Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Sedmé kolo

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Dafi » 05 kvě 2010, 10:04

Lilie píše:
Dafi píše:
Kotě píše:Tak nějak koukám na to poslední kolo pořát dokola..A všimli jste si, že v zákulisí, jak na něj vyběhl Modrovský, se Mirko zasmál jako chlap a néé jako pískací hračka? :lol: :lol:

Já taky koukám a koukám a koukám a nemůžu se dokoukat. :shock: :oops: :lol: .A ten smích byl fakt drsnější asi ho potěšilo ,že tak Modrovského rozhodil,ale i Adéla byla nějak rozhozena z té Katčiné nabídky ,nějak nenacházela slova.


Já taky :lol: Jsem praštěná? :roll: :D

Když je nás víc tak to asi bude normální :lol: :lol: ,i když otom někdy taky pochybuju. :roll: :wink: :oops:
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Lilie » 05 kvě 2010, 10:14

Jarka píše:
Lilie píše:Já taky :lol: Jsem praštěná? :roll: :D

Já si ho pustila jen dvakrát a ani jednou nedokoukala do konce - to jsem praštěná, nebo se mezi vás nehodím?


Jsme všichni :D :wink: A hodíš Obrázek
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Kotě » 05 kvě 2010, 10:20

Jarka píše:
Lilie píše:Já taky :lol: Jsem praštěná? :roll: :D

Já si ho pustila jen dvakrát a ani jednou nedokoukala do konce - to jsem praštěná, nebo se mezi vás nehodím?

Ty ho máš holt ráda JINAK než my zastydlý puberťačky :wink: :D
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Kaja » 05 kvě 2010, 10:31

Jarka píše:
Lilie píše:Já taky :lol: Jsem praštěná? :roll: :D

Já si ho pustila jen dvakrát a ani jednou nedokoukala do konce - to jsem praštěná, nebo se mezi vás nehodím?

Ja som to tiež videla 2 krát. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Jarka » 05 kvě 2010, 10:33

Kotě píše:
Jarka píše:
Lilie píše:Já taky :lol: Jsem praštěná? :roll: :D

Já si ho pustila jen dvakrát a ani jednou nedokoukala do konce - to jsem praštěná, nebo se mezi vás nehodím?

Ty ho máš holt ráda JINAK než my zastydlý puberťačky :wink: :D

Ráda bych byla zastydlá puberťačka, ale nějak přes jiné aktivity není čas, vždycky mi do toho přijdou daleko důležitější věci chápeš!!! :wink:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Lilie » 05 kvě 2010, 10:37

Jarka píše:
Kotě píše:
Lilie píše:Ty ho máš holt ráda JINAK než my zastydlý puberťačky :wink: :D

Ráda bych byla zastydlá puberťačka, ale nějak přes jiné aktivity není čas, vždycky mi do toho přijdou daleko důležitější věci chápeš!!! :wink:



Chápeme :wink: :D Už jsem začala číst :!:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Jarka » 05 kvě 2010, 10:44

[quote="Lilie

Chápeme :wink: :D Už jsem začala číst :!:[/quote]

Tak zrovna takové aktivity jsem nemyslela :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Lilie » 05 kvě 2010, 10:46

Jarka píše:[quote="Lilie

Chápeme :wink: :D Už jsem začala číst :!:


Tak zrovna takové aktivity jsem nemyslela :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

Jo táááák Obrázek :oops: :wink: :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Míla » 05 kvě 2010, 11:45

Lilie píše:
Jarka píše:[quote="Lilie

Chápeme :wink: :D Už jsem začala číst :!:


Tak zrovna takové aktivity jsem nemyslela :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Jo táááák Obrázek :oops: :wink: :D[/quote]AHOJKY VŠEM.TAK VY NA MĚ NEMÁTE STÍM POUŠTĚNÍM MIRČA.JÁ SI HO NAHRÁLA NA MOBIL VIDEJKO A POUŠTÍM SI HO 5 KRÁT PŘED SPANÍM.MOBIL UŽ ZE VŠEHO CHRAPTÍ,ALE ZDÁLO SE MI O NĚM ZAS.NEZABÍJEJTE MĚ.MÍLA :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :P :P :miro: :miro: :miro: :miro: :miro: :) :) :) :) :)
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod debbie » 05 kvě 2010, 11:56

Já taky koukám a koukám a koukám a nemůžu se dokoukat. :shock: :oops: :lol: .A ten smích byl fakt drsnější asi ho potěšilo ,že tak Modrovského rozhodil,ale i Adéla byla nějak rozhozena z té Katčiné nabídky ,nějak nenacházela slova.[/quote]

Já taky :lol: Jsem praštěná? :roll: :D[/quote]
Když je nás víc tak to asi bude normální :lol: :lol: ,i když otom někdy taky pochybuju. :roll: :wink: :oops:[/quote]

Já jsem na tom podobně. Musím na to pořád čučet, dělá mi asi dobře :oops: :oops: . A mě navíc úplnně dostává ten moment, kdy se Adéla a Miro na sebe dívají před tím polibkem..ach jo, ale je nás víc, tak si z toho nic nedělám :D :D
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Lilie » 05 kvě 2010, 12:05

debbie píše:Já taky koukám a koukám a koukám a nemůžu se dokoukat. :shock: :oops: :lol: .A ten smích byl fakt drsnější asi ho potěšilo ,že tak Modrovského rozhodil,ale i Adéla byla nějak rozhozena z té Katčiné nabídky ,nějak nenacházela slova.


Já taky :lol: Jsem praštěná? :roll: :D[/quote]
Když je nás víc tak to asi bude normální :lol: :lol: ,i když otom někdy taky pochybuju. :roll: :wink: :oops:[/quote]

Já jsem na tom podobně. Musím na to pořád čučet, dělá mi asi dobře :oops: :oops: . A mě navíc úplnně dostává ten moment, kdy se Adéla a Miro na sebe dívají před tím polibkem..ach jo, ale je nás víc, tak si z toho nic nedělám :D :D[/quote]

Jj, taky tak :P Chápete, že našemu nábytku je víc nebezpečné líbání Adélina palce (i s tím pohledem u toho), než třeba nějaké por.o apod.? :roll: Jdu volat Chocholouška..... :)
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Kaja » 05 kvě 2010, 12:13

A máme ďalšie (potešujúce) postrehy z tohoto kola, hoci autorovi sa nepáčilo rozhodnutie:

http://www.sietovka.sk/?p=1267

Miro Šmajda a Katarína Štumpfová – Tango – Na Mirove Tango som bol vážne zvedavý. Ako zvládne nerobiť si srandičky a udržať niečo ako tangový výraz. No tak toto ale naozaj bolo Tango. Bol to jeho najlepší výkon, úplne uveriteľný z veľmi dobrou atmosférou. Veľký pozor treba dávať najmä na ramená, tie už by Miro mal udržať a netlačiť ich k ušiam. Mne sa to ale vcelku páčilo a uveril som, že som videl Tango. Miro určite nepodľahol klamnému zdaniu, že sa stáva tanečníkom, ale je to fakt oveľa lepšie.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Dafi » 05 kvě 2010, 12:35

Lilie píše:
debbie píše:
Já jsem na tom podobně. Musím na to pořád čučet, dělá mi asi dobře :oops: :oops: . A mě navíc úplnně dostává ten moment, kdy se Adéla a Miro na sebe dívají před tím polibkem..ach jo, ale je nás víc, tak si z toho nic nedělám :D :D


Jj, taky tak :P Chápete, že našemu nábytku je víc nebezpečné líbání Adélina palce (i s tím pohledem u toho), než třeba nějaké por.o apod.? :roll: Jdu volat Chocholouška..... :)

A dovedete si představit Mira jako herce v nějakém romantickém filmu :?: :?: :oops: :oops: Tak i tahle myšlenka mě už napadla. :shock: :oops: No nevím co bychom dělaly pak :?: :!: :wink: :lol:
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Lilie » 05 kvě 2010, 12:39

Dafi píše:
Lilie píše:
debbie píše:
Já jsem na tom podobně. Musím na to pořád čučet, dělá mi asi dobře :oops: :oops: . A mě navíc úplnně dostává ten moment, kdy se Adéla a Miro na sebe dívají před tím polibkem..ach jo, ale je nás víc, tak si z toho nic nedělám :D :D


Jj, taky tak :P Chápete, že našemu nábytku je víc nebezpečné líbání Adélina palce (i s tím pohledem u toho), než třeba nějaké por.o apod.? :roll: Jdu volat Chocholouška..... :)

A dovedete si představit Mira jako herce v nějakém romantickém filmu :?: :?: :oops: :oops: Tak i tahle myšlenka mě už napadla. :shock: :oops: No nevím co bychom dělaly pak :?: :!: :wink: :lol:


Pořídily si omyvatelný nábytek? :oops: :D Ale nesměla by to být žádná přeslazená sr.čka :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Sedmé kolo

Příspěvekod Dafi » 05 kvě 2010, 12:49

Kaja píše:A máme ďalšie (potešujúce) postrehy z tohoto kola, hoci autorovi sa nepáčilo rozhodnutie:

http://www.sietovka.sk/?p=1267

Miro Šmajda a Katarína Štumpfová – Tango – Na Mirove Tango som bol vážne zvedavý. Ako zvládne nerobiť si srandičky a udržať niečo ako tangový výraz. No tak toto ale naozaj bolo Tango. Bol to jeho najlepší výkon, úplne uveriteľný z veľmi dobrou atmosférou. Veľký pozor treba dávať najmä na ramená, tie už by Miro mal udržať a netlačiť ich k ušiam. Mne sa to ale vcelku páčilo a uveril som, že som videl Tango. Miro určite nepodľahol klamnému zdaniu, že sa stáva tanečníkom, ale je to fakt oveľa lepšie.


Ale jinak mluví o něm rozumně.Díky
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron