Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Deviate kolo

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Kaja » 19 kvě 2010, 22:15

Dafi píše:
mari píše:
ewilyn píše:no ja myslim, ze Simkovicova stratila i poslednych par fanusikov, ak vobec nejakych este mala :twisted: ...velmi neprijemna osoba :twisted:

Ja neviem čo rieši...ved bola v rozstrele už minule s Patriciou V. ....Nakoniec ked teraz konečne naozaj vypadne,tak bude Miro na vine.. :roll:


No ,aby jsme nakonec nebyli překvapeni všichni .Může se taky stát ,že tahle aféra zmobilizuje i její fanoušky ,kteří neposílali SMS atím pádem ji posunou dál.Ale to je jenom moje spekulace a doufám ,že se to nestane. :evil:

Ako som pozerala tie diskusie, po nej skoro ani pes neštekne. Veľmi málo reakcií vyvoláva, z toho väčšinu negatívnych. A nezmobilizovali sa po minulom rozstrele. Ale stať sa môže všeličo, počet sms teraz radikálne klesne a váčšine ľudí bude jedno, kto z tých troch vyhrá, posunúť sa to môže všeljako. :| Úprimne, je mi to fuk. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Bára » 19 kvě 2010, 22:19

Andrew píše:
Bára píše:Aby Šimkovičová postoupile, tak by se musel asi hlavně zmobilizovat Šimkovič. Myslím, že moc fanoušků nemá, postupovala jen díky hodnocení poroty :(

To je na Slovensku fakt tak neoblíbená? Já o ní do LD nikdy neslyšel, tak nevim :D
Asi nejméně oblíbená z těch "zprávařek" a prý se všechny LD snažila do soutěže dostat. Nevím, proč je v neoblibě, je docela kočka. Na druhou stranu já jsem jí nikdy ve zprávách neviděla a od jejího tance jsem odcházela, protože mě nezaujala. Posledních asi pět kol jsem se dívala jen na Mira a Mázikovou :oops:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Deviate kolo

Příspěvekod ewilyn » 19 kvě 2010, 22:24

Andrew píše:
Bára píše:Aby Šimkovičová postoupile, tak by se musel asi hlavně zmobilizovat Šimkovič. Myslím, že moc fanoušků nemá, postupovala jen díky hodnocení poroty :(

To je na Slovensku fakt tak neoblíbená? Já o ní do LD nikdy neslyšel, tak nevim :D


ona kedysi zacinala na Markize v Telerane( vtedy este posobila celkom sympaticky ), potom presla do Sportu a odtial do hlavneho spravodajstva..medzitym sa vydala, porodila syna, zila celkom usporiadane, na rozdiel od Svajdu, Zitneho ci Durianovej bolo okolo nej celkom ticho- ale v posled. rokoch sem- tam prenikla na verejnost sprava, ze je to "afektovana damicka", ze napr na dovolenkach sa k ostatnym hostom chova arogantne, ze mina velke prachy na znackove handry a podobne..ja som ju do LD vnimala v podstate neutralne ale uz ju nemozem ani citit :twisted:
A moj dojem z osobneho kontaktu :?: strasne "dolezita" - fakt posobi, akoby islo o zivot, pokrytecka zenska s "maskou"
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Lilie » 19 kvě 2010, 22:25

Bára píše:
Andrew píše:
Bára píše:Aby Šimkovičová postoupile, tak by se musel asi hlavně zmobilizovat Šimkovič. Myslím, že moc fanoušků nemá, postupovala jen díky hodnocení poroty :(

To je na Slovensku fakt tak neoblíbená? Já o ní do LD nikdy neslyšel, tak nevim :D
Asi nejméně oblíbená z těch "zprávařek" a prý se všechny LD snažila do soutěže dostat. Nevím, proč je v neoblibě, je docela kočka. Na druhou stranu já jsem jí nikdy ve zprávách neviděla a od jejího tance jsem odcházela, protože mě nezaujala. Posledních asi pět kol jsem se dívala jen na Mira a Mázikovou :oops:


Nemůžu si pomoct, ale mně je nesympatická i ta Nela..... :roll: Možná se pletu, ale na mě dělá dojem takové té přecitlivělé pipinky, s nulovým smyslem pro humor, ale ve škole byla určitě vzorná žačka :lol: Upjatá sucharka - podle mě :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Deviate kolo

Příspěvekod adélka » 19 kvě 2010, 22:29

Lilie píše:
Nemůžu si pomoct, ale mně je nesympatická i ta Nela..... :roll: Možná se pletu, ale na mě dělá dojem takové té přecitlivělé pipinky, s nulovým smyslem pro humor, ale ve škole byla určitě vzorná žačka :lol: Upjatá sucharka - podle mě :D


Jj, je to taková ambiciózní šprtka a naštvalo mě, že se Mira vůbec nezastala. :evil: A to se psalo, jací jsou kamarádi. :evil: Jen kecy...
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Dafi » 19 kvě 2010, 22:34

[quote="Lilie"

Nemůžu si pomoct, ale mně je nesympatická i ta Nela..... :roll: Možná se pletu, ale na mě dělá dojem takové té přecitlivělé pipinky, s nulovým smyslem pro humor, ale ve škole byla určitě vzorná žačka :lol: Upjatá sucharka - podle mě :D[/quote]

Já už jsem jednou psala,žeby mi k Mirovi neseděla.Přesně tak ,nevyzařuje s ní žádný smysl pro humor. :wink:
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Bára » 19 kvě 2010, 22:36

Já bych si už jenom přála, aby to nakonec vyhrála Máziková. Ať je legrace. Ve finále asi bude a chtěla bych vidět ty protažený obličeje všech těch dokonalých tanečnic. Máziková by si to užila a se slovy "Ctěli to lidi. tak mně vy ostatní polibte šos" by odjela do Německa. NČ, Topky a Pluska by měly smůlu. Hlavní viník není na dostřel :lol:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Deviate kolo

Příspěvekod ewilyn » 19 kvě 2010, 22:36

adélka píše:
Lilie píše:
Nemůžu si pomoct, ale mně je nesympatická i ta Nela..... :roll: Možná se pletu, ale na mě dělá dojem takové té přecitlivělé pipinky, s nulovým smyslem pro humor, ale ve škole byla určitě vzorná žačka :lol: Upjatá sucharka - podle mě :D


Jj, je to taková ambiciózní šprtka a naštvalo mě, že se Mira vůbec nezastala. :evil: A to se psalo, jací jsou kamarádi. :evil: Jen kecy...


..a mam pocit, ze ju Durovcik slusne vycvicil - ako sa hovori "drzat hubu a krok" :(
Dokonca som i nadobudla pocit, ci cela ta kauza Miro-Nela nebola len umelo vyvolana v snahe predstavit ju i ceskemu publiku :? ..ona ma totiz hrat v tom novom ceskom muzikali Robin Hood a doteraz bola v Cewchach uplne neznama a teraz sa o nej pise prakticky len v suvislosti s Mirom :?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Deviate kolo

Příspěvekod gemini » 19 kvě 2010, 22:37

Mně bylo divný, když se tu psalo, že Nela by se k Mirovi hodila víc než Katka. Ale tak jsem si říkala, že ji vůbec neznám. Nicméně na mě doteď nijak nezapůsobila.
gemini
 

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Bára » 19 kvě 2010, 22:42

Nela už má místo v muzikálu jisté. Snad v říjnu začínají. Pochopitelně bude alternovat Šoralovou (vztah se Soukupem). Ďurovčík to bude režírovat. Robina má hrát Noid.Rodinný podnik jako "vyšitej" Tihle snad neprošli ani konkurzem.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Lilie » 19 kvě 2010, 22:43

Nela patří k Chodúrovi :!: Oba ambiciózní loutky v rukách svých manažerů, oba nudní suchaři, ale chovají se navenek vzorně - oni přece nemůžou za to, jak za nimi opačná pohlaví pálí :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Deviate kolo

Příspěvekod debbie » 19 kvě 2010, 22:44

gemini píše:Mně bylo divný, když se tu psalo, že Nela by se k Mirovi hodila víc než Katka. Ale tak jsem si říkala, že ji vůbec neznám. Nicméně na mě doteď nijak nezapůsobila.


Mně k Mirovi od začátku pasovala Katka a na Nelu jsem ani nepomyslela. No nějak mi neseděla....
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Bára » 19 kvě 2010, 22:47

gemini píše:Mně bylo divný, když se tu psalo, že Nela by se k Mirovi hodila víc než Katka. Ale tak jsem si říkala, že ji vůbec neznám. Nicméně na mě doteď nijak nezapůsobila.
Já jsem ji měla možnost vidět Na streche a to by snad ani nebylo reálné. To je jako nebe a dudy. Ač skoro stejně staří, tak mentálně rozdíl několik světelných let. :?
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Bára » 19 kvě 2010, 22:48

Lilie píše:Nela patří k Chodúrovi :!: Oba ambiciózní loutky v rukách svých manažerů, oba nudní suchaři, ale chovají se navenek vzorně - oni přece nemůžou za to, jak za nimi opačná pohlaví pálí :D
Jo, to říkali. To jsem taky nechápala. U Chodúra to vyznělo opravdu legračně.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Lilie » 19 kvě 2010, 22:58

Bára píše:
Lilie píše:Nela patří k Chodúrovi :!: Oba ambiciózní loutky v rukách svých manažerů, oba nudní suchaři, ale chovají se navenek vzorně - oni přece nemůžou za to, jak za nimi opačná pohlaví pálí :D
Jo, to říkali. To jsem taky nechápala. U Chodúra to vyznělo opravdu legračně.


I takto zvrácený vkus můžou někteří (některé) mít :lol: Ještěže mě nepostihlo tohle :lol: Když si ho představím na ploše PC..... :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron