Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Páté kolo

Příspěvekod Leila » 19 dub 2010, 11:12

Andrew píše:A všimli jste si, že tu tentokrát nikomu nevadily ty boty s podpatkem ani krátké kalhoty :?: :lol:

Ahojte! 8)
Vadili a ešte ako!!! :shock: Dnes som sa rozhodla vás nebiť za kritiku :wink: a ako na potvoru nikto až tak veľmi nekritizuje :lol: :lol: Pretože ja za včerajší večer by som mu udelila za celkový dojem z desiatich možných bodov tak päť!!! :roll: Nehovorím, že sa mi to nepáčilo ale ani ma to neohúrilo!
1. Nepozdávalo sa mi ako veľmi bol namaľovaný :shock: Účes som ešte zniesla ale make-up, tak ten bol prehnaný :twisted: :twisted: :twisted:
2. Zase ta čierna farba!!!! Dosť čo koncertuje v čiernej, ešte aj tu ju musí mať! Neviem, či Mikloško mu vyberá alebo on sám to chce! Okrem bielej a čiernej farby ešte nemal v LD inú! "Havlovky" už ani nestoja za komentár :twisted:
3. Tanec!!! Mne sa až tak nepáčil, mohla Katka spraviť lepšiu choreografiu :? Vyzeralo to také ... nemastné - neslané! S Mokrým sa mi zadala presvedčivejšia v tanci ako s Mirkom teraz! Nie že by to bolo zlé ale proste ani žiadna show :(
Ale hlasovala som ako o život a som šťastná, že postúpil, takže ma NEBITE veľmi :cry: :cry: :cry: Ja som vedela, že raz sa mi to vráti :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod ewilyn » 19 dub 2010, 11:17

Leila píše:
Andrew píše:A všimli jste si, že tu tentokrát nikomu nevadily ty boty s podpatkem ani krátké kalhoty :?: :lol:

Ahojte! 8)
Vadili a ešte ako!!! :shock: Dnes som sa rozhodla vás nebiť za kritiku :wink: a ako na potvoru nikto až tak veľmi nekritizuje :lol: :lol: Pretože ja za včerajší večer by som mu udelila za celkový dojem z desiatich možných bodov tak päť!!! :roll: Nehovorím, že sa mi to nepáčilo ale ani ma to neohúrilo!
1. Nepozdávalo sa mi ako veľmi bol namaľovaný :shock: Účes som ešte zniesla ale make-up, tak ten bol prehnaný :twisted: :twisted: :twisted:
2. Zase ta čierna farba!!!! Dosť čo koncertuje v čiernej, ešte aj tu ju musí mať! Neviem, či Mikloško mu vyberá alebo on sám to chce! Okrem bielej a čiernej farby ešte nemal v LD inú! "Havlovky" už ani nestoja za komentár :twisted:
3. Tanec!!! Mne sa až tak nepáčil, mohla Katka spraviť lepšiu choreografiu :? Vyzeralo to také ... nemastné - neslané! S Mokrým sa mi zadala presvedčivejšia v tanci ako s Mirkom teraz! Nie že by to bolo zlé ale proste ani žiadna show :(
Ale hlasovala som ako o život a som šťastná, že postúpil, takže ma NEBITE veľmi :cry: :cry: :cry: Ja som vedela, že raz sa mi to vráti :lol:


..v pohode, je to tvoj nazor :D ...ja som predtym LD nesledovala , tak neviem, ako Katka tancovala s Mokrym...ale je to skvela tanecnica, a mne sa to vcera pacilo s vynimkou tych nohavic :twisted:

btw: LD vzbudzuje emocie...tu sa Krainova obuva do neobjektivneho hodnotenia Chlopcika:
http://www.cas.sk/clanok/160912/zuriva- ... otkan.html
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Paula » 19 dub 2010, 11:31

ewilyn píše:
po kom ?...prvy najoblubenejsi par tusim :D ...a kto je 2. :?:

Nela s Peťom :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Paula » 19 dub 2010, 11:34

ewilyn píše:..v pohode, je to tvoj nazor :D ...ja som predtym LD nesledovala , tak neviem, ako Katka tancovala s Mokrym...ale je to skvela tanecnica, a mne sa to vcera pacilo s vynimkou tych nohavic :twisted:

s Mokrým to bolo také živšie, aj choreografie sa mi zdali lepšie :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Leila » 19 dub 2010, 11:42

ewilyn píše:
btw: LD vzbudzuje emocie...tu sa Krainova obuva do neobjektivneho hodnotenia Chlopcika:
http://www.cas.sk/clanok/160912/zuriva- ... otkan.html

Ostrá je tá Simona! :shock: Ale má pravdu, to isté je s Mirkom! Stále neviem, čo tým sleduje Chlopčík :evil:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Misuna » 19 dub 2010, 11:43

Leila píše:
Andrew píše:A všimli jste si, že tu tentokrát nikomu nevadily ty boty s podpatkem ani krátké kalhoty :?: :lol:

Ahojte! 8)
Vadili a ešte ako!!! :shock: Dnes som sa rozhodla vás nebiť za kritiku :wink: a ako na potvoru nikto až tak veľmi nekritizuje :lol: :lol: Pretože ja za včerajší večer by som mu udelila za celkový dojem z desiatich možných bodov tak päť!!! :roll: Nehovorím, že sa mi to nepáčilo ale ani ma to neohúrilo!
1. Nepozdávalo sa mi ako veľmi bol namaľovaný :shock: Účes som ešte zniesla ale make-up, tak ten bol prehnaný :twisted: :twisted: :twisted:
2. Zase ta čierna farba!!!! Dosť čo koncertuje v čiernej, ešte aj tu ju musí mať! Neviem, či Mikloško mu vyberá alebo on sám to chce! Okrem bielej a čiernej farby ešte nemal v LD inú! "Havlovky" už ani nestoja za komentár :twisted:
3. Tanec!!! Mne sa až tak nepáčil, mohla Katka spraviť lepšiu choreografiu :? Vyzeralo to také ... nemastné - neslané! S Mokrým sa mi zadala presvedčivejšia v tanci ako s Mirkom teraz! Nie že by to bolo zlé ale proste ani žiadna show :(
Ale hlasovala som ako o život a som šťastná, že postúpil, takže ma NEBITE veľmi :cry: :cry: :cry: Ja som vedela, že raz sa mi to vráti :lol:


Mně se to moc líbilo, přímo jsem byla nadšená a hlavně mě potěšilo hodnocení poroty :D Hlavně že tančil a moc to nezkazil. Nemám moc ráda srovnávání...s Mokrým jsem viděla ještě před LD pár videí, jako člověk na mě vůbec nezapůsobil a podle mě jsou s Mirem typově úplně odlišní tanečníci. Miro je jemnější, takový samá ruka, samá noha a pokud bude opravdu poctivě trénovat, může se zlepšovat :) Katka asi přizpůsobuje choreografii jeho schopnostem. Trochu odbočím, když vidím Mira, jak tahá pořád černé hadry, vždycky si vzpomenu na countryového zpěváka Johnnyho Cashe. Ten dokonce na této imidži založil kariéru, říkalo se mu "Muž v černém" :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvekod ewilyn » 19 dub 2010, 11:44

Leila píše:
ewilyn píše:
btw: LD vzbudzuje emocie...tu sa Krainova obuva do neobjektivneho hodnotenia Chlopcika:
http://www.cas.sk/clanok/160912/zuriva- ... otkan.html

Ostrá je tá Simona! :shock: Ale má pravdu, to isté je s Mirkom! Stále neviem, čo tým sleduje Chlopčík :evil:


fakt striela znamky od boku...niekedy da o 2. stupne nizsiu ako ostatni, niekedy vyssiu- Vittekova si ale tu 9 za ten tanec vazne nezasluzila :D - to prehnal :twisted:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Příspěvekod Paula » 19 dub 2010, 11:55

ewilyn píše:
fakt striela znamky od boku...niekedy da o 2. stupne nizsiu ako ostatni, niekedy vyssiu- Vittekova si ale tu 9 za ten tanec vazne nezasluzila :D - to prehnal :twisted:

presne..tou 9 to prehnal, boli tam oveľa lepšie výkony :x
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Leila » 19 dub 2010, 12:01

fanusicka píše:
ewilyn píše:
fakt striela znamky od boku...niekedy da o 2. stupne nizsiu ako ostatni, niekedy vyssiu- Vittekova si ale tu 9 za ten tanec vazne nezasluzila :D - to prehnal :twisted:

presne..tou 9 to prehnal, boli tam oveľa lepšie výkony :x

Chlopčík letí na ženské výstrihy a z Vittekovej je ohúrený ešte od minulého kola! :shock: :shock: :shock:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Paula » 19 dub 2010, 12:10

http://koktail.pravda.sk/mohol-som-kolo ... oktail_p47

Zostal už len Miro Šmajda. Nezostáva nám, mužom, nič iné, len veriť, že Mirko naozaj pôjde čo najďalej," povedal Pomajbo. Herec sa obáva toho, aby sa zo šou nestala feministická súťaž. Preto je rozhodnutý zasiahnuť, ak pôjde naozaj do tuhého. "Ja sms-ky neposielam. Ale ak bude Mirovi hroziť vypadnutie, zrejme sa zmobilizujem a nejaký hlas pošlem

hahaha :roll:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Příspěvekod Míla » 19 dub 2010, 13:13

fanusicka píše:http://koktail.pravda.sk/mohol-som-kolo-ci-dve-este-vydrzat-povedal-po-let-s-dance-pomajbo-p81-/sk-kkoktail.asp?c=A100419_021047_sk-kkoktail_p47

Zostal už len Miro Šmajda. Nezostáva nám, mužom, nič iné, len veriť, že Mirko naozaj pôjde čo najďalej," povedal Pomajbo. Herec sa obáva toho, aby sa zo šou nestala feministická súťaž. Preto je rozhodnutý zasiahnuť, ak pôjde naozaj do tuhého. "Ja sms-ky neposielam. Ale ak bude Mirovi hroziť vypadnutie, zrejme sa zmobilizujem a nejaký hlas pošlem

hahaha :roll:
AHOJKY VŠEM.TED ASI VAPADNE MÁZIKOVÁ NEBO KRAJNOVÁ.MIRČO VYDRŽ DRŽÍME PALCE. ABY HO TY BABY TAM NESEŽRALI.CHUDÁK JE JAK V HARÉMU.MÍLA :P :P :P
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Leila » 19 dub 2010, 15:54

Míla píše:AHOJKY VŠEM.TED ASI VAPADNE MÁZIKOVÁ NEBO KRAJNOVÁ.MIRČO VYDRŽ DRŽÍME PALCE. ABY HO TY BABY TAM NESEŽRALI.CHUDÁK JE JAK V HARÉMU.MÍLA :P :P :P

Mílo, to nie je chudák keď je v háreme :lol: Každý chlap je v ňom predsa šťastný :D
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Příspěvekod Míla » 19 dub 2010, 16:02

Leila píše:
Míla píše:AHOJKY VŠEM.TED ASI VAPADNE MÁZIKOVÁ NEBO KRAJNOVÁ.MIRČO VYDRŽ DRŽÍME PALCE. ABY HO TY BABY TAM NESEŽRALI.CHUDÁK JE JAK V HARÉMU.MÍLA :P :P :P

Mílo, to nie je chudák keď je v háreme :lol: Každý chlap je v ňom predsa šťastný :D
TED JE TY MLADŠÍ BUDE MÍT SÁM PRO SEBE.TO ZAS SI TEN BULVÁR BUDE VYMÝŠLET.MOC MU TO SEKLO V KOPŘIVNICI.JEŠTĚ,ŽE JSEM TAM NEBYLA JÁ BYCH HO ČAPLA A :P :P :P :P NEPUSTILA.MÍLA
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Příspěvekod Franci » 19 dub 2010, 16:06

Kaja píše:Máziková má samozrejme viac bodov ako Miro za veľmi slabý výkon. :(


Ale no, je to len o jeden bodík. :( Tej Drexler sa to asi viac páčilo :twisted:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Příspěvekod Leila » 19 dub 2010, 16:15

Míla píše: ... MOC MU TO SEKLO V KOPŘIVNICI.JEŠTĚ,ŽE JSEM TAM NEBYLA JÁ BYCH HO ČAPLA A :P :P :P :P NEPUSTILA.MÍLA

Mílo, ty sa nezdáš !!! :lol: :lol: :lol: Si riadne "nebezpečná" pre Mirka :P
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

PředchozíDalší

Zpět na Let's Dance

cron