Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

ôsme kolo

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Bára » 05 kvě 2010, 15:03

Ivet píše:Když nad tím tak přemýšlím,napadá mě pár věcí
- v show už je jen pět párů -volných lístků pro rodinu, přátele a známé a teď i pro fanoušky mohou mít více, aby byla tržnice zaplněná
- jen jednou jsem viděla v hledišti platák s SMS číslem, ale možná jsem se přehlédla, takže nemá pořádnou vizuální podporu
- a ještě si říkám ,jestli nebude zpívat svůj singl, ale to by asi ostatní páry braly jako nefér hru - stačí co se rozpoutalo po tom rozstřelu
Každopádně mu držím pěstičky, ať mu vše výjde jak si představuje! :wink:
Já si myslím, že singl nebude, dokud bude tancovat. A pak si moc nejsem jistá. Určitě by chtěl kapelu, a to by mohl být kýmen úrazu v tomhle prostředí.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Sidney » 05 kvě 2010, 15:14

ewilyn píše:
Kaja píše:Martina ZelinkováMiroslav Šmajda : Ještě stále platí nabídka pro Vás všechny, kteří byste rádi podpořili Mira a Katku na parketu, a to tuto neděli v Bratislavě na přímém přenosu taneční show LET´S DANCE.

Přihlašovat se můžete do sobotního poledne na e-mailu: oficial-mirosmajda@email.cz, kde stačí uvést počet lístků. Bližší informace o průběhu na místě budou hromadně odeslány na Vaše "přihlašovací" e-maily během zítřka a poté každému, kdo si dále lístky zarezervuje individuálně :-)

Miro se na Vás a hlasitou podporu (!!!) už moc těší a po přenosu se s Vámi všemi moc rád uvidí :-)

Asi sa jej až tak veľa ľudí nehlási.


Mne zas pripada dost divne, ze by mali tak vela listkov k dispozicii :? - co ja viem, urcite nejaki ludia sa uz Martine prihlasili...aby to nebolo nakoniec tak, ze na mieste sa nejaki ludia vyberu, alebo budu sledovat prenos vonku na velkoplosnej obrazovke alebo to budu listky na stojaka :? ..neviem :?


No ja som tam pocet listkov neuviedla, ved ratam s tym ze keby nam ich dali, tak sa tam stretnem s babami z tohto fora, Evkou a Paulou. Ale ak tam budem stat, tak to sa otocim domov. Predpokladam, ze podporu potrebuju vnutry pod strechou, nie vonku...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Bára » 05 kvě 2010, 15:18

Ještě mě napadl jeden scénář osmého kola. Miro bude zpívat a Katka k tomu sama tancovat. Hodnocení poroty bude následující: Chlopčík - Chodúrovec to bude těžce rozdýchávat a dá 4 za Katku. Hubové budou vadit Mirovy ramena při hraní na kytaru a dá 5. Drexler se zozpláče, protože ji to chytne za srdíčko a dá 10 (naše krevní skupina) a Bednárik pro samé dojetí a na pokraji kolapsu sahá také po 10. Celkem to máme za :!: 29. Nejlepší hodnocení v soutěži. Co nám bude chybět :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Lilie » 05 kvě 2010, 15:20

Bára píše:Ještě mě napadl jeden scénář osmého kola. Miro bude zpívat a Katka k tomu sama tancovat. Hodnocení poroty bude následující: Chlopčík - Chodúrovec to bude těžce rozdýchávat a dá 4 za Katku. Hubové budou vadit Mirovy ramena při hraní na kytaru a dá 5. Drexler se zozpláče, protože ji to chytne za srdíčko a dá 10 (naše krevní skupina) a Bednárik pro samé dojetí a na pokraji kolapsu sahá také po 10. Celkem to máme za :!: 29. Nejlepší hodnocení v soutěži. Co nám bude chybět :D


:D :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Paula » 05 kvě 2010, 15:55

Kaja píše:Martina ZelinkováMiroslav Šmajda : ................
Asi sa jej až tak veľa ľudí nehlási.

Kaji..a ty by si nešla? :wink: :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: ôsme kolo

Příspěvekod ewilyn » 05 kvě 2010, 16:31

fanusicka píše:
Kaja píše:Martina ZelinkováMiroslav Šmajda : ................
Asi sa jej až tak veľa ľudí nehlási.

Kaji..a ty by si nešla? :wink: :D


tiez som sa chcela spytat :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Leila » 05 kvě 2010, 16:45

Bára píše:Ještě mě napadl jeden scénář osmého kola. Miro bude zpívat a Katka k tomu sama tancovat. Hodnocení poroty bude následující: Chlopčík - Chodúrovec to bude těžce rozdýchávat a dá 4 za Katku. Hubové budou vadit Mirovy ramena při hraní na kytaru a dá 5. Drexler se zozpláče, protože ji to chytne za srdíčko a dá 10 (naše krevní skupina) a Bednárik pro samé dojetí a na pokraji kolapsu sahá také po 10. Celkem to máme za :!: 29. Nejlepší hodnocení v soutěži. Co nám bude chybět :D

Tak toto je dobré !!! :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: ôsme kolo

Příspěvekod ewilyn » 05 kvě 2010, 17:22

Sidney píše: No ja som tam pocet listkov neuviedla, ved ratam s tym ze keby nam ich dali, tak sa tam stretnem s babami z tohto fora, Evkou a Paulou. Ale ak tam budem stat, tak to sa otocim domov. Predpokladam, ze podporu potrebuju vnutry pod strechou, nie vonku...


..ako uz Sidney prezradila, chystame sa s fanusickou a Sidney na nedelne LD- teda ak tie listky fakt budu..uvidime zajtra :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Míla » 05 kvě 2010, 17:52

ewilyn píše:
Sidney píše: No ja som tam pocet listkov neuviedla, ved ratam s tym ze keby nam ich dali, tak sa tam stretnem s babami z tohto fora, Evkou a Paulou. Ale ak tam budem stat, tak to sa otocim domov. Predpokladam, ze podporu potrebuju vnutry pod strechou, nie vonku...


..ako uz Sidney prezradila, chystame sa s fanusickou a Sidney na nedelne LD- teda ak tie listky fakt budu..uvidime zajtra :D
TED JE MI VELMI LŮTO,ŽE NEBÝVAM NA SLOVENSKU.JÁ BYCH TAM BOLA KAŽDOU NEDELU. :cry: :cry: ALE KDYŽ JÁ MUSÍM BYDLET TAK DALEKO JAK NATRUC.ALE CO SE DÁ DĚLAT.TAKHLE SI LEHNU NA SEDAČKU CHROUPU NĚCO DOBRÝHO A NETLAČÍ MĚ SEDÍNKA.MÍLA :P
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Franci » 05 kvě 2010, 18:30

Ak sa tam dostanete , prajem vám pekný zážitok. Obrázek. Tu tancuje salsu Bezdeda. http://www.youtube.com/watch?v=-V9ofyHy ... re=related
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Leila » 05 kvě 2010, 18:53

Franci píše: ... Tu tancuje salsu Bezdeda. http://www.youtube.com/watch?v=-V9ofyHy ... re=related

Už by aj nášmu rockerovi mohli dať nejaký pestrejší "úbor" aby nebol stále dvojfarebný (čierna, biela) :? ináč, som zvedavá ako zatancuje :D Ale ja mu verím a určite to bude dobré ! :wink: (musí byť !!!!) :)
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Míla » 05 kvě 2010, 18:57

Leila píše:
Franci píše: ... Tu tancuje salsu Bezdeda. http://www.youtube.com/watch?v=-V9ofyHy ... re=related

Už by aj nášmu rockerovi mohli dať nejaký pestrejší "úbor" aby nebol stále dvojfarebný (čierna, biela) :? ináč, som zvedavá ako zatancuje :D Ale ja mu verím a určite to bude dobré ! :wink: (musí byť !!!!) :)
ŽLUTOU KOŠILY A ŘERNÉ KALHOTY.DOBROU UŠMAJDĚNOU NOC . :miro: :miro: :miro: :P :P :P :P :P :P :P :P :) :) :) :) :) :) :) PŘEJE MÍLA
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: ôsme kolo

Příspěvekod mari » 05 kvě 2010, 21:36

Bára píše:
Já si myslím, že singl nebude, dokud bude tancovat. A pak si moc nejsem jistá. Určitě by chtěl kapelu, a to by mohl být kýmen úrazu v tomhle prostředí.[/quote]

Ja mám taký čudná pocit,že predstavovať singel na LD by nebol dobrý nápad... :?
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Kaja » 05 kvě 2010, 22:38

mari píše:
Bára píše:
Já si myslím, že singl nebude, dokud bude tancovat. A pak si moc nejsem jistá. Určitě by chtěl kapelu, a to by mohl být kýmen úrazu v tomhle prostředí.


Ja mám taký čudná pocit,že predstavovať singel na LD by nebol dobrý nápad... :?[/quote]
Hlavne nie po minulom kole. :) Najprv, nech ľudia vychladnú. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Kaja » 05 kvě 2010, 22:40

Leila píše:
Franci píše: ... Tu tancuje salsu Bezdeda. http://www.youtube.com/watch?v=-V9ofyHy ... re=related

Už by aj nášmu rockerovi mohli dať nejaký pestrejší "úbor" aby nebol stále dvojfarebný (čierna, biela) :? ináč, som zvedavá ako zatancuje :D Ale ja mu verím a určite to bude dobré ! :wink: (musí byť !!!!) :)

Práve túto nedeľu sme konštatovali, že je v tej súťaži ako popoluška. Na jeho oblečenie myslia asi najmenej. :?
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron