Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Deviate kolo

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Lilie » 14 kvě 2010, 21:53

Bára píše:Bohužel se obávám, že zpěvák je ke kačerům jasnej. Kdo taky jinej :?: :lol:


Podoba by tu byla, žejo? :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Deviate kolo

Příspěvekod debbie » 14 kvě 2010, 22:00

Lilie píše:
Bára píše:Bohužel se obávám, že zpěvák je ke kačerům jasnej. Kdo taky jinej :?: :lol:


Podoba by tu byla, žejo? :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Bára » 14 kvě 2010, 22:04

Lilie píše:
Bára píše:Bohužel se obávám, že zpěvák je ke kačerům jasnej. Kdo taky jinej :?: :lol:


Podoba by tu byla, žejo? :lol: :lol:
No jasně, kdepak Shrek. Ani Miro netuší, kam nás tím výběrem posunul :lol: Já jenom přečetla název tý skladby a hned jsem věděla, kolik bije :shock: :lol:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Haňula » 14 kvě 2010, 22:21

Lilie píše:
Bára píše:Bohužel se obávám, že zpěvák je ke kačerům jasnej. Kdo taky jinej :?: :lol:


Podoba by tu byla, žejo? :lol: :lol:

Ještě odpovídající kostým a bude kačer jako vyšitej :D :D :D
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Paula » 14 kvě 2010, 22:41

mari píše:
Bára píše:Obě jsou dobrý a hlavně určitě v tom guickstepu tentokrát nebude za Mozarta, ale určitě si načeše nějakej hezkej "výbuch"

Len aby mu nevyčesali dve veselé anténky..!!! :lol:

to nech ich ani nenapadne :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Sidney » 15 kvě 2010, 12:18

Mam rada rozpravky, ale trosku mi to uz pride uletene. Konecne by tejto dvojici mohli vybrat aj nieco sexi, tanec a pesnicku.
Nie vzdy take saskarne. Ale detom sa to bude pacit... Skoda, ze pri lets dance nemoze Miro vyuzit to, aky sexi a zivocisny dokaze byt pri vystupeniach.
Snad pri tej africkej sambe este, trochu pri tej prvej cha-chi, len tam sa este tak nevedel hybat. Teraz by to bolo treba a oni im vyberu Kacerov. Nemam slov. :?
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Bára » 15 kvě 2010, 13:17

Sidney píše:Mam rada rozpravky, ale trosku mi to uz pride uletene. Konecne by tejto dvojici mohli vybrat aj nieco sexi, tanec a pesnicku.
Nie vzdy take saskarne. Ale detom sa to bude pacit... Skoda, ze pri lets dance nemoze Miro vyuzit to, aky sexi a zivocisny dokaze byt pri vystupeniach.
Snad pri tej africkej sambe este, trochu pri tej prvej cha-chi, len tam sa este tak nevedel hybat. Teraz by to bolo treba a oni im vyberu Kacerov. Nemam slov. :?
Zase v tom pasu budou emoce přímo tryskat. Však uvidíme :shock: :shock: :shock:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Andrew » 15 kvě 2010, 17:30

Sidney píše:Teraz by to bolo treba a oni im vyberu Kacerov. Nemam slov. :?

Jací oni pořád? Pamatuju si na video, kde bylo jasně řečeno, že tu Annie Lennox si vybrali sami. Tak proč by jim tohle měl někdo vnucovat. Proč z toho Mira pořád děláš oběť někoho "shora"?
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Franci » 15 kvě 2010, 18:54

Slovenská verzia Káčerova. http://www.youtube.com/watch?v=qhKofwZHz_A. Rozprávku zbožňujem, ale pesnička sa mi nepáči. Asi ju bude speivať Chodúr, no som zvedavá. :lol: Ja naoapak, by so mchela aby to spieval Martin, mohlo by to byť zábavné. Dúfam, že sa blonďáčkom bude dariť a dostanú známky ako minule. No teším sa! Obrázek
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Sidney » 15 kvě 2010, 20:23

Andrew píše:
Sidney píše:Teraz by to bolo treba a oni im vyberu Kacerov. Nemam slov. :?

Jací oni pořád? Pamatuju si na video, kde bylo jasně řečeno, že tu Annie Lennox si vybrali sami. Tak proč by jim tohle měl někdo vnucovat. Proč z toho Mira pořád děláš oběť někoho "shora"?


OK. Tu Annie vybral Miro sam, len toto sa mi nezda jeho volba. Ak ano, tak ma dost prekvapil... Zda sa mi prilis detinske ako Lachova Vcielka Maja... :wink:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Sidney » 15 kvě 2010, 21:04

A ešte, kto bude tých káčerov spievat? Martin? Ak áno, tak v podstate pohoda, to bude úplne iná pesnička, on si to prerobí po svojom. :lol:
Choreografia a výber skladieb je podľa mňa na Kataríne, prípadne im ešte niekto pomáha, ako napríklad teraz Mário pri salse. Miro sa v tých tancoch vôbec nevyzná. Tú Annie vybral, lebo Katka už nevedela, že čo... Ale možno, že na káčerov bude úžasná choreografia. Len sa mi zdá, že Katka to niekedy preháňa, menej je niekedy viac... Miro sa do toho rozumie jak hus do piva. :roll: :roll: :roll:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Deviate kolo

Příspěvekod mari » 15 kvě 2010, 21:20

Sidney píše:A ešte, kto bude tých káčerov spievat? Martin? Ak áno, tak v podstate pohoda, to bude úplne iná pesnička, on si to prerobí po svojom. :lol:
Choreografia a výber skladieb je podľa mňa na Kataríne, prípadne im ešte niekto pomáha, ako napríklad teraz Mário pri salse. Miro sa v tých tancoch vôbec nevyzná. Tú Annie vybral, lebo Katka už nevedela, že čo... Ale možno, že na káčerov bude úžasná choreografia. Len sa mi zdá, že Katka to niekedy preháňa, menej je niekedy viac... Miro sa do toho rozumie jak hus do piva. :roll: :roll: :roll:

Paso zbožňujem,to sa teda teším najviac,a som rada,že to dotiahli až k Pasu !!!
A tí Káčeri budú asi pre pobavenie publika...Ak sa to podarí,hlasy budú potrebovať...Porota bude stále hodnotiť a dávať známky???Len to nebude mať vplyv na výsledok ???
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Bára » 15 kvě 2010, 21:30

Sidney píše:A ešte, kto bude tých káčerov spievat? Martin? Ak áno, tak v podstate pohoda, to bude úplne iná pesnička, on si to prerobí po svojom. :lol:
Choreografia a výber skladieb je podľa mňa na Kataríne, prípadne im ešte niekto pomáha, ako napríklad teraz Mário pri salse. Miro sa v tých tancoch vôbec nevyzná. Tú Annie vybral, lebo Katka už nevedela, že čo... Ale možno, že na káčerov bude úžasná choreografia. Len sa mi zdá, že Katka to niekedy preháňa, menej je niekedy viac... Miro sa do toho rozumie jak hus do piva. :roll: :roll: :roll:
Právě ten guickstep je z těch tanců nejhravější, vznikl na základě charlestonu a ta písnička se k tomu hodí bezvadně. Vždyť už je to jedno, nikdo neví, čemu dávají diváci přednost. Zdá se mi, že jedině Miro a Máziková to opravdu berou s nadhledem a zatím to slavilo docela úspěch, ale současně Miro s Katkou vždycky dost odtancovali, i když porota jim dlouho dávala zabrat. Koho baví třeba taková Šimkovičová, to opravdu netuším :?: Druhý tanec je paso a tam to bude zase opačná emoce. Mají to postavený z mého pohledu dobře, ať se mládí vydovádí :lol: A jsem si jistá, že tanečních kroků bude hodně, ta melodie je pěknej úprk. Z mé strany spokojenost.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Deviate kolo

Příspěvekod Bára » 15 kvě 2010, 21:38

mari píše:
Sidney píše:A ešte, kto bude tých káčerov spievat? Martin? Ak áno, tak v podstate pohoda, to bude úplne iná pesnička, on si to prerobí po svojom. :lol:
Choreografia a výber skladieb je podľa mňa na Kataríne, prípadne im ešte niekto pomáha, ako napríklad teraz Mário pri salse. Miro sa v tých tancoch vôbec nevyzná. Tú Annie vybral, lebo Katka už nevedela, že čo... Ale možno, že na káčerov bude úžasná choreografia. Len sa mi zdá, že Katka to niekedy preháňa, menej je niekedy viac... Miro sa do toho rozumie jak hus do piva. :roll: :roll: :roll:

Paso zbožňujem,to sa teda teším najviac,a som rada,že to dotiahli až k Pasu !!!
A tí Káčeri budú asi pre pobavenie publika...Ak sa to podarí,hlasy budú potrebovať...Porota bude stále hodnotiť a dávať známky???Len to nebude mať vplyv na výsledok ???
Porota bude pořád hodnotit a bude se sčítat s diváckými hlasy. Jen vypadne pár, který na tom bude nejhůře v součtu a při shodě ten pár, který je na tom nejhůře u diváků. Vloni vypadla Banášová v poslední trojce a měla nejvíce od poroty. Teď záleží na divácích. Posledně na tom byla asi blbě Šimkovičová, protože byla v rozstřelu a u poroty snad nad Mirem. U těchhle párů se vůbec neví, jak jsou na tom u diváků, protože byly pořád od poroty na prvním nebo druhém místě. To jen my máme ten adrenalin dávkovanej od druhého kola :roll: Zase my jsme vytrénovaní ze Superstar :roll: :roll:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Deviate kolo

Příspěvekod mari » 15 kvě 2010, 22:12

Bára píše:Porota bude pořád hodnotit a bude se sčítat s diváckými hlasy. Jen vypadne pár, který na tom bude nejhůře v součtu a při shodě ten pár, který je na tom nejhůře u diváků. Vloni vypadla Banášová v poslední trojce a měla nejvíce od poroty. Teď záleží na divácích. Posledně na tom byla asi blbě Šimkovičová, protože byla v rozstřelu a u poroty snad nad Mirem. U těchhle párů se vůbec neví, jak jsou na tom u diváků, protože byly pořád od poroty na prvním nebo druhém místě. To jen my máme ten adrenalin dávkovanej od druhého kola :roll: Zase my jsme vytrénovaní ze Superstar :roll: :roll:

Aha,tak ja som myslela,že už rozhodujú iba diváci...Ako v SS ...
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron