Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

ôsme kolo

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Lilie » 11 kvě 2010, 10:57

fanusicka píše:
Leila píše:
fanusicka píše::shock:
nejako som sa rozpísala, ale aspoň som vám priblížila, čo sa dialo v Starej tržnici :wink:

Patrí ti moja poklona! Napísala si to super!!!! Obrázek A ten opis ako vyzerá naživo ... :oops: :oops: :oops: Toto by sa malo zverejniť na Mirovej stránke LD aby si to prečítali všetci jeho neprajníci, ktorí tvrdia že je namyslený :!: Vďaka aj ewilyn :D

ďakujem :wink: dúfam, že sa ti ho raz podarí vidieť, lebo to sa nedá opísať, to musíš zažiť :oops: :D a ten hlas :oops: a od namysleného ma ďaleko!!! (zatiaľ) :D


Raději to nechtějte :D :lol: :wink: Myslíte, že na uzavřeném oddělení psychiatrie budu moct mít Internet? :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Sidney » 11 kvě 2010, 10:57

Fanúšicka to tak krásne napísala, ja som to písala v noci, takže tak s polootvorenými očami. Mám poupravované fotky, len neviem ako ich sem dostať. :cry:
Rada by som aby si ich pozreli ludia z fora, ospravedlňujem sa za kvalitu už dopredu. Možno Andrew by mi mohol pomôcť, kam to načítať, vzhľadom na to, že som na nich aj ja, fanúšička a sestra, preto len ľudia odtiaľto... :D :D :D
Teraz 2 nedele robím, ak by sa Miro dostal do finále, tú dalšiu nie. Uvidíme....
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: ôsme kolo

Příspěvekod ewilyn » 11 kvě 2010, 11:05

Sidney, tesim sa na Tvoje fotky, lebo si mala daleko kvalitnejsi fotak ako my dve a fotila si myslim i viac :) ..moje fotky nic moc, tu s MIrom este neviem, ci zverejnim ( Miro krasny, v tom fraku s make-upom vyzera az trochu neskutocne a ja sa tam tvarim- ako by povedala Lilie- ako deb.l :D )
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Andrew » 11 kvě 2010, 11:07

Sidney píše:Rada by som aby si ich pozreli ludia z fora, ospravedlňujem sa za kvalitu už dopredu. Možno Andrew by mi mohol pomôcť, kam to načítať, vzhľadom na to, že som na nich aj ja, fanúšička a sestra, preto len ľudia odtiaľto... :D :D :D

V pokecu pro registrované můžeš založit diskusní téma a k příspěvku ty fotky připojit jako přílohu (pod polem, kam píšeš text, jsou záložky Možnosti a Příloha). Nevím, kolik jde připojit příloh najednou a nevím, kolik těch fotek máš. Kdyby jich bylo hodně, vyřešíme to nějak jinak. Mohl bych to nahrát k těm ostatním fotkám z koncertů, ale tam to nejde nijak zaheslovat nebo jinak omezit přístup.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Sidney » 11 kvě 2010, 11:14

Andrew píše:
Sidney píše:Rada by som aby si ich pozreli ludia z fora, ospravedlňujem sa za kvalitu už dopredu. Možno Andrew by mi mohol pomôcť, kam to načítať, vzhľadom na to, že som na nich aj ja, fanúšička a sestra, preto len ľudia odtiaľto... :D :D :D

V pokecu pro registrované můžeš založit diskusní téma a k příspěvku ty fotky připojit jako přílohu (pod polem, kam píšeš text, jsou záložky Možnosti a Příloha). Nevím, kolik jde připojit příloh najednou a nevím, kolik těch fotek máš. Kdyby jich bylo hodně, vyřešíme to nějak jinak. Mohl bych to nahrát k těm ostatním fotkám z koncertů, ale tam to nejde nijak zaheslovat nebo jinak omezit přístup.


Diky, ide mi to po 3 fotky, takze prve tri su hodene, ma to samostatny topic FOTKY Z LETS. :D
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Andrew » 11 kvě 2010, 11:51

Sidney píše:Diky, ide mi to po 3 fotky, takze prve tri su hodene, ma to samostatny topic FOTKY Z LETS. :D

Super. Jenom jsem to všechno naházel do jednoho tématu ;)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Kaja » 11 kvě 2010, 13:03

fanusicka píše:
Leila píše:
fanusicka píše:v tejto súťaži by možno bolo lepšie keby skončil druhý, aby sa do neho všetci neobúvali, že vyradil lepšie tanečníčky atď. Samozrejme, že ja by som bola najšťastnejší človek na svete keby vyhral :D

To v žiadnom prípade! Nech sa len obúvajú :twisted: Veď normálni ľudia to pochopia, že to je všetko len šou a o sympatiách! :D A neprajníci - tí budú stále naňho kydať! :evil:

len tých normálnych ľudí nie je veľa, nezabúdaj aký sme my Slováci závistlivý národ :?

Stačí si prečítať diskusie na Markíze. :roll: Ale kašlať na ich názor. To, že zaňho hlasujeme ukazuje všetkým jeho popularitu. Nech prasknú tí, ktorí to nevedia stráviť. :D No ale uvidíme, kam ho dostaneme. Je to vo hviezdach.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Sidney » 11 kvě 2010, 13:05

Andrew píše:
Sidney píše:Diky, ide mi to po 3 fotky, takze prve tri su hodene, ma to samostatny topic FOTKY Z LETS. :D

Super. Jenom jsem to všechno naházel do jednoho tématu ;)


Mam este posledne styri fotky ale akosi mi to nejde. Je tam aj Vasut... :roll: Vyhlasuje mi to chybu fora, no nic skusim neskor...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Paula » 11 kvě 2010, 13:19

Sidney píše:Fanúšicka to tak krásne napísala, ja som to písala v noci, takže tak s polootvorenými očami. Mám poupravované fotky, len neviem ako ich sem dostať. :cry:
Rada by som aby si ich pozreli ludia z fora, ospravedlňujem sa za kvalitu už dopredu. Možno [b]Andrew by mi mohol pomôcť, /b]kam to načítať, vzhľadom na to, že som na nich aj ja, fanúšička a sestra, preto len ľudia odtiaľto... :D :D :D
Teraz 2 nedele robím, ak by sa Miro dostal do finále, tú dalšiu nie. Uvidíme....

to sme na tom rovnako, že ti to vyhovuje až o 3 týždne. Keby sa nám ho podarilo posunúť do finále, tak by si dúfam šľa. A určite by sme presvedčili ešte pár ľudí odtiaľto :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: ôsme kolo

Příspěvekod ewilyn » 11 kvě 2010, 13:39

fanusicka píše:
Sidney píše:Fanúšicka to tak krásne napísala, ja som to písala v noci, takže tak s polootvorenými očami. Mám poupravované fotky, len neviem ako ich sem dostať. :cry:
Rada by som aby si ich pozreli ludia z fora, ospravedlňujem sa za kvalitu už dopredu. Možno [b]Andrew by mi mohol pomôcť, /b]kam to načítať, vzhľadom na to, že som na nich aj ja, fanúšička a sestra, preto len ľudia odtiaľto... :D :D :D
Teraz 2 nedele robím, ak by sa Miro dostal do finále, tú dalšiu nie. Uvidíme....

to sme na tom rovnako, že ti to vyhovuje až o 3 týždne. Keby sa nám ho podarilo posunúť do finále, tak by si dúfam šľa. A určite by sme presvedčili ešte pár ľudí odtiaľto :D


o 3 tyzdne by som mohla i ja :) ...tento vikend vobec, to zas robim :twisted: , buduci som v sobotu v Prahe, ale mozno by to slo ( ak by bol na pondelok zastup), ale o 3 tyzdne to by slo urcite :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Paula » 11 kvě 2010, 13:49

ewilyn píše: o 3 tyzdne by som mohla i ja :) ...tento vikend vobec, to zas robim :twisted: , buduci som v sobotu v Prahe, ale mozno by to slo ( ak by bol na pondelok zastup), ale o 3 tyzdne to by slo urcite :)

super, všetkým trom nám to vyhovuje až na finálové kolo, tak treba veriť, že tam naše slniečko dostaneme :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Kaja » 11 kvě 2010, 16:24

Takže máme aj ďalší komentár k tancu našich zlatíčok:

http://www.sietovka.sk/?p=1276#more-1276

Miro Šmajda a Katarína Štumpfová – Waltz – Bolo to veľmi príjemné číslo, ktoré sa v každom ohľade podobalo na Waltz. Choreografia bola jednoduchá, ale pekná a uveriteľná. Tancovali ju po kolená v dyme a tak o tom ako Miro našľapoval nemáme ani šajnu. Bolo vidieť plynulý a elegantný pohyb aký sa u Mira zatiaľ ešte nedostavil. Takže to bolo celkom dobré. Miro sa oproti minulému kolu opäť zlepšil a vyzerá to že by sa aj mal dostať ďalej.

Miro Šmajda a Katarína Štumpfová – Salsa – Myslím si, že Katarína v tejto choreografii dala nový rozmer slovu sexy. Ak je to pre vás zaujímavé tak toto si určite pozrite. To čo mala Katka na sebe a za čo aj v rozhovore ďakovala Ferkovi Mikloškovi, sa dá ťažko nazvať šaty a bolo to teda hard a hot. Inak to bola veselá choreografia, v ktorej bolo aj pár Salsových krokov. Začiatok choreografie bol skvelý. Mirov začiatok bol naozaj o všetkom o čom salsa má byť. Potom už to trochu stratilo na salsoidnosti a len pomaly, veľmi pomaly sa to tam znova dostávalo.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ôsme kolo

Příspěvekod Leila » 11 kvě 2010, 16:33

Kaja píše:Takže máme aj ďalší komentár k tancu našich zlatíčok:

http://www.sietovka.sk/?p=1276#more-1276

Miro Šmajda a Katarína Štumpfová – Waltz – Bolo to veľmi príjemné číslo, ktoré sa v každom ohľade podobalo na Waltz. Choreografia bola jednoduchá, ale pekná a uveriteľná. Tancovali ju po kolená v dyme a tak o tom ako Miro našľapoval nemáme ani šajnu. Bolo vidieť plynulý a elegantný pohyb aký sa u Mira zatiaľ ešte nedostavil. Takže to bolo celkom dobré. Miro sa oproti minulému kolu opäť zlepšil a vyzerá to že by sa aj mal dostať ďalej.

Miro Šmajda a Katarína Štumpfová – Salsa – Myslím si, že Katarína v tejto choreografii dala nový rozmer slovu sexy. Ak je to pre vás zaujímavé tak toto si určite pozrite. To čo mala Katka na sebe a za čo aj v rozhovore ďakovala Ferkovi Mikloškovi, sa dá ťažko nazvať šaty a bolo to teda hard a hot. Inak to bola veselá choreografia, v ktorej bolo aj pár Salsových krokov. Začiatok choreografie bol skvelý. Mirov začiatok bol naozaj o všetkom o čom salsa má byť. Potom už to trochu stratilo na salsoidnosti a len pomaly, veľmi pomaly sa to tam znova dostávalo.

No ale hlavne, že bol umelecký dojem u salsy veľmi dobrý a o to ide nám divákom !!! :D
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: ôsme kolo

Příspěvekod mari » 11 kvě 2010, 17:20

ewilyn píše:nieco o garderobe- nak Adela bola z tych siat ( z ich dlzky :) ) strasne nervozna :D

http://koktail.pravda.sk/banasova-ukaza ... oktail_p20

A už sa pod článkom v diskusii môže o sebe všeličo dozvedieť.... :roll: :cry:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: ôsme kolo

Příspěvekod mari » 11 kvě 2010, 17:21

fanusicka píše:
mari píše:Fanušička,presne toto som chcela...všetko vedieť do detailu!!!Super,díky moc!Mám ale teraz problém, aj ja chcem ísť!!!!

tento problém sa dá rýchlo vyriešiť :D Mne to vyhovuje až 30. mája a to je finále. Ak sa nám to naše malé dopracuje, tak sľubujem, že ja by som šla opäť a ty by si presvredčila manžela a zobrala by si aj deti. :D

Nevidím to reálne,ale dcéra ho skúša presvedčiť... :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron