Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Páté kolo

Příspěvekod Bára » 19 dub 2010, 23:22

mari píše:
Lenka píše:Tak jsem ještě jednou zkoukla Mira a rozhodnutí.Dokrútka se mi tentokrát nelíbila ta Šimkovičová nebo jak se jmenuje byla na adresu Mira trapná nevím připadalo mi to tak jako kdyby ona byla nějaká taneční mistryně.
Ale Pomajbo byl úžasnej jak tam řval-ŠMAJDA DO TOHO! to bylo úžasný.

Mne sa tá dokrútka páčila,každý mal o ňom čo povedať,najviac si mohli rypnúť do neho...chúda naše... :wink:
Já se jenom těším na to, jak si budou do něho rýpat, až je začne pomalu jednu po druhé vyřazovat. Včera se teda při tom rozhodnutí Šimkovičová s Vittekovou moc hezky netvářily, když Adéla s Pycem poslali jako první do zóny klidu Mázikovou a Mira. Ty pohledy byly doslova vražedné, až mě to překvapilo, protože tady jde o h....Vlastně nejde, každý odtančený večer je honorovaný. Ale zrovna ty dámy mně nepřipadají jako příliš nemajetné.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Příspěvekod Kaja » 19 dub 2010, 23:26

Bára píše:
mari píše:
Lenka píše:Tak jsem ještě jednou zkoukla Mira a rozhodnutí.Dokrútka se mi tentokrát nelíbila ta Šimkovičová nebo jak se jmenuje byla na adresu Mira trapná nevím připadalo mi to tak jako kdyby ona byla nějaká taneční mistryně.
Ale Pomajbo byl úžasnej jak tam řval-ŠMAJDA DO TOHO! to bylo úžasný.

Mne sa tá dokrútka páčila,každý mal o ňom čo povedať,najviac si mohli rypnúť do neho...chúda naše... :wink:
Já se jenom těším na to, jak si budou do něho rýpat, až je začne pomalu jednu po druhé vyřazovat. Včera se teda při tom rozhodnutí Šimkovičová s Vittekovou moc hezky netvářily, když Adéla s Pycem poslali jako první do zóny klidu Mázikovou a Mira. Ty pohledy byly doslova vražedné, až mě to překvapilo, protože tady jde o h....Vlastně nejde, každý odtančený večer je honorovaný. Ale zrovna ty dámy mně nepřipadají jako příliš nemajetné.


Sú ambiciózne. O peniaze asi ide až v druhom rade.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod mari » 19 dub 2010, 23:26

Bára píše:Já se jenom těším na to, jak si budou do něho rýpat, až je začne pomalu jednu po druhé vyřazovat. Včera se teda při tom rozhodnutí Šimkovičová s Vittekovou moc hezky netvářily, když Adéla s Pycem poslali jako první do zóny klidu Mázikovou a Mira. Ty pohledy byly doslova vražedné, až mě to překvapilo, protože tady jde o h....Vlastně nejde, každý odtančený večer je honorovaný. Ale zrovna ty dámy mně nepřipadají jako příliš nemajetné.

Tak to som si nevšimla tie pohľady,zajtra moja prvá úloha...Odhaliť nepriateľov!!!!
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

hodnotenie

Příspěvekod Franci » 20 dub 2010, 14:36

Mne sa tiež to hodnotenie nepáčilo. Obrázek
Patrícia určite nebola lepšia než Nela. Ale Chlopčík je furt dáva vyššie znáky ako Nele. Asi sa mu páči. Obrázek No mala krásne šaty.

Podľa mňa budú vo finále Mirko a Nela =o)(Nemôže predsa skončiť horšie než Bezdeda) :twisted:
Inak v noci sa mi o ňom trochu snívalo. Išli sme k sestre a keď sme zaklopali, otovrila nám Alica z Paneláka. A on bol v izbe aj s mojou malou neterkou a uspával ju :P Obrázek
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: hodnotenie

Příspěvekod Misuna » 21 dub 2010, 08:16

Franci píše:Mne sa tiež to hodnotenie nepáčilo. Obrázek
Patrícia určite nebola lepšia než Nela. Ale Chlopčík je furt dáva vyššie znáky ako Nele. Asi sa mu páči. Obrázek No mala krásne šaty.

Podľa mňa budú vo finále Mirko a Nela =o)(Nemôže predsa skončiť horšie než Bezdeda) :twisted:
Inak v noci sa mi o ňom trochu snívalo. Išli sme k sestre a keď sme zaklopali, otovrila nám Alica z Paneláka. A on bol v izbe aj s mojou malou neterkou a uspával ju :P Obrázek


Já si myslím, jestli na Nelu nemají porotci trochu jiné měřítko. Jednou to tam ta jedna porotkyně naznačila, že ji hodnotí jinak, protože o ní ví, že na rozdíl od ostatních ona má taneční předpřípravu.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: hodnotenie

Příspěvekod Kaja » 21 dub 2010, 15:48

Misuna píše:
Franci píše:Mne sa tiež to hodnotenie nepáčilo. Obrázek
Patrícia určite nebola lepšia než Nela. Ale Chlopčík je furt dáva vyššie znáky ako Nele. Asi sa mu páči. Obrázek No mala krásne šaty.

Podľa mňa budú vo finále Mirko a Nela =o)(Nemôže predsa skončiť horšie než Bezdeda) :twisted:
Inak v noci sa mi o ňom trochu snívalo. Išli sme k sestre a keď sme zaklopali, otovrila nám Alica z Paneláka. A on bol v izbe aj s mojou malou neterkou a uspával ju :P Obrázek


Já si myslím, jestli na Nelu nemají porotci trochu jiné měřítko. Jednou to tam ta jedna porotkyně naznačila, že ji hodnotí jinak, protože o ní ví, že na rozdíl od ostatních ona má taneční předpřípravu.


Určite sú na ňu, aj na Mira prísnejší ako na tých starších.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Příspěvekod Kaja » 24 dub 2010, 08:05

Takze, oneskorene, ale este pred zaciatkom dalsieho vydania, SAMBA

Nela Pociskova - jedno z jej nevydarenejsich vystupeni, na to ako skvele jej sla rumba som bola dost sklamana sambou, lebo toto bolo dost take odskakane a velmi slabe co sa tykalo pohybov v bokoch, malo prace kolien a velmi malo pohybu v panve, skoda, hlavne ked je jasne, ze ma na viac. Choreografia ale bola fajn a Nela sa drzala a moze

Martina Simkovicova - myslim ze latina jej ide lepsie ako standard, v ktorom je ale aj tak dost dobra. Toho vrtenia tam bolo viac a aj nozky mala o poznanie rychlejsie. Panva bola fajn, alebo to bolo aj v satach ktore mali perie na tych spravnych miestach Ale inac som bola velmi spokojna, len tak dalej.

Roman Pomajbo - no to nemalo so sambou absolutne nic spolocne... boky ziadne, nohy stuhnute ako stolverk, Romanovi som velmi fandila, lebo doposial mu najma standardne tance velmi sli, ale toto malo od akejkolvek latiny na mile daleko. Sambova technika je bohuzial velmi tazka na zvladnutie a hlavne chlapi s nou musia velmi bojovat

Elena Podzamska - Zaciatok velmi dobry, neskor sa bohuzial dvakrat pomylila a sem tam zdoraznila slabu pracu kolenami... bohuzial baby co maju dlhe a tenke nohy tak musia tu pracu kolenami spravit dvakrat tolko aby to nevyzeralo, ako to ja volam, ze "zirafa hra futbal". Tie kolena mi hlavne chybali vo figure "od seba k sebe" a pri sambovom rollingu vyzerala dost stratene. Trosku viac do kolien a bude to dobre.

Simona Krainova - Hm... boky fajn, kolena tiez mohli byt trochu lepsie prepracovane, ale prekvapivo to celkovo vyzeralo velmi dobre. Ten drop na konci ktory nezvladla bol dost tazky, dalo sa to urobit jednoduchsie, stacil by donho iny nastup kde by sa zmenilo tazisko tela. Inac dolamat ruky nohy kostymerke ktora jej dovolila vybehnut na scenu v tych otrasnych telovych pancuskach, na latinu ZASADNE v sietkovanych pancuskach telovej farby s velkymi ockami, nic ine sa pod saty na latinu jednoducho nehodi... No... ale celkovo to bolo dobre, spravna atmosfera, fajn, bola som spokojna.

Patricia Vittekova - pozeram ze tu ostavaju uz len baby pomaly. Patricia to cele odtancovala nejak divne, zhrbena, aj panva bola slaba, tie strapce na jej satach mali skakat uplne inac. No a nehovoriac o tom ze Milan jej asi zle vysvetlil bounce pretoze to mala hrozne odskakane, miesto toho aby ten pohyb smerom hore stlmila v kolenach a panve. Take nejake nemastne neslane tento tyzden...

Miro Smajda - Mile prekvapenie. Opat mohlo byt tej panvy aj viac, ale Miro sa tento tyzden snazil a mal velmi dobre vymyslenu choreografiu. Ja som sa velmi dobre bavila, na to ze je chalan mu to naozaj velmi dobre slo. Do dalsich kol by mohol dat este taku muznejsiu hrud, viac vystretejsiu a raznejsie muzske ruky a bude to normalne ze dobre inac fakt som mala problem zirat na Mira, musela som pozerat na Katku, pre mna je predsa len atraktivnejsie pozerat na tu profi cast a Katka mala tak krasne nohy a vsetko, no radost divat sa. Inac detto pri partnerovi Matky Simkovicovej...


Eva Mazikova - rozmyslam preco ju stale davaju na koniec Inac som fakt zirala ake ma dobre nohy, skoda ze kolena uz mala ako taka dochodkyna, na niektore kroky naslapovala mimoriadne opatrne. Zhrbena a sem tam pozerala do zeme, ale mala aj par svetlych momentov...
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Předchozí

Zpět na Let's Dance

cron