Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Sedmé kolo

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Míla » 04 kvě 2010, 15:16

gemini píše:
Leila píše:
Jarka píše:

Ale já to vymyslela, jsem první v řadě!!!!!!! :lol:

No tak holky, pekne krásne do radu, ale až ZA MŇA !!! Ja mám prednostné právo, pretože som jeho krajanka - východniarka ! :P (aspoň v niečom mám výhodu ) :lol: :lol: :lol:

Aha, takže fronta povede z Košic do Prahy. Abychom se začaly řadit.
AHOJKY VŠEM.JÁ SU ZASE TU.. MAKALA SEM VENKU JAK DIVÁ BÁRA.MŮŽU SE PŘIŘADIT DO ŘADY NA LÍBAČKU ANDREWA :?: TA FRONTA POVEDE Z PRAHY DO MÝHO CVIKOVA. :!: A PAK SE VŠICHNI OTOČÍTE A PŘIJDETE MĚ NAVŠTÍVIT. A PĚŠKY.NEBO SI ZTOPNETE MIRČA.MÍLA :wink:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Leila » 04 kvě 2010, 15:39

gemini píše:Aha, takže fronta povede z Košic do Prahy. Abychom se začaly řadit.

ObrázekObrázekObrázekObrázek ...
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Míla » 04 kvě 2010, 16:22

Leila píše:
gemini píše:Aha, takže fronta povede z Košic do Prahy. Abychom se začaly řadit.

ObrázekObrázekObrázekObrázek ...
:!:
:!: TO UŽ ABY JSTE ZAČALI .DO VÁNOC TO MUSÍME STIHNOUT .JÁ VÁM KDYŽ TAK V ZIMĚ POJEDU NAPROTI NA BĚŽKÁCH A VEMU PRO VÁS TAKY. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P PRO MIRČA SÁMO TAKY.AHOJKY MÍLA
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Kotě » 04 kvě 2010, 17:33

Tak nějak koukám na to poslední kolo pořát dokola..A všimli jste si, že v zákulisí, jak na něj vyběhl Modrovský, se Mirko zasmál jako chlap a néé jako pískací hračka? :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Andrew » 04 kvě 2010, 17:34

gemini píše:Já klidně schovám drápky. Jedině Andrew si zaslouží, abychom ho líbaly od rána do večera :D

Ten :miro: zatím není hoden, ale až předvede, co nahrál, možná ho vezmu na milost.

To je správný přístup! Píšu si... gemini - jedno malé bezvýznamné plus :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod gemini » 04 kvě 2010, 17:38

Andrew píše:
gemini píše:Já klidně schovám drápky. Jedině Andrew si zaslouží, abychom ho líbaly od rána do večera :D

Ten :miro: zatím není hoden, ale až předvede, co nahrál, možná ho vezmu na milost.

To je správný přístup! Píšu si... gemini - jedno malé bezvýznamné plus :D


Je to dobré, Andrew se nás nelekl a neutekl jinam :lol: :lol: :lol: I malé bezvýznamné plus mě hřeje u srdce.
gemini
 

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Lilie » 04 kvě 2010, 17:41

gemini píše:
Andrew píše:
gemini píše:Já klidně schovám drápky. Jedině Andrew si zaslouží, abychom ho líbaly od rána do večera :D

Ten :miro: zatím není hoden, ale až předvede, co nahrál, možná ho vezmu na milost.

To je správný přístup! Píšu si... gemini - jedno malé bezvýznamné plus :D


Je to dobré, Andrew se nás nelekl a neutekl jinam :lol: :lol: :lol: I malé bezvýznamné plus mě hřeje u srdce.


Můžu taky dostat nějaké plus, aby mě hřálo u srdce? :oops: :oops: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Paula » 04 kvě 2010, 17:42

gemini píše:
Leila píše:No tak holky, pekne krásne do radu, ale až ZA MŇA !!! Ja mám prednostné právo, pretože som jeho krajanka - východniarka ! :P (aspoň v niečom mám výhodu ) :lol: :lol: :lol:

Aha, takže fronta povede z Košic do Prahy. Abychom se začaly řadit.

ja som niekde v strede, fajn, môže byť :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Andrew » 04 kvě 2010, 17:42

Lilie píše:Můžu taky dostat nějaké plus, aby mě hřálo u srdce? :oops: :oops: :lol:

Zde: +
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Míla » 04 kvě 2010, 17:44

gemini píše:
Andrew píše:
gemini píše:Já klidně schovám drápky. Jedině Andrew si zaslouží, abychom ho líbaly od rána do večera :D

Ten :miro: zatím není hoden, ale až předvede, co nahrál, možná ho vezmu na milost.

To je správný přístup! Píšu si... gemini - jedno malé bezvýznamné plus :D


Je to dobré, Andrew se nás nelekl a neutekl jinam :lol: :lol: :lol: I malé bezvýznamné plus mě hřeje u srdce.
ANDREW U MĚ ZA JEDNA PĚTKRÁT PODTRŽENÁ A MIRČO ČTYŘIKRÁT.MIRČO SE MUSÍ JEŠTĚ SNAŽIT,ABY PŘEDBĚHL U MĚ ANDREWA.MÍLA
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Lilie » 04 kvě 2010, 17:47

Andrew píše:
Lilie píše:Můžu taky dostat nějaké plus, aby mě hřálo u srdce? :oops: :oops: :lol:

Zde: +


Díky :D Jsem dojata :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Kaja » 04 kvě 2010, 20:40

Kotě píše:Tak nějak koukám na to poslední kolo pořát dokola..A všimli jste si, že v zákulisí, jak na něj vyběhl Modrovský, se Mirko zasmál jako chlap a néé jako pískací hračka? :lol: :lol:

V tom poslednom kole vyzeral akosi dospelejšie. Ako sa vrátil z tohoho západu, nejako nám vyrástol. :lol: Či to to tango?

Chvíľu tu nie som a pozerám, čomu tu Andrew musí odolávať. :D :D :D Aby sa nám o chvíľu nezačal zatajovať. Neviem, či by som si ešte rýchlo nemala pýtať jeho ICQ, kým je možnosť. :wink: Andrew, pridáš si ma?
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Dafi » 05 kvě 2010, 09:49

Kotě píše:Tak nějak koukám na to poslední kolo pořát dokola..A všimli jste si, že v zákulisí, jak na něj vyběhl Modrovský, se Mirko zasmál jako chlap a néé jako pískací hračka? :lol: :lol:

Já taky koukám a koukám a koukám a nemůžu se dokoukat. :shock: :oops: :lol: .A ten smích byl fakt drsnější asi ho potěšilo ,že tak Modrovského rozhodil,ale i Adéla byla nějak rozhozena z té Katčiné nabídky ,nějak nenacházela slova.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Lilie » 05 kvě 2010, 09:52

Dafi píše:
Kotě píše:Tak nějak koukám na to poslední kolo pořát dokola..A všimli jste si, že v zákulisí, jak na něj vyběhl Modrovský, se Mirko zasmál jako chlap a néé jako pískací hračka? :lol: :lol:

Já taky koukám a koukám a koukám a nemůžu se dokoukat. :shock: :oops: :lol: .A ten smích byl fakt drsnější asi ho potěšilo ,že tak Modrovského rozhodil,ale i Adéla byla nějak rozhozena z té Katčiné nabídky ,nějak nenacházela slova.


Já taky :lol: Jsem praštěná? :roll: :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Jarka » 05 kvě 2010, 09:56

Lilie píše:Já taky :lol: Jsem praštěná? :roll: :D

Já si ho pustila jen dvakrát a ani jednou nedokoukala do konce - to jsem praštěná, nebo se mezi vás nehodím?
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron