Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

ôsme kolo

Re: ôsme kolo

Příspěvekod ewilyn » 06 kvě 2010, 15:46

Lilie píše:
ewilyn píše:
Lilie píše:Takže vy FAKT jdete? :shock: :shock:


Ano, ideme :) ..teda dufame :)


Ci taky :cry:


este sa da prihlasit u Martiny :) ..do soboty poludnia..
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: ôsme kolo

Příspěvekod ewilyn » 06 kvě 2010, 15:48

Sidney píše: Mne uz poslala spravu, ze treba ist nejakym druhym vchodom a tak dalej..., :D som v robote hotovy blazinec, dnes sa sem uz asi nedostanem.
Snad aj vam nieco posle, lebo ja som neuviedla pocet osob, ale ratam, ze s jednou osobou este mozem ist... Zajtra sa cez forum s vami dohodnem.
Ahojte zatial.


Sidney, napisala som Ti opat SZ :) ...ak chces ista este s niekym, tak to Martine prosim napis, nech pocet ludi sedi a nie su potom zmatky
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Andrew » 06 kvě 2010, 15:55

Lilie píše:Ci taky :cry:

Bych taky šel, ale tuhle neděli se mi to nehodí. Uvidíme, jestli náš Harapes postoupí a bude ta nabídka platit i příští týden :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Lilie » 06 kvě 2010, 16:15

Andrew píše:
Lilie píše:Ci taky :cry:

Bych taky šel, ale tuhle neděli se mi to nehodí. Uvidíme, jestli náš Harapes postoupí a bude ta nabídka platit i příští týden :)


FAKT bys jel :?: :shock: V tom případě se taky hlásím :!: :!:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Sidney » 06 kvě 2010, 16:49

ewilyn píše:
Sidney píše: Mne uz poslala spravu, ze treba ist nejakym druhym vchodom a tak dalej..., :D som v robote hotovy blazinec, dnes sa sem uz asi nedostanem.
Snad aj vam nieco posle, lebo ja som neuviedla pocet osob, ale ratam, ze s jednou osobou este mozem ist... Zajtra sa cez forum s vami dohodnem.
Ahojte zatial.


Sidney, napisala som Ti opat SZ :) ...ak chces ista este s niekym, tak to Martine prosim napis, nech pocet ludi sedi a nie su potom zmatky


Poslala som ti SZ, teda dufam, je tam aj cislo aj mail... 8) 8) 8)
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Míla » 06 kvě 2010, 16:59

HOLKY,KDYŽ TAM POJEDETE TAK HO MOC PODPOŘTE I ZA MĚ.JÁ VÁM BUDU MÁVAT PŘES OBRAZOVKU.UŽIJTE SI TO I ZA MĚ .ŠMAJDÁČÍČEK HARAPESÍČEK AT SE DRŽÍ A VYDRŽÍ AŽ DO KONCE.MÍLA :!: :!: :!: :!: :!: :P
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Kaja » 06 kvě 2010, 17:01

Ďakujem, tým, ktorí sa chystajú ho ísť podporiť na LD, pozdravte ho od nás všetkých. My budeme držať palce a, samozrejme, kto môže, posielať SMS-ky. :) Idem mu hneď nejaké poslať. :)
Naposledy upravil Kaja dne 06 kvě 2010, 17:05, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Míla » 06 kvě 2010, 17:03

Kaja píše:A ja mu idem poslať aspoň nejaké SMS-ky. :)
TO BUDEŠ MOC HODNÁ.TO JE TAKOVÁ ŠKODA,ŽE ČECHYŠE NEMŮŽOU POSÍLAT SMS.TO MĚ TAK ŠTVE AŽ TO BOLÍ.MÍLA :!: :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Kaja » 06 kvě 2010, 17:06

Míla píše:
Kaja píše:A ja mu idem poslať aspoň nejaké SMS-ky. :)
TO BUDEŠ MOC HODNÁ.TO JE TAKOVÁ ŠKODA,ŽE ČECHYŠE NEMŮŽOU POSÍLAT SMS.TO MĚ TAK ŠTVE AŽ TO BOLÍ.MÍLA :!: :!: :!: :!:

Nevadí, Míla, budeš mu posielať na diaľku pozitívnu energiu, možno aj to pomôže. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Míla » 06 kvě 2010, 17:09

Kaja píše:
Míla píše:
Kaja píše:A ja mu idem poslať aspoň nejaké SMS-ky. :)
TO BUDEŠ MOC HODNÁ.TO JE TAKOVÁ ŠKODA,ŽE ČECHYŠE NEMŮŽOU POSÍLAT SMS.TO MĚ TAK ŠTVE AŽ TO BOLÍ.MÍLA :!: :!: :!: :!:

Nevadí, Míla, budeš mu posielať na diaľku pozitívnu energiu, možno aj to pomôže. :)
TA MU UŽ JEDE OD NEDĚLE VZDUCHEM A POŘÁDNÁ DÁVKA TAKOVÁ KONSKÁ.MÍLA :!: :!: :P
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: ôsme kolo

Příspěvekod mari » 06 kvě 2010, 17:44

Napadlo ma ,ako by mohol začať waltz : Sedel by za klavírom a hral začiatok piesne,na ktorú budú tancovať.Pritancovala by Katarína a on by sa k nej pridal...a dostali by štyri 10 !!! :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Paula » 06 kvě 2010, 18:21

Lilie píše:Takže vy FAKT jdete? :shock: :shock:

jj :D bude sa tancovať môj najobľúbenejší tanec salsa a to si nemôžem nechať ujsť :D :D :D ale beda ak ho pokazí :twisted:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Paula » 06 kvě 2010, 18:22

mari píše:Napadlo ma ,ako by mohol začať waltz : Sedel by za klavírom a hral začiatok piesne,na ktorú budú tancovať.Pritancovala by Katarína a on by sa k nej pridal...a dostali by štyri 10 !!! :D

to by bolo krásne :D snáď by to dojalo aj Chlopčíka s Hubovou :x
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Leila » 06 kvě 2010, 18:56

Kaja píše:Ďakujem, tým, ktorí sa chystajú ho ísť podporiť na LD, pozdravte ho od nás všetkých. My budeme držať palce a, samozrejme, kto môže, posielať SMS-ky. :) Idem mu hneď nejaké poslať. :)

Dúfam, že budete fandiť a tlieskať tak silno, aby porota videla a počula ktorá "celebrita"Obrázek je najpopulárnejšia! Obrázek A sms posielam, čo mi sily aj financie stačia! (ale je ich dosť!) :P
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Míla » 06 kvě 2010, 19:03

Leila píše:
Kaja píše:Ďakujem, tým, ktorí sa chystajú ho ísť podporiť na LD, pozdravte ho od nás všetkých. My budeme držať palce a, samozrejme, kto môže, posielať SMS-ky. :) Idem mu hneď nejaké poslať. :)

Dúfam, že budete fandiť a tlieskať tak silno, aby porota videla a počula ktorá "celebrita"Obrázek je najpopulárnejšia! Obrázek A sms posielam, čo mi sily aj financie stačia! (ale je ich dosť!) :P
TAK VY :P :P :P :miro: :miro: :miro: :miro: :roll: :roll: HOLKY ZE ZAHRANIČÍ JÁ VÁM POSÍLÁM EXPRESS VZDUŠNÝM PENDOLÍNEM TAKY ENERGII,ABY JSTE MĚLI SÍLU POSÍLAT SMS I ZA NÁS ČEHŮNKY.AHOJKY ŠMAJDULKY .MÍLA
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron