Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Sedmé kolo

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Dafi » 05 kvě 2010, 12:56

Lilie píše:
Dafi píše:



A dovedete si představit Mira jako herce v nějakém romantickém filmu :?: :?: :oops: :oops: Tak i tahle myšlenka mě už napadla. :shock: :oops: No nevím co bychom dělaly pak :?: :!: :wink: :lol:


Pořídily si omyvatelný nábytek? :oops: :D Ale nesměla by to být žádná přeslazená sr.čka :wink:


Přeslazená to ne ,ale aspoň jedna romanticko-erotická scéna jo. :oops: Ale vždyť on by ani nemoh nic jiného hrát ne?? :oops: :wink: :lol:
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod gemini » 05 kvě 2010, 15:58

Dafi píše:A ten smích byl fakt drsnější asi ho potěšilo ,že tak Modrovského rozhodil,ale i Adéla byla nějak rozhozena z té Katčiné nabídky ,nějak nenacházela slova.

Adéla byla úplně zmatená (ale jen na chvilku, nakonec už našla vtipnou repliku). Byl na ně srandovní pohled - Miro s šibalským úsměvem, jako že do toho jde, a Adéla bojující se sebou - chtěla by, ale nemůže :D
gemini
 

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod debbie » 05 kvě 2010, 16:51

gemini píše:
Dafi píše:A ten smích byl fakt drsnější asi ho potěšilo ,že tak Modrovského rozhodil,ale i Adéla byla nějak rozhozena z té Katčiné nabídky ,nějak nenacházela slova.

Adéla byla úplně zmatená (ale jen na chvilku, nakonec už našla vtipnou repliku). Byl na ně srandovní pohled - Miro s šibalským úsměvem, jako že do toho jde, a Adéla bojující se sebou - chtěla by, ale nemůže :D


Jj, byla z něj vedle a musela se chvíli koukat jinam, aby se srovnala :D :D , než se mu zadívala do očí .. :oops:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Lilie » 05 kvě 2010, 16:59

debbie píše:
gemini píše:
Dafi píše:A ten smích byl fakt drsnější asi ho potěšilo ,že tak Modrovského rozhodil,ale i Adéla byla nějak rozhozena z té Katčiné nabídky ,nějak nenacházela slova.

Adéla byla úplně zmatená (ale jen na chvilku, nakonec už našla vtipnou repliku). Byl na ně srandovní pohled - Miro s šibalským úsměvem, jako že do toho jde, a Adéla bojující se sebou - chtěla by, ale nemůže :D


Jj, byla z něj vedle a musela se chvíli koukat jinam, aby se srovnala :D :D , než se mu zadívala do očí .. :oops:


Což z vlastní zkušenosti nedoporučuju..... :lol:
Jinak pro změnu zase furt čučím na to video o tom "nádobíčku" :oops: :lol: Ano, já vííím, jdu si vzít uklidňující léky :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Leila » 05 kvě 2010, 17:04

Dafi píše:A dovedete si představit Mira jako herce v nějakém romantickém filmu :?: :?: :oops: :oops: Tak i tahle myšlenka mě už napadla. :shock: :oops: No nevím co bychom dělaly pak :?: :!: :wink: :lol:

Už by ste chceli mať z Mira herca? :roll: :lol: On sa zrejme k tomu spevákovi dopracuje asi až cez tanečníka a herca! Až potom môžeme čakať na CD !? :P :P :P
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Míla » 05 kvě 2010, 17:19

Leila píše:
Dafi píše:A dovedete si představit Mira jako herce v nějakém romantickém filmu :?: :?: :oops: :oops: Tak i tahle myšlenka mě už napadla. :shock: :oops: No nevím co bychom dělaly pak :?: :!: :wink: :lol:

Už by ste chceli mať z Mira herca? :roll: :lol: On sa zrejme k tomu spevákovi dopracuje asi až cez tanečníka a herca! Až potom môžeme čakať na CD !? :P :P :P
NECHCI MÍT ZE SLUNÍČKA HERCE. :!: :!: :miro: MIRO:JÁ CHCI DĚLAT MUZIKU.A BASTA FIDLI.MÍLA :!: :!:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod debbie » 05 kvě 2010, 17:59

[/quote]

Jj, byla z něj vedle a musela se chvíli koukat jinam, aby se srovnala :D :D , než se mu zadívala do očí .. :oops:[/quote]

Což z vlastní zkušenosti nedoporučuju..... :lol:
Jinak pro změnu zase furt čučím na to video o tom "nádobíčku" :oops: :lol: Ano, já vííím, jdu si vzít uklidňující léky :lol: :wink:[/quote]

Teď jsem mimo, které videjko myslíš? :?: :?: :D :D
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Paula » 05 kvě 2010, 18:03

debbie píše:Teď jsem mimo, které videjko myslíš? :?: :?: :D :D

http://letsdance.markiza.sk/clanok//den ... cku-2.html
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod debbie » 05 kvě 2010, 18:52

fanusicka píše:
debbie píše:Teď jsem mimo, které videjko myslíš? :?: :?: :D :D

http://letsdance.markiza.sk/clanok//den ... cku-2.html


Díky. Ještě jsem ho neviděla. On je tak uvolněný, že mu nic nedělá problém :D :D
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Franci » 05 kvě 2010, 19:02

Ahojte. Obrázek Mňa to vždy v noci chytí. Obrázek je mi ľúto, ako na neho nadávajú. Však toľko urážok a negatívnych príspevkov nemal ani Žitný a on spravil otrasnú vec. Obrázek
Míla - ten sen o Benátkach bol krásny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je to môj sen.
Mne sa včera o ňom snívalo , no bolo to smutné. :( On sedel na lavici a bol smutnučký z toho všetkého. A Eva, Katka a Nela, jediné tenečníčky, ktoré ho majú radi, ho utešovali. :cry:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod mari » 05 kvě 2010, 21:16

Dafi píše:[
A dovedete si představit Mira jako herce v nějakém romantickém filmu :?: :?: :oops: :oops: Tak i tahle myšlenka mě už napadla. :shock: :oops: No nevím co bychom dělaly pak :?: :!: :wink: :lol:

Mna to už tiež napadlo,ešte počas SS,niečo o mladpm začínajúcom rockerovi...,aby mohol aj spievať :D
Kedysi dávno som videla film s Christopherom Lambertom,asi V žiari reflektorov sa to volalo..On bol začínajúci spevák a zamiloval sa do staršej ženy (Catherine Deneuve).Bolo to veľmi dááávno,a vtedy sa mi ten film veľmi páčil(Lambert bol môj obľúbený herec...).Spomenula som si naň,ked hľadáme pre Mira filmovú rolu... :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Lilie » 05 kvě 2010, 21:57

mari píše:
Dafi píše:[
A dovedete si představit Mira jako herce v nějakém romantickém filmu :?: :?: :oops: :oops: Tak i tahle myšlenka mě už napadla. :shock: :oops: No nevím co bychom dělaly pak :?: :!: :wink: :lol:

Mna to už tiež napadlo,ešte počas SS,niečo o mladpm začínajúcom rockerovi...,aby mohol aj spievať :D
Kedysi dávno som videla film s Christopherom Lambertom,asi V žiari reflektorov sa to volalo..On bol začínajúci spevák a zamiloval sa do staršej ženy (Catherine Deneuve).Bolo to veľmi dááávno,a vtedy sa mi ten film veľmi páčil(Lambert bol môj obľúbený herec...).Spomenula som si naň,ked hľadáme pre Mira filmovú rolu... :lol:


Myslíte, že bych se já taky uplatnila v tom filmu? :oops: :D :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod ewilyn » 05 kvě 2010, 22:23

Lilie píše:
mari píše:
Dafi píše:[
A dovedete si představit Mira jako herce v nějakém romantickém filmu :?: :?: :oops: :oops: Tak i tahle myšlenka mě už napadla. :shock: :oops: No nevím co bychom dělaly pak :?: :!: :wink: :lol:

Mna to už tiež napadlo,ešte počas SS,niečo o mladpm začínajúcom rockerovi...,aby mohol aj spievať :D
Kedysi dávno som videla film s Christopherom Lambertom,asi V žiari reflektorov sa to volalo..On bol začínajúci spevák a zamiloval sa do staršej ženy (Catherine Deneuve).Bolo to veľmi dááávno,a vtedy sa mi ten film veľmi páčil(Lambert bol môj obľúbený herec...).Spomenula som si naň,ked hľadáme pre Mira filmovú rolu... :lol:


Myslíte, že bych se já taky uplatnila v tom filmu? :oops: :D :lol:


urcite :) ...ved si kocka :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Kaja » 05 kvě 2010, 22:27

Hm, vedela by som si ho predstaviť vo filme. Aj s Liliou, samozrejme. :) Alebo film o ňom? :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Franci » 06 kvě 2010, 14:39

Ja som tie videjká videla len dvakrát, najviav trikrát. Lilie, tento smajlík, čo si dala, je krásny. Obrázek[/quote]
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron