Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

ôsme kolo

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Paula » 11 kvě 2010, 19:08

mari píše:Nevidím to reálne,ale dcéra ho skúša presvedčiť... :D

máte na to ešte 3 týždne :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: ôsme kolo

Příspěvekod fili » 11 kvě 2010, 19:14

fanusicka píše::shock:
nejako som sa rozpísala, ale aspoň som vám priblížila, čo sa dialo v Starej tržnici :wink:


přidávám se ke všem děkujícím!!!moc pěkně napsané :D :D :D
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Paula » 11 kvě 2010, 19:24

fili píše:
fanusicka píše::shock:
nejako som sa rozpísala, ale aspoň som vám priblížila, čo sa dialo v Starej tržnici :wink:


přidávám se ke všem děkujícím!!!moc pěkně napsané :D :D :D

ďakujem :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: ôsme kolo

Příspěvekod fili » 11 kvě 2010, 19:43

Leila píše:
fanusicka píše::shock:
nejako som sa rozpísala, ale aspoň som vám priblížila, čo sa dialo v Starej tržnici :wink:

Patrí ti moja poklona! Napísala si to super!!!! Obrázek A ten opis ako vyzerá naživo ... :oops: :oops: :oops: Toto by sa malo zverejniť na Mirovej stránke LD aby si to prečítali všetci jeho neprajníci, ktorí tvrdia že je namyslený :!: Vďaka aj ewilyn :D


...ti si to ani nepřečtou...a budou mlít stále dokola tu svou "pravdu"...zapšklé a zakomplexované lidi nezměníš...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Bára » 11 kvě 2010, 19:58

Nemá někdo informaci, co se bude tancovat příště? Mirovi snad z těch obvyklých tanců zbývá jen paso doble. To by mohli dát. Doufám, že zařadí disco a dočká se ho i Máziková. Mám tušení, že na její tanec bychom nezapomněli. To salsa byl jen slabý odvar.Jsem zvědavá, jaké tance fakt vymyslí, když tam bylo 11 párů. Čekám pořádnou divočinu. :!: :?: :?:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Paula » 11 kvě 2010, 19:58

Macyáš píše:
Kaja píše:Dobré to bolo :lol: :lol: :lol:
Fanklub majú najmiernejší, všetkých doma napomenuli, aby boli slušní a nerobili výtržnosti. :D

Nedivme se. Fanúšičce doma hrozili vyděděním.

až teraz kukám čo ste v nedeľu popísali :lol: takto sa vyhrážali ewilyn. Ja som sa mala správať slušne a neobťažovať moferátorov a tanečníkov. O vilných pohľadoch nepadla reč, tak tie som praktizovala o 106 :oops: :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Kaja » 11 kvě 2010, 20:37

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Franci » 11 kvě 2010, 20:47

fanusicka píše:Ahojte, tu je môj report zo včerajšieho LD.
Som plná zážitkov a dojmov, tak vôbec neviem, kde mám začať. Ráno som vstala a hovorím si, že dnes je deň D. Netrpezlivo som čakala, kedy nastane hodina H a ja opustím domov a vyberiem sa na vlakovú stanicu. Vo vlaku má už mala čakať Ewilyn a veľmi som sa na ňu tešila. Veď sme sa od žilinskej akcie nevideli a to už sú 3 mesiace (bože ako ten čas letí). Trojhodinová cesta vlakom nám ubehla rýchlo, lebo sme ju celú prekecali. Starú tržnicu sme v pohode našli a keďže sme mali ešte čas, tak sme sa šli najesť a tam sme dostali každá malú ružičku ku dňu matiek a pri tom ani jedna nie sme mamou. Robili sme si z toho srandu, že máme kytičku pre Katku. Ale to by sme sa jej hanbili dať, lebo to boli 2 malé zvednuté ružičky. Nebojte, kúpili sme jej riadnu kyticu. :D Pred 19. hod. sme sa mali stretnúť so Sidney a jej sestrou a sesternicou pred bočným vchodom do Starej tržnice. Kočky boli také šikovné, že boli piate v rade. Ale to sme ešte nevedeli, že sa začne tvoriť rad aj z druhej strany. Pred nami stali Števovi spolužiaci (pralinka) a nám vysvetlovali kedy budú púšťať a ako si po nás prídu a odvedú nás na svoje miesto a pod. Tajne sme dúfali, že by to mohlo byť aj na tribúne, kde sa sedí, lebo nás už pobolievali nohy. Veď ženy vedia, čo je to mať na nohách spoločenské topánky (tie som už mala obuté od 13. hod.). A keď som si predstavila, že mám v nich vydržať do polnoci..oooch.. :? O 9.15 sa otvorili dvere a po skupinkách nás púšťali dnu. A šlo doslova o život. Predbohol nás taký ujo, ktorý zahlásil Bardejov dopredu. Prišli v 2 autobusoch, tak si predstavte koľko ich bolo. Boli to Plačkovi fanúškovia. Skoro nás prevalcovali a modlila som sa, až sa tá kytica nezlomí. Potom sme sa aj my dostali na radu. Doviedli nás na balkón ku Plačkovým fanúšikom. Môj prvý dojem bol hrozný, lebo som cez nich nič nevidela. Ale našťastie niektoré deti odtiaľ odišli sadnúť si dole na schody. Sála v Starej tržnici je maličká. Nechápem ako to tie kamery šíkovne snímajú, lebo v TV to vyzerá byť oveľa väčšie. Pred začiatkom tam usádzali naše slovenské markizácke celebrity. Vedľa mňa stále taká pani a fešný muž, s k torými som sa stále rozprávala, aj cez prenos. S tou ženou sme tam stále kecali a komentovali tie osoby, ktoré sedeli na čestných miestach a jednoznačne sme sa zhodli, že najväčšia kočka je Mirka Kosorínová. Mala krásne krátke červené šaty, pekne učesané vlasy a celkový dojem výborný. Je to veľmi pekná žena. Potom tam nabehol Ňunéz a priateľ Lenky Šóšovej a dávali nám inštrukcie ako a kedy máme tlieskať. Najviac sa mi páčilo ako Adela nacvičovala úvodný tanec s 2 salsovými tanečníkmi. Smiala sa na ich pohyboch a svojich krátkych šatách. Toto vysielali medzi správami a športovými novinami. My sme stáli na tom balkóne, odkiaľ odchádzajú tanečníci zo zákulisia sa prezliecť atď. Čiže stále niekto okolo nás behal. :D
Mirov waltz sa mi veľmi páčil. Bolo to veľmi milé a ten výraz v tvári..juuuj.. :oops: Vlastne ja som bola zvedavá len na Mira, Nelu a Evu. Zvyšné 2 baby ma moc nezaujímali. Na tom balkóne Pyco s Adelou uvádzajú aj reklamné breaky. Tak som sa tam raz išla pozrieť. Pyco tam odchádza hneď ako pošle posledný pár k Adele pred prestávkou. Potom to tam pozerá na takej obrazovke. Tak som sa ho tam chudáčika 3-5 minút hypnotizovala pohľadom. Je to veľmi sympatický muž s tak nádherným úsmevom. Chúďa Evka, potom musela počúvať moje srdcové výlevy aký je Pyco božský. :oops: Nechce sa mi hodnotiť všetky páry, ale nedá mi nenapísať, že sa mi veľmi páčila Nelinsa salsa. Tancovala to s takou ľahkosťou a veselosťou.
Raz som videla v časopise článok, kde rozoberali, čo majú muži na sebe, keď tancujú štandardné tance. Na fotke bol Vašut s trákmi (kšandy). Vtedy som si povedala, že v živote neuverím, že na to nahovorili aj Mira, pokiaľ to neuvidím na vlastné oči. A videla som!!! Keď odišli od Adely prichystať sa na salsu už po ceste sa vyzliakal, škoda, že zložil len ten frak. A mal traky. Keby ste videli môj vilný pohľad, keď išiel oproti mne a elegantne si vyzliekal frak. :lol: To som ešte nevedela, čo bude mať oblečené na salse. Keď tam nabehol celý v bielom...uuufff..a mali sme dobrý výhľad na r.tku. :oops: Som rada, že sa im oba tance podarili a porota dostala rozum a hodnotila normálne. Keď som zbadala, že odchádzajú od Adely , tak som buchla do Evky, že poď, odchytíme si ho na 1 fotku, lebo kto vie, či bude po prenose možnosť. Prišli sme k nemu a práve sa fotil s takým malým dievčatkom. Taký krásny pohľad bol na nich, že som si ich musela vyfotiť. A mamina toho dievčatka povedala, že sa jej dcérke splnil veľký sen. Keby ste tú malú videli aká bola šťastná. Potom ho už o čosi väčšie dievčatko poprosilo, či sa môže odfotiť. A keď sa dofotili, tak jej mamina mu ďakovala za ochotu a on taký zlatý, nie že ju bude nútiť ísť zajtra do školy, lebo po nedeli sa do školy nechodí a s takým úsmevom to hovoril. :D My sme sa nestihli odfotiť, lebo ho odtiaľ ťahali, že sa má ísť prezliesť. A ja si v duchu vravím, že chcem fotku v bielom a nie vo fraku (ja som náročná :lol: ). Kým tancovala Vitteková, tak som si odskočila do bufetu kúpiť vodu, lebo tam bolo strašne horúco a všetky zásoby som už minula. Stretla som tam salsového choreografa a bufetár sa s ním bohovský zvýtal: no čo ty malý veľký muž, čo si dáš? Ja som sa tam tak odsrdca zasmiala. Potom som si vypýtala, čo ja chcem a on mi nechcel vydať. Že výdavok mi dá, až keď sa zase tak zasmejem ako pred chvíľou. Ja na neho kukám, čo ti šibe. A on, že ja som ti nekázal škaredo sa na mňa dívať, ale usmievať. Tak som hodila na neho jeden vilný úsmev a vrátil moje euráče. Ešteže nikto za mnou nestal, lebo ja kade chodím, tade trapoším. :? Potom skončila hlavná časť programu a šli sme dolu, že si ich tam odfotíme a Katke dáme kyticu. Márne sme tam čakali na toho nášho blonďačika. Dolu boli všetky páry okrem jedného. Tak som sa odfotila aspoň s Evou a teraz smutne konštatujem, že 60-tnička vyzerá lepšie ako 20-dnička. Je veľmi pekná a ešte aj pri fotení žartuje. Ewilyn sa mi podarilo odfotiť s Nelou. Ja som sa už nestihla, lebo si ju zobral štáb na nakrúcanie rozhovoru. Nela je celkom zlatá, pekná, ale mohla by sa tváriť, že ju to podpisovanie a fotenie aspoň trochu baví. Chápem, že nie vždy má človek na to náladu. Stáli sme vedľa štábu a aj oni zháňali Mira na rozhovor a nikde ho nenašli. Potom nás už vyhnali z parketu, že za chvíľu je rozhodnutie a mohli sme si už sadnúť na tribúny. Vtedy som si uvedomila, že som nášmu blonďatému stvoreniu neposlala SMS, tak som hneď zopár poslala, až nám nevypadnú. Našťastie nám postúpili a dúfam, že nabudúce už nebude roztrel. Po rozhodnutí nám už Miro nezdrhol a čakali sme v rade kým sa podpíše a pofotí s ostatnými. Toto čakanie som si spríjemňovala pozeraním na naše slniečko a musím skonštatovať, že má veľmi pekné črty tváre a naživo vyzerá ešte lepšie ako v TV. Ale ešte skôr ako sme sa dostali k Mirovi, tak sme odovzdali Katke kyticu a odfotili sa s ňou. Bola veľmi milá a je zlatučká. Potom sme sa vrátili späť k Mirovi. Najprv som mu dala veci na podpísanie a poďakovala som mu za to, že sme mohli prísť. A on tak zlato kukol, že to pozvanie platí aj na budúce kolo. Zo mňa vyletelo, že prídem až na finále. Keby ste videlo jeho pohľad a ten úsmev. :D Ešte ma napadla jedna veta, ale vôbec som ju nemohla zo mňa dostať, lebo som sa tak zasnene kukala na tie ruky ako podpisujú fotky. Áno, ja viem, že nie som normálna. :roll: A potom som zo seba dostala vetu typu, či sa môžme odfotiť. Ty vole..na tej fotke je taký zlatý, len bohužiaľ ja tam vyzerám ako de.il. Ale nezabudla som si pričuchnúť. :oops: Potom sa s ním rozprávali ešte baby z fb. Stál odo mňa asi 10 cm a bol mi otočený chrbtom. Kukala som sa na frak, či tam nemá spadnutý vlas, že by som mu ho nenápadne zobrala. Vravím si, že keď je oblečený v tom skafandri, snáď to nebude cítiť. Nesmejte sa, vážne ma to napadlo. :lol: Chcela som tri zlaté vlasy, aby som si mohlia priať 3 želania, ktoré sme tu už s mari spomínali: aby vydal CD, aby bolo úspešné a to tretie si nepamätám (aby bol zlatý slávik?). Musím povedať, že včera vyzeral lepšie ako na akcii v Žiline. Tá charizma sa nedá opísať. To musí človek jednoducho zažiť. Bol veľmi sympatický, milý, ochotný, čo sa týka fotenia a podpisovania. On má tak krásnu farbu hlasu aj keď rozpráva. Zo starej tržnice sme odchádzali až o 1.00 8)



Fanušíčka!!!! Normálne som si predstavovala, že tam som a dáš sem aj fotečky???? 8) 8) 8) Obrázek
Píšem trchu neskoro, ale včera ma otravovala kamoška, aby som šla von, tak som sa musela vzdať tohto fóra, ktoré som nemala dočítané. :evil:
Waltz bol nádherný, normálne ma to dojalo, zlatíčko naše. Krásni boli.Obrázek A porta úžasná Obrázek Ja nemám slov.....Obrázek Mimochodom, keď si písala, že Evka musela počúvať tvoje výlevy, som si myslela, že hovoríš o Mázikovej.Obrázek
Tá sa mi tiež veľmi páči, aj keď by mi mohla robiť babku :P
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: ôsme kolo

Příspěvekod ewilyn » 11 kvě 2010, 22:15

Ja som napisala reportik Martine z wgz, ale kedy ho zverejni, netusim :?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Kaja » 11 kvě 2010, 22:22

ewilyn píše:Ja som napisala reportik Martine z wgz, ale kedy ho zverejni, netusim :?

Dnes ešte nepridávala nové veci. Má tam aj dnešné články, ešte sa k tomu zrejme nedostala.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Paula » 11 kvě 2010, 22:44

Franci píše:Fanušíčka!!!! Normálne som si predstavovala, že tam som a dáš sem aj fotečky???? 8) 8) 8) Obrázek
Píšem trchu neskoro, ale včera ma otravovala kamoška, aby som šla von, tak som sa musela vzdať tohto fóra, ktoré som nemala dočítané. :evil:
Waltz bol nádherný, normálne ma to dojalo, zlatíčko naše. Krásni boli.Obrázek A porta úžasná Obrázek Ja nemám slov.....Obrázek Mimochodom, keď si písala, že Evka musela počúvať tvoje výlevy, som si myslela, že hovoríš o Mázikovej.Obrázek
Tá sa mi tiež veľmi páči, aj keď by mi mohla robiť babku :P

ja nemám také krásne fotky ako Sidney. Moje sú v hroznej kvalite. Neviem, či budem mať zajtra prístup k netu, ale ak hej, tak sem nejaké hodím :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Franci » 12 kvě 2010, 17:30

Ahojte. Dnes u nás prší, takže kamarátka neotravovala a ja som vás mohla konečne dočítať. 8)

Sestra Maťka už písala do diskusie, ja na to nemám nervy :twisted: Zvláštne je, že doteraz na Paťu veľa nadávali a odrazu koľko má fanúšikov :shock:

No ja si myslím, že v prvej trojke bude mamička Evička a jej ,,deti" Mirko a Nelka. :P

Nabudúce budú tancovať Passo doble(je to dosť taký divný tane, lebo tá partnerka budú musieť akože zomrieť a...), ale druhý tanec, to bude asi nejaký mix, v prvej sérií také tancovali.
Ja si idem znovu kuknúť waltz tých našich blondiačikov. :P
A kam sa stratila Korbitka?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: ôsme kolo

Příspěvekod fili » 12 kvě 2010, 20:02

Franci píše:Ahojte. Dnes u nás prší, takže kamarátka neotravovala a ja som vás mohla konečne dočítať. 8)

Sestra Maťka už písala do diskusie, ja na to nemám nervy :twisted: Zvláštne je, že doteraz na Paťu veľa nadávali a odrazu koľko má fanúšikov :shock:

No ja si myslím, že v prvej trojke bude mamička Evička a jej ,,deti" Mirko a Nelka. :P

Nabudúce budú tancovať Passo doble(je to dosť taký divný tane, lebo tá partnerka budú musieť akože zomrieť a...), ale druhý tanec, to bude asi nejaký mix, v prvej sérií také tancovali.
Ja si idem znovu kuknúť waltz tých našich blondiačikov. :P
A kam sa stratila Korbitka?


Ahojki všem! :D :D :D Pomalu,ale jistě se blíží tany tany neděle...hurá!!! Na to passo doble jsem moooc zvědavá, :miro: by to mělo jít,je to takové ...nevím,jak to popsat :roll: ...jen ta levá packa mi trochu dělá starosti :? :lol: a druhý tanec snad quickstep :roll: -psala to Martina...A Kobitka si asi někde užívá,při svém posledním komentu psala,že se na chvíli odmlčí...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: ôsme kolo

Příspěvekod ewilyn » 12 kvě 2010, 20:09

tak moj report uz je na strankach wgz :)

http://www.mirosmajda.wgz.cz/reporty-z-akci

btw...miesto tych cudnych graf. symbolov tam mali byt smajlici :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: ôsme kolo

Příspěvekod fili » 12 kvě 2010, 20:14

ewilyn píše:tak moj report uz je na strankach wgz :)

http://www.mirosmajda.wgz.cz/reporty-z-akci

btw...miesto tych cudnych graf. symbolov tam mali byt smajlici :)


paráda!!!Ty symboly jsou voĺaké čudné :roll: ,vůbec nedávají smysl...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron