Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Šieste kolo

Příspěvekod Míla » 27 dub 2010, 19:29

Bára píše:
Franci píše:Mirko bol rozhodne lepší než Ďuro.
Já už jsem to psala výše, že Mokrý nebyl fakt nic moc. Dvakrát tam na konci sotva držel balanc. U něho to bylo vloni podobné jako letos u Mira. Porota ho dusila a on postupoval a postupoval. Na diskusích na něho půlka nadávala, půlka ho bezvýhradně přijala. Jejich finálové tance byla jen estráda. Na to Miro nemá, aby se takhle předváděl, a tak musí občas i tancovat. Porota je nemožná, teď se to snaží dvě kola korigovat, ale ta nálepka už mu zůstane. Příkladem může být Vydra. Měl nejšikovnější tanečnici Petru Kostovčíkovou a taky přezdívku medvěd, protože taneční pohyby nepředváděl. Všichni si dělali legraci, ale lidi ho milovali. A nakonec i ti, kteří mu nadávali, uznali, že klidně mohl i vyhrát. Sama si myslím, že to finále bylo hodně těsný. A to tancoval proti Romanu Vojtkovi, který je muzikálový herec a má dlouholetou průpravu. Něco jako Nela
Naposledy upravil Míla dne 28 dub 2010, 11:22, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Kaja » 27 dub 2010, 19:48

ewilyn píše:
Lenka píše:http://www.super.cz/clanek/39004-let-s-dance-smajdova-kocicka-ztratila-botu-pociskova-ukazala-sexy-telo.html
A pořád dokola:-)


Ocenujem jednu vec..to je po dlhom case po prvykrat, co super nepoutzilo Mirovu vyzliekaciu fotku zo Superkoncertu :idea: :) .dakujeme :D


Dali mu tam celkom peknú. Aj ja to oceňujem. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Misuna » 28 dub 2010, 10:27

Bára píše:
Franci píše:Mirko bol rozhodne lepší než Ďuro.
Já už jsem to psala výše, že Mokrý nebyl fakt nic moc. Dvakrát tam na konci sotva držel balanc. U něho to bylo vloni podobné jako letos u Mira. Porota ho dusila a on postupoval a postupoval. Na diskusích na něho půlka nadávala, půlka ho bezvýhradně přijala. Jejich finálové tance byla jen estráda. Na to Miro nemá, aby se takhle předváděl, a tak musí občas i tancovat. Porota je nemožná, teď se to snaží dvě kola korigovat, ale ta nálepka už mu zůstane. Příkladem může být Vydra. Měl nejšikovnější tanečnici Petru Kostovčíkovou a taky přezdívku medvěd, protože taneční pohyby nepředváděl. Všichni si dělali legraci, ale lidi ho milovali. A nakonec i ti, kteří mu nadávali, uznali, že klidně mohl i vyhrát. Sama si myslím, že to finále bylo hodně těsný. A to tancoval proti Romanu Vojtkovi, který je muzikálový herec a má dlouholetou průpravu. Něco jako Nela.


Jediný co se Mokrýmu povedlo, bylo argentinský tango ve finále, to bylo fakt úžasný :D Dostali zaslouženě plný počet a porota spokojeně skonstatovala, že se konečně oprostil od té komedie okolo a zatancoval. Mimochodem argentinský tango tancuje Miro s Katkou v dalším kole!!!
Těžko říct, jak daleko se Miro dostane, může vypadnout už další kolo, pokud se dostane do rozstřelu a pak je velká pravděpodobnost, že ho vyhodí porota. Ale myslím, že u diváků mají velkou podporu. I Katka má určitě velký fanclub. No a Katka tvrdí, že za pár kol Miro dokáže už zatancovat normálně, třeba nás čeká překvapení :D Mně osobně se moc líbí, co dosud předvedl, jsem spokojená. Čekala jsem to mnohem horší!
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvekod Míla » 28 dub 2010, 11:19

Misuna píše:
Bára píše:
Franci píše:Mirko bol rozhodne lepší než Ďuro.
Já už jsem to psala výše, že Mokrý nebyl fakt nic moc. Dvakrát tam na konci sotva držel balanc. U něho to bylo vloni podobné jako letos u Mira. Porota ho dusila a on postupoval a postupoval. Na diskusích na něho půlka nadávala, půlka ho bezvýhradně přijala. Jejich finálové tance byla jen estráda. Na to Miro nemá, aby se takhle předváděl, a tak musí občas i tancovat. Porota je nemožná, teď se to snaží dvě kola korigovat, ale ta nálepka už mu zůstane. Příkladem může být Vydra. Měl nejšikovnější tanečnici Petru Kostovčíkovou a taky přezdívku medvěd, protože taneční pohyby nepředváděl. Všichni si dělali legraci, ale lidi ho milovali. A nakonec i ti, kteří mu nadávali, uznali, že klidně mohl i vyhrát. Sama si myslím, že to finále bylo hodně těsný. A to tancoval proti Romanu Vojtkovi, který je muzikálový herec a má dlouholetou průpravu. Něco jako Nela.


Jediný co se Mokrýmu povedlo, bylo argentinský tango ve finále, to bylo fakt úžasný :D Dostali zaslouženě plný počet a porota spokojeně skonstatovala, že se konečně oprostil od té komedie okolo a zatancoval. Mimochodem argentinský tango tancuje Miro s Katkou v dalším kole!!!
Těžko říct, jak daleko se Miro dostane, může vypadnout už další kolo, pokud se dostane do rozstřelu a pak je velká pravděpodobnost, že ho vyhodí porota. Ale myslím, že u diváků mají velkou podporu. I Katka má určitě velký fanclub. No a Katka tvrdí, že za pár kol Miro dokáže už zatancovat normálně, třeba nás čeká překvapení :D Mně osobně se moc líbí, co dosud předvedl, jsem spokojená. Čekala jsem to mnohem horší!
Naposledy upravil Míla dne 28 dub 2010, 11:22, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Míla » 28 dub 2010, 11:21

Míla píše:
Misuna píše:
Bára píše:
Franci píše:Mirko bol rozhodne lepší než Ďuro.
Já už jsem to psala výše, že Mokrý nebyl fakt nic moc. Dvakrát tam na konci sotva držel balanc. U něho to bylo vloni podobné jako letos u Mira. Porota ho dusila a on postupoval a postupoval. Na diskusích na něho půlka nadávala, půlka ho bezvýhradně přijala. Jejich finálové tance byla jen estráda. Na to Miro nemá, aby se takhle předváděl, a tak musí občas i tancovat. Porota je nemožná, teď se to snaží dvě kola korigovat, ale ta nálepka už mu zůstane. Příkladem může být Vydra. Měl nejšikovnější tanečnici Petru Kostovčíkovou a taky přezdívku medvěd, protože taneční pohyby nepředváděl. Všichni si dělali legraci, ale lidi ho milovali. A nakonec i ti, kteří mu nadávali, uznali, že klidně mohl i vyhrát. Sama si myslím, že to finále bylo hodně těsný. A to tancoval proti Romanu Vojtkovi, který je muzikálový herec a má dlouholetou průpravu. Něco jako Nela.[/quote

Jediný co se Mokrýmu povedlo, bylo argentinský tango ve finále, to bylo fakt úžasný :D Dostali zaslouženě plný počet a porota spokojeně skonstatovala, že se konečně oprostil od té komedie okolo a zatancoval. Mimochodem argentinský tango tancuje Miro s Katkou v dalším kole!!!
Těžko říct, jak daleko se Miro dostane, může vypadnout už další kolo, pokud se dostane do rozstřelu a pak je velká pravděpodobnost, že ho vyhodí porota. Ale myslím, že u diváků mají velkou podporu. I Katka má určitě velký fanclub. No a Katka tvrdí, že za pár kol Miro dokáže už zatancovat normálně, třeba nás čeká překvapení :D Mně osobně se moc líbí, co dosud předvedl, jsem spokojená. Čekala jsem to mnohem horší!
AHOJKY .DNESKA SE LÁME TEJDEN A UŽ K NÁM ZASE PŘITAMCUJE MIRČO.UŽ SE NEMŮŽU DOČKAT.MÍLA
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Kaja » 28 dub 2010, 13:23

Míla píše:
Míla píše:
Misuna píše:
Bára píše:
Franci píše:Mirko bol rozhodne lepší než Ďuro.
Já už jsem to psala výše, že Mokrý nebyl fakt nic moc. Dvakrát tam na konci sotva držel balanc. U něho to bylo vloni podobné jako letos u Mira. Porota ho dusila a on postupoval a postupoval. Na diskusích na něho půlka nadávala, půlka ho bezvýhradně přijala. Jejich finálové tance byla jen estráda. Na to Miro nemá, aby se takhle předváděl, a tak musí občas i tancovat. Porota je nemožná, teď se to snaží dvě kola korigovat, ale ta nálepka už mu zůstane. Příkladem může být Vydra. Měl nejšikovnější tanečnici Petru Kostovčíkovou a taky přezdívku medvěd, protože taneční pohyby nepředváděl. Všichni si dělali legraci, ale lidi ho milovali. A nakonec i ti, kteří mu nadávali, uznali, že klidně mohl i vyhrát. Sama si myslím, že to finále bylo hodně těsný. A to tancoval proti Romanu Vojtkovi, který je muzikálový herec a má dlouholetou průpravu. Něco jako Nela.[/quote

Jediný co se Mokrýmu povedlo, bylo argentinský tango ve finále, to bylo fakt úžasný :D Dostali zaslouženě plný počet a porota spokojeně skonstatovala, že se konečně oprostil od té komedie okolo a zatancoval. Mimochodem argentinský tango tancuje Miro s Katkou v dalším kole!!!
Těžko říct, jak daleko se Miro dostane, může vypadnout už další kolo, pokud se dostane do rozstřelu a pak je velká pravděpodobnost, že ho vyhodí porota. Ale myslím, že u diváků mají velkou podporu. I Katka má určitě velký fanclub. No a Katka tvrdí, že za pár kol Miro dokáže už zatancovat normálně, třeba nás čeká překvapení :D Mně osobně se moc líbí, co dosud předvedl, jsem spokojená. Čekala jsem to mnohem horší!
AHOJKY .DNESKA SE LÁME TEJDEN A UŽ K NÁM ZASE PŘITAMCUJE MIRČO.UŽ SE NEMŮŽU DOČKAT.MÍLA


A tentokrát v rytme tanga. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Franci » 28 dub 2010, 14:05

Já už jsem to psala výše, že Mokrý nebyl fakt nic moc. Dvakrát tam na konci sotva držel balanc. U něho to bylo vloni podobné jako letos u Mira. Porota ho dusila a on postupoval a postupoval. Na diskusích na něho půlka nadávala, půlka ho bezvýhradně přijala. Jejich finálové tance byla jen estráda. Na to Miro nemá, aby se takhle předváděl, a tak musí občas i tancovat.
Jediný co se Mokrýmu povedlo, bylo argentinský tango ve finále, to bylo fakt úžasný :D Dostali zaslouženě plný počet a porota spokojeně skonstatovala, že se konečně oprostil od té komedie okolo a zatancoval.

Mne sa Mokrý vôbec nepáčil. Strašne tam trpošil, Obrázek horšie ako Máziková. Viac som držala palce Peti Polnišovej a Adele.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod Kaja » 28 dub 2010, 16:28

Nejaké ďalšie zhodnotenie:

http://www.sietovka.sk/?p=1255

Miro Šmajda a Katarína Štumpfová – Rumba – Miro si ako posledný zástupca celebritných mužov v súťaži nechal narásť briadku, nie že by som niečo videl, ale že vraj tam bola. Katka sa vyjadrila, že Miro má schopnosti donútiť ju, aby prestala úplne tancovať a šla na psychiatriu. Tak predovšetkým to čo sme videli bola naozaj Rumba a Miro ju naozaj tancoval. Teraz už konečne môžem zhodnotiť niečo ako techniku. Miro nohy celkom dobré, prekvapivo veľmi dobrý rytmus a aj boky boli. Ale pozor na ruky. To je dosť mimo. Inak to bolo veľmi uvoľnené a pri tom emocionálne. Určite Mirov najlepší výkon. A určite treba spomenúť aj Katarínin absolútne profesionálny výkon. Hneď na začiatku choreografie jej praskla pracka na topánke a tá odletela veľkým oblúkom. Katarína dotancovala celú choreografiu bez najmenšieho zaváhania len s jednou topánkou. To sú tie malé nehody, ktoré presne ukážu rozdiel medzi profíkom a amatérom.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Lilie » 28 dub 2010, 16:31

Kaja píše:Nejaké ďalšie zhodnotenie:

http://www.sietovka.sk/?p=1255

Miro Šmajda a Katarína Štumpfová – Rumba – Miro si ako posledný zástupca celebritných mužov v súťaži nechal narásť briadku, nie že by som niečo videl, ale že vraj tam bola. Katka sa vyjadrila, že Miro má schopnosti donútiť ju, aby prestala úplne tancovať a šla na psychiatriu. Tak predovšetkým to čo sme videli bola naozaj Rumba a Miro ju naozaj tancoval. Teraz už konečne môžem zhodnotiť niečo ako techniku. Miro nohy celkom dobré, prekvapivo veľmi dobrý rytmus a aj boky boli. Ale pozor na ruky. To je dosť mimo. Inak to bolo veľmi uvoľnené a pri tom emocionálne. Určite Mirov najlepší výkon. A určite treba spomenúť aj Katarínin absolútne profesionálny výkon. Hneď na začiatku choreografie jej praskla pracka na topánke a tá odletela veľkým oblúkom. Katarína dotancovala celú choreografiu bez najmenšieho zaváhania len s jednou topánkou. To sú tie malé nehody, ktoré presne ukážu rozdiel medzi profíkom a amatérom.


Trefné zhodnocení Chodúra :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Příspěvekod Kaja » 28 dub 2010, 16:32

Lilie píše:
Kaja píše:Nejaké ďalšie zhodnotenie:

http://www.sietovka.sk/?p=1255

Miro Šmajda a Katarína Štumpfová – Rumba – Miro si ako posledný zástupca celebritných mužov v súťaži nechal narásť briadku, nie že by som niečo videl, ale že vraj tam bola. Katka sa vyjadrila, že Miro má schopnosti donútiť ju, aby prestala úplne tancovať a šla na psychiatriu. Tak predovšetkým to čo sme videli bola naozaj Rumba a Miro ju naozaj tancoval. Teraz už konečne môžem zhodnotiť niečo ako techniku. Miro nohy celkom dobré, prekvapivo veľmi dobrý rytmus a aj boky boli. Ale pozor na ruky. To je dosť mimo. Inak to bolo veľmi uvoľnené a pri tom emocionálne. Určite Mirov najlepší výkon. A určite treba spomenúť aj Katarínin absolútne profesionálny výkon. Hneď na začiatku choreografie jej praskla pracka na topánke a tá odletela veľkým oblúkom. Katarína dotancovala celú choreografiu bez najmenšieho zaváhania len s jednou topánkou. To sú tie malé nehody, ktoré presne ukážu rozdiel medzi profíkom a amatérom.


Trefné zhodnocení Chodúra :lol:


Ano, stručné a výstižné :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Paula » 28 dub 2010, 20:21

Kaja píše:
Lilie píše:
Trefné zhodnocení Chodúra :lol:


Ano, stručné a výstižné :D


"Fajn, ale máme tu tretie tisícročie a vyvíja sa všetko aj hudba."
veľmi výstižná veta :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod ewilyn » 28 dub 2010, 20:57

Lilie píše:
Kaja píše:Nejaké ďalšie zhodnotenie:

http://www.sietovka.sk/?p=1255

Miro Šmajda a Katarína Štumpfová – Rumba – Miro si ako posledný zástupca celebritných mužov v súťaži nechal narásť briadku, nie že by som niečo videl, ale že vraj tam bola. Katka sa vyjadrila, že Miro má schopnosti donútiť ju, aby prestala úplne tancovať a šla na psychiatriu. Tak predovšetkým to čo sme videli bola naozaj Rumba a Miro ju naozaj tancoval. Teraz už konečne môžem zhodnotiť niečo ako techniku. Miro nohy celkom dobré, prekvapivo veľmi dobrý rytmus a aj boky boli. Ale pozor na ruky. To je dosť mimo. Inak to bolo veľmi uvoľnené a pri tom emocionálne. Určite Mirov najlepší výkon. A určite treba spomenúť aj Katarínin absolútne profesionálny výkon. Hneď na začiatku choreografie jej praskla pracka na topánke a tá odletela veľkým oblúkom. Katarína dotancovala celú choreografiu bez najmenšieho zaváhania len s jednou topánkou. To sú tie malé nehody, ktoré presne ukážu rozdiel medzi profíkom a amatérom.


Trefné zhodnocení Chodúra :lol:


Mne sa paci, ako zhodnotil Mirka...mal by si to precitat Chlopcik 8)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Šieste kolo

Příspěvekod Franci » 29 dub 2010, 14:52

Kto kto písal ten posudok?
Inak moja sestra Maťka chodí na Letsdance diskusiu a a strašne sa hneváme na jednu babu. Furt tam vypisuje, že naš Anjelik,Obrázekbmp náš láskavý Mirko robí zle zvieratkám a podobné blbosti :twisted: Obrázek
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Šieste kolo

Příspěvekod Kaja » 29 dub 2010, 14:57

Franci píše:Kto kto písal ten posudok?
Inak moja sestra Maťka chodí na Letsdance diskusiu a a strašne sa hneváme na jednu babu. Furt tam vypisuje, že naš Anjelik,Obrázekbmp náš láskavý Mirko robí zle zvieratkám a podobné blbosti :twisted: Obrázek


Franci, nikto jej to neverí, to dievča je evidentne trochu mimo. Vôbec si ju nevšímajte. :wink:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Šieste kolo

Příspěvekod Lilie » 29 dub 2010, 15:02

Franci píše:Kto kto písal ten posudok?
Inak moja sestra Maťka chodí na Letsdance diskusiu a a strašne sa hneváme na jednu babu. Furt tam vypisuje, že naš Anjelik,Obrázekbmp náš láskavý Mirko robí zle zvieratkám a podobné blbosti :twisted: Obrázek


Nejmenuje se ta dotyčná náhodou "Inteligentní divačka"? :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron