Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

ôsme kolo

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Dafi » 10 kvě 2010, 19:58

Taky děkuji oběma holkám za sprostředkování atmosféry.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Dafi » 10 kvě 2010, 20:10

fanusicka píše:On má tak krásnu farbu hlasu aj keď rozpráva.


Hmm ,to je fakt ,tomě taky dostává. :oops: :oops: :wink:
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Lilie » 10 kvě 2010, 20:29

Dafi píše:
fanusicka píše:On má tak krásnu farbu hlasu aj keď rozpráva.


Hmm ,to je fakt ,tomě taky dostává. :oops: :oops: :wink:


A když je to přímo u vašeho ucha..... :oops: :oops: :oops: :oops: :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Dafi » 10 kvě 2010, 20:48

Lilie píše:
Dafi píše:
fanusicka píše:On má tak krásnu farbu hlasu aj keď rozpráva.


Hmm ,to je fakt ,tomě taky dostává. :oops: :oops: :wink:


A když je to přímo u vašeho ucha..... :oops: :oops: :oops: :oops: :wink:


Ani mi nemluv, :oops: :oops: to musí být zážitek,co :?: :oops:
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Re: ôsme kolo

Příspěvekod mari » 10 kvě 2010, 20:53

Fanušička,presne toto som chcela...všetko vedieť do detailu!!!Super,díky moc!Mám ale teraz problém,aj ja chcem ísť!!!!
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Rous » 10 kvě 2010, 21:06

Taky bych jela, ale já nosím smůlu, protože jak se chystám někam já,
tak to zruší, ( Liberec ) do Milovic nejedu, ( chstala jsem se, ale nevrátí mi peníze z Liberce )
nedej bože, že bych se chystala do Blavy, tak věřte, že zbouraj Starou tržnici právě proto, že
je stará. :roll: :roll:
Rous
 
Příspěvky: 664
Registrován: 20 úno 2010, 16:44

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Kaja » 10 kvě 2010, 21:58

fanusicka píše::shock:
nejako som sa rozpísala, ale aspoň som vám priblížila, čo sa dialo v Starej tržnici :wink:

Ďakujem, nádherne si to napísala a veľmi sa mi páčili aj Tvoje želania, škoda, že tie vlásky nemáš. :) Budeme si musieť priať bez nich. :)
Som rada, že ste mali taký pekný zážitok.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ôsme kolo

Příspěvekod ewilyn » 10 kvě 2010, 22:12

Fanusicka napisala tak podrobny report, ze ja uz pomaly ani nemam co pisat :D Tak len par doplnujucich postrehov:
..inak ponuka zucastnit sa nazivo LD plati i buduci tyzden, tak nevahajte :wink:

Bolo velmi zaujimave sledovat, ako funguje take natacanie prenosu live, kolko ludi sa na tom spolupodiela, co vsetko robia, pokyny od rezisera a pod, presuny moderatorov, kamier a vobec vsetko...v prestavkach-reklam. blokoch , nam tancovali Mariovi tanecnici , aby trochu zabavili publikum.
My sme boli na balkoniku oproti porote, mali sme dobry vyhlad na cele to telebritne obecenstvo - a celkom sme sa bavili ich sledovanim, hlavne tym, ze niektore z dam sa chovaju ako totalne barbiny, ako si ziju v tom svojom umelom telebritnom mikrosvete a vazne si myslia, ze su "nieco extra"..a deticky pobehujuce medzi nimi v prestavkach a ziadajuce o autogram alebo fotecku umocnovali ich "pocit vynimocnosti" :D
Ja som na zacatku prenosu asi do 2. prestavky stala na konci balkonika az tesne u schodov, ktorymi chodia do zakulisia, takze ma vsetci minali asi z 30cm vzdialenosti- bohuzial neslo fotit ,prisny zakaz, i som skusila bez blesku, security pohrozili vyhadzovom :twisted:
Tym, ze sa deticky rozutekali lovit autogramy ( btw zistili sme, ze su z nejakej tanecnej soly z Bardejova , kde uci i Placko s rodinami- Vittekova a Placko tam mali najvacsi fanclub ) sme ziskali velmi dobre miesta na balkone z 1. radu, vsetko ako na dlani :D , len pod tymi reflektormi je fakt strasne horuco :? :)
Musim povedat, ze okrem Mirka, na ktoreho ani nemam superlativy ( uzasny, krasny, srdecny, mily, charizmaticky, ochotny, trpezlivy :D ) ma asi najviac zaujala Mazicka- je to fakt uzasna osobnost, v niecom podobna Mirovi, optimisticka, otvorena- s kazdym, kto mal zaujem sa odfotila, prijemna, slusna, usmievava, povtipkovala- bolo vidno, ze i stab ju ma rad :) ...mnohe z celebrit by sa u nej mohli ucit , ako sa chovat k fanusikom vcetne Nely
Fanusicka spomenula, ze v KFC rozdavali k menu ruzicky akoze ku Dnu matiek- boli uz znacne povadle, take fakt ubohucke- no niekto viditelne nemal problem dat taku "chciplotinu" Katke :shock: ..inak ma prekvapilo, ze okrem nas a rodiny Katke prakt. nikto kvietky nedal :( ..ale bola strasne mila a zlata :)
A zamerne nespominame chovanie niektorych fans z FB, ktore boli dost netaktne - kto chce, nech sa tam mrkne na diskusiu, alebo blizsie cez SZ
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Kaja » 10 kvě 2010, 22:21

ewilyn píše:Fanusicka napisala tak podrobny report, ze ja uz pomaly ani nemam co pisat :D Tak len par doplnujucich postrehov:
..inak ponuka zucastnit sa nazivo LD plati i buduci tyzden, tak nevahajte :wink:

Bolo velmi zaujimave sledovat, ako funguje take natacanie prenosu live, kolko ludi sa na tom spolupodiela, co vsetko robia, pokyny od rezisera a pod, presuny moderatorov, kamier a vobec vsetko...v prestavkach-reklam. blokoch , nam tancovali Mariovi tanecnici , aby trochu zabavili publikum.
My sme boli na balkoniku oproti porote, mali sme dobry vyhlad na cele to telebritne obecenstvo - a celkom sme sa bavili ich sledovanim, hlavne tym, ze niektore z dam sa chovaju ako totalne barbiny, ako si ziju v tom svojom umelom telebritnom mikrosvete a vazne si myslia, ze su "nieco extra"..a deticky pobehujuce medzi nimi v prestavkach a ziadajuce o autogram alebo fotecku umocnovali ich "pocit vynimocnosti" :D
Ja som na zacatku prenosu asi do 2. prestavky stala na konci balkonika az tesne u schodov, ktorymi chodia do zakulisia, takze ma vsetci minali asi z 30cm vzdialenosti- bohuzial neslo fotit ,prisny zakaz, i som skusila bez blesku, security pohrozili vyhadzovom :twisted:
Tym, ze sa deticky rozutekali lovit autogramy ( btw zistili sme, ze su z nejakej tanecnej soly z Bardejova , kde uci i Placko s rodinami- Vittekova a Placko tam mali najvacsi fanclub ) sme ziskali velmi dobre miesta na balkone z 1. radu, vsetko ako na dlani :D , len pod tymi reflektormi je fakt strasne horuco :? :)
Musim povedat, ze okrem Mirka, na ktoreho ani nemam superlativy ( uzasny, krasny, srdecny, mily, charizmaticky, ochotny, trpezlivy :D ) ma asi najviac zaujala Mazicka- je to fakt uzasna osobnost, v niecom podobna Mirovi, optimisticka, otvorena- s kazdym, kto mal zaujem sa odfotila, prijemna, slusna, usmievava, povtipkovala- bolo vidno, ze i stab ju ma rad :) ...mnohe z celebrit by sa u nej mohli ucit , ako sa chovat k fanusikom vcetne Nely
Fanusicka spomenula, ze v KFC rozdavali k menu ruzicky akoze ku Dnu matiek- boli uz znacne povadle, take fakt ubohucke- no niekto viditelne nemal problem dat taku "chciplotinu" Katke :shock: ..inak ma prekvapilo, ze okrem nas a rodiny Katke prakt. nikto kvietky nedal :( ..ale bola strasne mila a zlata :)
A zamerne nespominame chovanie niektorych fans z FB, ktore boli dost netaktne - kto chce, nech sa tam mrkne na diskusiu, alebo blizsie cez SZ

Ďakujeme Ewi. :) O Mázikovej viem že je taká. Ona je podobne pozitívna ako Miro, o nikom nikdy nehovorí zle, je veľmi milá. Môj otec ju mal rád, kedysi sa s ňou stretol na nejakej akcii a kdesi mám od nej aj podpísanú fotku (ale tú by som musela veľmi hľadať) - takú čo ukazovala medzi svojimi fotkami z mladosti, kde je so psíkom. No, budúcu nedeľu tam už Plačkov fnklub nebude, bude viac miesta.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ôsme kolo

Příspěvekod mari » 10 kvě 2010, 22:28

Dik,Evi,zaujímavé.Veľmi sa mi páčil o ,ked sa Miro vymotal z toho šálu,čo mal na hlave pri waltzi...ako to zvládal s úsmevom :D
Všimla si si ,že by sa nejako viac bavil s Nelou? Snád prvý raz,čo ich nedávali dokopy...
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: ôsme kolo

Příspěvekod ewilyn » 10 kvě 2010, 22:50

mari píše:Dik,Evi,zaujímavé.Veľmi sa mi páčil o ,ked sa Miro vymotal z toho šálu,čo mal na hlave pri waltzi...ako to zvládal s úsmevom :D
Všimla si si ,že by sa nejako viac bavil s Nelou? Snád prvý raz,čo ich nedávali dokopy...


mam jednu paparazi fotku zo zakulisia :) ( zozadu na schodoch na zaciatku prenosu, pred tym, ako po 1. krat schadzaju dolu na parket), kde sa spolu bavia..bavili sa tam spolu cely cas, ale bez intimnosti - normalne, ako dvaja kamosi :) ..na parkete po skonceni show uz bol kazdy obkoleseny svojim fanklubom :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: ôsme kolo

Příspěvekod mari » 10 kvě 2010, 22:53

ewilyn píše:
mari píše:Dik,Evi,zaujímavé.Veľmi sa mi páčil o ,ked sa Miro vymotal z toho šálu,čo mal na hlave pri waltzi...ako to zvládal s úsmevom :D
Všimla si si ,že by sa nejako viac bavil s Nelou? Snád prvý raz,čo ich nedávali dokopy...


mam jednu paparazi fotku zo zakulisia :) ( zozadu na schodoch na zaciatku prenosu, pred tym, ako po 1. krat schadzaju dolu na parket), kde sa spolu bavia..bavili sa tam spolu cely cas, ale bez intimnosti - normalne, ako dvaja kamosi :) ..na parkete po skonceni show uz bol kazdy obkoleseny svojim fanklubom :D

Zverejníš niekde foto?
Viacerí s LD boli na koncerte N+M,Miro tam asi nebol???
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: ôsme kolo

Příspěvekod ewilyn » 10 kvě 2010, 23:17

mari píše:
ewilyn píše:
mari píše:Dik,Evi,zaujímavé.Veľmi sa mi páčil o ,ked sa Miro vymotal z toho šálu,čo mal na hlave pri waltzi...ako to zvládal s úsmevom :D
Všimla si si ,že by sa nejako viac bavil s Nelou? Snád prvý raz,čo ich nedávali dokopy...


mam jednu paparazi fotku zo zakulisia :) ( zozadu na schodoch na zaciatku prenosu, pred tym, ako po 1. krat schadzaju dolu na parket), kde sa spolu bavia..bavili sa tam spolu cely cas, ale bez intimnosti - normalne, ako dvaja kamosi :) ..na parkete po skonceni show uz bol kazdy obkoleseny svojim fanklubom :D

Zverejníš niekde foto?
Viacerí s LD boli na koncerte N+M,Miro tam asi nebol???


Tu fotku nezverejnim, nerada by som ju videla v nejakom bulvari :wink: - mozno vo VS :) ( btw- nie je ani nijak kvalitna, fotena bez blesku, poriadne ich ani nevidno)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: ôsme kolo

Příspěvekod ewilyn » 11 kvě 2010, 06:22

nieco o garderobe- nak Adela bola z tych siat ( z ich dlzky :) ) strasne nervozna :D

http://koktail.pravda.sk/banasova-ukaza ... oktail_p20
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Paula » 11 kvě 2010, 07:25

ewilyn píše:nieco o garderobe- nak Adela bola z tych siat ( z ich dlzky :) ) strasne nervozna :D

http://koktail.pravda.sk/banasova-ukaza ... oktail_p20

krásna v nich bola, len si ich musela stále naprávať :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron