Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Deviate kolo

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Kaja » 15 kvě 2010, 23:07

mari píše:
Bára píše:Porota bude pořád hodnotit a bude se sčítat s diváckými hlasy. Jen vypadne pár, který na tom bude nejhůře v součtu a při shodě ten pár, který je na tom nejhůře u diváků. Vloni vypadla Banášová v poslední trojce a měla nejvíce od poroty. Teď záleží na divácích. Posledně na tom byla asi blbě Šimkovičová, protože byla v rozstřelu a u poroty snad nad Mirem. U těchhle párů se vůbec neví, jak jsou na tom u diváků, protože byly pořád od poroty na prvním nebo druhém místě. To jen my máme ten adrenalin dávkovanej od druhého kola :roll: Zase my jsme vytrénovaní ze Superstar :roll: :roll:

Aha,tak ja som myslela,že už rozhodujú iba diváci...Ako v SS ...

Nie, takže ak sa diváci zase uspokoja, že minule hladko postúpili, tak vypadnú. Potrebujú hlasy, lebo budú u poroty poslední ako vždy. :roll:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Paula » 15 kvě 2010, 23:12

Sidney píše:A ešte, kto bude tých káčerov spievat? Martin? Ak áno, tak v podstate pohoda, to bude úplne iná pesnička, on si to prerobí po svojom. :lol:
Choreografia a výber skladieb je podľa mňa na Kataríne, prípadne im ešte niekto pomáha, ako napríklad teraz Mário pri salse. Miro sa v tých tancoch vôbec nevyzná. Tú Annie vybral, lebo Katka už nevedela, že čo... Ale možno, že na káčerov bude úžasná choreografia. Len sa mi zdá, že Katka to niekedy preháňa, menej je niekedy viac... Miro sa do toho rozumie jak hus do piva. :roll: :roll: :roll:

Neboj Sidney, tá pesnička sa k tomu tancu hodí. Bude to hravé a zábavné a to môže zabrať na smskujúcich divákov :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Paula » 15 kvě 2010, 23:15

Kaja píše:
mari píše:Aha,tak ja som myslela,že už rozhodujú iba diváci...Ako v SS ...

Nie, takže ak sa diváci zase uspokoja, že minule hladko postúpili, tak vypadnú. Potrebujú hlasy, lebo budú u poroty poslední ako vždy. :roll:

ja som si tiež myslela, že teraz už je to len na ľuďoch :? do p.dele aj s porotou :cry:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Deviate kolo

Příspěvekod gemini » 16 kvě 2010, 00:47

Kaja píše:Nie, takže ak sa diváci zase uspokoja, že minule hladko postúpili, tak vypadnú. Potrebujú hlasy, lebo budú u poroty poslední ako vždy. :roll:

Já jsem z poroty čím dál zmatenější. Dnes jsem viděla reprízu 8. kola (dokonce na velké obrazovce), ale hodnocení jsem nechápala. Nelu a Patricii porota strhá, ale nakonec jim dá dobré známky. To by mi neměli dělat, když tomu houby rozumím.
Ale jinak jsem se velmi pobavila. Máziková byla nepřekonatelná, blonďatý waltz nejromantičtější a salsa bláznivá.

Těším se na neděli. Sice by už tolik nevadilo, kdyby Miro vypadl, ale pak by mi chyběly ty jejich videa. Vždyť nebýt LD, tak o něm ani nic nevíme.
gemini
 

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Kaja » 16 kvě 2010, 09:22

fanusicka píše:
Kaja píše:
mari píše:Aha,tak ja som myslela,že už rozhodujú iba diváci...Ako v SS ...

Nie, takže ak sa diváci zase uspokoja, že minule hladko postúpili, tak vypadnú. Potrebujú hlasy, lebo budú u poroty poslední ako vždy. :roll:

ja som si tiež myslela, že teraz už je to len na ľuďoch :? do p.dele aj s porotou :cry:

Obávam sa, že to časť divákov tak pochopí - a už ani rozstrel nie je.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Deviate kolo

Příspěvekod ewilyn » 16 kvě 2010, 09:53

Kaja píše:...a už ani rozstrel nie je.


..aspon to :) ....ja myslim, ze dnes to bude mat nahnute Simkovicova , ale...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Sidney » 16 kvě 2010, 10:32

ewilyn píše:
Kaja píše:...a už ani rozstrel nie je.


..aspon to :) ....ja myslim, ze dnes to bude mat nahnute Simkovicova , ale...


Simkovicova moze byt u ludi na tom najhorsie, ale bolo by dobre, keby blondata dvojica skoncila tretia u poroty, lenze to by nemohli tak vysoko hodnotit Mazikovu, pripadne by museli predbehnut Simkovicovu. Minule bol medzi nimi rozdiel len 4 body, Mazikova zas dostala neumerne vysoke hodnotenie za salsu.
Ved uvidime... Len nechapem, co este beru do uvahy aj rebrik poroty. Vcera som pozerala na MTV sutaz o American dance crew, uzasne tance a tam len od divakov zalezi, kto postupi, sice su tam aj roztrely, ale z divackych hlasov. Tak je to spravne, ved je to show pre ludi. :roll: :roll: :roll:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Leila » 16 kvě 2010, 10:42

Obrázek
No tak to som fakt zvedavá na dnešné kolo :| Neviem si predstaviť čo za choreografiu vymyslia na "káčera" a práve o to viac sa teším na večer! :D A je načase, aby raz bola aj Máziková na poslednom mieste u poroty, že? :P Možno, že to majú dnes večer aj v scenári! :lol: No ale mobily musíme žhaviť stále, nemôžeme dopustiť, aby taká Šimkovičová bola lepšia a populárnejšia než Miro!!!! :P
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Bára » 16 kvě 2010, 11:54

Leila píše:Obrázek
No tak to som fakt zvedavá na dnešné kolo :| Neviem si predstaviť čo za choreografiu vymyslia na "káčera" a práve o to viac sa teším na večer! :D A je načase, aby raz bola aj Máziková na poslednom mieste u poroty, že? :P Možno, že to majú dnes večer aj v scenári! :lol: No ale mobily musíme žhaviť stále, nemôžeme dopustiť, aby taká Šimkovičová bola lepšia a populárnejšia než Miro!!!! :P
Já jen doufám, že to bude tentokrát spravedlivé a dají jim pořádný známky. Minulé mohli být klidně druzí a nikdo by se nedivil. Opravdu tancovali dobře. V Čechách už vždycky ty poslední kola dali několika párům stejné hodnocení co se bodů týče, a tak opravdu rozhodoval divák. Taky to čekám, ale tahle porota se mně zdá dost " mimózní" Třeba byly dva páry na prvním místě a dva na druhém. Tím se jim snížila ta známka započítávaná s diváky. Jen doufám, že nebudou poslední, už minulou neděli porota vesměs chválila.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Franci » 16 kvě 2010, 16:17

Tiez nechápem, ako mohla dať porota Šimkovičovej štyri osmičky za Waltz, keďže ich kritizovali. Mirko mohol byť pokojne tretí pod Evou.
A dúfam, že tí Káčeri nedopadnú ako Lacho so včielkou Majou.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Kaja » 16 kvě 2010, 17:00

Šimkovičová je v Markíze doma, takže ktovie. :?
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Sidney » 16 kvě 2010, 18:52

Franci píše:
A dúfam, že tí Káčeri nedopadnú ako Lacho so včielkou Majou.


Ved to, nejaka spojitost tu je, toho sa aj aj obavam. Aby prave na tomto nevyleteli... :cry: :cry: :cry:
Simkovicova je doma v Markize, ale pre nich je lepsi ten, ktory prinasa smsky. Inak by nesla prec Podzamska.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Andrew » 16 kvě 2010, 20:18

Hlasím, že začínáme. Zahlídnul jsem bílou košili a černou vestu a kalhoty.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Kaja » 16 kvě 2010, 20:21

Adele to dnes pristane. :) Chodúr na značke.
Naposledy upravil Kaja dne 16 kvě 2010, 20:22, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Deviate kolo

Příspěvekod fili » 16 kvě 2010, 20:22

Andrew píše:Hlasím, že začínáme. Zahlídnul jsem bílou košili a černou vestu a kalhoty.

...kač kač...jsem plna očekávání :D
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron