohode to mohla stihnúť :wink: a ak nie, tak pri najhoršom nestihla začiatok a zvyšok si pozrela :)
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Paula » 21 kvě 2010, 23:20

ak sa niekto plánuje v nedeľu pozerať na LD, tak sa budú tancovať nasledovné tance:

http://letsdance.markiza.sk/clanok//den ... tance.html
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

toAndrew,Kote,ewilyn,12345,Mag,Macyas,Rous,Mari,Luciin..,G&L

Příspěvekod Iva » 22 kvě 2010, 04:02

AHOJTE VSETCI.
Zdravim vas po naozaj velmi dlhej dobe. Zamrzla som len pri tejto jednej jedinej teme, skoncila som teraz :) a zacala pred siestimi hodinami :) kua :)
Precitala som si (17 stran) ako ste prezivali minulu nedelu a vsetko mi to v pamati ozilo...v akom udive k Mirkovi som bola aj ja sama :)

U mna ma chalan recht....ma odvahu, kuraz a pri tom vsetkom je to citlivy a rozumny clovek. Nestratil u mna ani stipku obdivu, prave naopak.
PEKNE IM TO TAM ZAVARIL! HA-HA cuduj sa svete ako si to len ten fagan mohol dovolit !? :)

No u mna opat cislo 1, hoci som sa teraz par tyzdnov venovala Alter Bridge, to tiez vdaka Mirovi :) opat musim konstatovat,
ze ma Miro vzdy niecim vtiahne spat do svojich pazurov. Bola som uz znechutena celou LD a komerciou a teraz to konecne pomaly ale isto odchadza a ja sa opat tesim na jeho farebny hlas, ktory z duse milujem a znova pocuvam Last Forever a i. dokolecka
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: toAndrew,Kote,ewilyn,12345,Mag,Macyas,Rous,Mari,Luciin..

Příspěvekod Kaja » 22 kvě 2010, 14:19

Iva píše:AHOJTE VSETCI.
Zdravim vas po naozaj velmi dlhej dobe. Zamrzla som len pri tejto jednej jedinej teme, skoncila som teraz :) a zacala pred siestimi hodinami :) kua :)
Precitala som si (17 stran) ako ste prezivali minulu nedelu a vsetko mi to v pamati ozilo...v akom udive k Mirkovi som bola aj ja sama :)

U mna ma chalan recht....ma odvahu, kuraz a pri tom vsetkom je to citlivy a rozumny clovek. Nestratil u mna ani stipku obdivu, prave naopak.
PEKNE IM TO TAM ZAVARIL! HA-HA cuduj sa svete ako si to len ten fagan mohol dovolit !? :)

No u mna opat cislo 1, hoci som sa teraz par tyzdnov venovala Alter Bridge, to tiez vdaka Mirovi :) opat musim konstatovat,
ze ma Miro vzdy niecim vtiahne spat do svojich pazurov. Bola som uz znechutena celou LD a komerciou a teraz to konecne pomaly ale isto odchadza a ja sa opat tesim na jeho farebny hlas, ktory z duse milujem a znova pocuvam Last Forever a i. dokolecka

Ahoj, Iva, radi o Tebe zase počujeme :-)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Franci » 22 kvě 2010, 14:55

Aký je rozdiel medzi Tangom a Tangom angertíno?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: toAndrew,Kote,ewilyn,12345,Mag,Macyas,Rous,Mari,Luciin..

Příspěvekod Míla » 22 kvě 2010, 15:35

Kaja píše:
Iva píše:AHOJTE VSETCI.
Zdravim vas po naozaj velmi dlhej dobe. Zamrzla som len pri tejto jednej jedinej teme, skoncila som teraz :) a zacala pred siestimi hodinami :) kua :)
Precitala som si (17 stran) ako ste prezivali minulu nedelu a vsetko mi to v pamati ozilo...v akom udive k Mirkovi som bola aj ja sama :)

U mna ma chalan recht....ma odvahu, kuraz a pri tom vsetkom je to citlivy a rozumny clovek. Nestratil u mna ani stipku obdivu, prave naopak.
PEKNE IM TO TAM ZAVARIL! HA-HA cuduj sa svete ako si to len ten fagan mohol dovolit !? :)

No u mna opat cislo 1, hoci som sa teraz par tyzdnov venovala Alter Bridge, to tiez vdaka Mirovi :) opat musim konstatovat,
ze ma Miro vzdy niecim vtiahne spat do svojich pazurov. Bola som uz znechutena celou LD a komerciou a teraz to konecne pomaly ale isto odchadza a ja sa opat tesim na jeho farebny hlas, ktory z duse milujem a znova pocuvam Last Forever a i. dokolecka

Ahoj, Iva, radi o Tebe zase počujeme :-)

:arrow: :thumbup: taky tě tady zase vítám. :thumbup: MÍLA :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: toAndrew,Kote,ewilyn,12345,Mag,Macyas,Rous,Mari,Luciin..

Příspěvekod 12345 » 22 kvě 2010, 15:43

Iva píše:AHOJTE VSETCI.
Zdravim vas po naozaj velmi dlhej dobe. Zamrzla som len pri tejto jednej jedinej teme, skoncila som teraz :) a zacala pred siestimi hodinami :) kua :)
Precitala som si (17 stran) ako ste prezivali minulu nedelu a vsetko mi to v pamati ozilo...v akom udive k Mirkovi som bola aj ja sama :)

U mna ma chalan recht....ma odvahu, kuraz a pri tom vsetkom je to citlivy a rozumny clovek. Nestratil u mna ani stipku obdivu, prave naopak.
PEKNE IM TO TAM ZAVARIL! HA-HA cuduj sa svete ako si to len ten fagan mohol dovolit !? :)

No u mna opat cislo 1, hoci som sa teraz par tyzdnov venovala Alter Bridge, to tiez vdaka Mirovi :) opat musim konstatovat,
ze ma Miro vzdy niecim vtiahne spat do svojich pazurov. Bola som uz znechutena celou LD a komerciou a teraz to konecne pomaly ale isto odchadza a ja sa opat tesim na jeho farebny hlas, ktory z duse milujem a znova pocuvam Last Forever a i. dokolecka


Ahoj, Iva! Je moc fajn, že jsi se ozvala :wink: :thumbup:
Já to tu taky skoro nestíhám číst a to sem chodím denně, prokousat se celým LD je nadlidský úkol :D 8)
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Paula » 22 kvě 2010, 15:45

http://letsdance.markiza.sk/clanok//den ... nosom.html

na sekundu sa tam objaví Chodúr s mobilom :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron