Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Šieste kolo

Příspěvekod Kaja » 26 dub 2010, 20:47

Lenka píše:
fanusicka píše:http://www.cas.sk/clanok/161835/stumpfova-na-let-s-dance-pocas-rumby-prisla-o-topanku.html

dole je aj video :wink:

V tomhle videu je úplně zlatý:-)


Je, veľmi. A Katka je úžasná, klobúk dole pred ňou.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod mari » 26 dub 2010, 21:00

Boli veľmi zlatí obaja,Mirko trošku zmaľovaný na môj vkus,hlavne v tej dokrútke potom...
Neviem prečo,ale na mňa včera pôsobil v tom tanci nejaký ??? rozhodený,stuhnutý,neviem na to nájsť správny výraz...Ale ked porota chválila,tak som ticho a súhlasím... :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Kaja » 26 dub 2010, 21:03

mari píše:Boli veľmi zlatí obaja,Mirko trošku zmaľovaný na môj vkus,hlavne v tej dokrútke potom...
Neviem prečo,ale na mňa včera pôsobil v tom tanci nejaký ??? rozhodený,stuhnutý,neviem na to nájsť správny výraz...Ale ked porota chválila,tak som ticho a súhlasím... :D


Mne taký veľmi sústredený, asi to nechcel Katke pokaziť. Ale keď som videla tú Simoninu rumbu, vyzeralo to dosť podobne. 4o sa ja v tom vyznám? :D Zmaľovaní boli všetci. Erik prišiel do telerána s takými rozmazanými linkami. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod ewilyn » 26 dub 2010, 21:07

mari píše:Boli veľmi zlatí obaja,Mirko trošku zmaľovaný na môj vkus,hlavne v tej dokrútke potom...
Neviem prečo,ale na mňa včera pôsobil v tom tanci nejaký ??? rozhodený,stuhnutý,neviem na to nájsť správny výraz...Ale ked porota chválila,tak som ticho a súhlasím... :D


Mam pocit, ze Miro sa velmi snazi a bere si k srdcu tie vytky poroty...minule i teraz bol v tvari taky akoby sustredeny, mala som pocit, ze sa strasne sustredi na kroky, akoby ich pocital :) ..a i z fotiek je vidiet, ze pery drzi zovrete, ked mu vycitali toho "kaprika"- i ked prave tie pootvorene usta su unho take sexi :D :oops:
...a co sa tyka make-upu- Katka bola natreta niecim samoopalovacim a aby pri nej neposobil bledo, pridali i jemu :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Kaja » 26 dub 2010, 21:23

Takže som objavila posudok:

Miro Smajda - jeho rumba sa mi pacila. Praca bokov sice bola trosku neista, ale inac to bolo velmi pekne, dokonca jeho neohrabane ruky v tomto pripade posobili muzne a nezzenstilo, co sa pri latinskoamerickych tancoch niekedy stava. Tam kde sa mal vlnit v hrudi este trochu dvihal ramena, to sa da rychlo odstranit. Este to aj bolo celkom do hudby a verte mi, rumbovy rytmus je velmi tazky na zatancovanie, kedze sa pocitaju styri doby a na prvu dobu sa vacsinou stoji, resp. nerobi krok. A dokonca som vedela identifikovat hned niekolko poctivych rumbovych figur, vratane sliding doors. Palce hore

Elena Podzamska - velmi pekny slowfox, naozaj velmi velmi dobre, vynikajuci vykon vzhladom na skutocnost ako kratko tancuje. Pacila sa mi dynamika, bolo pekne vidno sway, cize raz hore, raz dole, vsetko velmi pekne zvladnute. Jedinou chybickou bolo jej prave rameno ktore skakalo hore a naopak, zvysok ruky jej klesal dole a Matej to musel zachranovat. Staci drobnost, poriadne sa vystriet a drzat ramena dole a krk vytahovat co najvyssie, lenze to je uz vec ktoru si musim pripominat aj ja a aj mne sa to obcas stane, najma ked som uz vycerpana, takze znovu opakujem, na zaciatocnicku vynikajuci slowfox. Dokonca krasne menila smer hlavy, co je vec ktora neprichadza automaticky ale treba na to mysliet, lebo sa meni niekedy aj pri protipohybe, nielen pri otvoreni do promenady a za to ma u mna body naviac.

Nela Pociskova - dobre, ale dievca preboha, mas prekrasne dlhe nohy a jive tancujes cely cas v podrepe. Kolena mala cely cas pokrcene, dokonca aj pri tocenych figurach, kde rozmyslam ako je to vobec fyzicky mozne. Bohuzial inac vynikajuco zvladnutu choreografiu pokazila absolutna zaciatocnicka chyba, tie kolena jej bohuzial neviem odpustit, lebo to je najzakladnejsia jiveova vec. Akrobaticke figury fajn, timing fajn, kiki chodza bola bohuzial malo tocena v bokoch a pri prvych vykopoch si az prilis pomahala ramenami, takze to nebolo v nohach ale v trupe. Bohuzial celej porote to tento tyzden akosi uslo alebo co, ale u mna to zabilo cely tanec...

Martina Simkovicova - absolutne drobna kritika na uvod a potom uz len to dobre - Martina sa potrebuje viac spevnit vo vrsku, pretoze ked ju partner otvori do promenady alebo hodi do nejakej line (taka ta figura so zaklonom, neviem ako je to po slovensky), po tom ako sa tam dostane jej este raz tak trosku mykne hlava, to nesmie byt. To ma byt raz, bum, otvorena hlava a stojim pevna ako skala a koniec a netreba v tom nic ine len pevne drzanie a pevny vrsok a nerobit nic sama, to vsetko robi partner.
No ale cele tango bolo vynikajuce, krasna poctiva tanecna choreografia, ziadne fusovane hluposti aby to vyzeralo ako tanec, ale nebolo velmi technicky narodne, inac ona ma taketo choreografie stale a velmi sa mi to paci, s tym som velmi spokojna. Na to, aka bola choreografia narocna ju odtancovala vynikajuco, so vsetkym co k tomu patri a specialne chvalim dvihane figury, ktore tomuto paru idu vynikajuco a Martina v nich vyzera lahucko ako pierko. Vyborne.

Eva Mazikova - toto tango si inac mozno pamatate z filmu Maska ked si Jim Carrey ako Maska sadol ku Cameron v parku a zacal jej vyznavat lasku.... ono sa napokon aj vola Tango en el parque
Ku tangu... ja nechapem co tam este Mazikova robi, pretoze tak preukrutny vrsok ako u nej som uz dlho nevidela a bohuzial ako u jedinej sa to z kola na kolo nezlepsuje - zhrbena, ramena vytiahnute a hrozne sa v nom mece, mna cim dalej tym viac boli sa na to pozerat. Kebyze to niekto pozerate este raz, vsimnite si to nepochopitelne mykanie jej lavej ruky, ktora ma nehybne lezat na partnerovej pravej ruke a nerobit nic, len samotny ram drzania. Zasa aby som bola fer, musim jej velmi pochvalit tie zaklonove figury, tie jej sli pekne a najma v tej poslednej mala velmi pekny krk. Skoda ze k tomu nepristupuje trosku disciplinovanejsie, mohlo to byt ovela lepsie.

Patricia Vittekova - Este z nej aj spravili taku obstaroznu tlstu ochechulu, za to nemoze, to robia tie saty a strasny uces... Co sa tanca tyka, skarede ramena, hore, tancovala to hrozne zhrbena a v porobvnani s Elenou mala minimalny pohyb po parkete, pri slowfoxe rovnako ako aj pri waltzi sa ma lietat, umenie je prejst parket na cim menej krokov, to znamena ze krok musim nasadit, pekne do kolien a odrazit sa od zadnej nohy aby bol ten krok cim dlhsi. Toto tu absolutne chybalo, Patricia si to bohuzial len tak pekne odkracala... velmi nudne...

Simona Krainova - boze moj, moda tychto "zaclon" sa rozmaha, nerobim si srandu, aj niektore normalne tanecnice maju saty a la plavky a okolo toho nahodne strhnuta zaclona, mne sa to hrozne, ale hrozne nepaci... naslapy malo na spicku, kolena som kvoli zaclone nemohla velmi pozerat, celkovy pohyb tela bol dobry, panva a chrbat sa pekne vlnili, ale toho tanca tam bolo naozaj minimum, zvysok bola presne ta fuserina, divadlo, ale tanec skoro ziaden...
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod mari » 26 dub 2010, 21:24

ewilyn píše:
Mam pocit, ze Miro sa velmi snazi a bere si k srdcu tie vytky poroty...minule i teraz bol v tvari taky akoby sustredeny, mala som pocit, ze sa strasne sustredi na kroky, akoby ich pocital :) ..a i z fotiek je vidiet, ze pery drzi zovrete, ked mu vycitali toho "kaprika"- i ked prave tie pootvorene usta su unho take sexi :D :oops:
...a co sa tyka make-upu- Katka bola natreta niecim samoopalovacim a aby pri nej neposobil bledo, pridali i jemu :)

Presne som si myslela,že ten kaprík bol lepší... :D ,tie zovreté pery sú neprirodzené...i ked ...porote sa zdá,že sa dopustil výrazu...!
Asi to fakt nechcel Katke pokaziť,ked je to jej obľúbený tanec...ale čakala som trošku viac vášne...či stačilo nám??? :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Kaja » 26 dub 2010, 21:27

mari píše:
ewilyn píše:
Mam pocit, ze Miro sa velmi snazi a bere si k srdcu tie vytky poroty...minule i teraz bol v tvari taky akoby sustredeny, mala som pocit, ze sa strasne sustredi na kroky, akoby ich pocital :) ..a i z fotiek je vidiet, ze pery drzi zovrete, ked mu vycitali toho "kaprika"- i ked prave tie pootvorene usta su unho take sexi :D :oops:
...a co sa tyka make-upu- Katka bola natreta niecim samoopalovacim a aby pri nej neposobil bledo, pridali i jemu :)

Presne som si myslela,že ten kaprík bol lepší... :D ,tie zovreté pery sú neprirodzené...i ked ...porote sa zdá,že sa dopustil výrazu...!
Asi to fakt nechcel Katke pokaziť,ked je to jej obľúbený tanec...ale čakala som trošku viac vášne...či stačilo nám??? :lol:


Bolo to poctivo odtancované, ale práveže od výrazu oproti prvým kolám upustili. Porota tomu nerozumie. :wink:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod gemini » 26 dub 2010, 21:32

mari píše:
ewilyn píše:
Mam pocit, ze Miro sa velmi snazi a bere si k srdcu tie vytky poroty...minule i teraz bol v tvari taky akoby sustredeny, mala som pocit, ze sa strasne sustredi na kroky, akoby ich pocital :) ..a i z fotiek je vidiet, ze pery drzi zovrete, ked mu vycitali toho "kaprika"- i ked prave tie pootvorene usta su unho take sexi :D :oops:
...a co sa tyka make-upu- Katka bola natreta niecim samoopalovacim a aby pri nej neposobil bledo, pridali i jemu :)

Presne som si myslela,že ten kaprík bol lepší... :D ,tie zovreté pery sú neprirodzené...i ked ...porote sa zdá,že sa dopustil výrazu...!
Asi to fakt nechcel Katke pokaziť,ked je to jej obľúbený tanec...ale čakala som trošku viac vášne...či stačilo nám??? :lol:


Stačilo :!: Na začátku si ji nesl, jako by byla pírko, a na konci dvě blonďaté hlavičky u sebe, ach! No a to mezitím bylo moc pěkné, takové něžné.

Kapříka dělají všichni, jen to porota ostatním nevyčítá.
gemini
 

Příspěvekod mari » 26 dub 2010, 21:34

Kaja píše:Takže som objavila posudok:

verte mi, rumbovy rytmus je velmi tazky na zatancovanie, kedze sa pocitaju styri doby a na prvu dobu sa vacsinou stoji, resp. nerobi krok.


Aha,a mám to vysvetlené,preto sa mi to zdalo také sekané - to tak malo byť...
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod mari » 26 dub 2010, 21:38

gemini píše:
Na začátku si ji nesl, jako by byla pírko

To ma prekvapuje,ako ľahko ju unesie!!!!
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod gemini » 26 dub 2010, 21:38

mari píše:
Kaja píše:Takže som objavila posudok:

verte mi, rumbovy rytmus je velmi tazky na zatancovanie, kedze sa pocitaju styri doby a na prvu dobu sa vacsinou stoji, resp. nerobi krok.


Aha,a mám to vysvetlené,preto sa mi to zdalo také sekané - to tak malo byť...


Tohle je jediné, co o rumbě vím. Okoukala jsem to u dětí v tanečních, my se ji ani neučili.
gemini
 

Příspěvekod Kaja » 26 dub 2010, 21:39

mari píše:
Kaja píše:Takže som objavila posudok:

verte mi, rumbovy rytmus je velmi tazky na zatancovanie, kedze sa pocitaju styri doby a na prvu dobu sa vacsinou stoji, resp. nerobi krok.


Aha,a mám to vysvetlené,preto sa mi to zdalo také sekané - to tak malo byť...


Hej, ja som pochopila, že to tak malo byť, keď som videla tancovať Simonu s Erikom - to bolo tiž také :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod ewilyn » 26 dub 2010, 21:57

mari píše:
gemini píše:
Na začátku si ji nesl, jako by byla pírko

To ma prekvapuje,ako ľahko ju unesie!!!!


..ved nam posiluje chlapec :) ..bicepsy mu rastu :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Kaja » 26 dub 2010, 22:53

ewilyn píše:
mari píše:
gemini píše:
Na začátku si ji nesl, jako by byla pírko

To ma prekvapuje,ako ľahko ju unesie!!!!


..ved nam posiluje chlapec :) ..bicepsy mu rastu :)


No, tot aj mňa. Pohadzuje si ju tam ako pierko. Kto by to naňho povedal :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod 12345 » 26 dub 2010, 23:06

Kaja píše:
ewilyn píše:
mari píše:
gemini píše:
Na začátku si ji nesl, jako by byla pírko

To ma prekvapuje,ako ľahko ju unesie!!!!


..ved nam posiluje chlapec :) ..bicepsy mu rastu :)


No, tot aj mňa. Pohadzuje si ju tam ako pierko. Kto by to naňho povedal :)


Já jo :) Léta posilování se nemůžou jen tak někam vytratit 8)
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron