Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Sedmé kolo

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Paula » 04 kvě 2010, 09:05

Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Lilie » 04 kvě 2010, 09:14

fanusicka píše:http://www.pluska.sk/soubiznis/lets-dance/05/podzamska-smajdu-ignorovala.html


Tak nejen my jsme si všimli..... :? A jí je fakt jenom 37 let? :shock: :shock:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Leila » 04 kvě 2010, 09:28

Kaja píše:http://www.cas.sk/clanok/162844/ukrivdena-podzamska-po-vyhadzove-tancujem-lepsie-ako-smajda.html

A mohli by napísať článok: Šťastný Šmajda po rozhodnutí - Ale vyzerám lepšie ako Podzámska! :P :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod ewilyn » 04 kvě 2010, 09:38

Leila píše:
Kaja píše:http://www.cas.sk/clanok/162844/ukrivdena-podzamska-po-vyhadzove-tancujem-lepsie-ako-smajda.html

A mohli by napísať článok: Šťastný Šmajda po rozhodnutí - Ale vyzerám lepšie ako Podzámska! :P :lol:


je mi MIra luto :( ..i ked sa snazi, porota ho zvozi, stale je posledny i napriek tomu, ze nie je najhorsi tanecnik ( myslim, ze sa zhodneme, ze Hric, Pomajbo i Mazikova su horsi). A potom, ked porota rozhodne- v rozpore s jej doterajsimi hodnoteniami, ale to uz je ich problem :? a naplno sa ukaze zamer Markizy , takcela kritika pada na jeho hlavu, pritom on je v tom nevinne :( ..a je i natolko slusny a ferovy, ze prizna, ze Elena bola lepsia tanecnica :)
Vsetci vieme, preco si Mira nechali v sutazi- na 2. stranu, ja uz by som tu " divci valku" bez Mira dalej vobec nemala zaujem sledovat, a keby vypadla i Mazikova, ktora tam jedina este robi show., zostalo by Markize iba par divakov, ktori to pozeraju kvoli tancu- tych ale vela nebude a pochybuje,, ze sa trhaju v minani kreditov :?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Leila » 04 kvě 2010, 09:40

fanusicka píše:http://www.pluska.sk/soubiznis/lets-dance/05/podzamska-smajdu-ignorovala.html

Ukázala svoju pravú tvár, herečka! :twisted: Za maskou nežnosti a srdečnosti sa v skutočnosti skrýva pokryteckosť a faloš!!! Ako keby Miro rozhodoval kto vypadne ! Hoci bola vykoľajená z vyhadzovu ale keď má aspoň priemerne IQ tak nedokáže spraviť to, čo spravila :evil: Tak sa podľa mňa prejavujú iba chudáci!!! :x
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Míla » 04 kvě 2010, 09:49

Leila píše:
fanusicka píše:http://www.pluska.sk/soubiznis/lets-dance/05/podzamska-smajdu-ignorovala.html

Ukázala svoju pravú tvár, herečka! :twisted: Za maskou nežnosti a srdečnosti sa v skutočnosti skrýva pokryteckosť a faloš!!! Ako keby Miro rozhodoval kto vypadne ! Hoci bola vykoľajená z vyhadzovu ale keď má aspoň priemerne IQ tak nedokáže spraviť to, čo spravila :evil: Tak sa podľa mňa prejavujú iba chudáci!!! :x
EP JE STEJNĚ STARÁ JAKO JÁ A URČITĚ BYCH MIRČOVI NEUCUKLA.BA NAOPAK.JÁ BYCH SE HO DRŽELA JAKO KLÍŠTĚ A MUSELA BY TEPRVE OCHRANKA ZASAHOVAT.JÁ SOM TIEŽ SLUŠNĚ VYCHOVANÉ DIEVČA.TED VYPADNE KUDLANKA MÁZIKOVÁ.EP SI MOC O SOBĚ MYSLÍ.MIRČOVI MUSÍTE POSÍLAT HLASY V TOM ZAHRANIČÍ.HOLKY JÁ SE ZASE TĚŠÍM NA NEDĚLI.MÍLA :wink: :wink:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Leila » 04 kvě 2010, 09:52

ewilyn píše:
je mi MIra luto :( ..i ked sa snazi, porota ho zvozi, stale je posledny i napriek tomu, ze nie je najhorsi tanecnik ( myslim, ze sa zhodneme, ze Hric, Pomajbo i Mazikova su horsi). A potom, ked porota rozhodne- v rozpore s jej doterajsimi hodnoteniami, ale to uz je ich problem :? a naplno sa ukaze zamer Markizy , takcela kritika pada na jeho hlavu, pritom on je v tom nevinne :( ..a je i natolko slusny a ferovy, ze prizna, ze Elena bola lepsia tanecnica :)
Vsetci vieme, preco si Mira nechali v sutazi- na 2. stranu, ja uz by som tu " divci valku" bez Mira dalej vobec nemala zaujem sledovat, a keby vypadla i Mazikova, ktora tam jedina este robi show., zostalo by Markize iba par divakov, ktori to pozeraju kvoli tancu- tych ale vela nebude a pochybuje,, ze sa trhaju v minani kreditov :?

Aj mne je ho ľúto! Markíze je jedno, čo všetko prežíva, akú kritiku musí znášať, hlavne, že majú svoju sledovanosť a zisky!!! :x Dúfam, že on si to tak veľmi nepripúšťa a toto všetko ho ešte viac zocelí! :D Pretože v šoubiznise to už tak chodí a keď v ňom chce ostať čo najdlhšie musí si zvykať, že častokrát môžu prísť aj oveľa horšie skutočnosti! :(
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Lilie » 04 kvě 2010, 09:54

Míla píše:
Leila píše:
fanusicka píše:http://www.pluska.sk/soubiznis/lets-dance/05/podzamska-smajdu-ignorovala.html

Ukázala svoju pravú tvár, herečka! :twisted: Za maskou nežnosti a srdečnosti sa v skutočnosti skrýva pokryteckosť a faloš!!! Ako keby Miro rozhodoval kto vypadne ! Hoci bola vykoľajená z vyhadzovu ale keď má aspoň priemerne IQ tak nedokáže spraviť to, čo spravila :evil: Tak sa podľa mňa prejavujú iba chudáci!!! :x
EP JE STEJNĚ STARÁ JAKO JÁ A URČITĚ BYCH MIRČOVI NEUCUKLA.BA NAOPAK.JÁ BYCH SE HO DRŽELA JAKO KLÍŠTĚ A MUSELA BY TEPRVE OCHRANKA ZASAHOVAT.JÁ SOM TIEŽ SLUŠNĚ VYCHOVANÉ DIEVČA.TED VYPADNE KUDLANKA MÁZIKOVÁ.EP SI MOC O SOBĚ MYSLÍ.MIRČOVI MUSÍTE POSÍLAT HLASY V TOM ZAHRANIČÍ.HOLKY JÁ SE ZASE TĚŠÍM NA NEDĚLI.MÍLA :wink: :wink:


Ona ale vypadá starší.... :roll: Bych taky neucukla - možná tak on mně :D :lol: A Mázikovou nechat :!: Jediná mi je z těch ženských sympatická.....
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Dafi » 04 kvě 2010, 11:08

Lilie píše:


Ona ale vypadá starší.... :roll: Bych taky neucukla - možná tak on mně :D :lol: A Mázikovou nechat :!: Jediná mi je z těch ženských sympatická.....

To teda vypadá.Dělají z ní krásku ,přitom je šeredná jak noc.(omlouvám se za ten výraz,ale jinak to nevidím)Jenom mě utěšuje,že aspoň Máziková (jak mě ze začátku přišla trhlá tak teď ji mám ráda)a i Nela se k Mirovi hned tulily .Tak doufám ,že aspoň Nela mu pofoukala zklamanou dušičku.
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Kaja » 04 kvě 2010, 11:44

ewilyn píše:I v super pisu i Mirovom presvedcivom tanecnom vykone...velmi prekvapivo bozk nezmienuju: :)

http://www.super.cz/clanek/39129-smajdo ... armen.html


Potešilo ma to, ďakujem. Celkom milý článoček. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Kaja » 04 kvě 2010, 11:46

Míla píše: TAK VIDÍŠ NA CO TY LIDI HNED NEPŘÍJDOU.U MĚ TO JE MIROUŠEK SLUNÍČKO.DNESKA SE MI ZDÁLO,ŽE JSME BYLI NA JACHTĚ NA KANÁRECH.JÁ JSEM LEŽELA NA PALUBĚ A OPALOVALA SE.MIRČO GRILOVAL RYBU .TO BYLA MNAMKA.PAK JSME PŘIPLULI KE BŘEHU A ŠLI SE PROJÍT RUKA V RUCE A NAJEDNOU JSME BYLI V BENÁTKÁCH NA TÝ LODCE V ITÁLII.HOLKY NEMLAT TE MĚ.AHOJKY MÍLA :miro: :miro: :miro: :miro: :oops: :P :P :P :P


My Ti to doprajeme, Míla. Tentokrát sa Ti prisnil tak pekne májovo romanticky. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Kaja » 04 kvě 2010, 11:59

Leila píše:
ewilyn píše:
je mi MIra luto :( ..i ked sa snazi, porota ho zvozi, stale je posledny i napriek tomu, ze nie je najhorsi tanecnik ( myslim, ze sa zhodneme, ze Hric, Pomajbo i Mazikova su horsi). A potom, ked porota rozhodne- v rozpore s jej doterajsimi hodnoteniami, ale to uz je ich problem :? a naplno sa ukaze zamer Markizy , takcela kritika pada na jeho hlavu, pritom on je v tom nevinne :( ..a je i natolko slusny a ferovy, ze prizna, ze Elena bola lepsia tanecnica :)
Vsetci vieme, preco si Mira nechali v sutazi- na 2. stranu, ja uz by som tu " divci valku" bez Mira dalej vobec nemala zaujem sledovat, a keby vypadla i Mazikova, ktora tam jedina este robi show., zostalo by Markize iba par divakov, ktori to pozeraju kvoli tancu- tych ale vela nebude a pochybuje,, ze sa trhaju v minani kreditov :?

Aj mne je ho ľúto! Markíze je jedno, čo všetko prežíva, akú kritiku musí znášať, hlavne, že majú svoju sledovanosť a zisky!!! :x Dúfam, že on si to tak veľmi nepripúšťa a toto všetko ho ešte viac zocelí! :D Pretože v šoubiznise to už tak chodí a keď v ňom chce ostať čo najdlhšie musí si zvykať, že častokrát môžu prísť aj oveľa horšie skutočnosti! :(

Mne tiež, veľmi. Showbiznis je mimoriadne tvrdý. Tie diskusné príspevky všade... :roll: A keď som ho videla, aký bol smutný po tom, ako sa bosorka Podzámska k nemu chovala, tak by som ju asi vedela aj kopnúť do zadku. :evil:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Lenka » 04 kvě 2010, 12:40

Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Lilie » 04 kvě 2010, 12:43

Lenka píše:http://www.pluska.sk/soubiznis/lets-dance/05/smajda-netrafil.html


Hlavně, jestli jindy se trefí a neplete si druhou tlamičku s.....No nic :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Lenka » 04 kvě 2010, 12:44

Lilie píše:
Lenka píše:http://www.pluska.sk/soubiznis/lets-dance/05/smajda-netrafil.html


Hlavně, aby si nespletl druhou tlamičku s.....No nic :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron