Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Šieste kolo

Příspěvekod Leila » 27 dub 2010, 17:26

mari píše:
12345 píše:
Dneska si možná odskočil do snu někomu jinému, i když mně se nezdálo přímo o něm, ale jen o tom, že mu vyšel singl a v novinách pak psali, že to je v podstatě rip-off November Rain od GNR :shock: Úplně mě polil horkej pot :lol: 8)

Ja už tiež snívam o singli aj cez deň,ked nebol Liberec,aký tipujete další termín? 1.máj by bol pekný...

A čo tak 8. máj ??? Možno aj preňho by to bol Deň víťazstva !!! :D
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod mari » 27 dub 2010, 17:29

mari píše:A čo tak 8. máj ??? Možno aj preňho by to bol Deň víťazstva !!! :D

Jéééj,to si napísala veľmi pekne!!! :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Leila » 27 dub 2010, 17:35

mari píše:
mari píše:A čo tak 8. máj ??? Možno aj preňho by to bol Deň víťazstva !!! :D

Jéééj,to si napísala veľmi pekne!!! :D

Ďakujem Obrázek :D
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod ewilyn » 27 dub 2010, 17:42

Lenka píše:http://www.super.cz/clanek/39004-let-s-dance-smajdova-kocicka-ztratila-botu-pociskova-ukazala-sexy-telo.html
A pořád dokola:-)


Ocenujem jednu vec..to je po dlhom case po prvykrat, co super nepoutzilo Mirovu vyzliekaciu fotku zo Superkoncertu :idea: :) .dakujeme :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod ewilyn » 27 dub 2010, 17:44

mari píše:
mari píše:A čo tak 8. máj ??? Možno aj preňho by to bol Deň víťazstva !!! :D

Jéééj,to si napísala veľmi pekne!!! :D


8.5 su Pasohlavky..zeby tam :?: 8)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Sidney » 27 dub 2010, 18:11

Lenka píše:Mě už hrabe ale já si už asi po desátý pouštím tu jejich nedělní dokrútku a neskutečně se tu chlámu na celý panelák.Jsou zlatí hlavně Miro jak si dělá sám ze sebe srandu že je ženská.Volejte Chocholouška a Bohnice :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Chocholouska aj s tou tarasnicou? :D :D :D Vidim, ze ja som hodne pozadu, ja som to videla len dva razy od nedele. Nebite ma prosim.... :roll: :roll: :roll: :roll:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Příspěvekod mari » 27 dub 2010, 18:16

Sidney píše:
Lenka píše:Mě už hrabe ale já si už asi po desátý pouštím tu jejich nedělní dokrútku a neskutečně se tu chlámu na celý panelák.Jsou zlatí hlavně Miro jak si dělá sám ze sebe srandu že je ženská.Volejte Chocholouška a Bohnice :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Chocholouska aj s tou tarasnicou? :D :D :D Vidim, ze ja som hodne pozadu, ja som to videla len dva razy od nedele. Nebite ma prosim.... :roll: :roll: :roll: :roll:

No nič,idem si to aj ja pozrieť znovu... :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Příspěvekod Lenka » 27 dub 2010, 18:17

a co to je prosím tarasnica?
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Příspěvekod Sidney » 27 dub 2010, 18:23

Lenka píše:a co to je prosím tarasnica?


Zbraň, robí veľké buum. Chocholousek s nou strieľal na konci filmu "Jáchyme hod ho do stroje" do svojich kolegov.... :lol:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Příspěvekod Lenka » 27 dub 2010, 18:43

Sidney píše:
Lenka píše:a co to je prosím tarasnica?


Zbraň, robí veľké buum. Chocholousek s nou strieľal na konci filmu "Jáchyme hod ho do stroje" do svojich kolegov.... :lol:

Jo tohle aha.Díky moc:-D
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Příspěvekod Míla » 27 dub 2010, 19:02

Lenka píše:
Sidney píše:
Lenka píše:a co to je prosím tarasnica?


Zbraň, robí veľké buum. Chocholousek s nou strieľal na konci filmu "Jáchyme hod ho do stroje" do svojich kolegov.... :lol:

Jo tohle aha.Díky moc:-D
JÁ BYCH SI S MIRČEM ZATANCOVALA LAMBADU,HŘÍŠNÁK,PLOUŽÁK JÉÉÉÉÉ TO BY BYLO ,ALE O TOM SE MI MŮŽE JENOM ZDÁT ACH JO.MÍLA :oops: :oops: :oops: :oops:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Franci » 27 dub 2010, 19:07

Mirko bol rozhodne lepší než Ďuro.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod Míla » 27 dub 2010, 19:10

Míla píše:
Lenka píše:
Sidney píše:
Lenka píše:a co to je prosím tarasnica?


Zbraň, robí veľké buum. Chocholousek s nou strieľal na konci filmu "Jáchyme hod ho do stroje" do svojich kolegov.... :lol:

Jo tohle aha.Díky moc:-D
JÁ BYCH SI S MIRČEM ZATANCOVALA LAMBADU,HŘÍŠNÁK,PLOUŽÁK JÉÉÉÉÉ TO BY BYLO ,ALE O TOM SE MI MŮŽE JENOM ZDÁT ACH JO.MÍLA :oops: :oops: :oops: :oops:
TARASNICE JE TAKOVÁ PANCEŘOVÁ PĚST MĚLI JI I VE ČTYŘI Z TANKU A PES SERIÁL POLSKÝ.MÍLA
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Míla » 27 dub 2010, 19:11

Leila píše:
mari píše:
12345 píše:
Dneska si možná odskočil do snu někomu jinému, i když mně se nezdálo přímo o něm, ale jen o tom, že mu vyšel singl a v novinách pak psali, že to je v podstatě rip-off November Rain od GNR :shock: Úplně mě polil horkej pot :lol: 8)

Ja už tiež snívam o singli aj cez deň,ked nebol Liberec,aký tipujete další termín? 1.máj by bol pekný...

A čo tak 8. máj ??? Možno aj preňho by to bol Deň víťazstva !!! :D
MOŽNÁ V KVĚTNU V MĚSÍCI LÁSKY.MÍLA
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Bára » 27 dub 2010, 19:21

Franci píše:Mirko bol rozhodne lepší než Ďuro.
Já už jsem to psala výše, že Mokrý nebyl fakt nic moc. Dvakrát tam na konci sotva držel balanc. U něho to bylo vloni podobné jako letos u Mira. Porota ho dusila a on postupoval a postupoval. Na diskusích na něho půlka nadávala, půlka ho bezvýhradně přijala. Jejich finálové tance byla jen estráda. Na to Miro nemá, aby se takhle předváděl, a tak musí občas i tancovat. Porota je nemožná, teď se to snaží dvě kola korigovat, ale ta nálepka už mu zůstane. Příkladem může být Vydra. Měl nejšikovnější tanečnici Petru Kostovčíkovou a taky přezdívku medvěd, protože taneční pohyby nepředváděl. Všichni si dělali legraci, ale lidi ho milovali. A nakonec i ti, kteří mu nadávali, uznali, že klidně mohl i vyhrát. Sama si myslím, že to finále bylo hodně těsný. A to tancoval proti Romanu Vojtkovi, který je muzikálový herec a má dlouholetou průpravu. Něco jako Nela.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron